Steel Art Contractor S.L.

Opinie o Steel Art Contractor S.L.

Aktualność
W związku z rozwojem firmy na rynkach zagranicznych poszukujemy pracowników:

MONTER KONSTRUKCJI METALOWYCH

na terenie całej Unii Europejskiej.

APLIKUJ: biuro@steelart.com.pl

Obowiązki:

• montaż konstrukcji metalowych typu boksy self storage

Wymagania:

• prowadzenie działalności gospodarczej - wymóg konieczny

• dyspozycyjność

• gotowość pracy za granicą

• mile widziane prawo jazdy kategorii "B"

• znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie

• opiekę lidera zespołu w pierwszych dniach pracy

• zakwaterowanie

• dojazd do miejsca pracy lub zwrot kosztów dojazdu

• miłą atmosferę w pracy

• możliwość rozwoju

Niewypłacona faktura Nowy wpis

Dopiero gadałem z pracodawcą przez telefon, bo firma wisi mi 256€ i wymyśla powody żeby mi tego nie zapłacić. Rozmawiałem z Panem Łukaszem, który powiedział mi że mam „ograniczone słownictwo” i zarzucał że niby któryś z komentarzy zostawiłem na którymś portalu i prosił usunąć pod rygorem że nie dogadam się z nim o tych 256€. Chodziło mu od początku o tylko częściowym zwrocie bo (firma kupowała bilety o płaciła za zakwaterowanie), więc osobiście postanowiłem (o co mu powiedziałem) niech zostawi tą śmieszną kasę dla siebie. Jedna wielka porażka wprowadzająca pracownika w długi, bo jak było powiedziane jednym z liderów „żeby tutaj zacząć pracę trzeba mieć finansowe zaplecze”. Pozdro dla Pana Przemka managera bo zawsze był na łączach i starał sie pomóc. Przepraszam wszystkich czytelników za „ograniczone słownictwo” mam nadzieję że krew z oczu nie leci jak to czytacie. Teraz Łukasz już wiesz na pewno kto to pisze i nie ukrywam tego, bo tak z ludźmi nie można współpracować, dlatego masz brak pracowników

Adela Nowy wpis
@Niewypłacona faktura

Ile trzeba mieć tego zaplecza jak ktoś się zdecyduje tu zacząć pracę? Minęło kilka miesięcy od Twojego wpisu, więc napisz czy finalnie udało Ci się odzyskać kasę. Jak Pan manager Tobie pomagał, podasz konkretny przykład?

Łuki Nowy wpis

No można po prostu nagrać niezgodne z jakością elementy przy budowie i jak nie będzie opłacona faktura dostarczyć filmik do klienta żeby (usunięte przez administratora) reklamacje (wiecie jak to na budowach się robi). To się nazywa „ubezpieczenie przed niewyplatanymi pracodawcami”. Ja na przykład taki mam (kontakty do klientów też).

Nowy wpis

Jest tu już trochę o pracy montera napisane, ale jak to się pracuje w biurze? Trafiłem na ofertę sprzed lat dla specjalisty ds. administracyjnych i podłóg wymienionych tam oczekiwań mógłbym się zatrudnić. A dotyczyły one m.in. takich kwestii, jak min. rok doświadczenia w podobnej pracy oraz komunikatywnej znajomości języka angielskiego. Tylko czy nadal tego się właśnie oczekuje i jakie są aktualne zarobki?

Jarek

Nie wiem jak z zarobkami na działalności ale na umowie o pracę wszystko mi wypłacili jak było umówione co do szkoleń to zależy na jakiego Team Lidera pewnie się trafi ja od swojego w Szwecji się sporo nauczyłem nie była to wcale zła praca ale dokładnie nie mogę ocenić bo pracowałem krótko.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Steel Art Contractor S.L.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Magdalena

Ile zarabia tak rzeczywiście monter konstrukcji metalowych, bo zdania są tu podzielone co do wysokości zarobków? W ogłoszeniu sprzed 4 lat proponowali 10-12tys i interesuje mnie jaki jest teraz przedział? Na początku pracy też są szkolenia oprócz całego wprowadzenia? Jak długo się jest na wyjeździe?

@Magdalena

Zarobki się nie zmieniają. 10 tys zł ( dla osoby, która wie co robić i trafia na dobry montaż) - zus - podatki - wyżywienie. Brak szkoleń. Każdy robi na metry więc nie będzie poświęcać Ci czasu.

Elżbieta

Co to jest „dobry montaż”? Jeśli to 10 tysięcy to w najlepszym przypadku, to daj znać, ile jest przy mniejszym „szczęściu” do roboty. Są jakieś dodatki do tego?

@Elżbieta

Tak 2-3 chłopa w jednym pokoju hotelowym z możliwością zjedzenia ciepłego posiłku z mikrofali na parterze o ile hotel takową posiada.

Mich

Praca jak najbardziej okej, jest kasa, jest wsparcie teamleadera więc w sumie to co jest najważniejsze jest. Można pozwiedzać europę, kontrakty w różnych krajach więc coś tam człowiek zawsze sobie ciekawego może zobaczyć.

Justyna
@Mich

A ile kasy dają? Dasz znać? Akurat szukam pracy.

@Mich
@Justyna

Średnio 2.800 / 3400 € wychodzi miesięcznie

Zbyszek
@@Mich

@mich chyba się czegoś najadleś. Pracuje tutaj 3 miesiące I jeszcze nigdy nie przekroczyłem 2200€. Na dodatek ciągle firma spóźnia się z płatnościami. Czas najwyższy zmienić pracę....

Zofia
@Zbyszek

Mówicie o kwotach netto czy brutto tak w ogóle?

Zbyszek
@Zofia

Jest to kwota wypisana na fakturze Z której jeszcze trzeba zapłacić podatek. Praca przyjemna ale niestety stawki zaniżone strasznie.

Marek Drost

Siema, generalnie "firma" to jedna wielka kpina. Nie wierzyć w żadne dobre $ pracowałem kilka miesięcy i oprócz tego, że prawda było tylko to do jakiego kraju wyjeżdżam... reszta była bardzo delkoooo odbieegajaca od rzeczywistości! * ok. 260 h za 1600 €. To jeden z lepszych wyników na początek. * rozładunek, sprzątanie lub poprawki za który nic nie ma... a łącznie w miesiącu uzbiera się od 3-5 dni. * poznałem ok. 20 osób, które potwierdza moja opinie (usunięte przez administratora) -Nie wierzcie w słowa prezesów to gra psychologiczna(usunięte przez administratora) ( Wszystko ma swój czas - "firmo". WIEC DO USLYSZNIA, ZOBACZENIA. ) (usunięte przez administratora) Pozdro.

@Marek Drost

Dokładnie. Ale trafi w końcu się im jakiś wariat i popłynie prezesik bardzo słono… :)

abc

Nie wierzcie te bajki że zrobicie 3 tys euro, jeśli na początku zrobicie tysiąc euro to będzie cud, tak samo jak opiekę Team leadera. Wygląda to tak że dostajesz rysunek i masz robić, szkolenie trwa 10 min i to wszystko. Potem jesteś zdany na siebie, jak nie zrobisz metrów to nie zarobisz. Będziesz zarabiał po 30 euro dziennie. W rozmowie jest wszystko na różowo, a okazuje się zupełnie co innego. Rotacja jest ogromna i co chwilę przyjeżdżają nowi ludzie bo jak to widzą to szybko uciekają. Ja pomimo wypadku na budowie musiałem sam sobie kupić bilet do domu, bo firma kupi ci bilet powrotny pod warunkiem że przepracujesz cały kontrakt. Może ci rękę urwać a i tak będziesz musiał pracować do końca. Dla tych którzy myślą że przyjadą i będą zarabiać od razu kokosy to się dwa razy zastanówcie bo skończycie z długami. Pozdrowienia dla chłopaków, bo na pewno wiedzą kto to napisał.

@abc

Każdy nowy pracownik jest szkolony tak długo jak to jest konieczne. Na etapie rekrutacji zawsze pytamy kandydata jakie ma doświadczenie w pracy z elektronarzędziami. Jeżeli w rzeczywistości jest mniejsze niż deklarowane przy przyjęciu, to niestety o wypadek nie trudno. System wynagradzania w pracy akordowej jest jasny. Wysokość wynagrodzenia zależy tylko od chęci i zaangażowania pracownika.

Monter

Od kilku miesięcy jeżdżę na montaże, robota jak robota. Raz sie jedzie na skandynawie, a raz można porobić we Francji. Kasa na czas, brygadzista też mi się trafił fajny i bezproblemowy. Na początku troche szok, bo na początku trochę czarna magia, ale po tygodniu pomocy już wiadomo co i jak.

Xyz

@Pracownik można prosić maila do Ciebie, chciałbym się dowiedzieć paru rzeczy? Pozdrawiam

Steel art contractor
@Xyz

Zapraszamy do kontaktu - Biuro@steelart.com.pl

Pracuje już kilka lat, ile wypracujesz tyle zarobisz. Jedyny poślizg w płatnościach był w pierwszych tygodniach COVID ale wszystko zostało, szybko uregulowane :)

Miron

Pracowałem tutaj kilka lat, w sumie rozeszliśmy się tylko z powodów rodzinnych, tak to dalej bym latał na montaże. Praca typowa dla każdego kto chce wyjechac, zaiwaniać i zarobić, a nie posiedzieć sobie na hali bezczynnie. Ekipa w porządku, liderzy też okej, bez większych problemów. Ogólnie moge śmiało polecic robote.

luki
@Miron

Można się jakoś z Panem skontaktować? mam parę pytań. Pozdrawiam

Romanowski

Ja zaryzykowałem i poleciałem na robotę już 3 raz. Robiłem swoje, tak jak trzeba, rozliczyliśmy się z chłopakami terminowo, tak jak miałem tak też dostałem. Wydaje mi się że te negatywne opinie to chyba od tych co wolą w ciągu dnia posiedzieć na % niż zająć się robotą. Zaraz zjeżdżam na fajrant, i za 3 tygodnie lece znów. Żadnych problemów na horyzoncie

Czy są przyjęcia do firmy?

Steel Art Contractor
@Kandydat

Tak, jesteśmy w trakcie rekrutacji nowych pracowników.

Pracowalem - wiem

Az dziwie sie ze ciagle sa naiwni i chetni na prace w tej sorry dla tej firmy... od paru lat obserwuje co tu jest pisane... zastanawiam sie czyje sa te pozytywne opinie.... zapewne nie narzekaja tylko ci co maja uklady z panem(usunięte przez administratora).. lub osobami majacymi uklad z nim... na wyjezdzie mozna dowiedziec sie prawdy.... RECE OPADAJA..... Nie badzcie naiwni.... Tu nie ma pozytywow. ... Platnosci to porazka... obiecywane terminy to mit. No przeciez w kontrakcie jest realny termin... bylo 90dni... nie wiem jak jest teraz... Naprawde nie dajcie sie nabrac... no ale zeby uwierzyc trzeba przezyc to na wlasnej skorze....

Jaki fart , ze ja im odmówiłem wyjazdu... jako nieliczny który nie dał się (usunięte przez administratora)

@zaległe a za co pozwalniali?

Zaległe

Pan pracodawca bardzo się tutaj zaczął wypowiadać a dziwne że nie powie ile to jeszcze zaległych płatności ma u pracowników którzy sie pozwalniali dawno temu... na żadne meile wiadomosci nie jest łaskawy odpisywać....

Kraftfahrer

Firma OK Płatności ok

Niebieski orzel

FIRMA kataatrofa

Zostaw merytoryczną opinię o Steel Art Contractor S.L. - Barcelona

• Jak się pracuje w Steel Art Contractor S.L.?

Zobacz opinie na temat firmy Steel Art Contractor S.L. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Steel Art Contractor S.L.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 9 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Steel Art Contractor S.L.