Leiter Montajes Industriales SL

Barcelona

Opinie o Leiter Montajes Industriales SL

jacek287 2011-02-09 17:49:02
ta firma to najgorsza w kturej pracowałem to ludzie kturzy nie mają pojęcia o spawaniu a prubują nażucać akord na stykach kture są świetlone i oszczednosci na drucie i gazie stawka 7.5 to kpiny tak prubują sie szybko dprobić.
Odradzam te firmę bo i pracy nie potrafią zapewnić
monter 2011-12-19 21:39:48
jacek287 - 2011-02-09 17:49:02

Odradzam te firmę bo i pracy nie potrafią zapewnić
Oprócz tego że jesteś [usunięte przez moderatora] to pewnie takim samym spawaczem .Pracowałem w tej firmie kilka lat i nigdy nie miałem problemów , odwrotnie jest w Leiter polska tu były same problemy rudy to całkowicie niekompetentne nie wiadomo co bo na pewno nie kierownik kładzie budowę za budową i tłumaczy sie tym że ludzie nie chcą pracować we Wrocławiu podpisał umowę nie mając pojęcia o montowaniu fasad nie uwzględnił obróbek a to zajmuje więcej czasu niż sam montaż taki sam z niego manager jak architekt nie wiem dlaczego Barcelona go jeszcze nie wywaliła położonych kilka budów w Hiszpanii, Biała Podlaska i chyba Wrocław
dejw 2012-08-14 00:15:53
pracowałem w leiterze 5 lat byłem majstrem i uwazam ta firme za najgorsza jaka moze sie człowiekowi trafic ,tacy prowadzacy jak [usunięte przez moderatora] ,goral i inni kablarze i bajko pisarze co nie znaja jezyka buduja sie na ludziach.a o [usunięte przez moderatora] to szkoda słów.
Waski 2013-04-07 12:50:30
Pracowałem w Lejterze .Same [usunięte przez moderatora]począwszy od buchaja Barcelony po [usunięte przez moderatora] na budowie w afryce [usunięte przez moderatora] mieli lepiej od nas bo załatwiali im [usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora] nie znał się na budowie to był plus bo mozna było wciskać kit .
stempel 2013-10-01 17:38:49
ta firma to wielka lipa slyszalem ze podlapali robote w kolumbi i potrzebuja ludzi do pracy bo starzy pracownicy dawno od nich uciekli pieknie obiecuja z zarobkami tylko ze to co obiecuja trzeba podzielic na dwa miesiace a jak sam bedziesz chcial zjechac to sam bilety bedziesz musial za swoje kupic a o premi mozesz zapomniec bo i tak nie wypracujesz jej bo u nich na niczym sie nie wychodzi pozdrawiam tych co zjechali z kolumbi za swoje
waldo 2013-12-03 11:56:52
Leiter Montajes Industriales SL przestał istnieć ogłosili upadłość i niewypłacalność pozostawiając ludzi na święta bez wynagrodzeń które zagarneli
Teraz ta firma istnieje pod nazwą Semi-Polska i naciąga ludzi wysyłając ich na kontrakt do Mauretanii a o stawke spytajcie mende (usunięte przez administratora)jak ktoś dotrze do biura w Barcelonie
roan 2014-03-28 12:10:37
byłem na próbkach-wyjazd do kolumbii dla LEITER COLOBIA SAS
czy moge twój email lub tel bo mam pare pytań
waldo 2014-04-17 18:03:45
podaj swój email to ci odpisze
Z.P 2014-04-23 16:32:44
Czy jest tu ktoś kto już wyjeżdżał z firmy LEITER COLOMBIA SAS?
Proszę o opinię, bo mam wyjazd, a nic na ich temat nie mogę znaleźć.
aga5now 2014-08-02 12:32:35
gdzie dokładniej w kartagenie wykonują prace i jak jest naprawde z ubezpieczeniem?
e-mail: aga5now@wp.pl
TYGRYS 2014-11-05 13:20:15
Firma Leiter Hiszpania padła za długi,ale nadal działa zmieniła tylko nazwę ma biuro w Barcelonie i w Bogocie.Zarząd się nie zmienił jest ten sam. Pracowałem w Kolumbii,warunki są bardzo ciężkie mając na u wadze klimat i wilgotność tęp 33 stopnie prawie przez cały rok,w nocy spada do 26. W Zbiorniku 50 stopni wszystko się leje po całym ciele.
jadymy tutaj 2015-01-31 17:54:52
na wakcje i juz sie zaczynasz interesowac? lasty na prawde jestme pod wrazeniem. ja to teraz dopiero zaczynam ogarnaic osbie prace na wiosne bo nie bede mial niestety nic w pracy. myslicie, ze jakos uda sie tutaj zalapac nowe miejsca pracy czy szukac lepiej dalej? zarobki to mniej wazna sprawa chociaz za niskie nie moga byc
trawa-papaj 2015-02-13 13:46:56
Pracowałem w leiter przy budowie Centro Arte ,tzw kierownikiem był facet o ksywce Marynarz do dziś mi nie zapłacili za dwa tygodnie pracy w maju 2005 .Dzwoniłem parę razy do marynarza do biura Barcelona i zawsze twierdzili że kasę otrzymałem na konto ,tylko czyje może marynarza ,Moniki lub Toporka bo na moim koncie pieniądze się nie pojawiły .Omijajcie leiter a nie stracicie.
lech 2016-05-15 12:22:26
Ciekawi mnie, na jakie stanowiska pojawiają się tutaj najczęściej rekrutacje? Pracuję w konkurencji, jednak wiem, że tutaj coraz lepiej się wszystko kręci. Mam wrażenie, że tu będe miał dużo lepsze perspektywy.
Zostaw swoją opinię o Leiter Montajes Industriales SL - Barcelona
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leiter Montajes Industriales SL