Purinova Sp. z o.o.

Opinie o Purinova Sp. z o.o.

Tomson

Firma prowadzi obecnie rekrutacje? Te oferty, które można znaleźć na stronie są aktualne?

pącz
@Tomson

A patrzyłeś na pracu j na przykład? Ja tam znalazłem i tam od razu masz podaną datę i wiesz czy aktualne i ile jeszcze trwa.

Tomson
@pącz

Okej, dzięki. Wiesz nie patrzyłem akurat na pracuj, bo szukałem w tej firmie konkretnie ofert, więc automatycznie patrzyłem tylko na stronie

pokedex
@Tomson

najlepiej nie ograniczać się do jednego źródła, tylko od razu przeczesywać inne portale z ofertami, od razu szerszy obraz.

bzjj
@pokedex

A wy co, pierwszy raz w internecie? Chyba każdy tak robi...a przynajmniej powinien...

pokedex
@bzjj

no ja nie pierwszy i jak widać nie każdy

Kajtek

Praca jest w porządku. Nie chcę jakoś słodzić czy coś, poprzednie firmy, w których byłem to jakaś masakra a tutaj jest porządnie. Przychodzę do roboty iwiem co mam robić, w razie czego ktoś coś poradzi i pomoże bo nie pracuję długo. I leci.

Domm
@Kajtek

a na jakieś szkolenia konkretne (nie dwa słowa o stanowisku) można liczyć?

Kajtek
@Domm

Mnie normalnie we wszystko wprowadzili jak zacząłem. Więcej na pewno niż dwoma słowami.

Szon
@Kajtek

no wiadomo chyba że cię nie zostawią na lodzie i pracuj kolego, po co im ktoś kto nie wie po co przyszedł do roboty?

Szon
@Kajtek

na luzie przychodź, zobacz czy ci odpowiada i tyle

@Domm

Szkolenie porządne było to nie składanie długopisów nic się tam na 'czuja' nie robi wiec muszą wytłumaczyc. BHP w pierwszy dzień długie a potem już w zakładzie szkolili az człowiek wszystko ogarnie

xxxx
@Kaktus

a ile mniej więcej może trwać takie ogarnianie? z miesiąc?

@xxxx

tak żeby wszystko ogarnąć na tiptop to te 3 miesące tak jak okres próbny. Chociaż zależy niektórym to i szybciej idzie

Werter
@Kaktus

a tobie w takim razie ile to zajęło? tak na tip top to nie wiem czy się da. człowiek się całe zycie uczy w końcu. tak mowią

@Werter

wiesz co, no nie notowałem tego w kalendarzu, ale dość szybko się wdrożyłem, bo miałem spore doświadczenie, więc nie było to dla mnie nazbyt trudne

Werter
@Kaktus

okej, czyli trzy miesiące mam jakby zapasu żeby ogarnąć tak maksymalnie ale może być krócej. w sumie często tak jest ale wolałem zapytać jeszcze przed rozmową. dzięki za pomoc.

@Kaktus

na te 3 miesiące to jest zlecenie czy o pracę odrazu?

@łatka

Zawsze jest to umowa o pracę.

to dobrze, dzięki.

Kash

W biurze istnieje możliwość pracy zdalnej, czy wyłącznie stacjonarna?

Nora
@Kash

zależy o jakim stanowisku myślisz?

Startuję na Analityka Finansowego

@Nora

Nie ma w ofercie nic o tym, więc podejrzewam, że raczej praca stacjonarna. Może coś się zmieniło przez ostatni czas, albo jest częściowo zdalna. Nie przeszkadza mi praca w biurze jednak taka informacja byłaby dla mnie cenna.

Nora
@Kash

W przypadku tego stanowiska poszukujemy kogoś do pracy stacjonarnie

@Nora

a są stanowiska, na których można pracować chociaż częściowo zdalnie? Ty chyba się w tym orientujesz widzę

@Nora

bo mi by tak zależało, że mam chociaż te dwa dni zdalnie w tygodniu

Milun

Czy prywatna opieka med. jest w pełni opłacana przez firme? I jak wygląda to rozszerzenie pakietu?

@Milun

Za moich czasów tego nie było. A nie można zapłacić wyższej pensji?

@Alden

Pytanie o wyższą pensję to raczej nie do mnie, a poza tym prywatna opieka medyczna to bardzo dobre rozwiązanie, na które zwracam uwagę szukając ofert pracy

@Milun

U mnie na odległym miejscu. Jak pensja jest odpowiednia, to sam sobie za lekarza zapłacę jak potrzebuje. Dla mnie szalenie ważna jest atmosfera w pracy. A najważniejsze zaufanie i szacunek.

@Alden

Wiesz, każdy ma jakieś swoje priorytety

@Alden

a co do szacunku to racja, nie trzeba wszystkich lubić ale najważniejsze żeby się szanować

@Milun

już dajcie spokój z tymi frazesami, wiadomo, że to oczywista oczywistość.

Alleluja
@annodomini

Frazesami? To dlaczego tak nie jest?

@annodomini

Jasne, a wiesz może jak z tą opieką medyczna

limo
@Milun

Ja widziałem w ogłoszeniu, że można rozszerzyć o rodzinny, ale może to nie na każdym stanowisku tak być

@limo

A co by miała być za różnica na jakim stanowisku?

Kati
@limo

dla wszystkich pracowników niezależnie od stanowiska obowiązują takie same zasady korzystania z pakietu medycznego.

Wwo
@Kati

i ogólnie jak rozumiem tyczy się to wszelkich benefitów w purinovej?

@Wwo

Ja sobie nie wyobrażam jakby to miało być w innym przypadku.

Kati
@Wwo

Tyczy się to Multisportu, Medicovera, ubezpieczenia grupowego, pozostałe 'benefity' są przyznawane zgodnie z regulaminem. Niektóre np. należą się po roku pracy. :)

Wwo
@Kati

okej, dzięki. to już nie wnikam bardziej, dowiem się jak się zatrudnię (bądź nie). dzięki

Brak jakiejkolwiek informacji o wynikach po rozmowie mało profesjonalne podejście. Chętnie zatrudniliby specjalistę z doświadczeniem ale....wiadomo kasa.

Branżowe, przebieg kariery, doświadczenie.

Divin

Hej, sprawdzałem oferty na stronie i wyczytałem, że w dodatkach oferowanych przez firmę jest coś takiego "Zniżkę na edukację dla pracowników we współpracy z WSB". Wie ktoś na jakich zasadach to działa?

@Divin

Zniżka na prowincjonalna szkółkę. Zapewne oferowana każdemu potencjalnemu studentowi.

Divin
@Alden

No raczej nie wygląda na to co mówisz. To są jakieś szkolenia online czy na miejscu?

Alonzo
@Divin

Stacjonarnie w danej szkole, albo zdalnie, w zależności od tego jaki system obecnie panuje na uczelni, jak mniemam

@Divin

Owszem jest to szkoła, ale nie wiem czy użyłbym stwierdzenia, że prowincjonalna.

@annodomini

Co nie zmienia faktu ze to prowincjonalna uczelnia której dyplom jest mało wartościowy.

annodomini

Nie wiem, wydaje mi się, że każdy taki papier na coś się przydać może w przyszłości. Plus jak można się czegoś nauczyć, to czemu nie.

Inek

Umowa o pracę jest na czas określony? Chcę złożyć cv na elektroautomatyka

@Inek

Jest to umowa o pracę. Purinova z reguły podpisuje umowy na czas określony, na tak długo jak dopuszcza to prawo. Jednak nie ma to większego znaczenia. Po dwóch latach otrzymasz umowę na czas nieokreślony.

Boom
@Zyg zyg

a na ile dopuszcza prawo? chociaż w sumie faktycznie jesli ostatecznie i tak będzie to umowa na czas nieokr to dobry efekt

@Boom

Zgodnie z art. 251 § 1 k.p. okres zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na czas określony, a także łączny okres zatrudnienia na podstawie umów o pracę na czas określony zawieranych między tymi samymi stronami stosunku pracy, nie może przekraczać 33 miesięcy, a łączna liczba tych umów nie może przekraczać trzech. Jeżeli okres zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na czas określony będzie dłuższy niż 33 miesiące lub liczba zawartych umów przekroczy trzy, będzie to równoznaczne z uznaniem, że pracownik, odpowiednio od dnia następującego po upływie ww. okresu lub od dnia zawarcia czwartej umowy na czas określony, jest zatrudniony na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony.

Inek
@Zyg zyg

Nawet nie wiedziałem, że takie rzeczy są regulowane prawnie. Dzięki

???

a okres próbny jest?

@???

Przeczytaj mój wcześniejszy komentarz.

yes
@???

pisali o tym już, że jest, typowo 3 miesiące

log

Jak oceniacie stanowisko Logistyka? Oferta wydaje się być całkiem sensowna.

@log

praca jak praca. zależy czy masz smykałke do tego umiejetnosci potrzebne nie wiem jak z doświadczeniem w tym momencie.

uncle
@log

No to jak ci oferta pasuje, to po co nas pytasz. Tobie ma odpowiadać.

@uncle

ale pyta pewnie jak w praktyce to wygląda i tyle, nie dziwie się.

log
@borek

Po prostu liczę na jakąś opinie starych wyjadaczy którzy powiedzą co i jak szczerze

@borek

Widzę że wpisy są cenzurowane. Jaki był powód ocenzurowania wpisu "Smykałkę trzeba mieć? Ho, ho."?

@Rozbawiony

ale skąd ja mam to niby wiedzieć?

@borek

Ja chyba wiem kto za tym stoi

Rozbawiona
@Rozbawiony

Ile ludzi tyle opinii, jak wszędzie. Żeby nie było, mnie nie ma już jakiś czas w Purinova. ;) Nie wiem, gdzie sens plucia jadem. Jak są wątpliwości czy pytania można zawsze się odezwać do firmy. Być może ktoś tu odpisuje, ale tracić czas na internetowe zgłoszenia, z czego większość to trolle, a ludziska narzekający nie tylko w logistyce, a siedzący na zadach i nie szukający zmian, bo tak im dobrze to chyba o czymś świadczy. Rozbawia mnie to, że narzekanie jest na każdym kroku, ale odwagi do wypowiedzenia nie ma, bo w Purinova są dobre warunki pracy - wynagrodzenia bez owijania w bawełnę wszystko na jednej umowie, a nie najniższa + jakieś śmieciówki, atmosfera spoko - tylko pamiętaj, że atmosferę tworzą ludzie, a nie sami Prezesowie czy dyrektorzy. Jak nie masz z nimi styczności to czy jest sens wierzyć we wszystko, co napisane jest w Internecie? Trzeba mieć trochę swojego rozumu, a nie tylko anonimowo wylewać żale, co w Purinova akurat jest na porządku dziennym - anonimowo "bo ten mi powiedział, że tamten, ale nie powiem nic o tamtym", hehe dziecinada. Chęć pokazania jak jest się ważnym, a brak odwagi aby opowiedzieć o konkretach czy usiąść do negocjacji. Polecam zacząć od siebie, a nie tylko żale i ale. A co do "cenzurowania", poświęć więcej czasu niż pobudka o 6:00 i prześledź te wpisy, a zobaczysz że wszystko na wallu tutejszym ;) to taka rekomendacja zanim pociśniesz next time.

Były pracownik inny
@Rozbawiona

W purinovej nie ma mnie już jakiś czas. Z jednej strony pracuje tam bardzo wielu fajnych ludzi. Z drugiej strony styl zarządzania firmą uosabia wszelkie negatywne stereotypy, co ma dewastujacy wpływ na atmosferę. Dobre wynagrodzenie jest tylko jednym z elementów. A cenzurowanie niewygodnych wpisów na Forum to jest fakt.

@Rozbawiona

Ciekawe. Proponujesz zadzwonić do firmy i zapytać się, jaka tam panuje atrmosfera, czy system premiowania jest sprawiedliwy etc. A jakiej odpowiedzi oczekujesz i od kogo? A propos zmian, wiele osób otwarcie wyrazało swoje opinie, proponowało zmiany. I co? A jajco. Nic się nie zmieniło, To znaczy zmieniło się, wielu wartościowych ludzi odeszło. Jeżeli zarządzający myślą, że zakazem konkurencji kogoś powstrzymają przed odejściem, to się bardzo pomylili.

Purinova Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko Account Manager. Aplikowałeś na tę ofertę i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się pomocna.

Teaser

Aplikowałem, ale póki co brak odpowiedzi

Optimus
@Teaser

To daj znać jak coś będziesz wiedział albo jak będziesz po rozmowie. Oczywiście jak chcesz.

Sodden
@Teaser

jak przebiegała rozmowa? nie musisz co do slowa opowiadać jak było ale chociaż tak mniej więcej nakreślić?

@Sodden

Nie przebiegała, bo póki co jej nie było

Masz szczęście

Mocny
@Sodden

Z tego co pamiętam to raczej gładko poszło, na spokojnie. Ja po swoim doświadczeniu mogę ci powiedzieć, żebyś sobie przygotował jakie tam masz zalety, ewentualnie jakie wady, żebyś się nie zacinał. No takie standardowe kwestie. Powodzenia.

@Mocny

Wady, zalety. Czyli sztampowa rozmowa, kompletnie bez sensu.

Lis
@były Kandydat

widocznie jakiś tam sens ma skoro prawie w każdej firmie o takie rzeczy pytają. ja się wielokrotnie z tym już spotykałem

Lis
@były Kandydat

tak się przyjęło ogólnie w rekrutacjach i nic na to nie poradzisz. jak chcesz coś zmienić to zatrudnij się jako hr i prowadź rozmowy tak jak ty uważasz

KP

Firma Purinova nie prowadzi w tej chwili i nie prowadziła w ostatnim czasie rekrutacji na takie stanowisko.

@Lis

To że prawie wszędzie, to nie znaczy ze ma to sens. Świadczy to o żałości procesu rekrutacji. Tak się zdarzyło, że w firmach w których podjąłem pracę takie żałosne pytania nie padły.

@Lis

Nie interesuje mnie praca w HR. Zresztą takie denne pytanie jest zadawane nie tylko przez HR. I jest to cenna informacja, że w takiej firmie nie warto podejmować pracy.

??

przecież to pytanie od administratora to jak by to miało wpływać niby?

nl

bo wam się wydaje że hr to nie ma nic lepszego do roboty tylko siedzenie na goworku i wykłocanie się z wami haha no z pewnością

@KP

O. To by tłumaczyło brak odpowiedzi na aplikację. Czyli rozumiem, że te oferty ze strony już straciły na aktualności i lepiej się sugerować tymi z pracuj?

@??

Nie było żadnej rekrutacji na stanowisko Account manager. Coś jeszcze?

OK

OK

miśka

Czy ktoś ma jakieś info odnośnie tej firmy? Chcę złożyć cv ale nie wiem czy warto...

@miśka

Nie warto, duża rotacja pracowników, brak szacunku do pracownika, zarządzanie firmy brak słów, gdyby utworzyć profil na fb osób zwolnionych z dnia na dzień bez argumentu znalazło by się spore grono, (usunięte przez administratora),(usunięte przez administratora) zarządzanie bez wiedzy zarządzania ludźmi, jedyny plus wypłata na czas

wr

Przestań opowiadać bzdury. Przyszedłeś tu tylko po to by rozsiewać nieprawdziwe informacje czy wmawiać wszystkim to jakie Ty masz zdanie na temat firmy? Nie każdy musi miec takie jak Ty, mi jest daleko do takiego opisu, chyba że mówimy o innej firmie.

abc
@miśka

jeśli jesteś zainteresowany tą branżą i masz odpowiednie doświadczenie to jak najbardziej warto bo ta firma na pewno doceni ciężką pracę

***** ***

Odnośnie tych zwolnionych z dnia na dzień, to jednak skłądają głownie z osób ktore nigdy nie powinny zostać zatrudnione. Zatrudnione w sposób amatorski.

ciekawa
@***** ***

Co to znaczy "zatrudnione w sposób amatorski"? Co masz na myśli?

Inż
@miśka

Rotacja pracowników może mieć różne podłoże, nie koniecznie dlatego że jest źle. Ja pracuje tutaj jako specjalista w swojej branży i mogłem się rozwinąć. Duża profesjonalna firma w CV na pewno jest atutem.

Bop

85 osób chyba też jest ciekawych czy warto ahhahaha

totalny
@miśka

Jest okej, trzeba się wdrożyć i potem już z górki

Jat
@totalny

jak wszędzie zresztą

korpus
@miśka

Trzeba robić swoje ale pracuje się dobrze. Wypłata zawsze jest i to nie najniższa krajowa. Na początku trzeba się przyłożyć bo jest dużo do nauczenia ale potem już idzie z górki. Kierownictwo też jest spoko. Trzeba robić swoje jak to w robocie ale to tzeba chcieć bo teraz to ludzie myślą że w pracy się odpoczywa...

@korpus

Raczysz żartować.

korpus
@Rozbawiony

Widzę, ze ktoś tu chyba nie ogarnal prostych rzeczy i jest juz byłym pracownikiem.

tutu

Ile działów jest w firmie i jakie?

samson
@tutu

Produkcja, park maszyn, logistyka. To takie trzy najważniejsze filary jeśli chodzi o organizację pracy w purinovej

@samson

Nie macie własnego laboratorium?

@samson

Jak to w takim razie wygląda - korzystacie z usług zewnątrznego?

@samson

Czy jest, ale nie wymieniłeś po prostu?

@samson

I jak ze stanowiskami administracyjnymi? Jakiś dział marketingu? sprzedaży? Nic takiego nie ma?

@samson

Sorry, ze tak dopytuje, po prostu spodziewałam się większej ilości tego wszystkiego i zastanawiam się czy to ty uprościłeś w komentarzu, czy moje wyobrażenia działania takiej firmy odbiegają od rzeczywistości

@samson

Ciekawe. A normalnie to najważniejszy jest Dział Sprzedazy. Dziwna ta firma.

@Rozbawiony

co cię niby tak bawi? bo nie rozumiem

Bubble

nie znasz mnie, więc nie rób założeń na mój temat z łaski swojej pytam się po prostu.

Bubble

masakra. co za gość...nie idzie się dogadać. jak nie masz nic do powiedzenia, to lepiej nic nie mów...

Pomocnik
@tutu

Dział Produkcji, Dział Techniczny, Dział Badań i Rozowoju w którym jest Labtorium, Dział Prawny, Dział obsługi klienta, Marketing, Sprzedaż, Dział Zakupów i jeszcze sporo pomniejszych działów.

Szukam pracy w mieście Bydgoszcz na stanowisku Pracownik Produkcji. Najlepiej na Pracownik Produkcji. Słyszeliście o jakiejś ciekawej ofercie?

Nie

Otto

na stanowisku pracownik produkcji najlepiej na pracownik produkcji??? ciekawa składnia zdań

Otto

są oferty na produkcje i inne na pracuj pl obczaj sobie

Pytia

Dlaczego spamujesz?

Alek

Są teraz jakieś przyjęcia może na produkcję? Nie wiem czy dobrze słyszałem od kolegi ale coś mi mówił, Wole się tutaj upewnić.

@Alek

A i jak są to jakby ktoś mógł mi powiedzieć co ja bym tam miał robić tak mniej więcej

@Alek

A nie wolisz się upewnić przeglądając oferty? portale rekrutacyjne to jednak dość rzetelne źródło, ale co ja tam wiem

@Alek

Sorry poniosło mnie, nie chciałem tak niemiło. No ale robić jako kto, jakie stanowisko? Dajesz zero konkretów, a oczekujesz odpowiedzi

@Alek

A oferty masz na pracuj. Ale z tego co wywnioskowałem, to chyba, żadna nie będzie dla ciebie na ten moment, ale obczaj sobie.

@Nickolo

No właśnie dlatego zapytałem tu bo myślałem że ktoś będzie miał jakieś przecieki czy coś.

Plik

lubie ogólnie prace ma produkcji, jestem już po latach przyzwyczajony i też pasuje mi praca zmianowa, bo zawsze moge sobie jakoś zaplanować tydzień, nie jestem zależny od jednych godzin raz mam na 6 raz na 14 a raz na 22 i teraz nie wyobrażam sobie inaczej czasowo pracowac, może jedynym minusem jest praca w weekendy no szkoda, ale idealnie nigdy nie ma

Bernys
@Plik

a jak to jest dokładnie z tą pracą w weekendy?

@Bernys

nie rozumiem pytania...no normalnie, tak jak z pracą w tygodniu

@Plik

Ale chyba nie jest tak, że każdy weekend zajęty nie? Są jakieś grafiki ustalane wcześniej?

@Anonim

trzeba sie nastawić, że weekendy są pracujace ale tak są ustalane grafiki żeby bylo fair

@Plik

To spoko bo też by człowiek chciał czasami gdzieś się przejechać. zresztą też trzeba jakoś odpocząć po tygodniu czasami. Dzięki.

@Anonim

to jest jasne dla każdego wszyscy mają swoje zycie, ale nie mozna potem narzekac jak sie zgodzilo na 4-brygadówke

Tropik
@Bernys

Jak ci przypasuje i się przyzwyczaisz do takiego trybu to dobrze, zostaniesz. Jak nie to przecież świat się nie zawali. Można spróbować zawsze.

@Tropik

lepiej tak żałować niż w drugą stronę

rafi23
@Plik

a nocki nie są dla was męczące? no bo jednak trochę rozbija rytm dnia

@rafi23

jak sie przyzwyczaisz to już tak nie odczuwasz dużo ludzi tak pracuje i jakoś żyją, to nie tak, że sie nie da..no co wracasz po nocce przespisz sie i troche dnia jeszcze masz, pieniądze z nieba nie spadną niestety

Hiss
@rafi23

to nie chodzi o rozbicie dnia, nigdy sie nie wyśpisz za dnia tak jak w nocy to już wiadomo nie od dziś, ale jak już wspomnial kolega pieniędzy z powietrza nie weźmiesz a dzieci wykarmić trzeba

alf

pytanie o produkcje - praca w jakich godzinach i czy tylko w tygodniu, czy weekendy również?

jajec
@alf

Praca zmianowa w systemie ciągłym, 7 dni w tygodniu.

Kokos
@alf

Dosłownie kolega niżej odpowiedział na te pytania w swojej wypowiedzi. Nie, żebym się czepiał, ale na przyszłość warto użyć ctrl+f i zobaczyć czy ktoś nie poruszył już danej kwestii

NieCzepiajSie
@Kokos

i po co od razu takie czepialstwo? Może po prostu przegapił, nie zauważył cokolwiek nic sie nie dzieje, ale przynajmniej dzięki tobie wszyscy, którzy wejdą na forum będą wiedzieli do czego służy skrót ctrl+f

Kokos
@NieCzepiajSie

Po to, że potem jest bałagan na forum i ciężko znaleźć istotne informacje w gąszczu jednakowych pytań.

Marshal

Jakie macie odczucia co do pracy? Jestem jeszcze troche świeżakiem, bo dopiero 3 miechy za mną, ale jak na razie jest gites

Marian

Co ty bełkoczesz?

@Marian

No podoba mi się, chyba mogę mieć swoje zdanie.

Marian
@Marshal

Nie mogłeś tego normalnie powiedzieć?

@Marian

Normalnie? Przykro mi, że aż tak nie rozumiesz słowa pisanego ale nic nie poradzę.

Marshal

W wielu pracach, gdzie byłem chcieli mi zostawić na stałe umowe zlecenie, a ja już nie mogę sobie pozwolić na takie zabawy, a tutaj umowa o prace bez problemu, jak sie ma na utrzymaniu rodzine to cieżko ryzykować ze zleceniówką

AdiAdi
@Marshal

A jeśli chodzi o kontakty między pracownikami to jest spoko?

@AdiAdi

Nie zauważyłem żadnych szczególnych spin czy kwasów, jasne że coś tam się zdarzy, ale nie tak, żeby ludzie sobie jakoś skakali do gardeł czy coś, można sie spokojnie polubić jak sie jest otwartym

Łoli
@Marshal

A są jakieś spotkania integracyjne?

@Łoli

Na własną rękę zawsze możesz zorganizować tam z kilkoma osobami, co się z nimi bardziej polubiłeś

@Łoli

Trzeba bylo dać na wstrzymanie jak był wiadomy okres, ale jak wróciliśmy do żywych znowu spotkanko wpadło

liczi
@Marshal

a nowi są mile widziani? jakoś się można dołączyć?

@liczi

Podbij, zagadaj, zaproponuj coś od siebie to pewnie, że tak. Przecież każdy był kiedyś nowy i chciał być dobrze przyjęty

liczi

będę próbował, dzięki

KingPing
@liczi

Zasadniczo każdy był kiedyś nowy także nie masz się co martwić. Ktoś tam na pewno cię wciągnie w towarzystwo. Powodzenia

Lipton

Na marketingowca to to prawko jest wymagane bezwzględnie, czy obejdzie się bez?

@Lipton

serio tak ciężko przeczytać sobie w ogloszeniu w necie jakie są wymagania dla danego stanowiska???

@Lil

Wiem, że jest w wymaganiach, do tego się odnoszę, pytam, czy jest to nieodłączny element i musisz mieć już na wstępie i nie ma przebacz, czy można ewentualnie przyjąć się bez i wyrobić w trakcie...Nie trzeba od razu atakować...

@Lipton

jeśli prawko jest potrzebne do wykonywania pracy to dla mnie jest logiczne, że trzeba je mieć na wstępie

Lipton

No ale ty teraz domniemywasz, a ja pytam bardziej kogoś z wewnątrz, kto ma info na ten temat. Domyślać się też mogę, ale chcę wiedzieć jak jest

@Lipton

to czekaj aż ktoś z wewnątrz ci odpowie i tyle. albo sobie zadzwoń, to chyba ma najwięcej sensu

Dobosz
@Lil

Mi zrobienie prawka się chwilę ciągnęło, także musisz się zorientować.

Dobosz
@Lipton

O przy okazji może jeszcze zapytam, jak atmosfera w firmie? Może w końcu jakiś pracownik coś odpowie:) Byłoby super.

Bej
@Dobosz

w moim odczuciu atmosfera bardzo na plus, może nie idealnie, ale znam miejsca gdzie jest naprawde źle

zgredek
@Dobosz

Raz lepiej, raz gorzej. Źle nie ma, ludzie w porządku, ale każdy ze sobą inny humor wnosi i czasami się udziela reszcie. Ale nie narzekam, raczej większość zajmuje się robotą, zamiast bawić się w jakieś ploty, czy intrygi, więc to dość istotne

pyt

Purinova daje stabilną umowę czy lecą tylko śmieciówkami?

@pyt

Umowa o pracę od pierwszego dnia. Wypłata w terminie, wszystkie składki opłacone.

@pyt

gdzieś jeszcze w ogóle dają śmieciówki?

@pinkguy

W bardzo wielu firmach. W Purinovej tego nigdy nie było.

@Jajco

No niestety, ale nawet w ostatnim miejscu, do ktorego sie przymierzałem chcieli mi dać tylko śmieciówkę i nawet zadnej szansy poźniej na umowe o pracę, dlatego wolę zapytać.

@Jajco

rozumiem, to niezorientowany jestem całe szczęście w sumie...

@pinkguy

teraz trzeba być pewnym czego się chce

@pyt

nie rozumiem co prawda jak się to ma do mnie i tego co pisałem, ale pewnie tak jest

@pinkguy

chodziło mi o to, że nie można godzić się na wszystko, tylko trzeba wiedzieć na czym nam zależy

Alek

Plus czy prowadzicie jeszcze jakieś social media na których można poczytać jakieś aktualności?

@Alek

w tym wypadku widzę, że też podstawowe umiejętności zawiodły

habits
@alco

alco ale z ciebie złośliwa bestia

habits
@alco

jak ci się nie chce to po prostu nie odpowiadaj chyba że radość czerpiesz z tych docinek

@habits

alez proszę bardzo, oto odpowiedź, na którą musiałem przeprowadzić bardzo żmudny i skomplikowany risercz. tak, ma sociale. oszczędzę ci tych długich godzin poszukiwań i podam gotowe rozwiązanie - poszukaj fanpeju "Purios" na fb, kanału o tej samej nazwie na yt. proszę bardzo. pierwsza porada darmowa ;)

Hello!

Jest jeszcze Purinova na fb

@Alek

Nie rozumiem tego podejścia, przecież znalezienie tego zajmuje niecałą minutę

pp
@alco

a druga jest za ile płatna?

pp
@tutu

widocznie słabych riserczerów tutaj mamy dobrze że chociaż goworka udało im się znaleźć bo dopiero by było

odo
@Hello!

wlaśnie, tam jest całkiem spoko

Oman

Witam. Jest szansa na wyrabianie płatnych nadgodzin?

Nie

@Amok

Ale nie ma w ogóle nadgodzin czy są oddawane a nie wypłacane?

@Oman

Udaje się ze nie ma nadgodzin, a pracownik zostaje po godzinach z własnej inicjatywy. Obowiązuje elektroniczna rejestracja czasu pracy z obowiązkowym zeskanowanie zdjęcia twarzyczki. Ale haczyk jest w regulaminie, czas pracy jest od do, i jeśli zaczynasz prace wcześniej a kończysz później to wlicza się Tobie do czasu pracy pod warunkiem ze jest to na polecenie przełożonego. A spróbuj je uzyskać:-) Jedli zarejestrujesz wyjście o godz np 17:30 a nie 16:00 to interpretowane jest to ze miałeś taka fantazje, a nie ze nie pracowałeś i nic nie dostaniesz. Purinova zreszta nie jest tu wyjątkiem. Elastyczny czas pracy nie istnieje.

@Amok

A okej, to po prostu nie będę przedstawiać takiej inicjatywy, nie zależy mi na tym jakoś specjalnie Na elastycznym też mi jakoś nie zależy, ciężko liczyć na taki na produkcji przy pracy na 3 zmiany...

@Amok

Ciekawe stwierdzenie, nikt nikogo nie zmusza i nie wymaga do siedzenia po godzinach. Na początku mówią o tym jakie są godziny pracy i czy są zmiany, ja pytałem to bez problemu dostałem odpowiedz i byłem świadomy przed praca, a pracuje już długo. Szukanie na siłę (usunięte przez administratora)i ma mały sens, no chyba, ze chcesz wylać żale na forum. Dobrze wiem, ze odbiór nadgodzin istnieje, a nikt nie każe nikomu przychodzić na 7 do pracy, jak rozpoczyna o 8.00. Litości, roszczenia jak wśród dzieci w piaskownicy, kto ma lepsza łopatkę.

Nwo
@Xyz

przecież na goworku to standard, nie ma co liczyć na merytorykę

@Xyz

A dlaczego nie można zacząć wczesniej i wcześniej skończyć? Albo jednego dnia zostać dłużej, aby na drugi dzień przyść pózniej?

@Amok

A bo nie. Pracownik ma wykonywać polecenia pracodawcy inaczej będzie anarchia. A ty nie mądraluj, bo na Twoje miejsce mamy dwudziestu kandydatów pod bramą.

Tantos
@Amok

skoro tutaj podobno pracowałeś to skąd takie pytania? nie wiesz gdzie pracowałeś czy jak?

Tantos
@Xyz

a ty nie stresuj się tak bo żyłka pęknie a po co to się przejmować tym nadmiernie co się tu pisze

@Tantos

To brutalny atak na nasza firmę. To nie może zostać bez konsekwencji.

@Amok

Dlaczego miałby byc elastyczny czas.pracy ? Produkcja na swoje ustalone godziny pracy, nikt nie będzie szukac Ciebie czy akurat jestes w pracy czy nie bo stwierdziles ze przyjdziesz na 9 ?. Podczas zatrudnienia pracownicy administracyjni maja możliwość wyboru godziny rozpoczęcia pracy i bezposrednio ustalasz swój grafik. W czym jest problem ?

Oman

No właśnie też mnie to zdziwiło, bo absolutnie nigdie nie spotkałem się z elastycznym czasem pracy gdy mowa o produkcji...

Nigdzie*

@Oman

W sumie to nie dałeś info, że chodzi o produkcję w pierwszym komentarzu, jak to czytałem to też nie wiedziałem, więc może powołał się na przykład w administracji?

Ale to tylko moje nieistotne 3 grosze, więc zignorujcie

@Oman

Nie będę się wypowiadał jakbym wiedział lepiej, bo nie wiem

Alek

Co to jest purios? kiedyś mi się gdzieś przewinęło

Marka piany natryskowej.

Patataj

Serio?

@Patataj

no co, wyszukiwarka to mega skomplikowane narzędzie.

@Patataj

może przerosnąć ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Purinova Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Purinova Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Purinova Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 122.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Purinova Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Purinova Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Purinova Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Purinova Sp. z o.o.