Proximetry Poland Sp. z o.o.

Opinie o Proximetry Poland Sp. z o.o.

obrotny

Dostałem informację, że potrzebują kogoś na stanowisko Support Engineer. Ktoś może coś więcej powiedzieć?

@obrotny

biedronka
@Tomek

Tyle to ja sobie z samej oferty wyczytałem.

@biedronka

Podalem linka gdzie jest widelec oraz jaki level stanowiska. Nie każdy service/strona to ma. Tak ogolnie to precyzyjne pytania = precyzyjne odpowiedzi

Zambrix

Atmosfera świetna, ciekawe projekty. Kasa - w zależności od poziomu wiedzy i doświadczenia, da się dobrze zarobić

władca marionetek
@Zambrix

To rzadkość, by ten pracodawca docenił doświadczenie czy zaangażowanie. Menadżer musi poczuć nóż na(usunięte przez administratora) aby komuś dobrze zapłacić. Czasem się zdarza. Chyba pod koniec 2017 roku odszedł jakiś fachman to przyjmowano samych seniorów. Do zweryfikowanie na linkedinie. W takich sytuacjach da się wynegocjować uczciwą kasę. Ale to wyjątki są i to nieliczne.

Kaz

~Lysy Chyba trafiłem na tego samego "luzaka" Interview wyglądało dość komicznie. Przyszedłem elegancko ubrany, a tu mnie wita gość w rozciągniętym dresie, i czymś co chyba kiedyś było swetrem. Cała rozmowa wyglądała na darmowy consulting. Cały czas wypytywał tylko o technologie, o których sam nie miał zielonego pojęcia a moje odpowiedzi zapisywał na kartce Po około 1h poprosiłem o wodę a ten mi na to, że zaraz kończymy, choć skończyliśmy po ponad 2h Na koniec oczywiście zgodnie z standardami, nie dostałem żadnej odpowiedzi. Generalnie nadal czuje się jak frajer

gosc

Swego czasu krazyly takie info o firmie ze pracuje tam jakas wredna i zlosliwa hetera, ktora wielu osobom uprzykrzala zycie swoim zachowaniem. Ciekawe czy jeszcze tam pracuje bo nie wiadomo czy aplikowac czy nie?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Proximetry Poland Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
dj

Pracuje w Proximetry i muszę powiedzieć że nie narzekam. Kasa nie najgorsza, zawsze 1-wszego na koncie, fajna lokalizacja z zamkniętym parkingiem. Projekty są ciekawe a atmosfera w firmie (może nie licząc paru dni przed releasem ) jest bardzo fajna.

qwerty

Mój kumpel pracuje w tej firmie jako programista i nie narzeka.

Slyszałem że znowu szukają ludzi i chyba spróbuje do nich uderzyć. Czy ktoś może coś więcej powiedzieć na temat tej firmy bądź zna kogoś kto tam pracuje?

Gosc

Odswiezam temat.

Prosiłbym również o opinię na temat tej firmy, jak się tam pracuje, jak wygląda sama rozmowa kwalifikacyjna (czy jest jakoś specjalnie ciężka), czy firma zapewnia jakiś pakiet socjalny (bony, karty multisport, itp.) Genralnie wasze odczucia.

Zostaw merytoryczną opinię o Proximetry Poland Sp. z o.o. - Katowice

Proximetry Poland Sp. z o.o.