logo Proximetry Poland Sp. z o.o.

Proximetry Poland Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Proximetry Poland Sp. z o.o.

anonim 2011-08-26 00:01:24
Prosiłbym również o opinię na temat tej firmy, jak się tam pracuje, jak wygląda sama rozmowa kwalifikacyjna (czy jest jakoś specjalnie ciężka), czy firma zapewnia jakiś pakiet socjalny (bony, karty multisport, itp.) Genralnie wasze odczucia.
Gosc 2012-06-02 10:30:40
Odswiezam temat.
Gość 2013-01-07 19:06:13
Slyszałem że znowu szukają ludzi i chyba spróbuje do nich uderzyć. Czy ktoś może coś więcej powiedzieć na temat tej firmy bądź zna kogoś kto tam pracuje?
qwerty 2013-01-08 21:51:59
Mój kumpel pracuje w tej firmie jako programista i nie narzeka.
dj 2013-01-10 11:19:34
Pracuje w Proximetry i muszę powiedzieć że nie narzekam. Kasa nie najgorsza, zawsze 1-wszego na koncie, fajna lokalizacja z zamkniętym parkingiem. Projekty są ciekawe a atmosfera w firmie (może nie licząc paru dni przed releasem ) jest bardzo fajna.
gosc 2014-07-27 10:18:14
Swego czasu krazyly takie info o firmie ze pracuje tam jakas wredna i zlosliwa hetera, ktora wielu osobom uprzykrzala zycie swoim zachowaniem.
Ciekawe czy jeszcze tam pracuje bo nie wiadomo czy aplikowac czy nie?
Łysy 2015-06-04 14:07:40
Byłem tam na rozmowie kilka miesięcy temu. Poraził mnie brak kompetencji osoby która mnie przepytywała. Po około godzinie rozmowy i odpowiadania na pytania, które czytał z kartki. Przy jednej z odpowiedzi(krótki kawałek kodu na kartce) powiedział mi że się pomyliłem. Nie odpuściłem i zacząłem dopytywać, gdzie ten błąd.
Po krytycznych pięciu minutach, kiedy to, bezradnie próbował coś wykazać, stwierdził, że to on jest od zadawania pytań.
.... to miałby być mój "leader", już wiedziałem, że nic z tego.
Na koniec, już z czystej perfidii, powiedziałem, że chciałbym zarabiać 2,5k brutto ;-)
... ale i tak się nie odezwali :-)))))
Kaz 2015-11-21 17:46:37
~Lysy
Chyba trafiłem na tego samego "luzaka"
Interview wyglądało dość komicznie.
Przyszedłem elegancko ubrany, a tu mnie wita gość w rozciągniętym dresie, i czymś co chyba kiedyś było swetrem.
Cała rozmowa wyglądała na darmowy consulting.
Cały czas wypytywał tylko o technologie, o których sam nie miał zielonego pojęcia a moje odpowiedzi zapisywał na kartce
Po około 1h poprosiłem o wodę a ten mi na to, że zaraz kończymy, choć skończyliśmy po ponad 2h
Na koniec oczywiście zgodnie z standardami, nie dostałem żadnej odpowiedzi.
Generalnie nadal czuje się jak frajer
Zostaw swoją opinię o Proximetry Poland Sp. z o.o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Proximetry Poland Sp. z o.o.