Opinie o Media markt w Siedlce Brzeska 126

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Media markt. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Media markt o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Media markt w Siedlce Brzeska 126

Iga

Firma z dobra opinią to i pracownikom jest dobrze? Taka cisza od dawna na forum.

@Iga

Boją się pisać, zeby wypowiedzenia nie dostać ????

Jaja

Znowu ogłoszenie ze szukaja do pracy. Tam ciagle zwalniają czy co.

Qwerty

(usunięte przez administratora) Omijac z dakeka

Gigifud

Mądre głowy sa wszedzie ;) Nie wyobrażam sobie jednak zarabiac (usunięte przez administratora)zl. Można negocjować z kierownictwem pensje? Jak w ogole kierownicy? Do zniesienia?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Media markt? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Inżynier Budowy - Siedlce
Hrappka.pl
Ex MSHP

Z wynikami tragedia. Kierownictwo ciągle naciska i wymaga coraz więcej. Zasady premiowania ciągle się zmieniają oczywiście na niekorzyść pracownika. Na domiar złego ze stolicy co chwilę przyjeżdża kontrola czyli dyrektor z innymi "mądrymi" głowami i czepiają się pracowników niepotrzebnie ich stresując. Występują sytuacje typu: mądra głowa karze coś zrobić w poniedziałek a we wtorek przyjeżdża i pyta się dlaczego to zrobiłeś wypierając się swoich wcześniejszych poleceń. A to tylko jedna z wielu dziwnych sytuacji. (usunięte przez administratora)

Gigifud

Mam doświadczenie w tej branży, pracowalem w innym elektro jako promotor ale musialem z Wawy wrocic. (usunięte przez administratora) netto to jakis absurd- za co zyc? A jak z wynikami? Bardzo cisna?

PRACOWNIKKK

na dobrym dziale (agd, rtv) można zarobić lepiej, niż u konkurencji a mam w cv już chyba wszystkie elektromarkety w Siedlcach. szkoda ze lokalizacja slaba bo sklep ma potencjał. wniosek - po 2-3 miesiącach zobaczysz czy nadajesz się do tej roboty. (usunięte przez administratora) wyplata zawsze na czas. czas pracy dopięty i normowany, grafik ie ulega zmianie w ciagu miesiaca. atmosfera zależy od działu, na jednym lepiej na drugim gorzej ale z ew transferem nie ma problemow. w kazdym elektro jest w tej chwili ciśnienie i jak myslicie, ze nie ma to zapraszam do mexa, bo tsm to dopiero cyrk na kolkach. jak wszedzie w handlu brakuje ludzi, tu mm nie jest wyjatkiem. brak szkolen produktowych. generalnie 7/10. zarobki 1800-2500 netto

Nikt mi nie odpowie?

gigifud

Moze jakieś nowe opinie? Szukają tam do pracy i nie wiem czy aplikować

Asz

Osoby ktore sie wypowiadaja maja racje , ze atmosfera tam jest nie do wytrzymania. (usunięte przez administratora) Nie doceniaja osobktore maja dosc takiej atmosfery. Nigdy z takimi kierownikami tak zle mi sie nie pracuje/ pracowalo wiem jedno pracownicy ktorzy odeszli to mega ludzie a przy okazji byli to fachowcy.

Pracownik (albo pracownica) Media Markt

Dajcie sobie wszyscy spokój:) Przepychanki jak w podstawówce.

Pracownik (albo pracownica) Media Markt

Faktycznie, za starej kadry kierowniczej bylo inaczej. Wyjścia po pracy wyłącznie dla wybranych, obiecywanie awansów i manipulowanie. Oj, dobrze się działo, dobrze... dla niektórych. A teraz popisać każdy może, bo sie ekipa zgrala i zaczęło byc normalnie- bez "wybranych". No a resztę (te niepracująca), to boli- bo sklep stoi i nie padł.

Blablabla

A według mnie te komentarze to stara gwardia- zarówno Ci, którzy zostali zwolnieni i nie mogą sie z tym pogodzić, jak i Ci- którzy, odeszli, bo chcieli zmienić prace. Dziwne oskarżenia - bo atmosfera po wymianie kierownictwa zrobiła sie normalna. Najłatwiej pisac anonimowo - bo przeciez w Internecie można napisać wszystko. Jak ktos jest tak odważny to niech sie podpisze.

qwerty

Nie ogarniam o co chodzi w tych komentarzach, bo to co piszecie, to jedno wielkie kłamstwo. Kompletnie nie zgadzam się z tymi negatywnymi opiniami, bo atmosfera w pracy jest na prawdę przyjemna, tu chce się przychodzić. A najważniejsze jest to, że pracownicy, którzy pracują uczciwie są doceniani.

MyStar

Rewelacyjna atmosfera, super ludzie- chce się przychodzić do pracy. Nie popieram opinii innych.

Zostaw merytoryczną opinię o Media markt - Siedlce

• Jak się pracuje w Media markt?

Zobacz opinie na temat firmy Media markt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Media markt