Opinie o Krakowski Teatr Variete w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Krakowski Teatr Variete. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Krakowski Teatr Variete o rekrutacji.

Branże: Obiekty kultury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krakowski Teatr Variete w Kraków

Ulka Nowy wpis

Zauważyłam, że występowało kiedyś większe zainteresowanie pracą jako Specjalista do spraw organizacji widowni. Mnie tegoroczne ogłoszenie na to stanowisko się nie wyświetlało. Możliwe, że będą jeszcze kogoś na nie szukać? myślę ze spełniam wymogi zastanawiam się tylko czy występuje szansa na jakikolwiek rozwój?

Chacz Nowy wpis

Pani Anastazja Z.powinna najpierw przeszkolić się w sprawach bycia kulturalną do starszych osob a następnie wykonywać stanowisko Kierownika Dyżurnego.

Pracodawca Nowy wpis
@Chacz

Nastazja jest świetnym pracownikiem, o bardzo miłym i otwartym usposobieniu. Pełni swoje obowiązki w sposób profesjonalny i zawsze adekwatny do sytuacji.

Oferta na kierownika dyżurnego to akurat mi się nie wyświetlała. Skoro ludzie tak zaczęli widełki wypisywać to ciekawe jakie na tym stanowisku mogłyby być? I co z zatrudnianiem osób bez doświadczenia? ta oferta dla specjalisty ds. organizacji widowni już wcześniej mi się pokazywała, a są jeszcze jakieś inne?

Do dziś ktoś jeszcze się zgodzi z tym, że praca w teatrze nie jest polecana? Widzę ze dziewczyny na forum już pytały o ofertę dla speca od spraw organizacji widowni. Ja tam z aktualnych ofert widziałam te dla kasjerki i zastanawiam się na jak to jest ze widełki wynoszą od 3 do 3,8 tys? po ile godzin się robi? i czy prócz podwyżek styczniowych czegoś jeszcze można oczekiwać?

Firma Krakowski Teatr Variete szukała nowego pracownika na stanowisko Specjalista / Specjalistka do spraw organizacji widowni. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Irek

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy, może nie potrzeba ludzi?

Kobieta

A dlaczego? Jakieś szczegóły?? Bo mnie ciekawi, czy jest to praca zmianowa, sa zmiany normalne i oddzielnie jakieś wieczorne?

Sala
@Kobieta

Nie polecam pracy w tym teatrze

Bożena

Czy sa jakieś stałe godziny pracy na stanowisku Specjalista ds. organizacji widowni?? Jakiś czas temu widziałam ich ofertę w sieci i napisali, że jest to praca na cały etat. Ale czy jest opcja na elastyczne godziny pracy? A jeśli sa stałe, to jakie konkretnie one są?

Bożena

Ok, ale dlaczego? No bo samo stwierdzenie to dość mało, ale liczę na szerszą odpowiedź. Jak to jest z tymi godzinami? Ale może coś o pensji?

Lola

Nie ma poszanowania dla Pan sprzątających traktują jak gorszy sort nie wspominając o rzeczach które powinny dotyczyć każdego pracownika Teatru a wymogi są tylko na Paniach sprzątających. Gdzie poszanowanie (poprostu żal ściska serce) Obiekt sztuki i kultury (to chyba nie ten teatr)

@Lola

To faktycznie niefajnie. :/ A jakie konkretnie wymogi im stawiają? Nienawidzę takich ludzi bez kultury i braku szacunku do osób, które serio pilnują higieny i porządku

@Barbara

Ja też nie lubię takich ludzi, ale zastanawia mnie jedna rzecz, bo oni nie zatrudniają pan sprzątających….

@BooBoo

To kto inny dba tu o porządek w takim razie?

Firma do tego wynajęta.

Barbara

Z tego co widzę na kwalifikacyjnej się interesują tym czy kobieta chce założyć rodzinę. Niby się nie dziwię, bo przy macierzyńskim to zbędne koszty są. Co wy sądzicie o takim podejściu do kobiety szukającej pracy? Jako pracodawcy też byście się tego obawiali?

@Barbara

Naprawdę? Przecież takich pytań nie można zadawać? To jest naruszenie. A kto to był ten pytający???

@BooBoo

"Pan szanowny dyrektor", nie widzisz w opinii?

@Barbara

Ale to było kiedyś…. Teraz jest inaczej…

Zuzanna

Hej! Na Facebooku teatru jest ogłoszenie, że poszukują grafika. Oferują umowę o dzieło. Czy ktoś współpracował z tą firmą? Jest możliwa dalsza współpraca w oparciu o umowę o pracę?

T. M

Na rozmowie kwalifikacyjnej Pan szanowny dyrektor pyta czy ma sie stalego partnera, dzieci oraz czy w najblizszym czasie planuje sie je miec. Porazka, wstyd, zenada, i zdaje sie art. 18 kodeksu pracy tego zabrania. Gratulacje panie dyrektorze.

Weronika

@olo proszę o zamieszczanie komentarzy na temat pracy w Krakowski Teatr Variete, a nie na temat poszczególnych pracowników.

edr

hej hej noo to zależy przecież od tego na jakies ogłoszenie się trafi wiadomo preciez ze na każdym stanowisku to firma ma ten inne wymagania prawda ?

olo

nie polecam. dyrektor to bardzo arogancki, zadufany w sobie czlowiek, chamski, w dodatku czesto czuc od niego alcohol I jezdzacy samochodem po spozyciu. Czekalem na wyplate kilka miesiecy. A sam tetar zyje jedynie z dotacji bo nie utrzyma sie ze spektakli. Z reszta dziwi mnie, ze miasto utrzymuje taki wrzod.

Zostaw merytoryczną opinię o Krakowski Teatr Variete - Kraków

Krakowski Teatr Variete
  • Grzegórzecka 71