Opinie o Barfoots Of Botley Ltd w Bognor Regis

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Barfoots Of Botley Ltd. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Barfoots Of Botley Ltd na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Barfoots Of Botley Ltd w Bognor Regis

lubow Nowy wpis

pracowałam w tej firmie,bardzo mi się podobało ,mili koordynatorze ,mili wajzerowie, pięknie spędzało się czas.bardzo miła atmosfera ,pracowałam w 2016 -2018 latach .oczywiście zależy wszystko jak pracujesz.była w tedy agencja single resource ,a teraz prawdopodobnie agencja Proforce....POLECAM POLECAM

Henry Nowy wpis

Wiecie czy są teraz możliwe wyjazdy do firmy? Mam dobre doświadczenie z firmą i polecam.

Travel Nowy wpis

Nie zgodzę się z wami, sam byłem supervisor'em w tej firmie i to ludzie robią klimat w pracy osoby ze mną pracujący nigdy nie narzekały. Są oczywiście osoby których ego jest tak niskie że wyzywają się na ludziach którzy pracują na linii bo to ich podbudowuje. Ja spotkałem kilka fajnych osób i dni w pracy miały szybko. Co do godzin pracowałem w sezonie więc miałem ich dużo ,a do tego pracowałem rzetelnie co dawało mi zdobycia większej ilości godzin.

Czaruś Nowy wpis

Dla mnie to dobra firma i dobry pracodawca, ale to zależy jakim ktoś jest pracownikiem w firmie.

Aplikowałeś do firmy Barfoots Of Botley Ltd? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Nn

Ta praca w tym zakładzie to wielka porażka a polscy menadżerowie i vaizerzy wyciągnął z Ciebie ostatnie soki. Masakra nie polecam nikomu takiej pracy.

Ilona

@marek97, przypominam o przestrzeganiu regulaminu forum. Nie należy w swoich wypowiedziach nikogo obrażać oraz używać niecenzuralnych słów. Jest to forum do wymiany zdań w sposób kulturalny i merytoryczny na temat aktualnych rekrutacji oraz warunków pracy. Wklejam link do regulaminu forum, który dostępny jest na stronie gowork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Zapoznaj się z jego postanowieniami. Nadmieniam, że wszystkie wpisy niezgodne z jego treścią będą usuwane z forum.

Goo

Nie polecam, ciągle szkolenia i przyjmują nowe osoby a pracy nie ma . Ludzie mają po 1 dzień shiftu nawet . I ciągle obiecują ze to się zmieni . Piszą ci smsa ze masz być w pracy po czym przyjeżdżasz i okazuje się ze jedziesz do domu bo jest za małe zamówienie. Traktują ludzi jak pionki na planszy masakra . Nikomu nie polecam tej pracy nie dość ze stoisz w zimnie w fatuchach brudnych, po których wszystko swedzi to jeszcze chodzą i się dra ze trzeba robić szybciej a zapieprzszaja ludzie jak roboty. Porażka życiowa. Kordynatorzy nad niczym nie panuja , jedna wielka patologia!!!

Leeds
@Goo

No to nieklawo, bo niebawem mam się tam znaleźć. Kto tak pogania ludzi do roboty? Polacy oczywiście, znają 20 słów po angielsku, więc liżą dupska właścicielom i boją się, że mogą przestać je lizać?

marek97
@Leeds

ich co myślą że znają angielski to (usunięte przez administratora) żenada

bylem w maju w bognor regis w fabryce przy pakowaniu kukurydzy,mieszkalem w portsmuth dojazd platny jesli na rano to z ukraincami w dwie strony jak z nimi to 5 funtow.samemu autobusemw jedna strone jest dojazd jak skonczysz wczesniej bo czesto sie zdarza musisz kombinowac i trwa to okolo3 godzin.praca czasami monotonna i dyskriminacja bo wciskaja swoichdo pracy a dla ciebie nie ma.zapisalem sie dodatkowo na 4 dni i dostalem jeden.mieszkania gwarantowane to wielki syf.pozdrawiam heniek

Praca nie jest ciężka ale Polacy tam zarządzający są jak esesmani poganiają ludzi i dobrze że nie mają jeszcze pejcza bo by ich używali. Agencja która tam zatrudnia to obraz nędzy i rozpaczy mają człowieka za śmiecia koordynatorzy nie panują nad tym wszystkim gubią się i nie widzą jak i ile ludzi przydzielić w danym dniu do pracy. JEST TO PRAWDZIWY (usunięte przez administratora)

Sylwia
@Marek

Mozesz napisac cos wiecej dostalam oferte pracy z agencji Single Resource wlasnie do Barfootsa Bognor Regis czy jest faktycznie praca 4x4 czy wiecej sie siedzi w domu niz pracuje bd wdzieczna Sylwia

Zostaw merytoryczną opinię o Barfoots Of Botley Ltd - Bognor Regis

• Jak się pracuje w Barfoots Of Botley Ltd?

Zobacz opinie na temat firmy Barfoots Of Botley Ltd tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Barfoots Of Botley Ltd

Barfoots Of Botley Ltd