ImpactJob

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ImpactJob

Wojtek

Witam, mam pytanie czy ktoś pracował jako kurier w Berlinie za pośrednictwem ImpactJob? Czy warunki zgadzają się z ogłoszeniem i czy wszystko jest w porządku? polecacie?

Witam . Proszę napisać coś o pracy w franfurt przy bateriach . Z góry dziekuje

@Nika

Praca lekka i łatwa (nie nadźwigasz się ani się nie pobrudzisz a już na pewno się nie nachodzisz). Na hali jest trochę ludzi z Polski. Dogadasz się tutaj z ludźmi po angielsku i niemiecku a jak dobrze trafisz to i po polsku. Pracuje się na 2 zmiany - ranna i popołudniowa zmiana (o ile też tak trafisz). Jest opcja nadgodzin w sobotę ale najpierw trzeba wszystko tu ogarnąć.

@Bateryjki

Dziękuję bardzo. A możesz napisać coś o mieszkaniu?

@Nika

My mieszkamy +/- 30 km od miejsca pracy. Mieszkanie trafiło nam się bardzo fajne, nieźle wyposażone (pralka, zmywarka, lodówki, mikrofala... ), a przede wszystkim czyste i zadbane. trafiliśmy o tyle dobrze że w mieścinie w której mieszkamy mamy sporo sklepów (aldi, Lidl, netto, Rossmann itp. ) są też piekarnie, apteki itd. Wiesz może gdzie będziecie mieli zakwaterowanie?

@Bateryjki

Nie jeszcze nie wiem gdzie mieszkanie będzie.

Sevenup
@Bateryjki

Potwierdzam i pozdrawiam piszacego/cą opinie????.

Natalia
@Nika

Musze przyznac ze dawno nie spotkalam sie z tak dobra organizacja a do niemiec jezdze od lat. Po pierwsze oferta zostala mi zaproponowana z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym, po drugie firma kontaktowala sie ze mna regularnie przed wyjazdem wiec mialam pewnosc ze do niego dojdzie. Kolejna sprawa przed wyjazdem wyslali mi zdjecia kwatery dane zakladu pracy a nawet informacje o ilosci osob w mieszkaniu. Dojazd byl na czwartek w piatek szkolenie a start pracy na spokojnie w poniedzialek. Impact wszystko koordynowal, dostalismy w niemczech buty i uwaga juz pierwszego dnia dostalismy symboliczne zaliczki zeby miec na pierwsze dni. Mieszkanie bardzo dobre sklep blisko. Praca lekka i latwa. Naprawde polecam

Lampus

Wyjechalem z nimi 2 razy i za kazdym wszystko bylo jak byc powinno. Pani Iwona moja opiekunka ze wszystkim pomogla. Polecam

Mona

Czy ktoś peacuje jako spawacz z impact job jakie warunki i czy wszystko ok

Bardzo dokladny i szczegolowy opis pracy oraz wymaganych dokumentow. Bardzo profesjonalny kontakt

Doświadczenie zawodowe Dyspozycyjnosc Wymagane dokumenty

Nowa

Witam. Mam pytanie odnośnie pracy przy bateriach w Franfurt. Czy tam pracuje się przy taśmie 8 godz na stojąco w jednym miejscu. ???

@Nowa

Tak, pracuje się tutaj 8 godzin na stojąco. Może niekoniecznie na stojąco w 1. miejscu bo jednak trzeba się poruszać w obrębie lini produkcyjnej na którą się trafi.

Oll

Prac na automotiv ktos wie jak tam praca wygląda czy kobieta sobie poradzi, jak sprawa z ta dietą wygląda czy faktycznie jest czy tylko tam piszą.

Łucja
@Oll

Na jakie stanowisko u nich chcesz aplikować? Masz jakieś doświadczenie?

Stokrotka

Pomogli mi znalezc prace bez jezyka. Wyjezdzalam pierwszy raz i bardzo sie obawialam ale nie zwiodlam sie bo zawsze moglam liczyc na pomoc firmy. Bardzo polecam

faworytka
@Stokrotka

Hejka, jak jest po czasie, w sensie czy wypłata się zgadza i czy są jakieś problemy?

Użytkownik

Czy ktoś z was pracował na magazynie z ubraniami w Fürth i może podzielić się opinią?

Sznoorek
@Użytkownik

Tam nie polecam. Niby jedziesz do ubrań a wysylają cie na rozładunek tirów (facetów tam wysylaja) z elektrycznymi ciezkimi rowerami. Przyjezdza 7-9 tirów dziennie i we dwóch to robicie. Impact Job mówi czasami że jedziesz na magazyn do montowania częsci rowerowych.. co jest nie prawdą. Na miejscu dają ci umowe z niemiecką agencją, darmowy pokój z paroma osobami w pokoju. Pensja na POLSKIE konto (musisz przed wyjazdem założyć sobie konto walutowe i miec kartę Visa z Polski) - tam na miejscu nie zakladają konta bankowego. Nie masz meldunku, Jest zeitkonto. A jak ci sie nie podoba to mozesz wracac do polski (na tym obiekcie nie szanuja pracownikow z polski). Ja jakbym mial jechac to w inne miejsce.

@Sznoorek

A jak jest z pracą dla kobiet?

@Sznoorek

A jak wygląda tam praca dla kobiet? Mogę prosić o meila bo mam. Kilka pytań

Ziomek
@Sznoorek

Pracowałes wgl tam? Bo widze ze podajesz nie aktualne informacje, tez tam pracowałem w było max 3 kontenery dziennie gdzie robiły to 3 osoby, 2 ładowały rowery na palety 1 jezdziła pieskiem, od lipca info ktore podajesz jest nie aktualne

Maria
@Ziomek

A w takim razie jeśli mogę podpytać, jak tutaj wygląda kwestia nadgodzin? Były możliwe płatne?

Dawid

Cześć. Czy ktoś pracował jako spawacz w Gevelsberg? Możecie opisać pracę, czy są nadgodziny?

Waldek

Szukam osoby ktora jedzie na 17.01 do erfurtu na produkcje bułek. Jade autem moge kogos zabrac

Jolka

Skąd wyjazd? Proszę o priv

Xxx
@Waldek

Hey. I co wyjechales? Daj znac co i jak jezeli chodzi o zakwaterowanie i prace

Aoza
@Waldek

Witaj czy możesz krótko napisać jak wygląda praca w Erfurt na produkcji bułek.

kapsel
@Waldek

ja pracowalem nie w Erfurcie jesli jeziecie do produkcji pieczywa to jest duza fabryka pieczywa roznorodnego od produkcji az po pakowanie i wcale nie jest taka lekka praca trzeba (usunięte przez administratora) tam idze masoo chleb czy bulki

Aguś 13
@Waldek

Hej jesteś jeszcze na tych bułkach bo dostałam właśnie ta ofertę pracy i nie wiem czy skorzystać ,jakie są warunki pracy i zakwaterowania ile można zarobić i czy musi byś polskie konto

Scarlett

Polecam wyjazdy z nimi do niemiec.

Pawel2001.03

Był ktoś na magazynach GLS i moze opowiedzieć jak tam jest?

Asikowy
@Pawel2001.03

Robota jest ciezka, godzin czasem malo, sa lepsze oferty. Ale sam Impact jako posrednik bardzo ok

@Asikowy

Czemu mało godzin? Nie ma roboty? Bo chyba jadąc umawiałeś się na pewną ilość godzin w miesiącu żeby zarobić a nie siedzieć na kwaterze, nie?

młody
@Michał

Widocznie nie było tyle roboty.

Ashe

Jest możliwość dłuższej pracy przez tą agencje niż 2-3 miesiące ? Bo większość agencji stosuje praktyki rotacyjne wobec pracowników, a na 2-3 miesiące to się nie opłaca jechać. I czy przy każdym projekcie posiadanie samochodu to warunek konieczny? Bo zamówiłbym sobie busa i dojechał na miejsce. :)

Hakan

Jak do niemiec to tylko z nimi. Sprawdze i

Violette

Bardzo dobra firma

Rogal

Polecam agencje

Jestemcudem

Same pytania i mało odpowiedzi, to polecacie tą firmę czy nie?

@Jestemcudem

Ja polecam magazyn edeka przez ich posrednictwo

Adrian
@Bluszcz

Pracujesz na Niemieckiej umowie? Napisz coś o stawkach i kosztach pobytu oraz dojazdu?

Jacek

Wszystko dograne jak chcieliśmy i na miejscu nie zastały nas zadne problemy

Helena
@Jacek

A z jakich usług korzystaliście?:)

@Helena

Ja bylem w neumunster w magazynie ekeka

Bluszcz

Bardzo polecam i napewno jeszcze skorzstam z uslug tej firmy

Edie

Hej czy ktoś jedzie do Pracy do Frankfurtu nad Menem na 03.08.2022? klautom23@interia.pl

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

• Jak się pracuje w ImpactJob?

Zobacz opinie na temat firmy ImpactJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 345.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ImpactJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 112 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ImpactJob?

Kandydaci do pracy w ImpactJob napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ImpactJob