Opinie o Polok Marcin Pieczarki w Kryry

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Polok Marcin Pieczarki. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Polok Marcin Pieczarki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polok Marcin Pieczarki w Kryry

Wieloletni

Spodziewać się należy nieregulowanego czasu pracy, to się nazywa dyspozycyjnością:)

wieloletni

Drogi/ga wer o ile pamietam a bylo to dawno temu to rozmowa byla uproszczona. Typu czy miales stycznosc z taka produkcja, o motywacje i dyspozycyjnosc!!!!!!! To podstawa, czy planujesz jakis dluzszy pobyt w tej firmie,wyksztalcenie itp. Glownym elementem jest jednak dyspozycyjnosc...pzdr

wieloletni

Rozmowa z szefowa,potem okres próbny... Sprawdza Pani wydajność, jak się sprawdzi to pol etatu i zasuwasz;-) proste...pzdr

zapwne Łukaszowi

zapewne Łukaszowi nie trudno się domyslic niestety temu człowiekowi nie.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polok Marcin Pieczarki, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

xxxxxxxxx

Jaki adres strony?

wieloletni

Co za propaganda. Oj Moni wstydz sie lokowac informacje o produkcie...

Hahaha

wieloletni

Ok 2200 na rękę powinien juz teraz dostać nowo przyjęty. Kiedyś zaczynało się od 9 zł,potem od 10. To zależy jakie stanowisko. Pracownicy chłodni,tzw główni wagowo zarabiają o wiele więcej od tych,co pracują na halach. Masz tez premie do wypłaty,w zależności od stanowiska. Kiedyś tak było,teraz jeżeli się mule to poprawiajcie mnie. Pzdr

jaaaa

Jest tylu chetnych ze kolejka pod bramna stoi hahahahahah

Basia

I tak malo chetnych do pracy rotacja a tutaj macie jakies aluzje do emerytow, Emeryt ma za co zyc a jak odejdzie to trzeba bedzie wiecej ukrainek przyjac,

@Basia

Głupoty pleciesz p. Basiu. Ile tam Pani pracuje 5, 10 lat? Emeryt to błędna strategia tej firmy,poza tym raczej Pan emerytek tam nie przyjmują... Ukrainka będzie zasuwala,tylko niestety to juz nie te lata,gdy pracowali za grosze... Poza tym Pań zarabiających w tej firmie jest garstka,one tez są wydajne. Pracodawcy opłaca się je faworyzował. I to nagabywanie pracownic miedzy sobą, to straszne.

Maria
@wieloletni

Panie emerytki by tam nawet nie poszly pracowac.Jesli chce ktos w starszym wieku dorobic to ma wiele innych mozliwosci.Ta praca jest ciezka i wyczerpujaca wiele godzin na nogach .

@Maria

Haha;-)

@wieloletni

Zastanawiają mnie powtarzające się wpisy ''troskliwych'' o losy firmy typu/ Emeryt to błędna strategia tej firmy/lub/Jest tu chętnych ze kolejka pod bramą stoi hahahahahah / a moze to zwykła polska bezinteresowna złosliwosc i niezyczliwosc.?

@obserwator

Ja kilka dobrych lat przepracowalem w tym zakladzie, nie pracowalem z paniami. Chodzac po halach w czasie swojej zmiany,juz ja widzialem jak to pracuja emeryci Ryski, Staski etc. Dluga historia,oni umieli sie szanowac i naciagac czas bez efektow. Obserwatorze, bredzisz bez ladu i skladu a przepracowales tam chociaz 8 lat?

Jozek
@wieloletni

Pamietam jak pracowalem tam wiele lat temu kiedy pieczarkarnia nie byla tak rozbudowana, Bylo niewiele osob zylismy tam jak w rodzinie, Byla zgoda nikt nikomu nie wytykal jakichkolwiek uchybien,Pracowali mlodzi jak i emeryci, Czlowiek z przyjemnoscia szedl do pracy, Teraz wg, tych komentarzy pracuje tam banda ludzi ziejacych jadem nienawisc miedzy pracownikami ,Szefostwo takiej watachy nie jest w stanie opanowac ani stworzyc normalnej atmosfery chocby nie wiem jak sie starali,

@Jozek

Józek to było kiedyś,sam pamiętam jeszcze te sytuacje. Inaczej się pracowało. Teraz to kpiną i wyzysk.

emeryt

Co to za problem napisać kto się zwolnił przecież chodzi o potwierdzenie moim zdaniem nieprawdziwej informacji a nie szalowanie tej osoby.

kura mac
@emeryt

Gdybyś rzeczywiście tam pracował to byś wiedział. I jak już tak chcesz potwierdzeń to pisz kim jesteś to się zgadamy w szatni i będzie po problemie.

xxxxxxxxxxx

To nie jest miejsce na rozmowy a tym bardziej operowanie nazwiskami,Tu sie wypisuje opinie o danym pracodawcy, Czy tak trudno to zrozumiec?!

???
@xxxxxxxxxxx

Zgadzam się w 100-tu procentach,ale również nie jest to miejsce w którym podajemy nieprawdę kreując tym samym negatywną opinię o konkretnym pracodawcy,a zatem zastanowić się należy czy zachowanie anonimowosci jednostronnie jest zasadne.

Janosik

Co tu komu przeszkadzaja emeryci?? Pracy jest dosyc nikt nikomu nie blokuje etatow licza sie checi, A jak sie komus nie chce pracowac to pisze takie durne komentarze

emeryt

Gdybyś pracował u Poloków to byś wiedział ze żaden młody się ostatnio nie zwolnił -przynajmniej w ostatnich miesiącach.Trudno zrozumieć twoje wywody o naciąganiu godzin.Jeżeli nam płacą za prace wykonaną w danym czasie to trzeba się starać ją jak najlepiej wykonać a nie kombinować by czym prędzej iść do domu. Daruj sobie ten wulgarny język .

kur mac
@emeryt

ostatnio dwójka sie zwolniła to mi tu nie mydl oczu.. niektóre prace można wykonać w 8 - 10 godzin ale emeryt musi zrobić z tego 14-15 bo (ma czas) z jakiej racji młodzi musza przez to cierpieć ? Ty tak czy siak masz to w (usunięte przez administratora)

@kur mac

Ja wiem że nikt się nie zwalniał każdy pilnuje sobie roboty szczególnie teraz po ostatnich podwyżkach,jeżeli uważasz że jest inaczej to napisz kto się zwolnił.Jeżeli chodzi o czas pracy to nadal nie rozumiem no chyba że chcesz mieć zapłacone za 8-10 godzin tyle samo co emeryt za 14-15.

ku r w * mac
@emeryt

skoro nie rozumiesz to nie mamy o czym rozmawiać. dowidzenia

@ku r w * mac

Skoro nie podajesz kto się zwolnił to znaczy że Twoje informacje są nieprawdziwe. Napisz czemu wprowadzasz innych w błąd ,jaki masz w tym cel?

emeryt

Jeszcze troche a zaklady pracy beda sie prosic o emerytow bo mlodzi ci co zostali to powyjezdzaja za granice!!! Pora zeby to pracownik byl gora a nie niewolnikiem!

@emeryt

Oj tam oj tam przestan biadolic,przeciez jest dobrze bezrobocie niewielkie prawie wcale, pracy pod dostatkiem ze mozna wybierac. Mozna tez zalozyc wlasna dzalalnosc, ja tak zrobilem po przejscu na emeryturke i sobie chwale wiec przyjacelu przestan skomlec glowa do gory i nie patrz na innych tylko bierz sprawy w swoje rece wierze ze potrafisz wystarczy chciec.

@emeryt

Co prawda to prawda wystarczy chciec.

@emeryt

Widze ze ktos tu zaczal w koncu myslec.

@obserwator

Nie widzę tu żadnego toku myślowego. Poza tym, że owy emeryt powinien zrzec się własnej emerytury, skoro nadal chce pracować lub siedzieć na przysłowiowych 4 literach. Tu jest pies pogrzebany, a taki młody co ma zrobić? Ma jakąś alternatywę tutaj...Otóż żadnej, więc szuka gdzie indziej, a niewyeksplatowany emeryt będzie się cieszył i podgryzał dalej. Owa firma czyni to podstawą, tylko nie zdaje sobie sprawy, że to nie wyjście, bo owy emeryt nie jest niczym związany...i następuje rotacja, bo taki ser Jurek, Stasek czy inny uświadomią sobie, że trzeba tu pracować, a nie zbijać bąki...i znika, bo co go trzyma...Otóż nic, bo ma wyjście awaryjne-emeryturę i idzie podgryźć dalej.

@Wieloletni

I Ty tez mozesz zalozyc firme i zatrudnic mlodych bedze to wyjscie szczegolnie dla tych ktorym przeszkadza ze emeryci chca pracowac.

@Wieloletni

Jestes mlody czy wieloletni? Widze w tym wpisie falsz zaklamanie i pogarde drogi Lukaszu.

@obserwator

Tu nie chodzi o wiek, nie wiem co za Łukasz. Obserwuje jeszcze trochę,bo masz braki.

@wieloletni

Zapewne mam, a co Ty masz drogi Lukaszu?

adi

Witam. Jak w firmie Polok wygląda praca chodzi mi konkretnie czy pracuje sie na jedną zmiane czy jest tam system zmianowy.

@adi

praca przy zbiorze (odnoszenie skrzynek) jedna zmiana przeważnie 8h czasem mniej czasem wiecej. zazwyczaj dostaje się zmianę po 8h chyba, ze brakuje ludzi to trzeba troszke pociagnąć.

koko

witam. Jak w firmie Polok zarabiają kombajniści, orientuję sie ktoś ?

@koko

Kombajniści, dobre sobie...zarabiają tyle ile pan rzuci...Zapytanie roku

jo
@Wieloletni

zapytanie o zarobki plus minus.. Masz z tym jakiś problem ??

@Wieloletni

A juz myslalem ze udalo mi sie namowic Cie na zalozenie firmy zostal bys''panem'' i rzucil iles np.kombajniscie.

Emeryci są spoko;)

Jurek
@ja

Emeryt jest pracowity i zdyscyplinowany w przeciwienstwie do niektorych mlodych

jolo
@Jurek

"Emeryt jest pracowity" może jeden na 10 :)

@jolo

Widze ze znalazl sie ekspert od oceniania innych.jolo jak ty to policzyles?

jolo

mam oczy ;)

KOLO

Dzisiaj o 13-tej na boisku mamy bombowa impreze bedze ostro bedze sie dzialo.

Jolka

Najlepiej schowac sie pod regal na hali w pieczarkarni

gosc

To najlepiej siedziec pod szklanym kloszem bo wszedzie niebezpiecznie nawet w Polsce juz podkladaja bomby,

@gosc

... właśnie. Aż strach pomyśleć co może dziać się w innych rejonach świata:(

Ja też myślałam żeby wyjechać do pracy za granicę ale obawiam się tych wszystkich uchodźców. Podobno w niektórych rejonach jest niebezpiecznie.

Zostaw merytoryczną opinię o Polok Marcin Pieczarki - Kryry

• Jak się pracuje w Polok Marcin Pieczarki?

Zobacz opinie na temat firmy Polok Marcin Pieczarki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polok Marcin Pieczarki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polok Marcin Pieczarki