Opinie o Polok Marcin Pieczarki w Kryry

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Polok Marcin Pieczarki. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Polok Marcin Pieczarki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polok Marcin Pieczarki w Kryry

gu

A kogo polecasz?

zainteresowany

Ty nie polecasz a ja chce dostac prace w tej firmie sasiad tam pracuje ijest zadowolony.

g......

NIE POLECAM TEJ FIRMY

Polecam tą firmę i życzliwych ludzi tam pracujących. Na tyle osób które tam pracują zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony więc rozumiem Cię Andzia, ale proszę nie generalizujmy ;)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polok Marcin Pieczarki, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Sasza

Wszyscy oprocz Ciebie ma sie rozumiec?

Andzia

Nie polecam tej firmy, PO wielu latach pracy zostalam zwolniona z dnia na dzien bez podania przyczyny ,Wszyscy tam sa siebie warci jedna klika,

PRACOWNIK

JAREK SKORO JUZ MUSISZ WYPISYWAC TE BZDURY TO NIE CHWAL SIE TYM PO PIJAKU BO NICI Z KONSPIRACJI A NIE WSZYSCY CIE LUBIA I Z TOBA ZGADZAJA.JA NA PRZYKLAD Z PRACY JESTEM ZADOWOLONY I ZASTANAWIAM SIE CZEMU TO ROBISZ.

zbieraczka

Moze rozwiniesz temat co to znaczy samemu musiec oplacac sklade ZUS bo ja nie oplacam a moze powinnam,jesli chodzi o godziny to przesadzasz.

ZYCZLIWY

ZAL MI CIE MOZE ZMIANA FIRMY LUB PRACY CI POMOZE.

T.

Sorry jak mam na druga zmiane to nie mam dostepu do netu;).Pozdrawiam

gizela

Prosze zwrocic uwage na date i godzine 3 ch powyzszych komentarzy,sa pisane przez ta sama osobe na dodatek nie zatrudniona przy bezposredniej produkcji,Pozdrawiam

T.

Pracuje, zarabiam i jest zadowolony.Wyplata terminowo.Pozdrawiam

Jesli chodzi o zbior osobami prowadzacymi sa panie brygadzistki i pani Grazynka ktora ustala premie, nie ma zadnych podsluchow ,nie ma 300h pracy.Panie brygadzistki sa bardzo zyczliwe ale sprawiedliwe..Premie ustalaja brygadzistki i zawsze jesli maja uwagi przekazuja pani zbieraczce.Ja jestem zadowolona z pracy i z zarobkow.Mamy fajna zaloge.Jesli komus niepasuje moze odejsc.zycze szczescia i powodzenia.Pozdrawiam kolezanki i kolegow z pracy;)

PRACOWNIK

POWIEDZ MI "SZYBKA" KIEDY PAN MARCIN BYŁ NA PIECZARKARNI I ZABRAŁ CI TĄ PREMIĘ ?

szybka

NIE POLECAM, zapomnijcie o umowie, a jeżeli dostaniecie to sami będziecie musieli opłacać sobie składkę ZUS. Premia jest owszem 15%, ale zawsze szp. Marcin ją tobie odbierze bo przecież nie może być stratny. Zarobki rzędu 2500? chyba za 300h(bo zus trzeba zapłacić). Stawka to 10zl/h starsi pracownicy maja 12zl. My zbieramy na akord. Świątek piątek w pracy. Maratony po 25dni. Kameryzpodsłuchy KATASTROFA.

T

A Ty kim jestes? Nazywasz mnie koroktorem a ja po prostu dobrze zbieram pieczarki ciesze sie ze stalej dobrze platnej pracy i drazni mnie bezpodstawne szkalowanie firmy w ktorej pracuje tym bardziej ze robi to osoba nie pracujaca tutaj.

Ciekawe ile korektorzy maja dodatkowej premii za prostowanie wpisow ktore im sa nie na reke?

T

Mam nadzeje ze znalazlas nowa lepsza prace i nie musisz juz nazekac.Moim skromnym zdanim brygadzistki sa bardo dobre i zyczliwe, sprawiedliwie rozdzielaja prace, staraja sie pomagac tym ktore nie nadazaja.Ale to tylko moje skromne zdanie,a co do ''holoty'' to sie bardzo mylisz nasza zloga jest na pozomie jst super.Ja sie nie czuje lizusem,tak powinno byc,ze Ci ktorym nie pasuje odchodza.Pozdrawiam i zycze szczescia.

niezadowolona byla pracownica

Czytajac te opinie to moze w niektorych przypadkach zarobek 2000 zl bylby realny.Sa utworzone w pieczarkarni elity ktore zbieraja tylko na tych halach gdzie sa ladne i duzo grzybow.Reszta holoty czysci hale badz zbiera grzyby II Iklasy na ktorych nie mozna zarobic,Pozdrawiam lizusow razem z ich "wspanialymi" brygadzistkami

Ktorego?

Zostaw merytoryczną opinię o Polok Marcin Pieczarki - Kryry

• Jak się pracuje w Polok Marcin Pieczarki?

Zobacz opinie na temat firmy Polok Marcin Pieczarki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polok Marcin Pieczarki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polok Marcin Pieczarki