Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.

Oczekujący

No tak... przyszła pora i na mnie. Byłem na rozmowie w Envio i było naprawdę spoko... Nie ukrywam obawiałem się spotkania... Prestiżowa firma, znana właściwie wszystkim moim znajomym, dodatkowo przeczytałem tutaj kilka słów, które zasiało ziarnko wątpliwości, ale... niesłusznie! Rzeczywiście było bardzo profesjonalnie, ale czy to źle - nie wiem, lepiej tak niż pytania o plany z 5 lat, dzieci czy stosunek do partii rządzącej bo i takie mi się zdarzały. Rozmowa była konkretna, rzeczowa i co najważniejsze wytłumaczyli dokładnie co robi się na tym stanowisku sprzedażowym i ile można z tego wyciągnąć $$ Pomimo obaw myśslę, że warto próbować i przekonac się na własnej skórze, a nie później żałować i spędzić kilka lat w beznadziejnej trącącej PRL firmie. Co prawda sam nie wiem czy tam będe pracował ale doświadczenie cenne..

@Oczekujący

Dzień dobry Oczekujący, dziękujemy za Twoją opinię i docenienie transparentności prowadzonych rekrutacji! Nasze nowe biuro rzeczywiście robi wrażenie, ale zespół w nim pracujący niezmiennie ten sam - pozywanie zakręcony i zmotywowany do działania :) Miło było się spotkać, pozostajemy w kontakcie. Pozdrawiam Martyna

Rozmowa w porządku. Na razie to pierwszy etap więc nic specjalnego nie zauważyłam. (usunięte przez administratora) Zobaczymy jak będzie, tak czy tak jestem nadal zainteresowana.

Sylwia
@Kandydat

A jak minął drugi etap? Podzielisz się? Udało się w ogóle dostać tą pracę :)?

Jaka atmosfera jest między działami w Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.?

Cześć, w Envio Group atmosfera jest dla nas bardzo ważna, i myślę, że można śmiało powiedzieć, że jest ona czymś czym wyróżniamy się na tle innych firm. Zarówno wewnątrz działów jak i pomiędzy nimi, stawiamy na dobrą komunikację. Każdy z działów firmy dąży do jednego celu, a nasze relacje budujemy nie tylko poprzez wspólną pracę, ale również podczas wyjazdów integracyjnych, imprez tematycznych czy wspólnych wyjść aby po prostu świętować. Po więcej informacji, jaka atmosfera panuje w zespole Envio, zapraszamy na naszego Facebooka Envio Group Crew facebook.com/EnvioGroupCrew/ oraz Instagramowy profil @enviogroupcrew. Pozdrawiam, Martyna

Kandydatka

Kiedy będą się odbywały spotkania z kandydatami na stanowisko specjalisty ds. administracyjnych ?

@Kandydatka

Dzień dobry, jesteśmy w trakcie spotkań rekrutacyjnych na stanowisko Specjalisty ds. administracji. Na bieżąco kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami/Kandydatkami w celu zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną. Droga Kandydatko, jeżeli jeszcze nie aplikowałaś, a jesteś zainteresowana ww. stanowiskiem - serdecznie zapraszamy do wysłania swojego CV za pomocą portalu pracuj.pl. Jeżeli aplikowałaś - oczekuj od nas wiadomości mailowej lub kontaktu telefonicznego :) Do zobaczenia! Martyna

Asystent / Asystentka

Wspaniałe kobiety przeprowadzające rekrutacje! Pomimo ogromnego stresu związanego z rozmowa rekrutacyjna, pozytywne nastawienie oraz uśmiech na twarzy obu Pań dosłownie przeprowadziło mnie za rękę…???? byłoby bardzo miło gdybym mogła tam wrócić. Świetne miejsce!! Z ekscytacja i kciukami mocno zaciśniętymi czekam na odpowiedz ze strony firmy, dlatego tez pozwolę sobie zaznaczyć póki co pozytywny rezultat rozmowy, aczkolwiek oczekuje na pozytywna bądź negatywna decyzje w sprawie zatrudnienia.

Pytania raczej dotyczyły dotychczasowego doświadczenia oraz przebiegu poprzednich stanowisk pracy.

chetny

Czy ktoś może szczerze opowiedzieć czy jest to praca call center czy nie ?

@chetny

Cześć! praca w branży transportowo - spedycyjnej wiąże się z kontaktem z Klientem drogą telefoniczną. To jedyny element łączący stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży z call center :) Taki kontakt pozwala nam na szybkie działanie, realizację zapotrzebowania transportowego Klienta, a także na dynamiczną reakcję w razie sytuacji awaryjnych. Pozdrawiam, Martyna

TTe
@chetny

Hej. Pracuję w Envio od ponad 3 lat. Na początku rzeczywiście połączenia zajmują sporą część czasu pracy, ale to po to, aby zbudować sobie siatkę kontrahentów. Potem opiera się to już na stałej relacji, klientach i zleceniach. Szczerze na studiach pracowałam przez kilka miesięcy w dwóch znanych w Bydgoszczy call center i jest to zupełnie inna bajka. Nie masz automatu do dzwonienia, nie siedzisz w pojedynczej zabudowie - tutaj masz pełną swobodę, a jakoś kontakt z klientami trzeba prowadzić. Jeżeli jednak boisz się telefonu, albo intensywnej pracy na okresie próbnym, pomyśl dwa razy :)) powodzenia!

mgk
@TTe

A w jaki sposób buduje się tą siatkę kontrahentów? Wydzwania po firmach ?

TTe
@mgk

"Na początku rzeczywiście połączenia zajmują sporą część czasu pracy, ale to po to, aby zbudować sobie siatkę kontrahentów." tak jak napisałam

Zadowolony

Zadowolony ale i zdziwiony. Pracuje tutaj od ponad roku. Robię swoje, zarabiam swoje, uczestniczę w życiu envio i nigdy nie widziałem opisywanych sytuacji. Czy nie warto sie zastanowić dlaczego zwolnione osoby wypowiadają się w ten sposób? Dlaczego same nie odeszły skoro był taki dramat. Wrażenie mam jedno: frustracji i tyle.

Natasha
@Zadowolony

Klasyczny wpis 1 z 5 osób nadzorowanych przez właściciela. Sam wpis zapewne zatwierdzony przez niego. Ludzie odchodzą z tej firmy hurtowo, widać po zdjęciach, które co miesiąc nie są już aktualne. Ta firma to call center połączone z (usunięte przez administratora).

Matematyk
@Natasha

Trochę matematyki... 1. Pracuje u nas prawie 20 osób które pracują już od ponad roku. 2. Osoby które pozytywnie przejdą okres próbny pracują dalej. 3. Na przestrzeni 5 lat mieliśmy 3 zwolnienia z inicjatywy pracownika i 4 z naszej inicjatywy. Zatem o żadnej rotacji nie można nawet pomyśleć a już napewno mówić. Czas zacząć żyć własnym życiem Klaudio... minęły już dwa lata.

Klaudia Żukowska
@Matematyk

...a dzisiaj już nawet ponad pięć :) Natomiast nie odczułam nigdy potrzeby napisania tutaj komentarza, gdybym odczuła podpisałabym się imieniem i nazwiskiem, jak to czynię teraz. Swoją opinię o firmie Envio mam, pracowałam prawie rok, osiągałam wysokie wyniki, nawet jakieś dwa wyjazdy w nagrodę wpadły, więc nawet gdyby była negatywna; ciężko byłoby zrzucić to na karb nierealizowania planów sprzedażowych. Dziś, po tylu latach opinii zostawiać nie będę, bo wiele mogło się przecież zmienić ;) PS - Nie drodzy Złośliwi - nie śledzę opinii o Envio; znajoma mieszkająca w Bydgoszczy zapytała mnie o moją, więc skierowałam ją na to forum, by złapała dwie perspektywy, a i sama postanowiłam poczytać.

Martyna

Dzień dobry Sylwio, dotychczas w Envio Group odbyło się kilkadziesiąt wyjazdów w różne destynacje. Myślę, że te najbardziej zapamiętane nagrody odbyły się na Majorce, w Chorwacji, Zakopanem czy, ostatni nasz cel, w Egipcie. W ramach nagród za nasze wyniki sprzedażowe odwiedziliśmy bardzo dużo ciekawych miejsc. Więcej informacji i wspomnień na ten temat znajdziesz na naszym Facebooku oraz Instagramie @EnvioGroupCrew. Sylwio, jeżeli interesują Cię szczegóły naszego systemu premiowego serdecznie zapraszam na spotkanie rekrutacyjne, gdzie szerzej porozmawiamy na ten temat. Kontynuując odpowiedź na zadane pytanie i odnosząc się do wątku dotyczącego dodatków pozapłacowych, poniżej kilka z nich, które oferuje firma. Rozpocznę od w mojej opinii najistotniejszego, czyli rozwój - jako firma oferujemy wiele warsztatów oraz szkoleń podnoszących kalifikacje pracowników. W szkolenia te angażowani są eksperci z całej Polski. Drugim aspektem są umiejętności językowe. Można je rozwijać na kursach, które odbywają się na miejscu w firmie. Jeżeli jesteś aktywna sporotowo do Twoje dyspozycji jest Karta MultiSport Plus oraz dostęp do klubu CrossFit. Każdy pracownik jest otoczony prywatną opieką medyczną, otrzymuje także możliwość ubezpieczenia grupowego. Oferowane są także półroczne dodatki świąteczne oraz codzienny bezpłatny ciepły posiłek w formie cateringu. Pozdrawiam, Martyna

Klaudia Żukowska

W moim przypadku były to wyjazdy do Hanza Rulewo na weekend łącznie z użytkowaniem parku linowego oraz do Herbarium, także na weekend. Oba wyjazdy dla dwóch osób. Nagrody były przyznane za tzw. Progress Miesiąca czyli osiągniecie wyniku wyższego niż w poprzednim miesiącu. Nie mam pojęcia jak to wygląda w firmie obecnie, nie pracuję w Envio od grudnia 2016r, więc myślę, że nie ma sensu abym pisała o zasadach sprzed kilku lat. Na pewno Pani Rekruterka mogłaby napisać więcej w tym temacie.

Mmm

Na pracuj.pl jest ogloszenie pracy na stanowisko Asystenta/ki Zarządu z pensja 8500 netto na umowie b2b. Czy możliwa jest też umowa o pracę?

@Mmm

Dzień dobry, forma zatrudnienia dobierana jest indywidualnie do konkretnego stanowiska. Dlatego ze względu na specyfikę pracy Asystent/ka Zarządu zatrudniana jest na podstawie kontraktu B2B. Pozdrawiam Martyna

mmm
@Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.

Witam, A co to za specjalna specyfikacja, że Asystent/tka zatrudniana jest na podstawie kontraktu B2B a nie umowie o prace ?

@mmm

Specyfika pracy Asystentki Zarządu sprawie, że czasami trudno wpisać to stanowisko w ramy godzin 8:00-16:00. Zdarza się to za sprawą zaplanowanych wydarzeń jak na przykład akcje marketingowe, które zazwyczaj odbywają się w godzinach popołudniowych, lub weekendowe wyjazdy integracyjne. Drugą częścią specyfiki tej pracy są pilne zadania, które pojawiają się spontanicznie. Pozdrawiam, Martyna

kandydat

Witam, Na pracuj.pl jest ogloszenie pracy na stanowisko Asystenta/ki Zarządu z pensja 8500 netto na umowie b2b. Czy to jest prawda? Czy są to jakieś fałszywe informacje dotyczące takiej pensji. Pozdrawiam

@kandydat

Dzień dobry, kwota wskazana w ogłoszeniu na portalu pracuj.pl jak najbardziej jest wynagrodzeniem przewidzianym na stanowisko Asystenta/tki Zarządu. Pozdrawiam, Martyna

mgk
@Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.

przewidzianym czyli nie do końca jest to prawda?

@mgk

Wskazane słowo nie ma drugiego dna :) 8500zł netto to wynagrodzenie, które jest uwzględnione na kontrakcie B2B Asystenta/ki Zarządu.

Czy mógłby ktoś podzielić się wiedzą na temat szkoleń zewnętrznych ?. Czy jest jakiś plan bądź możliwość realizacji takich szkoleń jak to się odbywa ?.

@Kandydat

Dzień dobry, szkolenia zewnętrze dobierane i przygotowywane są pod aktualne potrzeby pracowników, które są zgłaszane bezpośrednio przez nich, bądź zauważane przez przełożonych. W związku z tym nie przygotowujemy długoterminowego planu kursów. Ostatnie szkolenia, w których uczestniczył zespół Envio Group były z zakresu skutecznej windykacji i kontaktu z klientem, odpraw celnych, excela oraz efektywności pracy w dziale administracji. Pozdrawiam, Martyna

Jaka umowa obowiązuje w Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k. podczas okresu próbnego?

Martyna

Dzień dobry, od samego początku zatrudnienia, czyli także podczas okresu próbnego, współpracujemy na podstawie umowy o pracę. Pozdrawiam, Martyna

Alicja

Zastanawiam się dlaczego cały czas jest rekrutacja? Nie wierzę, że firma się tak rozwija, że ogłoszenia są z miesiąca na miesiąc. Moi znajomi byli już na rozmowach u Was. Niestety mieli negatywne opinie po rozmowie dlatego zastanawiam się czy warto. Proszę o informacje czy to prawda, że przez pierwszy miesiąc pracownik sam poszukuje sobie potencjalnych klientów i cały czas siedzi na słuchawce?

@Alicja

Dzień dobry! Pani Alicjo, o ciągłym, stabilnym rozwoju świadczy nieustannie powiększający się zespół pracowników. Każdy członek naszego zespołu jest uwzględniony na stronie enviogroup.com w zakładce "O nas" - tam można śledzić nas na bieżąco :) Jak słusznie Pani zauważyła od 2020 roku prowadzimy rekrutację w formie ciągłej, czyli ogłoszenie jest widoczne każdego miesiąca. Jesteśmy otwarci na nowego pracownika nie tylko w ściśle określonym czasie. Zależy nam na tym aby Kandydaci mogli aplikować w optymalnym dla siebie momencie. Odnosząc się do Pani ostatniego pytania, praca w branży TLS wiąże się z kontaktem z Klientem m.in. drogą telefoniczną, więc telefon jest nieodłącznym elementem zarówno w pierwszych miesiącach współpracy, jak i kontynuacji. Pozyskiwanie Klientów to jedno z zadań na tym stanowisku. Podczas naszych rozmów rekrutacyjnych omawiamy każdy etap pracy oraz opisujemy obowiązki, które są do niego przypisane. W razie pytań pozostaję do Pani dyspozycji. Pozdrawiam, Martyna

Alicja
@Martyna

Dziękuję, teraz już wiem, że nie warto aplikowac. Pozdrawiam.

Łukasz
@Alicja

Dziękuję za opinie. czy mogę prosić o informację na jakie wynagrodzenie można liczyć na początek na stanowisku spedytora? czy klientów się samemu zdobywa w tej firmie, czy też otrzymuje do opieki pozyskanych juz klientów? dziękuję

@Alicja

Alicja, jako pracownik tej firmy, na stanowisku Starszy Specjalista ds. Transportu i Sprzedaży, chcę podzielić się swoją opinią. Od samego początku wypowiadałam się pozytywnie na temat naszej firmy, nie tylko charakteru pracy, ale również ludzi, z którymi pracujemy. W Envio Group można wyrobić naprawdę wysokie premie, potwierdzi to każdy pracownik naszej firmy. Jeśli nie zależy Ci na wysokich zarobkach, a za takimi zawsze stoi praca, sumienność i cierpliwość- to masz rację, to nie jest miejsce dla Ciebie. Jeśli jednak Twoim celem są wysokie zarobki i praca w naprawdę fajnej ekipie, powinnaś spróbować i dać nam i sobie szansę. Pozdrawiam :)

@Łukasz

Panie Łukaszu, wynagrodzenie oraz szczegóły dotyczące obowiązków przypisanych do stanowiska Specjalisty ds. sprzedaży i transportu, omawiamy na każdym spotkaniu rekrutacyjnym. Podczas rozmowy wyjaśniamy także inne istotne elementy dotyczące zatrudnienia, takie jak ścieżka kariery, wdrożenie czy szkolenia poszerzające kompetencję i wiedzę naszych pracowników. Z chęcią spotkamy się aby objaśnić te wszystkie zagadnienia. Zapraszamy do aplikacji przez stronę chcewiecej.com lub portal pracuj.pl. Odpowiadając na dalszą część Pana komentarza, pozyskiwanie Klientów to jedno z zadań na tym stanowisku. Natomiast każdy z pracowników otrzymuje niezbędne narzędzia ułatwiające pracę. Jest nim m.in. przygotowana specjalnie pod to zadanie baza klientów potencjalnych. Pozdrawiam, Martyna

Sara

Czy rekrutacje w firmie odbywają się na miejscu pracy czy w formie zdalnej? Czy jest możliwość aplikowania na stanowiska administracyjne, biurowe, copywriterskie, itp. lub w najbliższym czasie?

Co wchodzi w socjal Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.?

Martyna

Dzień dobry, każdy z pracowników Envio Group ma dostęp do szerokiego wachlarza benefitów. Dla aktywnych sportowo lub spragnionych relaksu dostępne są karty do klubu CrossFit, czy MultiSport umożliwiająca wejścia do obiektów sportowych w całej Polsce. Kinomaniacy także znajdą coś dla siebie i mogą skorzystać z karty UnLimited CitemaCity. Każdy pracownik jest otoczony prywatną opieką medyczną, otrzymuje także możliwość ubezpieczenia grupowego. W doszkalanie i rozwój naszych pracowników angażujemy ekspertów z całej Polski, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem na szkoleniach wyjazdowych oraz organizowanych w siedzibie firmy. Dwa razy w miesiącu odbywają się warsztaty i szkolenia wewnętrzne przygotowane przez Kierowników specjalnie pod bieżące potrzeby. Umiejętności językowe można rozwijać na kursach, które odbywają się na miejscu w firmie. Stawiamy nie tylko na rozwój edukacyjny, ale także stanowiskowy oraz finansowy z nim ściśle powiązany. W każdym dziale rozpisana jest ścieżkę kariery. Dodatkowo w drodze rekrutacji wewnętrznej istnieje możliwość objęcia stanowisk zarządzających działem. Oferowane są także półroczne dodatki świąteczne oraz codzienny bezpłatny ciepły posiłek w formie cateringu. Bardzo istotna jest dla nas atmosfera w firmie, dlatego nasze relacje budujemy nie tylko poprzez wspólną pracę ale również podczas wyjazdów integracyjnych, imprez tematycznych czy wspólnych wyjść aby po prostu świętować. Po więcej informacji jak wygląda zespół Envio po pracy zapraszamy na naszego Facebooka Envio Group Crew facebook.com/EnvioGroupCrew/ oraz Instagram @enviogroupcrew. Pozdrawiam, Martyna

Tadzik

Cześć. Bylem na rozmowie na stanowisko sprzedażowe. Rekrutacja konkretna, pytania pozornie proste ale juz widzę, że na niektórych się „wyłożyłem”. Na razie nie mam nic do zarzucenia. Kontakt z rekrutującą płynny wiec do tego etapu na plus. Samo stanowisko jak to w spedycji, kontakt telefoniczny ale z możliwością dobrego zarobku. Akurat w tej firmie mam znajomego i potwierdza, że sporą prowizję da się wyciągnąć przy odpowiedniej włożonej pracy. To wszystko zalezy co komu odpowiada i jak lubi pracowac.

@Tadzik

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą oraz rozmowę rekrutacyjną. Cieszymy się, że odniosłeś pozytywne wrażenia zarówno na temat spotkania, jak i przebiegu całego procesu. Pozostajemy w kontakcie! Pozdrawiam, Martyna

Kandydatka

Również zostałam zaprosza na rozmowę. Bardzo pozytywne wrażenia. Zostałam poinformowana o tym , kiedy zostaną przekazane wyniki rekrutacji. Czekam z niecierpliwością na wyniki.

@Kandydatka

Dzień dobry, dziękujemy za docenienie oraz zainteresowanie naszą firmą i oferowanym stanowiskiem. Jesteśmy w kontakcie w sprawie informacji zwrotnej na temat Pani Kandydatury. Pozdrawiam, Martyna

Na rozmowie byłam i czekam z niecierpliwością na wyniki. Spotkanie miłe ale konkretne. Nie rozumiem rozgoryczenia w komentarzach. Jeżeli jesteście zainteresowani firmą aplikujecie od razu, nie raz miałam tak, że czekałam za długo i firma już sobie kogoś znalazła.

@Kandydat

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i uczestnictwo w procesie rekrutacyjnym. Cieszymy się, że odniosła Pani pozytywne wrażanie dotyczące naszego spotkania. Jesteśmy w kontakcie w sprawie informacji zwrotnej. Pozdrawiam, Martyna

Mała

Dzień dobry. Rekrutacja na dział administracji miała się kończyć z tego co pamietam wraz z końcem lipca. Przygotowałem swoje dokumenty do aplikowania i tu moje zaskoczenie- rekrutacja już zakończona. Nie daliście Państwo szansy innym, szkoda.

@Mała

Dzień dobry, ze swojej strony, jako pracodawca nie wskazujemy konkretnego terminu zakończenia rekrutacji. Czas, który się pojawia przy ogłoszeniu to standardowy informacja portalu pracuj.pl. Przykro nam, że poczuła się Pani potraktowana w sposób niesprawiedliwy. Nie było to naszym zamiarem. Podczas każdego z procesów rekrutacyjnych Kandydaci mają szansę zaprezentować się za pomocą swojej aplikacji. Można przesłać ją na wspomnianym portalu pracuj.pl, ale także używając formularza kontaktowego na naszej stronie www czy mailowo bezpośrednie do mnie - te formy nie mają ograniczeń czasowych. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących obecnych czy przyszłych rekrutacji zapraszam do kontaktu na adres m.grzebska@enviogroup.pl lub numer telefonu 733490890. Pozdrawiam, Martyna

Eweina

A jest tu ktoś kto był na rozmowie? czy to stanowisko już obstawione wcześniej. Moja aplikacja nawet nie została odczytana.

@Eweina

Dzień dobry, zapewniam, że każda aplikacja została rozpatrzona i zweryfikowana pod kątem naszych wymagań. Natomiast jeżeli chodzi o kolejny etap procesu jakim jest rozmowa kwalifikacyjna - spotkaliśmy się z wybraną grupą Kandydatów/Kandydatek wpisujących się w oczekiwania. Tym razem postanowiliśmy postawić na innych potencjalnych pracowników, niemniej jednak dziękujemy za zainteresowanie oferowanym przez nas stanowiskiem. Zachęcamy do obserwowania naszej strony internetowej chcewiecej.enviogroup.pl oraz profilu pracodawcy na portalu pracuj.pl, gdzie znajduje się każda aktualna oferta pracy. Pozdrawiam, Martyna

Nicoll
@Eweina

Idiotyzmem byłoby tracić kasę na ogłoszenie mając kogoś kto mógłby objąć stanowisko. Zastanów się po co mieliby to robić skoro to nie jest firma państwowa i nie potrzebują przetargów. Jak jesteś zainteresowana stanowiskiem to zadzwoń i dopytaj, może masz jeszcze szanse

Ewelina, jeśli chodzi o mnie moja aplikacja też nie została otwarta.

@Paweł

Panie Pawle, każda aplikacja została rozpatrzona. Nam także zależy na weryfikacji CV, dzięki której mamy szansę znaleźć odpowiedniego Kandydata wpisującego się w nasze wymagania. Zapoznanie się z sylwetkami osób, które się do nas zgłaszają, to pierwszy i jeden z istotniejszych kroków do zatrudnienia takiej osoby :) Każdorazowo, po otworzeniu CV przez rekrutera, Kandydaci otrzymują automatyczną wiadomość z portalu pracuj.pl o rozpatrywaniu zgłoszenia. Proszę sprawdzić czy taka informacja do Pana dotarła. W razie pytań pozostaję do Pana dyspozycyjności pod adresem mailowym m.grzebska@enviogroup.pl lub numerem telefonu 733490890. Pozdrawiam, Martyna

Eweina

Co się stało z ogłoszeniem na stanowisko administracyjne?

@Eweina

Dzień dobry, proces rekrutacyjny na stanowisko Specjalisty ds. administracji dobiega końca, dlatego ogłoszenia umieszczone na naszej stronie www oraz pracuj.pl zostały zakończone. Odbyły się już pierwsze rozmowy z wybranymi Kandydatami/Kandydatkami wpisującymi się w zakładany profil pracownika uwzględniony w ofercie pracy. Informacja zwrotna dla pozostałych osób uczestniczących w rekrutacji zostanie przekazana maksymalnie do końca tygodnia. Pozdrawiam, Martyna

Zostaw merytoryczną opinię o Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.