Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.

Szukam pracy

Czy nadal trwa rekrutacja, nigdzie nie mogę znaleźć ogłoszenia, jeśli nie to kiedy będzie?

@Szukam pracy

Dzień dobry, Ostatnia rekrutacja została już zakończona w ubiegłym miesiącu. Kolejna czeka nas dopiero w przyszłym roku. Rozwijamy się ale staramy się aby ten rozwój był stabilny. Naszym planem nie jest pozyskanie dużego zespołu za wszelką cenę. Staramy się aby ten zespół był ze sobą zgrany oraz na tym samym poziomie.

Świeżak

Pracuję tutaj od 3 miesięcy i mogę śmiało powiedzieć, że jestem mega zadowolony. Jeśli dajesz z siebie wszystko to z pewnością zarobisz dobre pieniądze i będziesz mieć satysfakcję z pracy. Polecam B-)

Jola
@Świeżak

A jakie to wg Ciebie są dobre pieniądze. Pytam z ciekawości. Czy 5000 netto można tu zarobić?

Nikson
@Jola

Można zarobić 5 czy nawet 10 tysięcy :)

Nowy pracownik

Pracuję w Envio od kilku miesięcy. Praca jest ciekawa, pełna wyzwań i możliwości rozwoju. Od pierwszego dnia mam dostęp do profesjonalnych narzędzi pracy i wielu udogodnień. Szef jest naprawdę dobrym pracodawcą. Jestem bardzo zadowolona.

Maximus

Wiele już zostało napisane na temat klimatu jaki panuje w firmie, różnych benefitow i możliwości rozwoju. Pozwólcie zatem, że opiszę trochę jak wygląda sama praca oraz możliwości zarobków, bo wydaje mi się, że są to dwa bardzo ważne aspekty każdej pracy. Otóż, pracę zaczynamy o godzinie 8 i kończymy o godzinie 16. Przez osiem godzin oczekiwane jest od nas maximum zaangażowania. Dlaczego? Odpowiedzi są dwie - raz, jesteśmy w pracy. Dwa, główna zasada naszej pracy polega na prostym przesłaniu, które już nie raz się tutaj przewijało: ile od siebie włożysz - tyle zarobisz. Każdy pracownik zostaje przydzielony do grupy, którą zarządza Kierownik. Co tydzień na krótkich zebraniach jesteśmy informowani o naszych celach na dany tydzień, o naszych postępach i oczekiwaniach. Następnie przez 8 godzin robimy wszystko aby to zrealizować. Jest to prosty system dzięki któremu możemy się samorealizować stawiając sobie coraz wyższe cele, wykonujemy jasno określone obowiązki i przede wszystkim bierzemy czynny udział w ulepszaniu i umacnianiu pozycji Naszej firmy na rynku. Osobiście bardzo mnie cieszy, że mogę pracować w Polskiej firmie, która w ciągu 5 lat odniosła wielki sukces i jest doceniana w całym kraju, jak i również za granicą. Odnośnie zarobków, jak już wspomniałem wszystko zależy od zaangażowania. Jest to od nas wymagane jak w każdej pracy, ale również potrzebne bo dzięki temu nikt z nas nie musi wyjeżdżać za granicę aby godnie żyć. Tutaj nie ma limitów w kwestii tego ile można zarobić. Wiem to z autopsji. Podsumowując, pracuje tu od ponad roku i nie poznałem wszystkich byłych pracowników firmy, ale kilkoro z nich owszem i jedno mogę powiedzieć: jestem w szoku, że ludziom chce się tak wylewać żale na tego typu portalach. Zrozumiem konstruktywnom krytykę, nie każdemu musi się tutaj podobać, ale z tego co wiem to prawie każdy z byłych pracowników pracował tutaj co najmniej rok i dopóki tutaj pracowali to wychwalali firmę pod niebiosa i...nagle głównie z własnej winy musieli odejść i teraz takie akcje? Dziecinada. Poruszę temat samego prezesa. Prosze mi wierzyć, że nie gryzie. Jest wymagający, konkretny - jak to szef, ale jest też ludzki i pomocny i naprawdę nie trzeba się go obawiać, a przede wszystkim nagrywać ;) Zapraszam, pozdrawiam i polecam Wojciech R.

@Maximus

Wizja moja na twoje słowa, jedna wielka korpo, teraz wiem czemu zatrudniaja tylko młodych"głupich" którzy dla prestiżu, beda sobe żyły wyprówać, bo kolezanki ich pracują w dyskontach, i nie chcą być jak one. Wszytko do czasu bo w koncu poczują to wypalenie, a on zastąpi je kejnymi mlodymi i glupimi

Maximus

Witaj Ja, Jeżeli praca 8h dziennie jest dla Ciebie wypruwaniem (bo tak to się pisze ;)) żył to nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Tobie udanego życia zawodowego! Twój przyszły lub obecny pracodawca z pewnością to doceni. Niestety z całego Twojego postu zrozumiałem jakąś 1/4...może to właśnie miałaś/eś (bo oczywiście z imienia i nazwiska nie masz śmiałości się podpisać :)) na myśli pisząc o "młodym i głupim", ale wydaje mi się, że po prostu nie poradziłaś/eś sobie z napisaniem kilku zdań w sposób czytelny, zrozumiały i poprawny. Nadal nie wiem, jaki był cel w pisaniu twojego komentarza, ale bardzo się cieszę, że to zrobiłaś/eś bo to tylko pokazuje najczęstszy wygląd osób hejtujących Naszą firmę - zwykły bełkot i ból tyłka w niedzielną noc :) Wojciech R.

Słownik
@Maximus

Jak już komuś wypominasz błędy, to pisze się "konstruktywną" ;)

@Słownik

Nie myli się ten kto nic nie robi :) nie jestem jeszcze pracownikiem, a nawet nie byłem na rekrutacji, ale bardzo mi się podoba zaangażowanie pracowników w walkę o dobre imię, widać, że się wspieracie. Fajna sprawa. Kiedy jest następna rekrutacja i czy w ogóle jeszcze planujecie kolejne bo z chęcią się wybiorę :)

M.M.
@Maximus

Możesz napisać w jaki sposób pozyskujecie klientów na stanowisku specjalista ds. sprzedazy?

@M.M.

Dzwoniąc przez 8h po firmach, które sam musisz znaleźć

@M.M.

Dzień dobry M.M., Bardzo nas cieszy, że już na tym etapie pytasz o tak istotne dla Twojej pracy i działania Spółki elementy. Wiele rozwiązań i sposobów funkcjonowania naszej firmy poznasz już na etapie rozmowy kwalifikacyjnej, a cała reszta podczas szkoleń i okresu wdrożenia. Jesteśmy już umówieni na rozmowę? Aplikowałas/les?

Asystent / Asystentka

Wspaniałe kobiety przeprowadzające rekrutacje! Pomimo ogromnego stresu związanego z rozmowa rekrutacyjna, pozytywne nastawienie oraz uśmiech na twarzy obu Pań dosłownie przeprowadziło mnie za rękę…???? byłoby bardzo miło gdybym mogła tam wrócić. Świetne miejsce!! Z ekscytacja i kciukami mocno zaciśniętymi czekam na odpowiedz ze strony firmy, dlatego tez pozwolę sobie zaznaczyć póki co pozytywny rezultat rozmowy, aczkolwiek oczekuje na pozytywna bądź negatywna decyzje w sprawie zatrudnienia.

Pytania raczej dotyczyły dotychczasowego doświadczenia oraz przebiegu poprzednich stanowisk pracy.

Świeży jak należy.

Witam, Osobiście, bez ogródek przyznam, że praca w firmie Envio Group Poland jest miejscem gdzie niezależnie skąd i z jakiego środowiska się wywodzisz, mając ambicję oraz inne ważne dla wykonywania tego fachu predyspozycję, czyli po prostu chęci (tak prosta, a tak ważna cecha) możesz rozwinąć się na wbrew pozorom wielu płaszczyznach. Na jakich ? Przyjdź. Spróbuj. Polecam. Bądź tym nielicznym / ną.

Mały wielki ludek

Witam, interesuje mnie praca weekendy w Envio Group jako Specjalista ds. Sprzedaży. Czy jest taka możliwość???

@Mały wielki ludek

Dzień dobry, Zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze. Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00.

chetna

pojawiła się oferta o pracę, aplikowaliście? Jestem świeżo po szkole i che tam pracować, jak wygląda rozmowa?

@chetna

Dobry wieczór ☺️ Na rozmowie rekrutacyjnej, chcemy poznać człowieka a nie kartkę papieru która ma Go „reprezentować”. Rozmowa to kilka prostych pytań, które pomogą nam zweryfikować czy mamy prace dla Ciebie. Nie zastanawiaj się, aplikuj!

Toja2000
@Natalia

Aplikowalem A żadnego odzewu. Jaki jest czas oczekiwania na odp zwrotną. Czy jak po prostu nikt się nie odezwał to po prostu się nie spodobalem?

@Toja2000

Dzień dobry, Do końca bieżącego tygodnia będziemy kontaktować się z wybranymi osobami w celu umówienia spotkania rekrutacyjnego.

Asia Matysiak

Jeśli zastanawiacie się nad pracą w Envio to baaaaaaaaaardzo polecam :) Ekipa jest super, Szef dba o swoich pracowników, nie ma nudy bo ciągle coś ciekawego się dzieje.

A co do stanowiska, specjalista ds. administracjo. Jak to wygląda? Czy to też jest związane z pozyskiwaniem klientów i wydzwanianie do nich? Jak można na tym stanowisku premie łapać?

Była pracownica

Jak jtoa się szanuje nie pracuje w envio. Fakt, kasę można zarobić ale jakim kosztem. Wszyscy na siebie podp***, szef mega (usunięte przez administratora) Jako córka prywatnego przedsiębiorcy korzystamy z usług envio bo maja konkurencyjne ceny, ale do zrozumienia daje nam fakt ze co miesiąc mamy nowego „opiekuna klienta”. Chyba o czymś to świadczy ... w każdym razie nie polecam pracy

Kazik
@Była pracownica

Jeżeli fakt, że wszyscy się wzajemnie(usunięte przez administratora) (nie twierdzę, że tak nie jest, chociaż z tym "wszyscy" to oczywiście przesada) jest kluczowy jako rezygnacja z pracy u nas, to życzę powodzenia w przyszłości. Jak znajdziesz takie miejsce gdzie jest 100% życzliwych i dobrych ludzi to koniecznie daj znać, sam się zastanowię. Natomiast nowy opiekun klienta co jakieś 4 miesiące, a nie co miesiąc wynika raczej z faktu że firma się rozrasta i cały czas zatrudnia nowych ludzi i to faktycznie o czymś świadczy. Kto to widział, żeby dobrze zarabiać i musieć przy tym ciężko pracować, niepojęte...

@Była pracownica

Jak w każdej firmie znajdą się ludzie którzy wypowiedzą się pozytywnie i negatywnie. Każdego kto jest zainteresowany pracą w tej firmie zachęcam aby zobaczył to sam i sam się przekonał jak tam się pracuje. Od pracowników, którzy są w tej firmie słyszę, że nie zamieniliby tego na nic innego, więc wiem komu wierzyć ;)

Zainteresowana

Czytając o obowiązkach pracownika dowiaduje się ogólnych informacji, ze należy dać z siebie wszystko, należy sie starać, a chciałabym sie dokładnie dowiedzieć na czym ta praca polega, jak wyglada taki jeden z codziennych dni pracy. Zastanawia mnie czy jest to coś co głównie polega na pozyskiwaniu nowych klientów, czy może bardziej organizacja transportu...

@Zainteresowana

Dzień dobry Zainteresowana, Faktycznie dość duży nacisk i uwagę stawiamy na jakość pracy i chęci co jak widać pracownicy wyraźnie zauważają. Jest to nasza domena gdyż nasz system szkoleń i przygotowań do pracy pozwala nam osobę chętną do pracy przygotować do niej pod każdym kątem. Wracając do Twojego pytania początkowo Twoje zadanie to faktycznie pozyskiwanie klienta i tutaj głównie potencjalny członek naszego zespołu musi zwrócić największą uwagę i skupić swoją energię. Następnie takiego klienta po uzyskaniu pełnej wiedzy i nabyciu podstawowego doświadczenia jest przez Ciebie obsługiwany co znaczy, że przygotowujesz, uczestniczysz i kontrolujesz wszystkie procesy transportowo - spedycyjne związane z jego obsługą. Jeśli chodzi o szczegółowy układ pracy i plan dnia to tutaj musimy Panią zaprosić już na rekrutację a po pozytywnym jej przejściu odkryjemy cały harmonogram z wszelkimi szczegółami. Pozdrawiamy, zespół Envio Group

SPEDYTOR

Witajcie . Teraz trochę prawdy o firmie Envio GROUP. 1. Śmieszą mnie komentarze zarówno ludzi oczerniających ENVIO oraz odpowiedzi firmy ale to tylko szczegół 2. Ta firma trochę śmieszna jest a to dlatego ze zatrudniają ludzi jako opiekun klienta a tak naprawde ludzie tam pracujący wykonują prace spedytora w typowej spedycji jakim jest firma ENVIO . hmm a dlaczego tak robią ??? Dlatego ze prezesowi coś się pomyliło i myśli ze ludzie w envio zarabiają nie wiadomo co i jakie pieniądze widocznie słaba znajomość rynku, ale cóż do sedna..... Zatrudniają jako opiekun bo spedytorowi powinni dać inne pieniądze szukają ludzi młodych bez wiedzy o rynku pracy prawa pracy i tak dalej ps. osoby z wiedza uciekły z firmy bo to co tam się czasem działo to dramat nie będę rozwijał ale ta firma opiera sie na plotkach i konfidenctwie lizusów prezesa. 3. Każda osoba która chce odejść z firmy napotyka się na problemy bo jak można opuścić envio a można w ostatnim okresie bardzo dużo ludzi na skale ilości pracowników odeszło.... a dlaczego ??? Dlatego ze kadra zarządzająca to kierownicy oraz dyrektorzy wzięci tak naprawdę z ulicy bez doświadczenie którzy albo nigdzie nie pracowali albo sa po szkole i dobrze (usunięte przez administratora) polecam firmy osoba z ambicj(usunięte przez administratora) tam(usunięte przez administratora) dołożyli.... Spedycja w 100(usunięte przez administratora)oo dużo wiecej .. JEDNO WIELKIE CW(usunięte przez administratora) mow zdrowotnych przez ta firmę także nie polecam..... ZERO SZACUNKU DO CZŁOW(usunięte przez administratora)

Kokoszka
@SPEDYTOR

Wkoncu ktoś prawdę powiedzial.

Bolec
@SPEDYTOR

1. Śmieszą Cie komentarze ale sam je piszesz... 2. Nie ma u nas nikogo na stanowisku "Opiekuna Klienta"... 3. Każda, czyli 3 przez ostatnie 12 miesięcy...

Wez sie przytul

Biedactwo...

Z zasadami.
@SPEDYTOR

Tylko Ty nadawałeś do szefa z tego co pamiętamy, od kiedy wyleciałeś nie ma takich problemów.

Kazik
@SPEDYTOR

Czarny to Ty? ;D ten, który osobiście każdego podpierd***ł, który wyjadał swoim kolegom i koleżankom z pracy jedzenie z lodówki? Znawca rynku, prawa pracy oraz branży transportowej? Dobry trolling, pozdrowienia wariacie ;D

@SPEDYTOR

Szanowny "Spedytorze", Dla nas te komentarze są cennymi uwagami i spostrzeżeniami na podstawie których możemy wskazać prawdę i przedstawić jak wygląda praca w Envio Group Poland oraz wyciągnąć pewne wnioski. Nie prawdą jednak jest, że zatrudniamy pracowników na stanowisko "Opiekun Klienta". Natomiast prawdą jest, że nie wymagamy doświadczenia w branży transportowej i wykształcenia i faktycznie tacy kandydaci mają szanse zatrudnienia u nas. Każdy pracownik przechodzi pełne szkolenia w zakresie sprzedaży, początkowo na stanowisku Specjalisty ds. Sprzedaży podczas 3 miesięcznego okresu próbnego. Po pozytywnym przejściu tego okresu próbnego objęty jest ponownie szkoleniami i wprowadzeniem na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży i Transportu na którym już nauczony i gotowy do przejęcia pełnych obowiązków zarabia średnio 4800 złotych netto co jest kwotą bardzo rynkową. Następnie po roku pracy w naszej spółce na powyższym stanowisku otrzymuje z racji stażu i nabytego doświadczenia awans finansowy na stanowisko Starszego Specjalisty ds. Sprzedaży i Transportu. Kolejnym krokiem i możliwością awansu jest objęcie stanowiska jako Kierownik ds. Sprzedaży i Transportu a dalej Dyrektora Działu, który to obejmuje odpowiedzialność za powierzoną mu grupę. Zatem tutaj musimy się zgodzić, że mimo źle nazwanego przez Ciebie stanowiska pracy, faktycznie szanse mają u nas również młodzi ludzie bez doświadczenia i wykształcenia w branży (którym prawdopodobnie również byłeś, jeśli tutaj pracowałeś) gdyż nasz system zarządzania i sposób pracy pozwala nam tych ludzi wykształcić, nauczyć i przygotować do pracy, a co najważniejsze wypłacić wynagrodzenie przewyższające rynkowe stawki na podobnych stanowiskach. Faktycznie musimy przyznać Tobie rację, że jak w każdej większej organizacji zdarzają się plotki ale nie są one ani elementem oceny przez Pracodawcę ani wskaźnikiem pracy. Odnosząc się do Twojego ostatniego zarzutu musimy wyraźnie wskazać, że każdy ma prawo odejść z pracy i nawet jakbyśmy chcieli to nie posiadamy narzędzi aby to uniemożliwiać. Naszym jedynym narzędziem jest dbanie o naszych współpracowników, co robimy każdego dnia poprzez pomoc w wykonywaniu obowiązków, mobilizację do realizacji założonych celów, wspieranie dodatkami w pracy w postaci najlepszych narzędzi pracy, przyjaznego biura, darmowej nauki języków, bezpłatnego cateringu czy wreszcie dodatków finansowych (zarówno świątecznych jak i nagród) oraz atrakcji po pracy, takich jak dostęp do stref spa, stref mobility i innych odprężających aktywności, a także objęciem opieką zdrowotną. Najlepszym przykładem i potwierdzeniem powyższego są dwie osoby które postanowiły zmienić ścieżkę kariery i odeszły otrzymując pełne wynagrodzenie zarówno premiowe jak i nagrody finansowe za dobrze wykonany wynik. Tutaj po raz kolejny niestety nie możemy się z Tobą zgodzić gdyż w naszej ocenie 2 osoby które składają wypowiedzenie na przestrzeni 12 miesięcy przy ilości ponad 30 osób pracujących to naprawdę niewiele. Życzymy sobie aby tak dalej wyglądał nasz sposób zatrudnienia, a ze swojej strony możemy zapewnić, że będziemy dalej dążyć do doskonałości abyśmy wszyscy dalej chcieli trwać w tej naszej "rodzinie".

Spedytor 2
@SPEDYTOR

Czarny na Twoim miejscu raczej nie zabierałbym głosu, mało dostałeś od tej firmy? Wstyd Ci powinno być...

Nie polecam pracodawcy. Zacznijmy od atmosfery w pracy. Szefowa praktycznie każdego dnia bardzo nieprzyjemnym tonem oznajmiała o fakcie, że bez wypracowanych wyników zostaną nam wręczone wypowiedzenia. Był to pierwszy miesiąc pracy przy czym umowa na okres próbny zawarta została na czas 3 miesięcy. (usunięte przez administratora)Po upływie miesiąca, ostatniego dnia kalendarzowego zostałem poproszony na rozmowę na której wręczone zostało mi wypowiedzenie. Z dnia na dzień zostałem pozbawiony pracy. Do podpisania wypowiedzenia za porozumieniem stron zostałem praktycznie zmuszony, bo drugą opcją było rozwiązanie umowy z mojej winy. Podsumowując - strata czasu i nerwów. (usunięte przez administratora)Jest mi po prostu przykro, że zostałem tak potraktowany przez rzekomo szanowaną firmę.

Natalia

Dzień dobry Magdo, Okres próbny to czas na sprawdzenie pracownika jak i oczywiście pracodawcy. Kwestia wyników jak w każdej firmie opierającej się na sprzedaży, jest bardzo istotny. Nigdy nikt nikogo nie straszy wypowiedzeniem, jest to rzecz naturalna jeśli ktoś sobie z kwestią obowiązków nie radzi. Zawsze dajemy możliwość rozwiązania umowy, za porozumieniem stron oraz rozwiązanie umowy o pracę za wypowiedzeniem. Przykro mi, że nie poradziłaś sobie z kwestią realizacji wyników. Szkoda tylko, że podczas pracy nie miałaś żadnych obiekcji a wręcz przeciwnie zachwalałaś miejsce pracy. Powodzenia na dalszej ścieżce kariery.

Karo

Najwidoczniej nie spełniłeś oczekiwań. Niestety ale mając umowę na okres próbny pracodawca ma prawo w każdej chwili rozwiązać z nami umowę.

Joanna Daleszczyk

Cześć wszystkim :) (pracuje tutaj niecały rok) Osobiście daleka jestem od udzielania się na różnego rodzaju forach internetowych, aczkolwiek w tym temacie chętnie zabiorę głos, gdyż chciałabym pomóc w wyborze osobom, które myślą o Envio jako o potencjalnym miejscu pracy. Z tego co zauważyłam, w wielu opiniach ujawnia się nasza polska niewdzięczna mentalność - ocenianie wszystkiego negatywnie, bycie ekspertem we każdej dziedzinie oraz wszechobecny "hejt" wszystkiego i wszystkich. Ludzie, wyluzujcie :) Ja zwrócę się do tej części osób, która zainteresowana jest aplikowaniem do naszej firmy, a nie wchodzi tutaj po to, żeby się dowartościować, skrytykować czy ponarzekać. Nie będę rozpisywać się na temat benefitów, nagród czy premii, bo wszystko można sobie sprawdzić na naszej stronie internetowej, portalach społecznościowych czy dowiedzieć się na rozmowie kwalifikacyjnej i nie podlega to żadnym komentarzom czy wątpliwościom. Jeśli interesuje Cie praca, w której zostaniesz dobrze wynagrodzona/y, do której nie potrzebujesz doświadczenia, w której wszystkiego Cię nauczą i wyszkolą, w której szef docenia pracowników finansowo i rzeczowo to Z A P R A S Z A M Y :) Tylko uwaga, jest mały "haczyk"! Tego wszystkiego nie dostaje się za darmo :) Ale jeśli jesteś ambitny/ambitna, masz zapał do nauki oraz do osiągania celów, umiesz radzić sobie w stresujących sytuacjach oraz towarzyszy Ci uśmiech na twarzy to jest duża szansa, że po rozmowie kwalifikacyjnej dostaniesz odpowiedź pozytywną :) Warto też podkreślić, że firma jest już dosyć duża, dlatego panują w niej określone zasady i wymagania, które już na początku są przedstawiane każdemu pracownikowi. Jeśli ktoś się z nimi nie zgadza, to w każdym momencie można odejść, drzwi do firmy nie są zamknięte ;) Pozdrawiam :)

Tobiasz

A czy ktoś odpowie jakie są zadania na aktualne stanowisko z jednego z portali w internecie Recepcjonista ?

@Tobiasz

Drogi Tobiaszu, Postaraliśmy się aby ogłoszenie oddawało ogólnie cały zakres powierzonych obowiązków tak aby kandydat miał pojęcie na jakie stanowisko aplikuje, szczegóły przedstawimy podczas rozmów kwalifikacyjnych i wdrażając na stanowisko pracy. Zatem pozostaje nam powielić treść ogłoszenia: - przyjmowanie i wysyłanie korespondencji - redagowanie pism - zaopatrywanie biura w materiały biurowe, spożywcze, art. higieniczne - utrzymywanie biura oraz kuchni na najwyższym poziomie czystości i estetyki - obsługa gości - organizowanie wydarzeń firmowych - współpraca z kontrahentami

kazimierz bałagane

Sam się czasem trochę śmieję z tego naszego sloganu, że jesteśmy rodziną, ale coś w tym jest. Z rodziną nie zawsze jest kolorowo, dobrze wychodzi się tylko na zdjęciach i często mamy siebie nawzajem dosyć. Ale jak przychodzi co do czego to stajemy za sobą murem i nie pozwolimy się obrażać, bo ten przywilej mają tylko członkowie tejże rodziny. Przecież nikt nikogo tu nie trzyma na siłę, każdy w każdej chwili może odejść jak coś mu nie pasuje. Prawdą jest, że nasza praca nie jest łatwa. Tak naprawdę chyba największym "okrucieństwem" tutaj jest to, że w trakcie ośmiu godzin pracy dziennie, oczekuje się od nas ośmiu godzin pracy. Tutaj apel, Prezesie, jak można od swoich pracowników oczekiwać, że będą pracować?! Skandal i barbarzyństwo! Nasze współczesne roszczeniowe "młode pokolenie" to jest zwykły dramat, wszyscy wszystko by chcieli, A ROBIĆ NI MA KOMU! Nie oceniam, każdy ma różne preferencje i oczekiwania i każdy może wybrac, przyjść do pracy, od***ac 8 godzin, w tym czasie przejrzeć cały internet, wypić 4 kawy i spalić pól paczki szlug, porozmawiać ze znajomymi na fejsie i zgarniac 3k co miesiąc (przy dobrych wiatrach). Można też przyjść do pracy takiej jak nasza, ciężko pracować, nie opierd***ac się, dostosować się do panujących zasad (powtórzę, nikt nikogo na siłę nie trzyma) i zgarnąć naprawdę dobry hajs. Poza tym oczywiście rozwój, benefity, wsparcie i cale blabla o których wszyscy piszą. Tak to chyba mniej więcej jest. Jak mnie zwolnią po tym komentarzu to na pewno dam znać ???? a tak na koniec, jak ktoś pracował tu x czasu temu, a do dziś ma ból (usunięte przez administratora) to przyznajcie że coś musi być na rzeczy.

Admi

Moze ktos sie wypowie na temat zarobkow w tej firmie.

smile :)
@Admi

Witaj Admin, Jakiś czas temu było w ofercie pracy przedstawione średnie wynagrodzenie. Nie chcę Ci skłamać, ale z tego co pamiętam wynosiło niecałe 5 tysięcy brutto łącznie z podstawą (z przodu na pewno była czwórka). Natomiast nie sugerowałabym się tym. Najważniejsze jest jedno - Twoje zaangażowanie. Wynagrodzenie zależy od tego w 99 procentach :)

@Admi

Witaj Admi, Warto na wstępie zaznaczyć ze zatrudniamy tylko i wyłącznie w oparciu o umowę o prace, a premie wypłacamy na rachunek bankowy i odprowadzamy od nich pełne składki. Odpowiadając na Twoje pytanie, podczas okresu próbnego otrzymasz 2500 złotych netto. Po okresie próbnym do tej podstawy dochodzą premie które z pewnością wypracowujesz skoro przeszedłeś okres próbny pozytywnie co znaczy ze zarabiasz minimum 3000 złotych netto. Średnie wynagrodzenie na pracownika, nie licząc kadry zarządzającej to 4650 złotych netto. Najlepsi nasi pracownicy zarabiają od 7000 do 9000 złotych oczywiście netto, tj. wprost na konto. Mamy nadzieję że wyczerpaliśmy odpowiedz na Twoje pytanie, gdyby jednak nie, chętnie doprecyzujemy.

smile :)
@Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.

Zgadza się, netto a nie brutto :)

Carla

Witajcie. Jeśli trafiliście na to forum to pewnie jesteście zainteresowani pracą w Envio. Niech nie zniechęcą Was opinie byłych pracowników, którzy byli częścią tej rodziny, a teraz mogą tylko z sentymentem powspominać dawne czasy. Od kiedy zaczęłam tutaj pracować ( niecałe 3 lata temu) po dziś dzień POLECAĆ będę tą firmę każdemu kto jest ambitny i pracowity. Będę kolejną osobą która napisze, że firma daje świetne możliwości rozwoju poprzez szkolenia które odbywają się w siedzibie naszej firmy czy np. w Warszawie, szkolimy się również z języków obcych. Bardzo fajną sprawą są codzienne obiady z których korzystamy podczas przerwy. Nie samą pracą człowiek żyje- firma zapewnia benefity dzięki którym możemy zrelaksować się w kinie, na basenie czy siłowni. W pracy panuje przyjazna atmosfera- po pracy dalej mamy ochotę spędzać wspólnie czas bo dobrze czujemy się w swoim towarzystwie. Zaintrygowały mnie te "nagrania"- proszę udostępnijcie je- niech każdy zobaczy jak wygląda praca tutaj :) Jeśli chcesz zmienić pracę to polecam i zapraszam do nas. Pozdrawiam Karolina B. Dyrektor ds. administracji.

Jakub U. - SCOLS

Cześć Wszystkim, Pracuje tutaj 1,5 roku i od samego początku wiedziałem że nie jest to praca jak "każda inna", wręcz przeciwnie, a pracowałem wcześniej w około 20 firmach. Nie raz praca tutaj "uratowała" mi tyłek, nie raz otrzymałem OGROMNĄ pomoc od przełożonych, z którymi żyje się na normalnej stopie a także od samego Prezesa. Tylko tyle że byłem w tym wszystkim szczery i mówiłem otwarcie co? jak? dlaczego? potrzebuje i na jakim etapie życia jestem. Odkąd zacząłem tu pracować przestałem przychodzić do "roboty" tylko zacząłem przychodzić do pracy, i napiszę to co już było ale tak po prostu tutaj jest - Ile dasz od siebie tyle otrzymasz w zamian - proste jak budowa cepa :D Nie będę pisał o plusach bo to już zostało napisane i widać po zdjęciach w mediach społecznościowych jak tutaj jest. Nawet osoby, które tutaj już nie pracują mają nadal tam zdjęcia z twarzami pełnymi uśmiechu. Ja osobiście jestem mega zadowolony, mam plan, mam perspektywy i nic tylko podążać do wyznaczonych przez siebie celów. I dla kumatych - "SKY IS THE LIMIT" ;) Pozdro Mordeczki

Drodzy byli pracownicy - kto ma się wypowiadać na temat warunków obecnie panujących w firmie, jak nie My? Myślę, że naturalnym odruchem jest, że osoby tutaj pracujące i spędzające ze sobą tyle czasu nie potrafią zrozumieć fałszywych zarzutów i chcą bronić dobrego imienia firmy, którą reprezentują. Zdaję sobie sprawę, jaki charakter ma te forum, i że jest to ulubione miejsce dla osób, które sobie nie poradziły, zapiszą się do obserwowania opinii i tylko czekają, aby dopisywać, że to firma jest tą złą stroną - anonimowo oczywiście. Tyle, że nikt nie potrafi przed tym zrobić przysłowiowego rachunku sumienia - pomyśleć sobie dlaczego już tutaj tak naprawdę nie pracuję oraz co firma była w stanie zaoferować. Nikt z Was nie potrafi szczerze napisać o wynagrodzeniach, różnego rodzaju benefitach oraz szkoleniach, dzięki którym firma pozwala rozwijać się wszystkim i każdemu z osobna. Firma cały czas się rozwija, jest na rynku szósty rok - proszę wskazać firmy, w którym w takim okresie, w takiej branży, nie zmienia się skład pracowników. O rozwoju świadczy między innymi niedawna zmiana lokalizacji biura, dzięki czemu utworzyliśmy większą ilość miejsc pracy - regularne rekrutacje są zatem zabiegiem naturalnym. Jak w każdym "związku", tak też firma oferując tak wiele, a przede wszystkim zatrudnienie, z drugiej strony również wymaga czegoś ze strony pracownika, to nie powinno nikogo dziwić, a jeżeli ktoś się tego nie spodziewał, może rzeczywiście być rozczarowany, że tak minął się z prawdą. Zachęcam raz jeszcze do zastanowienia się, gdzie leży wina - osoby, które tutaj pracowały nigdy nie wskazywały swojego niezadowolenia, co więcej, bez żadnej presji chwaliły się publicznie, że są częścią tak zgranego Zespołu i jakie korzyści im to przynosi. Trochę pokory.

Zostaw merytoryczną opinię o Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.