Eurometal S.A. Grupa Eko-Świat

Opinie o Eurometal S.A. Grupa Eko-Świat

Aktualność
Eurometal S.A. jest uznanym i wiodącym europejskim producentem innowacyjnych i wysokiej jakości wyrobów z aluminium znajdujących swoje zastosowanie w branży samochodowej, transportowej, budowlanej, maszynowej i innych. W zakładzie w Stalowej Woli produkujemy wyroby wyciskane (profile aluminiowe oraz komponenty z aluminium). Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem z zaawansowanym zapleczem laboratoryjnym, aby zapewniać jakość i udoskonalać produkty.
Tworząc innowacyjne przedsiębiorstwo kładziemy nacisk na bezpieczeństwo, szacunek i rozwój naszych Pracowników.
Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi ofertami pracy na stronie http://www.eko-swiat.pl w zakładce praca.
Obiektywny

Niezmiennie pomimo panującej sytuacji na świecie pracownicy, którzy sprawdzili się na swoich stanowiskach mają umowy na czas nieokreślony, wypłatę zawsze na czas, wszystko co należy się pracownikowi jest wypłacane oraz wydawane. Proszę się niedziwić rotacją na niektórych stanowiskach ... to nie jest przedszkole, tutaj potrzeba ludzi, odpowiedzialnych, pracowitych i chętnych do pracy, w zamian sprawdzeni pracownicy zostają nagrodzeni umowami na czas nieokreślony a co za tym idzie mają to o co teraz bardzo ciężko czyli stabilność finansową oraz psychiczny komfort. Prawda jest taka, że wypłaty oraz wszystko co należne pracownikowi jest wydawane/wypłacane zawsze na czas, na tle innych firm bardzo dobra atmosfera oraz kultura. Wysokość wypłat uzależniona od dynamicznie zmieniającej się sytuacji na świecie ... raz jest gorzej raz lepiej ale zawsze uczciwie i na czas. Zdecydowanie polecam i piwtórzę słowa, które padły już na tym forum ... chcemy pracować z zgramym i stabilnym składzie, leserom pracującym z tel. w rękach, wuecznie niezadowolonym i chorującym na katar po 10 miesięcy w roku dziękujemy.

Prawda boli ????????????

Jedna z lepszych firm w Stalowej Woli

Nadźgany kukułkami

Jedna z lepszych firm na lokalnym rynku. Pieniądze zawsze na czas, wypłaty zgadzają się co do grosza, a nawet czasami coś więcej dorzucą, Prezesi ludzie na poziomie, Dyrektor szanujący ludzi, normalne kierwonictwo, mimo problemów z pozyskaniem wartościowych pracowników relacje międzyludzkie są zadziwiająco poprawne. Oczywiście są też minusy ale trzeba zrozumieć, że praca to praca są gorsze i lepsze dni, żeby było z czego utrzymać zakład i pracowników muszą być dochody. Każdy chce zarabiać więcej ale biorąc pod uwagę panujące na zakładzie warunki, stosunki, zarobki oraz atmosferę myślę, że jest BDB. Czasami są nerwy, coś niewyjdzie, trzeba posiedzieć nadliczbowo, trzeba dać coś od siebie, trzeba przyjść w święta ale jest to do pokonania. Myślę, że lepiej przyjść nadliczbowo i pracować między "swoimi" niż zatrudniać ludzi robiących łaskę, że przychodzą do pracy. Czytając poniższe opinie odnosze wrażenie, że są to wpisy ludzi który z różnych względów zakończyli współpracę z Eurometalem z własnej winy i teraz wylewają "tutaj" żale. Według mnie bardzo stabilna i uczciwa firma i uprzedzając pieniaczy zaznaczam, że jestem szeregowym pracownikiem i nie zarabiam kroci. Pozdrawiam.

Dzik

W Eurometalu nigdy nie było pożaru w którym spalił się człowiek. Ten pożar był w firmie Alutec.

ala

pracuje i polecam. firma sprzyja rozwijaniu umiejetnosci, mila sympatyczna atmosfera w pracy. zarobki adekwatne do poziomu wykonywanej pracy. jesli ktos pracuje solidnie to i podwyzke dostanie nie zapominajac o paczkach swiatecznych ktore sa milym gestem ze strony pana J

@Dzidek

Ulżyłem sobie, odchodząc sam.... :-))) Pozdrawiam !

Olcia Nowy wpis

Hej. :) chciałabym wstępnie przyjąć się na kontrolera jakości. na stronie nie jest napisane by doświadczenie było wymagane. Czy mógłby mi więc ktoś opowiedzieć o podejściu do osób początkujących? Przede wszystkim czy są cierpliwi i jak ogólnie samo wdrożenie będzie wyglądać?

AAB Nowy wpis

to solidna firma

W zeszłym roku były jakieś braki kadrowe? Teraz chyba dalej się to utrzymuje skoro są wystawione 4 oferty z określeniem, że to praca od zaraz? gdzie może być teoretycznie teraz lepiej pod względem warunków zatrudnienia? na dziale prefabrykacji czy odlewni?

Ania Nowy wpis

Ja wolę na prefabrykacji ,praca lzejsza i w miare zarobki

Omówcie szerzej pracę na produkcji. przeglądałem dawniejsze komentarze, chce być na bieżąco. ktoś kiedyś napisał, że od siedmiu lat robi na walcowni, jakie jeszcze inne działy składają się na cala produkcje?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Eurometal S.A. Grupa Eko-Świat? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Poszukujący pracy

Jak pracuje się w eurometalu? Warto składać podania ? Może ktoś napisać czy są przyjęcia szczególnie nie w 4 brygadowce jak zarobki, jaki socjal, jaka atmosfera, ludzie i kierownictwo?

rekruter

witam mam kilka pytan na temat zatrudnienia w firmie eurometal na stanowisko pakowacz lub produkcja w ofrcie na pracuj.pl proponuja na pakowacza z uprawnieniami na wozek widlowy od 5000-7000 brutto czy to realna stawka chce sie przeniesc z firmy Superior Industries i niewiem co robic tam mam umowe na czas nieokreslony ale co z tego jak dzwigania pelno a kasa niezbyt pracuje tam 4 lata i nawet 4000 tys niewezme prosze o rade dziekuje pozdrawiam wszystkich

Hej
@rekruter

Na umowie masz stawkę zasadniczą najniższą krajową lub nawet poniżej reszta to premie (opodatkowane) premie są za niechorowanie, funcyjne, pewnie za uprawnienia na wózek i suwnicę. Premia produkcyjna jest płacona od ilości ton im większa produkcja tym większa premia. Uzbiera się tego, Jak nie będziesz chorował to zarobisz średnio około 4 tys netto.są lepsze miesiące i słasze, Np będzie postój na przełomie lipca i sierpnia i jak wnioskuję nie będzie premii w tym czasie lub będzie minimalna. Jak trafisz na linię do wyciskania profili to są brygady ale się nie dźwigasz bo robią za ciebie maszyny ( pracuje tam dużo kobiet). Polecam linię do wyciskania za lekką pracę a odradzam za 4 brygady. Jak trafisz na pakownię do obsługi (robienie skrzynek, wywóz paczek, rozstaw koszy) to trochę się obrobisz młotkiem ponosisz pustych skrzynek, ale plusem jest praca na 2 zmiany bez nocy i 2 dni wolne. Uciekaj z Superiora do Eurometalu i się nie zastanawiaj, Kasa ta sama lub lepsza a praca lżejsza....

Hej
@rekruter

Teraz brakuje nam pracowników a jak uzupełnią brygady to praca na lata polecam !!!

ABCD

PRACOWITOŚĆ, SUMIENNOŚĆ, RZETELNOŚĆ I ZERO CHODZENIA NA L4 TO DLA WŁADZ TEJ FIRMY NIC NIE ZNACZY! 3 LATA PRACY I DO WIDZENIA! ŚMIAĆ MI SIĘ CHCE Z OPINII @OBIEKTYWNEGO ! JEŚLI KTOŚ SZUKA STABILNEJ PRACY TO TEJ FIRMY KOMPLETNIE NIE POLECAM! KOLEJNY MINUS TO PROBLEM Z DOSTANIEM URLOPU (BO MAŁO PRACWNIKÓW). PÓŹNIEJ URLOP ZALEGŁY ZOSTAJE I WYSYŁAJĄ NA URLOP PRZYMUSOWY.

Lucek
@ABCD

Kłamiesz trolu a bezmyślni uważają ,ze może tak jest . (usunięte przez administratora)

Jan
@ABCD

Ty jesteś tylko trolem i zawsze nim będziesz .

Zenek
@ABCD

Co ty możesz polecać pisząc ABCD , co najwyżej ani be ani me.Napisz i się podpisz.

Trybik
@ABCD

Jest w stu procentach jak mówisz Kolego, a zwłaszcza w oddziale na Strefie w gminie Kleszczów na Bogumiłowie. Może i to nie jest złe bo motywują do zmiany pracodawcy i do rozwijania się we własnym zakresie ;)

Wojtek
@Trybik

A ja pracuje na produkcji na walcowni już 7 lat i jestem zadowolony

@Wojtek

Były tu już poruszane tematy podwyżek ale ten system podobno niejasny jest, bo każdy może mieć z tym inaczej, to prawda? Można się dowiedzieć jak to wygląda w tym przypadku, gdy ktoś faktycznie ma już przerobione 8 lat tutaj?

Wojtek
@Natalia

A jakie stanowisko ewentualnie dział i lokalizacja cię interesuje

@Wojtek

Kontrola tak naprawdę. Ale mimo wszystko fajnie jest poczytać o innych też stąd pytania. tutaj mimo wszystko ciężko do emerytury pociągnąć? komuś się udało?

@Natalia

Znam ludzi którzy dociągnęli do emerytury i są zadowoleni Jeden z kolegów z produkcji dostał 6 tysi emerytury ale miał długi staż pracy około 30 lat

@Adam

30 lat? To ciekawa byłabym opinii tego Pana, bo pewnie dużo mógłby opowiedzieć o firmie w ujęciu dość szerokiej perspektywy czasowej. Czyli tak długi staż pracy jak mógł na podwyżkach się odbić ostatecznie?

Odp.
@Natalia

Wcale nie ciężko, jeśli chodzi o produkcję praca spokojnie do emerytury, nie jest ciężka fizycznie, dobre warunki, czysto, nowe maszyny bez nagonki o normy.

@Odp.

A co z atmosferą i jakimś rozwojem osobistym? Czy ta praca wobec tego jak została opisana nie zdaje się być niektórym nudna lub monotonna? Występuje coś co może ją urozmaicić?

Fready
@Natalia

Natalia może zostań celebrytka bardziej ekscytujące niż praca w fabryce! Chodź i tam można urozmaicić jak się ma wyobraźnię :)

@Fready

Może i ekscytujące ale czy nie jest bardziej ryzykowna niż fabryka jednak? W tym przypadku można liczyć na stabilne zatrudnienie? Kto w zasadzie częściej rezygnuje z podejmowanej współpracy jeśli już, bardziej pracownicy czy jednak firma?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Eurometal S.A. Grupa Eko-Świat?

Tak mają, a wsumie to lada chwila będą tam pracować sami bez doświadczenia

Natalia

Czyli firma oferuje możliwość doszkolenia się tak naprawdę? W takim razie ile osób teraz tutaj u siebie zatrudnia i jaką część można nazwać specjalistami? widziałam opinie, że niektórzy to po 8 lat pracują

Magda
@Natalia

Nie polecam firma najgorsza z możliwych. Obiecują a nic z tego nie wychodzi… Kierownictwo nie ma nic do powiedzenia. Liczy się tylko to co prezes zarządzi.

Wioletta
@Natalia

Większość pracowników to specjaliści ponad 90% i mają długi staż pracy ale bez doświadczenia tez przyjmują i szkolą Najlepiej pisz bezpośrednio do działu rekrutacji

Nie patrz w górę
@Magda

Nie manipuluj i nie wprowadzaj ludzi w błąd, kto pracuje ten wie, że fabryka jest nowoczesna, a zespół doświadczony, zgrany i profesjonalny i to właśnie dzięki zaangażowaniu prezesów!! Pokaż inna taką firmę! Ludzie pracują tu kilka i naście lat!! I żeby nie było to jestem na szeregowym stanowisku ..

Mario

Witam czy sol przyjęcia do firmy i jak z umowami

Olek

Pracuje w tej firmie już 8 lat i jestem zadowolony ostatnio były ciekawe podwyżki liczę ze to nie koniec

@Olek

A to jakie te podwyżki wam wpadły jeśli można wiedzieć? Często w ogóle jakąś dodatkową kasę macie?

Ciekawy

Jakie stawki oferuje firma ? Zarobi te minimum z 4 tys bez zadnych nadliczbowek?

@Ciekawy

Ale o jakie stanowisko pytasz?

Kamil

czy można liczyć na jakieś benefity?? Czy jedynym benefitem jak zrozumiałem z jednej z poprzednich wypowiedzi jest umowa na czas nieokreślony??

@Kamil

No nie wiem czy umowa na czas nieokreślony to taki benefit ;DD . Pytasz o premie czy jak?

@Kamil

Nawet na umowę na czas nieokreślony nie ma co liczyć w tym zakładzie. Ale dobrze się stało że mi nie przedłużyli umowy bo dzięki temu mam teraz lepsza pracę na jedną zmianę.

Czy pracodawca Eurometal S.A. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Witia

Tak motywuje , w taki sposòb że obiecuje podwyżki od początku roku a tu dalej nic XD

Były
@Witia

Podwyżki w tej firmie wyglądają tak że niektórym osobom dadzą kilkaset zł więcej ale za to te osoby przejmują obowiązki pracownika co odszedł. Osoba po podwyżce ma kilkaset zł więcej a w zamian o połowę więcej pracy. To nie jest podwyżka, To wyciskanie z pracownika ile się da w zamian za parę groszy więcej.... Dobrze że się zwolniłem z tej firmy

Wiiitia
@Witia

Witia jak dali podwyżki to już nie napiszesz ??:p

@Wiiitia

Dalej czekam...

Nina
@Witia

Dalej czekasz bo z tego co wiem to wszyscy dostali podwyżki

Mariola
@Były

Nie opowiadaj głupot , były duże podwyżki dla całego zakładu i nie zwalniają tylko jeszcze zatrudniają ,ale jak to bywa zawsze sie znajdzie taki co mu nie pasuje

@Witia

A były jakieś rozmowy poruszane w kontekście tych podwyżek? Jaka była reakcja?

@Nina

Noi jak tam Wasze podwyżki? Chyba tylko w premiach czy się myle?

@Witia

A czemu niby w premiach miały być?

Ktoś się wypowie jak praca na pakowaczu? Jak warunki i ludzie?

Aktualność

Ciężko dostać tam umowę na czas określony ?

@Michał

Nie jest ciężko, dobrze pracujący pracownicy szybko dostają umowa na czas określony.

hmm

Kto na te komentarze odpowiada bo na pewno nie pracownik - bardzo mija się z prawdą. Niech zaczną pracownicy odpowiadać

Odp.
@hmm

A kto czeka długo? Z tego co wiem większość pracowników ma już na nieokreślony to z jaką prawda się mijam? Hmmm nie wiesz nie oceniaj krytyka dla samej krytyki jest w porządku??

Bolek

I znowu kłamstwo.Każdy uczciwie pracujący ma maksymalnie po trzech latach umowę na czas nieokreślony,bez znaczenia czy dzietny czy bezdzietny

@2345
@Bolek

NIEPRAWDA @BOLEK , PRACOWITOŚĆ, SUMIENNOŚĆ, RZETELNOŚĆ I ZERO CHODZENIA NA L4 TO DLA WŁADZ TEJ FIRMY NIC NIE ZNACZY! 3 LATA PRACY I DO WIDZENIA! ŚMIAĆ MI SIĘ CHCE Z OPINII @OBIEKTYWNEGO !

Myśl

Sztuka autoprezentacji niektórych sięgnęła takich wyżyn, że porównując co się mówi wyżej a co się w rzeczywistość robi człowiek czuje się jak w filmie Saint fiction

ha ha ha
@Myśl

Nie pisze się Saint fiction ale Science Fiction, Science jak nauka, a Saint znaczy święty

Waldi

Elo to jeżeli firma przez agencje przyjmuje to niezly musi byc tam przemial,Jaka tam jest stawka Brutto na produkcje lub pakownie?

Jurek
@Waldi

Dla ciebie za wysoka brutto

Obiektywny

Mniej obiektywny
@Obiektywny

Niezmiennie pomimo panującej na świecie zmiany klimatu oraz ocieplenia klimatycznego nie ma co liczyć na ocieplenie w firmie Eurometal lub Eko Świat. Pracownicy którzy dawali z siebie więcej niż inni niestety nie mają umów na czas nieokreślony jak twierdzi autor wyżej tylko w określonym czasie zostali zwolnieni i taka jest prawda. Także jeśli myślicie o stabilności i komforcie myśląc o zakładaniu rodzin to nie zaznacie tego w tej "stabilnej" i ugruntowanej na rynku firmie. Taka jazda bez trzymanki tylko w Eko i Euro. Jedyne co może Cię spotkać to podwyższenie progów produkcyjnych. Pozdrowienia ????

Mniej obiektywny CD
@Mniej obiektywny

Dodam jeszcze że jak ktoś jest dobry dla ludzi i pracowników to wraz ze wzrostem pensji minimalnej podwyższa też pensje pracowników. A odkąd tu jestem to wypłata ta sama przez 5 lat. Na każej następnej umowie stawka ta sama, roboty więcej, czasu mniej, Coraz wyższe ceny w sklepach. Zadam pytanie dlaczego w 2020 roku odeszło kilku kierowników ?? Za mało zarabaiali i nie mieli podwyżek, Byli cenionymi fachowcami i znaleźli lepszą ofertę pracy

Oniektywny ? oczywiście
@Mniej obiektywny

Odnośnie stabilizacji, dziwnym trafem umowy się kończyły, zwalniali pracowników z pras czy utrzymania ruchu. A teraz najlepsze ma być nowa prasa a ludzi do pracy brakuje. Od roku ciężko znaleźć pracownik na prasę, niech jeszcze parę osób z obecnego składu się zwolni a będą 12 cały miesiąc.Do tego składy 3 osobowe bo kryzys jest, a tir za tirem wyjeżdża i premie tonażowe się wyrabia.Chcesz zarabiać i wiele nie robić przyjdź na magazyn, to jest najważniejszy dział, bo nie liczy się kto to zrobi, tylko ile tirów(ton) wyjedzie w miesiącu. Tak więc zapraszamy nowych kolegów i koleżanki, za pośrednictwem agencji.

@Mniej obiektywny

Nie odeszli tylko ich wylali

@Bogdan

Nie wywalili tylko te osoby były mądrzejsze i same się zwolnili ponieważ właściciele tej firmy nie doceniają pracowników w żaden sposób a komentarz osoby obiektywny to jakieś przeciwieństwo do tego co się tam dzieje.

...
@:(

doceniaja, docenia tylko szkoda ze nie tych co na to zasluguja

Prawda boli ????????????

Czy firma Eurometal S.A. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

odp.

Tak w całości.

Dodre
@odp.

Jak firma finansuje szkolenia i to dobre w całości oczywiście że finansuje w całości jak ich nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurometal S.A. Grupa Eko-Świat - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Eurometal S.A. Grupa Eko-Świat?

Zobacz opinie na temat firmy Eurometal S.A. Grupa Eko-Świat tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurometal S.A. Grupa Eko-Świat?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eurometal S.A. Grupa Eko-Świat