Eurometal S.A. & PPH Eko-Świat - Bogumiłów

Opinie o Eurometal S.A. & PPH Eko-Świat - Bogumiłów

Aktualność
Eurometal S.A. Grupa Eko-Świat jest uznanym i wiodącym europejskim producentem innowacyjnych i wysokiej jakości wyrobów z aluminium znajdujących swoje zastosowanie w branży samochodowej, transportowej, budowlanej, maszynowej i innych. W walcowni i odlewni zlokalizowanej w Bogumiłowie (woj. łódzkie) wytwarzamy zróżnicowany asortyment wyrobów płaskich z aluminium (kręgi i paski z taśmy aluminiowej). Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem z zaawansowanym zapleczem laboratoryjnym, aby zapewniać jakość i udoskonalać produkty.

Tworząc innowacyjne przedsiębiorstwo kładziemy nacisk na bezpieczeństwo, szacunek i rozwój naszych Pracowników.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi ofertami pracy na stronie http://www.eko-swiat.pl w zakładce praca.
Szeregowy

Taki fachowiec jak ty na więcej nie zasługuje ludzie którzy tu pracują maja po 5 -6 tys netto

Doszczelniony zawor

Może i socjal nie jest aż tak rozbudowany jak w socjalistycznych zakładach typu kopalnia/elektrownia ale jednak mimo słabszego okresu szefostwo NIKOGO nie zwolniło, to ludzie odchodzili. Pieniądze zawsze są na czas, nawet wcześniej, ludzie pracują w dogodnych warunkach, niestety nie doceniają tego. Fakt jest taki, że wielu nie powiodło się co odeszło, a nawet zaczynają wracać.

Ev
@Doszczelniony zawor

Socjal, firma o czymś takim nie słyszała. Nie można porównywać do innych zakładów. Jedyne na co możesz liczyć to paczka albo bon na święta. Może i nikogo nie zwolnili bezpośrednio ale wielu pracowników odeszli, bo odmówiono im podwyżki. W sumie wiadomo że to były grosze na skale zakładu.

OW

Od 1 maja tego roku wchodzi nowy regulamin i podwyżki z tego co wiem to ciekawe .ci co odeszli to ich sprawa ,ale chyba tęsknią bo ciągle tu cos wypisują.

lw
@OW

Z tego co widać to sądzę ,że Pan Barabasz z salico jest najaktywniejszy.

Operator Nowy wpis
@OW

Ludzie zarabiają godziwe pieniądze w tej firmie, a po podwyżkach majowych ponad 30%procentowych będą to wynagrodzenia o jakich pracownicy firm dookoła mogą tylko pomarzyć.

Kandydat Nowy wpis
@OW

Już niebawem zaczną się pojawiać nowi pracownicy do Naszego zespołu. A zostali najlepsi, słabe jednostki odpadły.

Noralny Nowy wpis
@Operator

Trzeba sprostować ze 30 % będzie bo pracownicy podstawę mieli mniejsza od najniższej krajowej.Ale żeby niebylo tak kolorowo to zostanie zabrana premia wec podwyżka od 3 lat będzie wynosiła 500zl

Mercedes Nowy wpis

Dziwi mnie to troszkę ,ze firma pozwala na ujawnianie takich informacji jak zarobki pracowników, takich jak wielkość podwyzek od maja, nowy regulamin obowiązujący w zakładzie od nadchodzącego miesiąca, skoro pracownicy podpisują dokument w którym mowa o zachowaniu tajemnicy firmowej między innymi na temat zarobków. A poruszając temat zatrudnien , podnoć jeszcze kilkoro "dezerterów" ma wrócić. A Apropo pracy , praca lekka, wózek,suwnica ,pulpit ,pozdrawiam

Grzesiek

Praca jest ok, mamy zgrany zespół, miła atmosfera, warunki pracy w porządku.

Jan

Pracuje tam od 2015 r. Jestem zadowolony. Polecam

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eurometal S.A. & PPH Eko-Świat - Bogumiłów? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Informujemy, iż wobec licznych, nieprawdziwych, wulgarnych, agresywnych, mających cechy stalking-u wpisów, których skutkiem jest naruszenie dóbr osobistych Pracodawcy oraz Pracowników, Kancelaria Prawna w imieniu Mocodawcy złożyła zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa do właściwych organów ścigania celem pociągnięcia do odpowiedzialności prawnej sprawcy przedmiotowych wpisów. Publikowane treści nie miały charakteru merytorycznej oceny, podawały nieprawdę oraz sugerowały nieprawdziwy stan faktyczny. Podjęte działania mają na celu przeciwstawienie się mowie nienawiści w internecie.

Biały

Praca jak praca, robisz swoje i do domu, zarobki atualnie nie złe tylko szkoda, ze musiało się zwolnic wielu dobrych pracowników by zarząd przejązł na oczy i podwyższył dość znacząco wynagrodzenia pozostałej gwardii. Walcowania ma sie dobrze :)

Przystojniak z meleksa
@Biały

Warto się zatrudnić w tej firmie?

Aktualność

Szeregowy

Obecny pracownik

Socjalizm masz na kopalni i elektrowni ,powodzenia huta pracuje i ma się dobrze .

Czy Eurometal S.A. & PPH Eko-Świat - Bogumiłów oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Czy w Eurometal S.A. & PPH Eko-Świat - Bogumiłów poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Jak wyglada miejsce w których spędzacie przerwy pracownicze ?

nowy

Słyszałem o przyjęciach na produkcję. Warto składać papiery?

Kumaa

Oddzwonili do kogoś z bieżącej rekrutacji?

Zostaw merytoryczną opinię o Eurometal S.A. & PPH Eko-Świat - Bogumiłów - Bogumiłów

• Jak się pracuje w Eurometal S.A. & PPH Eko-Świat - Bogumiłów?

Zobacz opinie na temat firmy Eurometal S.A. & PPH Eko-Świat - Bogumiłów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurometal S.A. & PPH Eko-Świat - Bogumiłów?

Eurometal S.A. & PPH Eko-Świat - Bogumiłów