Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.

Gertruda

Też polecam, jedyna firma gdzie wsparcie działa przez 24 godziny ( faktycznie a nie w reklamie), nie znam takiej drugiej. A do tego fajni koordynatorzy za granicą, pomocni, mili i uczynni. Jak ktoś ma z nimi problemy to na bank z każdą inną legalną firmą, też będzie miał. Dla mnie są super, szczerze i serdecznie dam im max gwiazdek. Gertruda

Teresa K.

Szczerze i serdecznie polecam, firma ma zasady i nie ugina się pod presją innych. Pracuję z nimi kilka miesięcy, nigdy nie zawiodłam się na ich propozycjach a mają zawsze sporo bardzo dobrze płatnych ofert w całych Niemczech, dobra organizacja wyjazdów. Mają też co jakiś czas ekstra bonusy, wynagrodzenie w euro na konto, wszystko udokumentowane i jawne. Dla mnie super, firma na piątkę. Teresa K.

Edyta

@Dorka, dlaczego masz taka opinię o firmie? Czy wyjeżdżałaś na kontrakt za jej pośrednictwem? Inne osoby wypowiadają się dobrze o firmie. @Renia, dziękuję za Twoją opinię. Jesteś zadowolona z wyjazdu i pracy. Piszesz, że miałaś dobry kontakt z koordynatorem. Czy mogłabyś opisać warunki zatrudnienia na miejscu? Zainteresuje to osoby szukające takiej pracy. Na stronie http://ambercare24.pl/oferty-pracy-3/ firma szuka pracowników na wyjazd do Niemiec w różne lokalizacje jako opiekun/ka osoby starszej. Wymagany komunikatywny język niemiecki i doświadczenie. Prócz wynagrodzenia oferują premię. Czy ktoś z Was jest zainteresowany tą pracą? Czekam na Wasze opinie.

Mariola

Sczerze i serdecznie odradzam.

Genia
@Mariola

Masz rację nie polecam

Dorka
@Genia

Nie polecam.Absolutnie

Czy kandydat na stanowisko Praca jako opiekun w Niemczech OD ZARAZ! DO 1800€ + PREMIA w firmie Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Emilka

Prężna firma. Mi się podoba. Emilka

Renia

Jedna z nielicznych agencji, które dobrze płacą i szybko reagują. Ja ich polecam. Kontakt z nimi ok. nawet w nocy, forsa w euro na konto, nawet jak coś jest nie tak, to wsparcie pomaga błyskawicznie, zlecenia od ręki. Mi się dobrze u nich pracuje. Inni mogą mieć swoje zdanie, to ich sprawa. Renia

Mariola

A ja polecam też szczerze, bardzo porządna firma, pracuję dobrych parę miesięcy i zawsze byli mili i uczynni. Nie mogę nic złego powiedzieć. Mariola

Karolka

Ja polecam, pracuję i jestem zadowolona. Karolka

raiki

Pracowalam u nich 3 miesiace(usunięte przez administratora) odradzam szczerze

Dobrze są zorganizowani. Paweł

Marzena

Sprawdzona firma, polecam. Marzena

Mamcia

Złego słowa o nich nie powiem bo to byłoby nieuczciwe. Starają się i są uczciwi, dlatego u nich pracuję. Mamcia

Izabela

Szczerze....to raczej trudno znaleźć lepszą firmę od Ambera. Moja opinia na podstawie moich doświadczeń. Izabela

Kamila

Polecam na 100% bo to najbardziej normalna firma. Kamila

Ala

Dla mnie zawsze są bardzo mili. Lubię ich. Ala

Edyta

@Róża, napisz jakie były warunki pracy i zakwaterowania. Czy miałaś dobry kontakt z biurem i koordynatorem projektu, który opiekuje się wysłanymi pracownikami? Jak długo trwają kontrakty i czy pracownicy mogą liczyć na benefity do wynagrodzenia? @Krycha, piszesz, że praca jest przez cały czas. Czy masz wolne weekendy? Opiekujesz się starsza osobą indywidualnie, czy pracujesz w Ośrodku Seniora? Jesteś zadowolona z usług tej agencji i poleciłabyś te wyjazdy osobom szukającym pracy?

Róża

Wyjechałam z nimi w maju na ten bonus letni i było ok. Nic co mogłoby zniechęcić. Róża

Edyta

@Lucyna, piszesz, że ludzie w pracy są fajni. Wnioskuję z tego, że masz dobre relacje ze współpracownikami i atmosfera w pracy jest satysfakcjonująca. A jak wyglądają relacje z przełożonym? Czy możesz liczyć na benefity takie jak premie, szkolenia, kursy lub pakiet socjalny? To zawsze motywujący dla pracownika dodatek do wynagrodzenia. Podziel się swoim doświadczeniem w firmie. Pomożesz innym osobom poszukującym pracy.

Krycha
@Edyta

Pracuje w bawarii, praca jest ciezka to fakt, ale nie moge narzekac - nie siedze przynajmniej i nie czekam na prace, a przy okazji jak wiecej robisz to wiecej zarobisz.

Beata

Wyjechałam z nimi pierwszy raz i jest w porządku. Mi się wszystko zgadza a pracownicy rzeczywiści oddani i mili. Za tydzień wracam i będę jeździć z nimi dalej. Oby tak dalej. Beata

Lucyna

Fajni, mili ludzie. Duży plus.

Zostaw merytoryczną opinię o Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 26 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.