Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.

Lidia

Ja jestem zadowolona, pracuję u nich kilka miesiecy. Uważam, że firma jest w porządku. Poleciła mi ich koleżanka, która tez u nich pracuje ale już od kilku lat. Co by kto nie gadał to można sie z nimi spokojnie dogadać. Forsa też nie jest zła a zlecenia normalne. W poprzedniej firmie miałam dużo gorzej. Polecam.

(usunięte przez administratora) Cięta riposta jest pani obroną ,to tylko swiadczy ze cos jest na rzeczy .Ludzie naprawde potrafią myśleć i nikt by nie chciał pracować z taka osobą ani nawet rozmawiać .Może czas zmienić ton ,albo charakter pracy .Dobrze ze jest możliwosc poczytania opinii dwóch stron ,można uchronić sie od słuchania osoby która szybko daje ci do zrozumienia ze jest kims lepszym i zawsze ma racje nawet jak jej nie ma ,i podjęcia decyzjii o wspólpracy z taka firmą .Poczytałem i dziekuje !!!

@Andrzej

Andrzejów w naszej bazie jest ze 120 ... więc życzymy powodzenia. Trudno dyskutować ze 120-stoma Andrzejami na raz....

Iga

Ja jestem zadowolona. U mnie i wyjazd i rodzina była OK. Dostałam premie za lato, dostałam pieniądze wg tego co mi obiecali. Złego słowa o nich nie powiem. Pozdrawiam.

finanse48

Niestety firma nie jest w porządku wobec opiekunek.Wyjechałam z ta firmą na dwa miesiące,było to pod koniec maja 2019r,ale warunkowałam,że zostanę na kolejny miesiąc o ile dostanę premie wakacyjną.W dniu wyjazdu premia ta jeszcze nie była ustalona przez firmę,więc nie miałam ją w umowie.Podczas pobytu na szteli firma wyraziła zgodę,że premie dostanę ale tylko po 50Euro za miesiąc,zgodziłam się i zostałam kolejny trzeci miesiąc ,czyli do końca sierpnia.Oczywiście do dnia dzisiejszego tj.28.10.2019 premii tej nadal nie dostałam.(usunięte przez administratora).Opiekunka zawsze znajdzie pracę.Nie dość ,że u nich zarobki są niskie(usunięte przez administratora)w ogóle nie szanują ludzi.Pozdrowienia dla kadrowej,która wszystko tak wyklaruje,ze nic Ci się nie należy,a jak Ci się należy (usunięte przez administratora)

@finanse48

Uwaga 1 Premia Letnia w wysokości 100 Euro obowiązywała w naszej firmie w ściśle określonym terminie. Warunkiem jej otrzymania był wyjazd do pracy w okresie od pierwszego lipca do 31 sierpnia 2019 na okres minimium 2 m-cy przez przerwy. Jeżeli więc TA PANI wyjechała w maju 2019 to premii nie otrzyma. Uwaga 2 W październiku 2019 na naszej stronie www.ambercare24.pl pojawiła sie informacja o PREMII ŚWIĄTECZNEJ 250 Euro za przepracowne dni świąteczne w okresie 24-26 i 31 grudnia i 1 stycznia. Premia ta może być powiększona o dodatkowe 50 Euro ( razem 300 Euro) jeżeli Opiekunka zostanie całe 3 miesiące u rodziny bez zjazdu. Dotyczy to okresu Świąt Bożego Narodzenia, kóre są zimą a nie w środku lata tak jak TA PANI pisze w swoim WIELKIM ŻALU ! Uwaga 3 Wszystkie premie, bonusy, dodatki sa zawsze oficjalnie publikowane na naszej stronie w Internecie i nie ma tu żadnych uzgodnień na " gębę" z Opiekunką. Takowe ustalenia powodowałyby interpretację wg własnego uznania premii i bonusów " naginając " je do własnych potrzeb i własnych okoliczności. Wszytkie nasze oferty publikujemy w Internecie na naszej stronie www.ambercare24.pl lub innych portalach branżowych. Przy każdej ofercie jest numer, do każdej oferty można zgłaszać się e-mailem lub telefonicznie. Jakiekolwiek indywidualne ustalenia telefoniczne i wyjątki byłyby po prostu niesprawiedliwe w stosunku do innych Opiekunów. Jeśli nasza firma oferuje premię, to warunki jej przyznawania i wypłaty są takie same dla wszystkich. Uwaga 4 Kadrowa w swojej pracy korzysta z programu, które automatycznie nalicza wynagrodzenia i premie i nie ma możliwości modyfikacji powyższych ustawień. Nie będziemy robić wyjątków dla tej Pani, która nas szantażuje i próbuje wymusić indywidualne warunki. Komputer skrupulatnie liczy i nie jest wrażliwy na to, że KTOŚ dzwoni do firmy kilkanascie razy dziennie i " wymusza swoje urojone wyliczenia". Uwaga 5 Wynagrodzenia w naszej firmie są bardzo wysokie. Można wejść na stronę www.ambercare24.pl i w zakładce OFERTY PRACY wyszukać sobie odpowiednie, spełniające oczekiwania Opiekuna zlecenie. Każdego dnia jest ich co najmniej kilkadziesiąt do wyboru. Gdyby bylo inaczej to TA PANI zapewne nie wyjechałaby z nami. Możemy tylko życzyć powodzenia w innej firmie.

Aster
@Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.

Przestańcie się tłumaczyć bo gorszego dziadostwa nie widziałam najlepiej wszystko zwalic na opiekunkę a wy chcecie z tego cało wyjść każdy (usunięte przez administratora) na swój strój że jeszcze nikt porządku z tym nie zrobił (usunięte przez administratora)

@Aster

Zamiast wypisywać obelgi i przekleństwa może lepiej otworzyć umowe i przeczytać w końcu co jest tam napisane. Po kontekście wypowiedzi nie spodziewamy się przyznania nam racji ale przynajmniej zrozumienia tego to co jest tam prosto, po polsku zapisane.

jola
@Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.

żadna łaska rodziny za grudzień płacą podwójnie za nasza prace i premia bez gadania to minimum 300 euro (usunięte przez administratora)

Czy kandydat na stanowisko Praca jako opiekun w Niemczech OD ZARAZ! DO 1800€ + PREMIA w firmie Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Iwona

Teraz z nimi nie jeżdżę bo mam chore dziecko ale jak tylko będę mogła to wrócę do nich. Bardzo fajna firma.Do tej pory była zadowolona i to bardzo.

Terka

Jestem zadowolona, firma sprawna i dobrze płaci. Ja się cieszę. Mam u nich prace od dobrych 2 lat i wszystko jest w porządku. Nie zamierzam zmieniać.

Ktoś był?
@Terka

Firma jest postrzegana jako dobrze zorganizowana. Czy Waszym zdaniem rzeczywiście jest taka rzutka i skuteczna w delegowaniu pracowników za granicę? Firma ta posiada wiele ofert na swojej stronie, czy w związku z tym są tu osoby, które wyjechały, bądź wróciły w tym miesiącu i mogą "na świeżo" opowiedzieć swoje wrażenia z przebiegu pracy z Ambercare?

Zzzxxx
@Ktoś był?

To firma niegodna zaufania.Ryzyko w niej pracować.

maka
@Ktoś był?

Dobrze zarabiam, mam fajna rodzinę, do firmy nie mam uwag. Wielki pozytyw.

Jadwiga
@Zzzxxx

o Boże .... to ja już ryzykuję parę dobrych lat ! Zzzxxx jesteś wspaniała, że mnie uświadomiłaś jaka ze mnie ryzykantka. Z wrodzonej skromności nie zapytam kogo polecasz...?

Artur
@Jadwiga

@Jadwiga rozumiem, że jesteś obecnym pracownikiem tej firmy. Po tym co piszesz wygląda, że jesteś zadowolona z tego pracodawcy. Czy mogłabyś rozwinąć swoja wypowiedź i napisać o plusach i minusach pracy w Ambercare24?

Praconica
@Ktoś był?

Odradzam. Firma wcale nie interesuje się pracownikiem, zero kontaktu, zero odzewu no (usunięte przez administratora)

@Praconica

Informacja dla zainteresowanych: kilka bezpośrednich telefonów w firmie czynnych od 8-16, centrala z numerami wewnętrznymi podzielonymi na działy, TELEFON WSPARCIA czynny 24h!!!, adresy e-mailowe do rekrutacji, transportu, umów, biura a nawet do zarządu bezpośrednio, aktywna INFORMACJA DNIA na stronie www., zakładka KONTAKT na stronie www., kilka formularzy odsyłających na podstronach na stronie www., możliwość zgłaszania się z poziomu oglądanej KAŻDEJ OFERTY, itd, itd.... rzeczywiście ZERO KONTAKTU!!! I na czym ma polegać to "...nie interesowanie się pracownikiem..." ? Czy na telefonowaniu każdego dnia o godz. 11.00 i pytaniu się czy zaszły jakieś zmiany w wykonywanym zleceniu od wczoraj...? Czy na pytaniu jaka pogoda dzisiaj w Kolonii ...? Słowo ZERO potrafi mieć różne znaczenia w ustach różnych ludzi...

Irka J

Ja trafiłam w sumie też dobrze, stawka nie jest super szałowa, ale stella lekka, mam tylko dziadka do opieki, trochę zapomina, ale poza tym spokój święty. Dźwigać nie mogę, dla mnie miejsce w porządku. Jestem w Amber koło pól roku z przerwami, kasa na czas, ze zmianami można się dogadać, jak coś potrzebujesz to też. Może być.

Basia

Pracuję w Ambercare co prawda niedługo, bo 3 miesiące i trochę, jest okay. Po niecałym miesiącu na zleceniu musiałam zjechać na tydzień na pogrzeb ojca, dogadałam się z rodziną w Niemczech i z dziewczynami z rekrutacji, rodzina przejęła opiekę, poprosiłam o kasę wcześniej, bo ile kosztuje pogrzeb tak naprawdę każdy wie, wszystko naprawdę okay. Zlecenie nie jest może super lekkie, bo babcia schorowana, ale dobra stawka i fajna rodzina.

A.m

Nie polecam firmy ambercare24 jest to firma niegodna zaufania(usunięte przez administratora)zawsze wymyslaja coś nowego.Ludzie pracujacy na infolini sa uprzejmi jedynie jak chcesz z nimi pracowac a jesli chodzi o pytania o naleznosc to sa bardzo niemili w odpowiedziach(usunięte przez administratora)

Bożena Z

Mam dobrą pracę jestem na zleceniu na Bawarii, jest okay. mogę ich polecić też.

Bella

Fajna firma, ja mogę ich polecić bo mi się podoba. B.M.

Gera

Polecam, jestem zadowolona.

Monia

Bajki niektórzy piszą .... Bardzo polecam bo to uczciwa i porządna firma a przede wszystkim polska firma. Wiem co mówię bo jeżdżę z nimi od lat. Dobrze płacą, uczciwie pracują a jak trzeba to późno wieczorem oddzwaniają. Polecam bo warto. Pozdrawiam Monika1965.

Anna R

Szczerze odradzam. Pracowałam dla tej firmy w sierpniu 2019 r do dziś 1-10-2019 nie dostałąm swojej wypłaty. Pierwszy i ostatni raz współpracuję z tą firmą.

@Anna R

Absurd totalny, wystarczy podać dane a sprawdzimy kiedy poszedł przelew do tej osoby, a jeżeli był opóźniony to z jakiego powodu. Przypominamy, że nasze działania są oparte na podpisanej umowie zlecenie, która ściśle ( podkreślam tu " ściśle" ) określa zasady współpracy a w szczególności obowiązki nas jako zleceniodawcy, i drugiej strony, czyli obowiązki opiekuna jako zleceniobiorcy. Nie trzeba ukrywać się pod pseudonimami i wymyślnymi ksywkami, wystarczy zadzwonić do firmy i się zapytać, ale najwyraźniej tej pani zależy na takim a nie innym przekazie informacji. Teorie spiskowe są stare jak świat.

Wszystko pięknie. A potem zero kontaktu. Zjazd jak im pasuje, nie tobie. Placa kiedy chca. Czasem trzeba czekac na pieniadze i dzonic . A wtedy juz nie sa tacy milusinacy

Jadwiga
@Anonim

Ja mam z nimi kontakt , mam pieniądze, mam wyjazd i powrót zawsze zaplanowany, jeżdżę z nimi już od kilku dobrych lat. Śmiechu warte to co piszesz. Jak ci źle zmień firmę . A co cię u nich tak trzyma?

Sisi

Szkoda że nie widziałam tego forum wcześniej. Nie dziwie sie że tak niską mają ocene. Nie polecam współpracy (usunięte przez administratora)

Sinsi
@Sisi

Koleżanko, kup okulary bo oni maja b. wysoką ocenę. Baju, baju.

Ha-ha
@Sisi

Ha, ha, jeszcze nie zaczęła pracować a już odradza i ocenia, ha, ha. Super autorytet.

Hela

Dla mnie to idealna firma, po prostu są bez wad.

Pracowita

Firma super, mili ludzie, dobre zlecenia. Duży SZACUN dla nich!

Renia

Bardzo porządna firma, dużo dobrych opinii, widać to na tym forum, polecam innym. Od 2 lat pracuję tylko z nimi, zawsze bez kłopotu, na czas, oby tak dalej.

Dianka

Świetna firma, polecam, duży pozytyw. Trzymajcie się.

Zostaw merytoryczną opinię o Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 26 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.