Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.

Magda

Super firma, dobry kontakt, fajne oferty, ja jestem bardzo zadowolona. Wszystkim życzę aby tak dalej było tez w Nowym Roku.

Helena
@Magda

Masz na myśli pracę czy usługi wykonywane przez firmę ? Rozważam aplikacje i ciekawi mnie kwestia zarobków

Zofia

Bardzo fajna firma, dobra organizacja i zarobki. Co by ktoś tu nie napisał ja zdania o nich nie zmienię . Polecam uczciwie. Zofia

Ilona
@Zofia

Cieszę się, że jesteś zadowolona ze współpracy z Ambercare24 :) Mogłabyś napisać mi jak wyglądają w firmie zarobki? Czy wysokość pensji jest stała, czy może uzależniona od przepracowanych godzin? Czy posiadanie doświadczenia ma wpływ na startową stawkę?

Alina

Wyjeżdżam z nimi trzeci raz na sztele, ta jest nowa, wszystko mi na razie pasuje, kontakt jest okej.

Martyna

Jestem na wyjeździe z ta firmą, babcia fajna, kontakt ok, wynagrodzenie odpowiada. Nie mam uwag. Polecam.

Czy kandydat na stanowisko Praca jako opiekun w Niemczech OD ZARAZ! DO 1800€ + PREMIA w firmie Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Gośka

Jestem z nimi 3 raz na szteli. Wszystko okej, załatwione na czas.

Eduardo

Jestem z nimi od kilku lat i na pewno nie zmienię o nich zdania po tym jak jakiś pajac napisze, że się zawiódł bo pani w biurze z nim nie chciała rozmawiać Po co w ogóle odbieracie telefony od takich cwaniaków? wywalcie ich z bazy niech idą pracować do Biedry a nie w opiece. Jesteście bardzo dobrą firmą i nie dajcie sie prowokować. Pozdrawiam Edek.

@Eduardo

Czy osoba ubiegająca się o pracę w Ambercare24 musi mieć jakieś udokumentowane doświadczenie w opiece? Być może macie jakieś kursy do polecenia, z których można skorzystać, zwiększając swoje szansę na pracę w firmie.

Aldona

Mam z nimi dobry kontakt, byłam już kilka razy w Niemczech i raz w Luksemburgu. Zmieniam się z koleżanką, która też dla nich pracuje kilka lat. Nic złego o nich nie mogę powiedzieć. Bardzo polecam.

@Aldona

Hej Aldona, powiedz jakie warunki zakwaterowania zapewnia Ambercare24 w przypadku wyjazdów zagranicznych? Czy dostajecie jakieś dzienne dodatki na wyżywienie, dojazd do pracy?

Edyta

Pracuje u nich od 2 lat, wszystko ok. Ja polecam.

@Edyta

Hej @Edyta, cieszę się, że na forum jest ktoś z dłuższym stażem pracy w Ambercare24. Powiedz, czy przez ten czas otrzymałaś jakąś propozycję podwyżki, awansu, bądź innej forum rozwoju zawodowego?

Dominika

Czy ktoś z Was odbywał staż w Ambercare24? Powiedzcie, czy mają jakiś specjalny program przygotowany dla stażystów i czy jest on płatny. Jeżeli do głowy przychodzą Wam inne istotne informacje, napiszcie w komentarzach pod tym postem.

Benia

Jedyna firma na której zawsze można polegać. Potwierdzam.

Gabi

Do mnie też wydzwaniają dziękuję za informację na pewno nigdy nie skorzystam

zEn

Bajki panie Marek opowiadasz. Baju baju .... Znając życie to ty pewnie nie Marek tylko Bolek i urwałeś się z kreskówki... Jak oni są krzakiem to ty pewnie Bolek alias Lolek, tajny agent spec służb znany w branży jako Batman działający na czarno ( czasami na szaro ).

zEn
@Gabi

Proszę pani Gabi... po co takie bajki piszesz? Dzwonią do ciebie bo się pewnie non stop do nich zgłaszasz , oni jako porządna firma odpowiadają na twoje zgłoszenia. Widać, do tej pory, tylko z firmami krzakami miałaś do czynienia i nie rozumiesz jak działają takie firmy jak Amber... Napisz, że chcesz, aby usunęli twoje dane, i "znikniesz " z ich bazy. Wszyscy będą zadowoleni: ty bo nie będą dzwonić, twój guru MAREK, bo jego szkalowanie znajduje posłuch u takich jak ty, a najbardziej firma, bo dziewczyny w biurze nie będą musiały oddzwaniać do kogoś, kto pracy nie szuka...a tylko udaje, że szuka. Czy to nie proste?

Margoś

Nigdy się nie zawiodłam na pracy w Ambercare24. Niektórzy bzdury wypisują bo im pewnie na odcisk firma nadepnęła. Bardzo uczciwa firma i polecam całkowicie. Pracownicy mili i kulturalni, nie wszystkim to się podoba. Polecam ich. Margoś.

Kala

Bardzo konsekwentna firma, mam z nia kontakt od 2019 roku, dobrze mi się pracuje. Dobry kontakt nawet po godzinach pracy, zawsze szybka reakcja jak mało u kogo. Polecam innym dobrze płacą.

jot 23

ZadzwoniłaM DO FIRMY ABBERCARE24 zeby zapytać o warunki .Podczas rozmowy pani stawała sie coraz bardziej nerwowa kiedy pytałam o zarobki i warunki zatrudnienia .Odpowiedz tej pani brzmiała cytuję ....to ze pani chce z nami współpracować nie oznacza ze my bedziemy z pania pracować....Zadawanie trudnych pytań nie jest dozwolone w tej firmie ...szczerze nie polecam .

@jot 23

Nie z każdą osoba , która zgłasza się do naszej firmy podejmujemy współpracę.... Jak JOT23 otworzy własną firmę będzie mogła ( będzie mógł ) zatrudniać wszystkich jak leci.

Ech
@jot 23

(usunięte przez administratora)zero informacji, koordynacji. Taka konkurencja ogromna, że nie wiem jak to coś może jeszcze działać. W samej stolicy pełno firm, w innych regionach kraju, Wrocław, Kraków, Poznań, Trójmiasto, Górny Śląsk. przecież i tak tam nie jedziemy na podpisanie umowy!

@Ech

Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy zgłaszają się do firmy szukając pracy a potem nie odbierają ( 10 x dziennie min. ) telefonów. W czasach gdy 4 słowa zapewniają pełna anonimowość " proszę usunąć moje dane ", to oni mają potrzebę aby firma dzwoniła do nich po kilka razy dziennie aby mieć o czym pisać na forum.... Masochizm telefoniczny? ... a może zwykła głupota albo przemyślne działanie? PS. dziękujemy " masochistom telefonicznym " za tak znaczne odmłodzenie, czujemy się teraz tacy młodzi... i uskrzydleni.

Alicja
@Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.

Z ciekawości zajrzałam tu aby poczytać opinie, ale odpowiastki pracodawcy to poziom poniżej zera. Widzę, że jeśli ktoś nie przytakuje, bo jest niezadowolony to besztamy... Jednak skorzystam z innych ofert u przyjemniejszych pracodawców.

Marlena

Pracowałam z nimi listopadzie zeszłego roku na zastępstwo, rodzina niemiecka ok, rekruterki też. pomocne. Mogę polecić.

MG

Oceniam ich pozytywnie. Fajni ludzie z którymi dobrze mi się współpracuje. Ja polecam tą firmę. Marzena

CR

Byłam z nimi w święta i Nowy Rok, bardzo pozytywnie oceniam ta firmę. Jadę z nimi za tydzień powtórnie.Uważam, że warto.

Ta zadowolona

Całuski dla was kochani, trzymajcie się. Polecam i to bardzo

Mania

Są okey ja polecam i to bardzo.

bianca

Patrzac na wypowiedzi pracodawcy w odpowiedzi na negatywne opinie wrazenie pracodawcy to arogancja i brak profesjonalizmu.

@bianca

Przede wszystkim należy odróżnić konstruktywną krytykę od glupich wpisów . Tyle na temat.

Zostaw merytoryczną opinię o Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 26 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.