Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.

Norka

Pracujesz to dobrze zarabiasz, maja proste zasady, polecam w 100 %. Wredna Nora

dziki wieprz

Ja z nimi tez wjechałem i dałem radę na spokojnie, polecam, bo to dobra firma.

Ewka

Polecam, jak do roboty to tylko z nimi. Ewa Mizioł

ewa

nie polecam

Róża

Można ich polecić, idzie się dogadać we wszystkim. Róża

Czy kandydat na stanowisko Praca jako opiekun w Niemczech OD ZARAZ! DO 1800€ + PREMIA w firmie Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Widziałem ostatnio, że jakieś firemki rolują wiele agencji, a tutaj jest pewność, że firma będzie sprawdzona i ogarnięta będzie umowa na takich warunkach, żeby odpowiadały wszystkim

Magda

Firma na medal. Sprawdziłam, polecam. Magduś

bambaa

Byłam, jestem zadowolona, na pewno pojade z Ambercare jeszcze raz, albo i wiecej.

Zizi

Pracuje z nimi ze rok bedzie, są ok. kto by co tam nie pisał w porządku ludzie, niektóre bzdury piszą bo roboty nie moga nigdzie zagrzać i tyle, dzisiaj Amber jutro Bamber a za miesiąc beznadzieja to będzie Damber....wariatki. Zizi

Tadeusz

Jak jeździłem do opieki 3 lata temu to opiekunki były dobre ( pracowały ok. ) i złe ( źle pracowały ) a teraz jak czytam te fora to widzę , że są dobre ( pracują ok. ) i te udzielające się w Internecie, a tych złych już nie ma ! Ciekawe skąd taka zmiana. Pracowałem w kilku firmach, zawsze czy to Amber czy Pro... roboty dla opiekuna było mało, wdzięczny byłem za każdą propozycję. Jak mi nie pasowało to rozwiązywałem umowę szukałem w innej szczęścia. Teraz po przerwie wracam do roboty i kogo wybrałem.... i wszystko na temat. To sa dobre firmy, inaczej by ich nie było. A to że jedna pani drugiej pani .... to już nie działa. Tadeusz

Tekla

Ha , ha beznadziejnego pracodawcę to ja miałam zanim do Ambercara przeszłam, ogłaszali sie na 1600 i mieli aż 20 ogłoszeń na stronie, wszystkie piękne, idealne tylko brać i jechać... a jak zgłosiłam sie do nich to przez 1,5 miesiąca nie mogli mi nic zaproponować, aż w końcu sukces: JEDNO za 100 ojro !!! Ha, ha , ha. Teraz jeżdżę tylko z Ambercarem i wolę tego " beznadziejnego pracodawcę " wg Anny , który ma na stronie (sprawdzalam teraz) 54 zlecenia do wzięcia, niż tego ...NADZIEJNEGO, który tylko chciałby mieć 54 . Buziaki dla pracujących u beznadziejnych i Wesołych Świąt. Tekla

Ludmiła

Porządna dobra agencja, normalni ludzie, ci co piszą wielkie negatywy to muchy w nosie mają albo konkurencji schlebiają ( pewnie nie za darmo ). Z Ambercare pracuję kilka lat i zawsze miałam z nimi kontakt bezproblemowo, zawsze wypłata była wg ustaleń a jeżeli ktoś coś zapomniał to szybko ustalaliśmy gdzie jest błąd, jako nieliczni mają telefon 24 h ( znajdźcie mi inną taka firmę - realną !!!! ), jak chcesz robotę to od razu 3-4 oferty na starcie !!!! Dziewczyny u nich w biurze fajne do pogadania i do pracy, powywalali już te lalunie sprzed lat i teraz robota u nich kwitnie i pali się w rękach. Mają kilkanascie telefonów i jeżeli wszystkie zajęte to o czymś świadczy no nie !!! (usunięte przez administratora) Chwalę ich bo u nich pracuję jak setki innych i nie pozwolę szargać ich za pierdoły. Pozdrawiam koleżanki. Lejdi

Wiśnióweczka

Co Wy wypisujecie??!! Ja z nimi byłam w Niemczech i jestem bardzo zadowolona! Nie mam się do czego przyczepić, wszystko tak jak było przedstawione jeszcze w Polsce. Co to za pomówienia... Nie rozumiem jaki macie w tym interes.

Aaa

dokładnie, chyba jedna z najgorszych firm na rynku,(usunięte przez administratora)nigdy nie można się dodzwonić, jeden wielki bałagan, stanowczo odradzam !!!

dorry66

Bardzo fajna agencja, moja córka właśnie od nich pojechała do Niemiec i jest zadowolona więc ja się bardzo cieszę. Dobrą kasę dają i wszystko zorganizowane perfekcyjnie. Bałam się przed tym jej wyjazdem pierwszy raz do obcego kraju i to jeszcze do pracy, ale jak się okazało niepotrzebnie. Dziękuję agencji, ze jest uczciwa i nie musze się martwić o swoje dziecko.

Iza

Oceniam firmę Ambercare24 bardzo dobrze, mi ich umowa nigdy nie przeszkadzała, pracuję uczciwie to i płacą uczciwie, dzwonić do nich mogę o każdej porze bo mają specjalny telefon awaryjny. Dziewczyny w biurze miłe, szybko oddzwaniają jak nie mogą odebrać a jak mam jakiś pilny problem to kręcę na awaryjny, ten zawsze odbiera od razu. Mi więcej nie potrzeba. Iza

Helen

Pracuję u nich już 3 rok. Jest OK. ale ja pracuję.... Helen

Dirty Diana

Po prostu agencja, której można zaufać. Ja zaufałam i nie żałuję.

Regina

Przyłączam się do opinii: nie ma co narzekać..... pracuje u Niemców już parę dobrych lat a te ostanie 2 lata jeżdżę z Amberem ... więc krótko i zwięźle: nie są tacy źli jak niektórzy ich chcą przedstawić .... inni sa gorsi i to bardzo, bo doświadczyłam to na własnej skórze. Do ideału to im brakuje dużo ale zmieniać nie mam zamiaru. Idealne firmy to tylko w reklamach i na broszurach spotkacie ! Regina

Polecam agencja bardzo dobra uczciwa i daje spoko zarobic

Maria

Szału niema ale kaska jest, zusik jest, zleconka są , mi więcej nie potrzeba ...dziadków też miałam do tej pory nienajgorszych, dziewczyny skarżyć sie nie ma na co, dla wszystkich buziaki no i zdrowych i wesołych światek, pozdrowieńka, Maryśka

Zostaw merytoryczną opinię o Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 26 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.