Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.

Jadwiga

Jestem po rozmowie w tej agencji. Rozmowa konkretna, rzeczowa, wyglądało to profesjonalnie. Jestem dobrej myśli, pozdrawiam

jola

nie ma się czego bać. i ja i moje koleżanki regularnie jeździmy z ambercare i nie ma żadnych problemów, sprawdzona agencja

Zofia Felka

Cześć dziewczyny, ja też jestem u Ambera , nie narzekam i polecam. Zośka

acate
@Zofia Felka

a od jakiej kwoty odprowadzają ubezpieczenie emerytalne?

patricia
@acate

od realnej kwoty, jaką się zarabia

vitakc

naprawdę jedna z porządniejszych agencji, jak mówią tak robią i są w stałym kontakcie, a co najważniejsze nie zostawiają człowieka na pastwę losu

Czy kandydat na stanowisko Praca jako opiekun w Niemczech OD ZARAZ! DO 1800€ + PREMIA w firmie Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Grażyna

maja dużo ofert pracy, jak kilka razy z nimi wyjechałam to zawsze opis tych starszych osób zgadzał się z rzeczywistością

monika

ja tez z nimi wyjechalam i trafilam na bardzo milych panstwa do opieki, stawki maja duzo lepsze niz konkurencja

Ela

Polecam bo sama pracuje u nich od lat, są w porządku i dobrze płacą. Ela

Kamila

Firma fajna, ja polecam, duży wybór roboty i w ogóle ok. Kamila

Kris

Pracuję w Ambercare24 dobrych kilkanaście miesięcy, wg mojej opinii firma jest wymagająca i dobrze zorganizowana. Dostałem u nich najlepsze zarobki w stosunku do innych agencji w których do tej pory pracowałem. Pod względem zarabianej kasy oceniam ich bardzo dobrze. Pod względem obsługi oceniam ich tylko na dobrze, ponieważ mankamentem jest krótki czas urzędowania kadrowej mimo, że sama firma pracuje od 8 rano , chyba do 19 wieczorem a wsparcie nawet całą dobę, co jest rzeczywiście ewenementem w stosunku do innych. Jednak gdy jest się pracownikiem to z kadrami ma się najwięcej do czynienia. Nigdy nie miałem problemów z wynagrodzeniem, z zusem, z transportem, wybraniem nowej oferty pracy, itd... ale z zaświadczeniem już tak, bo musiałem się po kilku dniach upomnieć. Jak to poprawią będą super. Pozdrawiam Kris

Kryśka

Firma spoko, jeżdżę od jesieni ubiegłego roku, kontakt z nimi bezproblemowy, zusy wysokie od tego co zarobisz, duży wybór ofert, niezła kasa zawsze regularnie koło 15-tego , mili ludzie w biurze ... mi więcej nic nie trzeba. Kryśka

Elka

Ja też polecam, szybko załatwiają pracę, znaczny wybór ofert, Zus mam od całości zarobków więc jest lepiej niż myślałam, fajny koordynator w Niemczech, naprawdę miły, pomocny człowiek, jest super.Elka

AF

Są ok. Aga

amandastat

najlepsza agnecja na rynku szczerze polecam, swietnie płacą

Izka

Także polecam, wymagają ale dobrze płacą, naprawdę warto. Iza

Kamila

Polecam bo warto. Kama

Margos

Kiedyś aplikowałam do nich ale uczciwie powiedzieli, że mam za małe doświadczenie. Poprosiłam o pomoc to podali mi 3 inne duże firmy gdzie szkolą od podstaw. Teraz jestem od ponad pół roku z jedna z tych firm, na pracę nie narzekam i nie zamierzam zmieniać. Dlatego uważam, że ten Ambercare to dobra i uczciwa firma, mi pomogli, zachowali się ok. W busie wiosną i latem spotykałam dziewczyny co od nich jechały i ogólnie chwalili firmę. Raz była też taka co bardzo psioczyła ale od razu widać było że taka z żadną firmą za długo nie pojeździ. Margos

Wiola

Bardzo rozsądna firma, działają prężnie i rzeczowo. Moja ocena b. dobra. Mocna strona w Internecie, dużo dobrze opisanych propozycji pracy, długie godziny urzędowania nawet w weekandy, dobra organizacja.... znam ich z lat wcześniejszych i porównując teraz to rozwinęli się bardzo. Kadra też jest coraz lepsza, dziewczyny fachowe, uczynne i zaangażowane. Ja nie spotkałam się z niczym co mogłabym uważać za złe. Firmę polecam ale tym co cenią legalną pracę. Nie polecam tym co jeżdżą na własny rachunek. Pozdrawiam Wiolka

katarzyna

jesli ktos jest uczciwym pracownikiem to ta agencja pracy traktuje go odpowiednio do stopnia zaangażowania w prace :)

amanda

mają dużo korzystnych ofert

morowa

niedlugo szykuje sie na olejny wyjazd z tą agencja i polecam, jak nakbardziej wszystko ok szczegolnie kontakt z nimi

Zostaw merytoryczną opinię o Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 26 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.