Opinie o KUPLAPTOPA.PL Kamil Kornak w Nieporęt

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy KUPLAPTOPA.PL Kamil Kornak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KUPLAPTOPA.PL Kamil Kornak o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KUPLAPTOPA.PL Kamil Kornak w Nieporęt

M

Pracownicy w Kuplaptopa.pl pracują od lat w rodzinnej atmosferze:) Z Szefem można ustalić bardzo dużo spraw (nie tylko kwestii finansowych). Praca w komfortowych warunkach, bez presji, z serdecznymi ludźmi którzy znają sie od lat:) Polecam tego pracodawcę!

@M

To prawda, szef jest bardzo elastyczny i pomoże każdemu w każdej sytuacji(bardzo ludzkie podejście do swoich pracowników). Szkoda, że w kwestii normalnej umowy jest się tak ciężko dogadać. I czasami Pan Kamil K. aż za bardzo wierzy w to co mówią mu pewni pracownicy, niestety przez to daje się manipulować.

M
@Gal Anonim

Na szczęście pracownicy którzy starali się manipulować sami się zwolnili:) cały zespół z całego serca im za to dziękuję, że w końcu mamy spokój:)

obserwator Nowy wpis
@Gal Anonim

jestem zainteresowany na jakich zasadach zatrudnia się w tej firmie

Zszokowany

Przykro mi napisać opinię negatywna, ale muszę by a) przestrzec innych, b) skłonić do refleksji samych z kuplaptopa pl. Praktyki i zachowanie (jakość samych ludzi) daleko odbiegająca od: zdrowych, przyjętych za dostateczne (normę) w stosunku doi innych Ludzi. Poziom moralny, brak szacunku (widoczny później = w praktyce) zadziwiający, wręcz szokująco rozbrajający! Niestety przestrzegam przed kontaktami i naturalnym udzielaniem zaufania! Mam nadzieje, ze życzliwe lecz (wiem) gorzkie ale prawdziwa ocena postawy (postępowania) wobec innych pomogę w głębokiej refleksji, poprawie trwałej ludzi z Kuplaptopa pl, Nieporęt. Pozdrawiam ======================

@Zszokowany

Ludzie pracujący tam, są zakłamani, udają jak to Cię lubią a jak nie ma Cię w pracy to obgadują Cię za plecami.

@Gal Anonim

Na szczęście zakłamani odeszli:) oby w innych firmach nie robili takiego bałaganu i wszystkiego najlepszego dla nich:)

@Zszokowany

Czy kolega nasz zza kanału królewskiego chce wrócić do pracy że po takim czasie ciągle o nas myśli???:)

Andrzej Jasiecki

Firma poza sprzedażą laptopów zajmuje się również sprzedażą aut z USA. Uwaga, sprzedają auta szroty po powodziach i ciężkich wypadkach, cwaniacy , auta złom naprawione najtańszym kosztem , wypacykowane przed sprzedażą. Zdecydowanie nie polecam , (usunięte przez administratora)

@Andrzej Jasiecki

Zgadzam się z opinią Pana Andrzeja, auta są ściągane jako wraki i wyklepane w garażu Kornak Motors

@Gal Anonim

Pan sąsiad chyba nie uzbierał jeszcze na zakup auta u nas więc skąd taka opinia?:)

Kamil

Uwaga oszust !!!

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie KUPLAPTOPA.PL Kamil Kornak? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Zostaw merytoryczną opinię o KUPLAPTOPA.PL Kamil Kornak - Nieporęt

• Jak się pracuje w KUPLAPTOPA.PL Kamil Kornak?

Zobacz opinie na temat firmy KUPLAPTOPA.PL Kamil Kornak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KUPLAPTOPA.PL Kamil Kornak?

KUPLAPTOPA.PL Kamil Kornak