Opinie o Synertime Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Synertime Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Synertime Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Synertime Sp. z o.o. w Warszawa

Luiza

Po prawie 6 latach z łezką w oku pożegnałam się z Synertime. W tym czasie przeszłam ścieżkę od juniora do managera działu. Zawsze będę dobrze wspominać domową atmosferę w firmie, wsparcie przełożonych i duże zaufanie w kwestii zarządzania własnymi projektami. Niewątpliwymi zaletami firmy są: Ciekawe projekty Zgrany zespół Możliwość rozwoju własnych pomysłów Bonusy pracownicze np. pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie Nowoczesne podejście do formy i czasu pracy Polecam Synertime każdemu, kto chce rozwijać swoją kreatywność i wejść do świata PR.

@Luiza

Luizo, dziękujemy, że mogliśmy tyle lat razem współpracować. To był bardzo wartościowy czas dla obu stron! Mocno trzymamy za Ciebie kciuki :-)

Kamila Nowy wpis

Praca w Synertime to świetne doświadczenie. Atmosfera jest naprawdę przyjazna, a zespół jest jak druga rodzina. To miejsce, gdzie każdy jest doceniany, wsłuchuje się w nasze pomysły i daje możliwość rozwoju zarówno zawodowego, jak i osobistego. Nie ma tu miejsca na nudę - zawsze jest coś do zrobienia i zawsze mogłam liczyć na wsparcie zespołu. Naprawdę polecam!

Luiza Nowy wpis

Żaneta Kurczyńska Nowy wpis
@Luiza

Czy pracownicy w Synertime Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Żaneta Kurczyńska Nowy wpis

Z perspektywy osoby, która zarządza Synertime - jak najbardziej :) Od kilku lat mamy zgrany zespół specjalistów :) Pozdrawiam Żaneta Kurczyńska Wiceprezes Zarządu

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Synertime Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Żaneta Kurczyńska

Po przysłaniu CV etapy są 2: - rozmowa rekrutacyjna (możliwa opcja online) - zadanie rekrutacyjne Proces rekrutacyjny trwa przeważnie około miesiąca. @Pracodawca

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Synertime Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
KasMar

Pracę w Synertime wspominam bardzo serdecznie :) Naprawdę extra firma dla młodych, oraz tych z doświadczeniem. Fajna atmosfera. Jestem bardzo zadowolona z warunków pracy. Miałam, co prawda stanowisko administracyjne, ale każdy dział współgrał, robiąc naprawdę ciekawe projekty znanych marek. Każdy problem szybko rozwiązywaliśmy, mając w tym pełne wsparcie szefostwa. Atmosfera była dobra, bo szefowie w tej firmie mają życiowe podejście do ludzi :)

KasMar

P.S Zwłaszcza moją przełożoną w naszym dziale :P

Mądry
@KasMar

Hmmm... chyba wiem kogo masz na myśli i również mam miłe wspomnienia

piarowiec
@KasMar

też chyba wiem, o kim piszesz, bardzo spokojna i doświadczona szefowa, dużo daje samodzielności. I wiem, że jest nadal w Syner

Pracowałam w Synertime od 2020 roku, przez prawie rok. Atmosfera była super - w zespole każdy sobie pomaga, a szefowe dbają o sprawną komunikacje z pracownikami. Firma ma też bardzo profesjonalne podejście do klientów. Dużo się w niej nauczyłam i na pewno pracę w Syner będę wspominać świetnie :)

@Anna

Aniu, bardzo Ci dziękujemy i równie miło będziemy wspominać współpracę z Tobą! Powodzenia i do zobaczenia - świat jest przecież mały :-))))

Miło czytać takie opinie. Dziękujemy

Olga
@Anna

Dobrze, że masz tak pozytywne podejście do pracy w firmie a można się dowiedzieć z jakiego powodu doszło do zwolnienia? Czemu nie postanowiłaś zostać z zespołem, który na pewno ta polubiłaś?

@Olga

Olgo, nie wiem, czy Ania tutaj zagląda, ale myślę, że u każdego powody mogą być bardzo różne. Jeśli jesteś zainteresowana współpracą to zachęcam do kontaktu, np. bezpośrednio ze mną pod mailem - z.kurczynska@synertime.pl. Pozdrawiam! Żaneta

@Olga

Cześć! Zakończyłam pracę w Synertime, ponieważ chciałam pracować w branży game-tech, stąd zmiana - dostałam możliwość przejścia do tej branży (byłam juniorem i bardzo mi na tym zależało) :) Synertime jest agencją z różnymi projektami, w której dużo się nauczyłam i żegnałam się z dużym żalem. Wiem natomiast, skąd pojawiają się negatywne opinie (w nowej pracy poznałam kolegę, który w Syner robił staż). Poprzednia osoba na stanowisku kierowniczym nie spełniała oczekiwań pracowników (z kolegą mieliśmy diametralnie odmienne zdania o tej samej firmie :D). Ja pracowałam już w obecnym "składzie" firmy i absolutnie polecam to miejsce pracy. Pozdrawiam!

Czy pracodawca Synertime Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

M.

Niestety nie. Nic stamtąd nie wyniesiesz od innych, musisz sam się nauczyć wszystkiego :)

Aleksandra

Pracę w Synertime wspominam bardzo dobrze i gdyby nie kwestie całkowicie niezwiązane z firmą i pozazawodowe, na pewno dalej bym tam pracowała. Największe plusy? Na pewno komunikacja w zespole i atmosfera pracy. Kontakt z zarządem jest sprawny, prosty i co chyba najważniejsze - zwyczajnie ludzki. Wszyscy, bez wyjątku są zapraszani do rozmowy, zachęcani do wyrażania swoich opinii i pytani o zdanie, co nie jest standardem. Można się sporo nauczyć. Polecam! :)

@Aleksandra

Olu, miło nam to czytać :-) Trzymamy za Ciebie kciuki i liczymy na pocovidowe spotkanie!

Nie polecam

Nie polecam. Szukają jeleni.

@Nie polecam

Jako, że to ja odpowiadam za rekrutację w Synertime to nie mogę się zgodzić z tą opinią - szukamy przede wszystkim kreatywnych, profesjonalnych ludzi. A co do zwierząt - za oknem mamy widok na Wyścigi, więc widujemy konie i to nam wystarcza :-) Pozdrawiam Żaneta Hiszpańska

Użytkownik
@Żaneta Hiszpańska

Szkoda tylko, że odpowiadacie na same złe komentarze, a na pytania poniżej nie ma odpowiedzi.

@Użytkownik

Tak jak napisałam w innym komentarzu - z chęcią przedstawię warunki osobom zainteresowanym pracą u nas, które napiszą do mnie maila :-) Jeżeli ma Pani/Pan konkretne pytania to zachęcam do kontaktu: z.hiszpanska@synertime.pl.

Odradzający

Zdecydowanie odradzam jalo miejsce na staż. Począwszy od wynagrodzenia wzbudzającego parsknięcia i prychnięcia zażenowania, przez słabe możliwości nauki i rozwoju, na ogromnej rotacji kończąc. Atmosfera również na minus - iście grobowa, każde odezwanie się kwitowane było pogardliwymi spojrzeniami, które zdawał się mówić "jak śmiesz zakłócać ciszę?" A to agencja Pr-owa, przypomnę, gdziebpodobno komunikacja jest bardzo ważna. Omijać szerokim łukiem.

:))
@Odradzający

nadal aktualne ????

@:))

Dzień dobry, w Synertime odpowiadam od dłuższego czasu za rekrutację, a sama zaczynałam właśnie od stażu. W maju mija mi 7 lat pracy. Z chęcią zapraszam do kontaktu, będzie mógł/-a Pan/-i sam/-a ocenić naszą propozycję. Myślę, że nie warto ufać wszystkiemu, co czyta się w sieci, zwłaszcza, jeśli ktoś nie ma odwagi, by podpisać się swoim imieniem i nazwiskiem. Pozdrawiam serdecznie Żaneta Hiszpańska

:))
@Żaneta Hiszpańska

Pani Żaneto, czy obecnie kogoś szukacie do zespołu?

@:))

Tak, jesteśmy w trakcie rekrutacji do działu PR na stanowisko accounta. Zapraszam do kontaktu: z.hiszpanska@synertime.pl.

PrGirl

W Synertime pracowałam przez kilka lat i będę wspominać ten czas jako bardzo owocny. Wraz ze wzrostem doświadczenia stawiano przede mną nowe wyzwania, ale zawsze mogłam także liczyć na wsparcie zarówno bezpośredniego przełożonego, jak i zarządu. Atmosfera pracy była przyjazna i sprzyjająca kreatywności, a zarobki i ich proporcjonalny do nabywanych umiejętności wzrost motywowały do dalszej pracy. Z agencji odeszlam z poczuciem dobrze wykorzystanych lat. Polecam pracę w Synertime osobom, które cenią możliwość zdobywania wielu nowych doświadczeń i przyjazne relacje zawodowe.

Urszula
@PrGirl

Miło to czytać, dobre słowo od byłej pracownicy dobrze też świadczy o każdej firmie, w tym wypadku o Synertime. Odpowiesz mi, czy mieliście jakieś interesujące benefity?

Polecający

Ja ze swojej strony polecam pracę w Synertime. Nie mam żadnych złych doświadczeń, a całe biuro było przyjazne nowym pracownikom, niezależnie od tego na jakim stanowisku się zaczynało. W agencji było dużo pracy, ale była ona niezwykle ciekawa i praktyczna - myślę, że ktoś, kto chciałbym zdobyć nowe doświadczenie w PR, będzie w pełni usatysfakcjonowany. Obowiązki były zadaniowe, było dużo kontaktu z klientem, dużo możliwości bezpośredniej pracy i wiele ścieżek, za pomocą których można było rozwiązywać problemy. A a propos rozwiązywania problemów, to zawsze dostępni byli wszyscy przełożeni. Można było się z nimi spotkać, zadać pytanie czy zorganizować burzę mózgów. Co więcej, przełożeni byli po stornie swojego pracownika i nawet kiedy ktoś popełniał błąd, to szukaliśmy sposobu jak go szybko i profesjonalnie rozwiązać i zretuszować (jak to w PR ;)). Zarobki były okej, można było się co do nich dogadać i zaplanować jakiś plan ich "rozwoju" na przyszłość ;) Bardzo fajne miejsce dla kogoś, kto ma już doświadczenie i jest profesjonalistą, ale i dla kogoś, kto jest juniorem i chce się rozwinąć. Polecam tego pracodawcę :)

Wątpiąca
@Polecający

A to ciekawe... Swego czasu również miałam przyjemność współpracować z Synertime. W jakim dziale pracowałeś? I na jakim stanowisku? Jest to bardzo znacząca kwestia. Jeszcze te zarobki ok...Nie zgodzę się. Może Ty znasz odpowiedź na pytanie: dlaczego w takim razie każdy stamtąd ucieka? ;)

Ann
@Polecający

Dziewczynom w Syner się chyba nudzi...

na szczęście były już pracownik

Niestety nie polecam tej agencji nikomu, kto szuka miejsca, w którym chciałby zostać dłużej. Zarobki nieadekwatne do ilości pracy, brak jakichkolwiek bonusów pracowniczych oraz bardzo duża rotacja to tylko niektóre z minusów Synertime. Wierzcie mi, szkoda waszego czasu na takiego pracodawcę.

Martyna Kuczyńska

Dzień dobry Panie Andrzeju, jeśli chodzi o warunki zatrudnienia – są one ustalane indywidualnie, zwłaszcza, że stanowisko social media managera jest dość samodzielne. Wypłaty dla wszystkich pracowników są realizowane zawsze regularnie, przelewy wychodzą w terminie, niezależnie od stanowiska i czasu pracy. To zawsze jest dla nas priorytet jeśli chodzi o miesięczne rozliczenia :-). Pozdrawiamy! Zespół Administracyjny Synertime

Zostaw merytoryczną opinię o Synertime Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Synertime Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Synertime Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Synertime Sp. z o.o.
  • Nowoursynowska 101 E