Opinie o Centrum Dystrybucyjne Lidl w Legnickie Pole

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Centrum Dystrybucyjne Lidl. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Centrum Dystrybucyjne Lidl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Dystrybucyjne Lidl w Legnickie Pole

d.n.a

dobrze??niby dla kogo??chyba dla (usunięte przez administratora) i ciebie.ja tam (usunięte przez administratora)lubie bardzo.mimo,że nie był moim kierownikiem.ale tak to jest,jak ktoś jest madrzejszy od swojego przelozonego.da sobie rade facet.hehehe

dno

dobrze,ze wzieli sie za kierownikow, szkoda,że nie za tych co trzeba...

xXx

Dobrze ze skasowali tego niedoszlego piłkarza hehhehehehe 1:0

yyyy

Lidl - Ogónie jest git. Niektóre dziewczyny fajne, widać że chętne.

Magazynier

Obiecują inne place i etat a jeśli dochodzi do podpisania umowy okazuje się coś innego.

Czy Lubie zimno

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
you

takich pracowników to chyba nikt nie chce mieć jak wy;tylko nażekać że ciężko,(usunięte przez administratora) nie pozwalają,poleżeć nie dadzą,mało płacą,wogóle trzeba iść do pracy zamiast leżeć w domu a wypłata na konto.potrzeba bata nad wami to by się takie głupoty was nie trzymały.

xax

Jak ktoś nie potrafi pracować uczciwie to nie ma się co dziwić. Sam bym nie chciał mieć takiego pracownika!

anonim - 2010-09-01 19:55:44 janisiów - 2010-08-29 22:27:42 (usunięte przez administratora) na godziny znikają jak koper fild niech się pan tymi łosiami nie przejmuje to (usunięte przez administratora)tylko tak piszą niech się przedstawi (usunięte przez administratora) jeden praca w lidlu jest oki kierownictwo jest też całkiem dobre czasem wrzeszczą ale to normalka jak ktoś coś skrzani

janisiów - 2010-08-29 22:27:42(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) na godziny znikają jak koper fildniech się pan(usunięte przez administratora)

meesha j - 2010-08-30 18:43:01jeszcze raz któryś się przedstawi z mojego nazwiska to go znajdę i wytłumaczę parę rzeczy. a jak coś nie pasuje to się przedstawia problem, ale nie jako anonim, bo tak to każdy jest cwany.ma pan racje d(usunięte przez administratora)

meesha j

jm

zależy z kim

relaks

a jak się tam pracuje z przełożonymi, czy kierowniakmi

x

Nie szukaj tego adresu będzie lepiej dla Ciebie...

xxx

Czy zna ktoś dokładny adres Centrum Dystrybucyjnego Lidla - Legnickie Pola . Będę wdzięczny

jak chcesz byc cwanszy od nich to może się przedstaw z imienia i nazwiska :)

Antoś

Jak na razie to nie zapowiada sie dobrze. Na rozmowach o prace obiecywali gruszki na wierzbie- wiadomo. Zarobki nawet nie wspominam bo to trochę większe jak zasiłek. Kierownictwo młode wioskowe (usunięte przez administratora). Myślą że będziemy tyrać jak maszyny. Śmieszni są powymyślali sobie jakieś normy, a to przecież nie praca na akord. Moja rada – od razu pokazać że jest się cwańszym niż oni. Mieć wszystko w [usunięte przez moderatora] robić wolno jak każą zostać po godzinach odmówić i wyjść.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Dystrybucyjne Lidl - Legnickie Pole

• Jak się pracuje w Centrum Dystrybucyjne Lidl?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Dystrybucyjne Lidl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Dystrybucyjne Lidl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Dystrybucyjne Lidl?

Kandydaci do pracy w Centrum Dystrybucyjne Lidl napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Dystrybucyjne Lidl