Opinie o Centrum Dystrybucyjne Lidl w Legnickie Pole

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Centrum Dystrybucyjne Lidl. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Centrum Dystrybucyjne Lidl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Dystrybucyjne Lidl w Legnickie Pole

Czy w Centrum Dystrybucyjne Lidl zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Amadeusz

Nie, tylko umowa o pracę.

Max

Zakład spoko jak masz uklady z kierownikami to mozesz wdzystko kupic fajki alkohol a nawet pistacje i wkretarki. Nawet kierownik magazynu o wszystkim wie.Ale cicho bo sie wyda. Ludzie mili ale tez sie sprzedaja bo muszą. Cytujac klasyka ŻYCIE

Dzban
@Max

Gdzie można reklamacje złożyć bo mi wkrętarka przestała kręcić dopiero co kupiona

@Max

A wyprzedaży nie robią bo sami kradną kierownicy.A ja tyle osob musiałam sprzedawac.

@Dzban

Reklamacje teraz tylko u Jokera.Bo kalkulator sie wykruszył

Mikel
@Max

Odnośnie tych fajek, to do kogo teraz jak sie posypało co nieco ?

Karnisz

Czy są może kursy z Excel?

Maniek
@Karnisz

Nie wiem.Ale na pewno szkolą na kalkulatorach.

Na bieżąco
@Maniek

Stare info. Wydaje mi się że źle obliczył Kąty

Nie Ela K.

Pytanie do Pani która się podaje za (usunięte przez administratora) Czy zdaje siebie Pani sprawę ze gowork ma dane z IP* Lidl w każdym momencie może wykupić dostęp do takiego raportu. Z tego co mi wiadomo jest jedna osoba jest odpowiedzialna za odpowiadanie tutaj na pytania i dbanie o dobry wizerunek pracodawcy. Można takie komentarze w łatwy sposób zauważyć. *jeżeli Pani nie wie co to jest w skrócie podpowiem - identyfikacja sieci komputera czy telefonu każda osoba posiadająca telefon ma swój numer IP

Dla przykładu
@Nie Ela K.

Weronika -komentarz z 27 lutego

Magazynier

Obiecują inne place i etat a jeśli dochodzi do podpisania umowy okazuje się coś innego.

Czy Lubie zimno

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Ela K.

Praca bardzo przyjemna. Wspaniali kierownicy szkoda że jest ich coraz mniej. Lubię z nimi rozmawiać o wszystkim. Polecam

Drukson

Moje skarby 2020 hahaha

Zuza

Czy są przyjęcia do Centrum Lidl Legnickie Pole?

Luis

Bałagan i brak jakiegokolwiek podejścia. Pieniądze śmieszne a praca bardzo ciężka. Nadgodziny są za każdym razem. Glupi system pracy. (usunięte przez administratora) Lepiej znaleźć coś lepszego.

Weronika

@Nowy A czy na rozmowie rekrutacyjnej w Lidl rekruter przedstawił Ci obowiązki pracy na chłodni? Nie wspomniałeś nic o tym, może pensja jest właśnie adekwatna do wykonywanych obowiązków?

Bob
@Weronika

Weroniczko, proponuję Ci wskoczyć w "tikowskie" ciuszki tak na rok czy dwa poczuć jak to smakuje za te 4300 brutto.Jak Ci powykreca stawy i codziennie będziesz wstawać z bólem to będziesz miała odpowiedz czy pensja jest adekwatna ????

nowy

Szanowna administracja na zlecenie Lidla usuwa "niewygodne" komentarze. Praca bardzo ciężka nieadekwatna do zarobków na pytanie zadane jednemu z kierowników na rozmowie czy według Pana ta praca jest tyle warta - SZYDERCZO SIĘ UŚMIECHNĄŁ... Bałagan organizacyjny- personalny nikt nic nie wie,za nadgodziny które na pewno będą nie dostaniecie ani centa... Urlop na żądanie będziecie niedobrym pracownikiem. 4300 brutto za tyrę na chłodni w nocy i weekendy. ODRADZAM!!!

Cyryl

To tu raczej nie ma szans na płatne nadgodziny, tylko odbiór dni wolnych?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Centrum Dystrybucyjne Lidl? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Karmel zrobisz szkole cie ozlo

Daja wolne zeby nie placic, a jak sie zwalniasz I ludzi nie mają to gadaja ze zaplaca a pozniej mssz ekwiwalent za urlop za te godziny, kombinuja jak tylko potrafia, a pozniej placza ze ludzie uciekaja

Mariusz

Czy firma daje szybką szanse awansu ?

Patryk

Witam , ile może zarobić komisjoner?

joi
@Patryk

? +2000 zł za mało za tak niewdzięczną tyrkę

Weronika
@joi

Dzień dobry, czy mógłbyś to bardziej zrozumiale napisać? Można zarobić 2000 zł., czy uważasz, że wynagrodzenie o tyle jest zaniżone? I sądzisz, że jest to niewdzięczna praca w Centrum Dystrybucyjnym Lidl, czy tak ogólnie?

Oczy zielone

Teraz to w lidlu można usłyszeć ze „Twoja praca to dno” a jak chcesz wyjść szybciej ( haha o normalnej porze 14) to słyszysz „smierć frajerom” a jak chcesz robić za kogoś to miejsce w lidlu na Ciebie czeka.

Sinatra

Władka żal tyłek ściska - ze już się nie po opierdziela między rzędami tylko musi tyrać gdzieś indziej. Człowiek dojrzały nie wraca do przeszłości tylko skupia się na przyszłości, widać ze Włodziu mimo ze już dwa lata nie pracuje dalej żyje Lidlem - żal.pl

Bezstresowy

Firma w sama sobie super . Dogodne godziny , jedne z lepszych pensji na strefie , dużo benefitow itd. Od tej strony naprawdę high Level. Teraz ta gorsza strona Brooklynu: - Joker - wiecznie fałszywy uśmiech sam nic nie zrobi czeka tylko na swoich podwładnych żeby zasypać ich milionem zadań i tego co mu się nie podoba . Zmienia zdanie jak wiatr zawieje przez co kierownicy robią z siebie idiotow. - Bracia K. Jeden ogarnięty w miarę, lubi łamać prawo pracy i zmuszać pracowników do podpisywania różnych głupot np. Rezygnacja z l4 , drugi bez szkoły,bez doświadczenia za to z koneksjami jakby mógł to by zamieszkał w magazynie bo to jedyne co mu tam wychodzi, ma problem nawet z obsługą kalkulatora. - Bibliotekarz - cały czas zadufany W sobie wie najwięcej dla niego zdanie drugiego człowieka się nie liczy. - O ostatnim nic nie napisze bo to akurat równy gość który szanuje ludzi i liczy się z nimi. Poziom jaki owi "działkowi" reprezentują jest naprawdę żenujący. Zacznijcie szanować ludzi bo tak szybko odchodzą. Do zobaczenia na zmianie Z

Miły
@Bezstresowy

Ludzie opamietajcie się. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. ZAROBKI dobre. Kierownictwo zawsze pomaga,zawsze docenia. Ludzie jak nie potrafią komisjonowac i liczyć do 3 totakie głupoty piszą. Czas pracownika jest teraz to popieram was wszystkich. Życie jest tylko jedno. Xpo i Mercus czekają.

piotrowiczanin
@Bezstresowy

ten Joker to z Jawora ?

Bezstresowy
@Miły

Widzę po pisowni że Pan (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)odpisywał

duży

siemka chciałem się dowiedzieć czy do lidla jeździ autobus firmowy który wozi pracowników na magazyn dziękować za informacje

Sztywny
@duży

Nie ma takiego autobusu

Czy są jeszcze przyjęcia na magazyn???

Witam czy są jeszcze wolne miejsca na magazyniera???

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Dystrybucyjne Lidl - Legnickie Pole

• Jak się pracuje w Centrum Dystrybucyjne Lidl?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Dystrybucyjne Lidl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Dystrybucyjne Lidl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Dystrybucyjne Lidl?

Kandydaci do pracy w Centrum Dystrybucyjne Lidl napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Dystrybucyjne Lidl