Opinie o SAGE AUTOMOTIVE INTERIORS POLAND Sp. z o.o. w Żary

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy SAGE AUTOMOTIVE INTERIORS POLAND Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SAGE AUTOMOTIVE INTERIORS POLAND Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SAGE AUTOMOTIVE INTERIORS POLAND Sp. z o.o. w Żary

Kk

Pracuje od 4 lat. Jak w każdej firmie jest czasami lepiej lub gorzej. W biurze wcale tak źle nie płacą. Na produkcji również. Ktoś po podstawówce chciałby od razu 5 tys na rękę. Trzeba bylo się uczyć;) są levele na produkcji, można zarobić naprawdę dobre pieniądze. Jak malo firm w okolicy oferują stabilne zatrudnienie w tych czasach, ciągle się rozbudowują.

Oleg
@Kk

Co ty (usunięte przez administratora) człowieku. Jakie szybciej. Inżynier procesu siedzi nawet po 16 godzin w zakładzie bo patrzy jak się jakiś materiał laminuje albo przechodzi przez ciąg. Nie wychodzi się szybciej w piątek. Nadgodziny niepłatne i nieoddawane w wolnym. Zakład to tylko na przezimowanie. Widać, że walduś mocno cię klepie po ramieniu.

Bogusia Nowy wpis

Zauważyłam, że jest potrzebna Specjalistka ds. rozwoju produktu. Praca stacjonarna jak widać jest wskazana w ofercie ale zastanawiam się czy nie myślano może o wprowadzeniu jednego dnia hybrydowego chociażby? było to wprowadzane czy może dopiero będzie?

Kobieta Nowy wpis

Specjalista ds. obsługi klienta? na Przemysłową była wystawiona oferta. komentarzy z tego roku jakoś nie widzę, wiec tym bardziej zastanawiam się nad warunkami. Piszą o umowie o prace, już na sam start? a na jakiej wtedy stawce? są okresy próbne?

Pracownik Nowy wpis
@Kobieta

Tak, umowa o pracę. Wszystko na umowie. Stawki wg stanowiska, doświadczenia. Na wstępie jest okres próbny 3 mc, później umowa na rok i na nieokreślony. Można rozmawiać o warunkach umowy, dość elastycznie podchodzą do tematu

Nowy pracownik

Witam, od przyszłego tygodnia zaczynam pracę na kontroli jakości może ktoś się wypowiedzieć jak wygląda tam praca i jaka jest atmosfera pracy?

Graga Nowy wpis
@Nowy pracownik

Atmosfera ciężka. Ludzie fałszywi. Jakość musi robić dużo rzeczy nie związanych ze swoim zakresem obowiązków. Dużo takich spraw trzeba na już !

Marina

Trwa aktualnie proces rekrutacyjny na stanowisko Inżynier Procesu. Opowiecie coś więcej o tym? Może da ktoś znać, czy jak napisali, że to praca od zaraz, to znaczy w przeciągu kilku dni od decyzji? Czy tygodni? Jaki to okres od uzyskania odpowiedzi?

Wisienka
@Marina

Praca na stanowisku Inżyniera Procesu jest jedną z najbardziej niewdzięcznych prac w tym zakładzie - dlatego też bardzo często ludzie z tego stanowiska rezygnują po krótkim czasie. Proces rekrutacji sklada się z zazwyczaj 3rozmów kwalifikacyjnych. 1 to rozmowa z kierownikiem dzialu z polski. 2 rozmowa z kierownikiem z Anglii. 3 to oprowadzenie po zakladzie i sprawdzenie języka technicznego. 1 rozmowa w języku polskim i obcym - zazwyczaj angielskim. Dwie pozostałe tylko po angielsku. Rozmowy dość długie (od pół do 1,5h) - sprawdzenie czy faktycznie mówisz po angielsku (łącznie z językiem technicznym). Szklenie to przechodzenie poszczególnych działów na zakładzie - poczawszy od magazynu, a skonczywszy na wysyłce. Odpowiedz na to czy cię przyjma to ok 3 tygodnie od ostatniej rozmowy. Podczas szkolenia w różnych działach zakładu, dostaje się też dodatkowe prace biurowe. Niestety bardzo często, żeby nie napisać notorycznie, Inżynier Procesu zostaje po godzinach i zamyka biuro. Stawki niestety nie są powalające - brak premii, zostawanie na niepłatnych nadgodzinach, przychodzenie w sobotę. Czasami, jeśli większa część ludzi siedzi powyżej 8 godzin - dostaniesz kebaba albo pizze do jedzenia - o ile będziesz mieć czas na jedzenie. Ludzie na produkcji są ok - kontaktowi i życzliwi. Natomiast niektórzy kierownicy wręcz odwrotnie.

Kordian
@Wisienka

Dzięki za tak precyzyjną odpowiedź. Orientujesz się Ty sam lub znajomi z firmy, w jakim przedziale mogą zaoferować wynagrodzenie? Tym bardziej, że skoro nie ma premii, byłby to jedyny zysk z podjęcia się tej pracy?

@Kordian

Na sam początek zasada jest taka: ile ugrasz to twoje. Niestety proponują najniższy mozliwy przedział.

Czy kandydat na stanowisko Inżynier Procesu w firmie SAGE AUTOMOTIVE INTERIORS POLAND Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Krystek

Jaka płaca na start na stanowisko pracownik produkcji. Doświadczenie mam jako operator maszyn

Czy w firmie SAGE AUTOMOTIVE INTERIORS POLAND Sp. z o.o. można pracować zdalnie?

Aleksandra
@Kk

Mnie właśnie interesuje praca w biurze, a ty na jakim stanowisku pracujesz? Kilka osób pisało, że w biurze nadgodziny nie są płatne a często się zdarzają. Pracujesz dość długo może będziesz wiedział skąd wynikają takie sytuacje i dlaczego nadgodziny tych pracowników nie są płatne? Wydajesz się zadowolony z pracy, podałeś kilka pozytywów a są jakieś minusy?

Malina
@Aleksandra

Zdarzają się nadgodziny dlatego, że: musisz czekać na kuriera, aby zabrał paczkę, albo odebrać paczkę. Musisz dopilnować ludzi na produkcji jeśli są robione jakieś testy - robienie jakichś próbek. Musisz siedzieć w laboratorium bo trzeba przygotować nagle jakąś paczkę. Musisz pomóc spisywać magazyn. Musisz poczekać, aż ze szwalni zejdzie jakiś materiał, który jak zawsze jest ważny. Musisz siedzieć, bo trwa laminacja jakichś tam próbek. Musisz siedzieć do końca na tgzw ciągu (taka maszyna) - bo trwa jakieś tam klejenie materiału. Zabierzesz pracę kogoś do domu, bo ktoś czegoś nie dopilnował i trzeba mu pomóc. Czasem zdarzy się tak, że będziesz wracać do domu i zadzwonią, żeby wrócić bo coś tam. Takich sytuacji - niepłatnych nadgodzin - jest sporo.

@Aleksandra

Ale kolega Malina poplynal. Widac ze sie slabo zna na procesie bo glupoty pisze. W pracy mozesz wyjsc na 2 h i nie musisz tego odrabiac. Mozesz wyjsc wczesniej i tez odrabiac nie trzeba. Zdarza sie zostac dluzej, nie placa za to, pozostaje odebranie nadgodzin. Minusem jeat brak platnosci, ale te godziny sie odbiera i nie ma problemu. Nadgodziny wynikaja zazwyczaj z : checi przypilnowania czegos waznego/pilnego lub po prostu spotkaniem ze stanami. Dodatkowo biuro konczy prace w piatek 1.5h szybciej.

Łuki
@Kk

Serdeczne dzięki za proste wytłumaczenie. Tak się złożyło, że poszukuje się tu aktualnie inżyniera procesu. Z komunikatywną znajomością j. angielskiego, wykształceniem wyższym i doświadczeniem. Wytłumaczysz, jak odbywa się przeszkolenie, określone, w treści, jako gruntowne? I czy orientujesz się, w jakim zakresie można negocjować wynagrodzenie? Gdyż jedyne co napisano, to że jest ono zgodne z kompetencjami i doświadczeniem. A każdy może przecież tę korelację inaczej oceniać :/

Ta jasne
@Kk

Co za bzdura. Z chęci dopilnowania. Widać, że Waldek ci kazał to napisać. Kto ma chęć siedzieć dłużej. Biuro siedzi zawsze 8 godzin - nigdy krocej. Taka dobra praca to ciekawe czemu ciągle są do niej przyjęcia na różne stanowisko - i nie jest to rozbudowa zakładu - po prostu ludzie się zwalniają.

Oleg

Sztacheta

Może ktoś powiedzieć jaka się dostaje stawkę na start?

Jarek
@Sztacheta

Zazwyczaj proponują najniższą krajową plus jakieś tam nędzne dodatki. Niestety pamiętaj, że już od pierwszych dni będziesz siedzieć po godzinach. Po godzinach nie pracuje tylko produkcja.

Mistrz

Pracowałem w tym zakładzie ponad rok. Już w 1 dniu pracy musiałem siedzieć po godzinach (dział development). Widać, że ludzie chodzą bardzo spięci. Atmosfera napięta - zła. Na swoje stanowisko miałem 3 rozmowy - 1 z kierownikiem działu, 1 z przełożonym z UK i 1 z człowiekiem z USA. Niestety pracodawca płaci najmniej jak tylko może. Nadgodziny niepłatne i nie do odbioru. Siedzenie po lekcjach - bo trzeba czegoś przypilnować to norma. Wracasz do domu, a nagle dzwoni telefon, żebyś wracał bo coś tam będą testować - norma. Teraz jest tam spora rotacja pracowników - brak chętnych za te stawki i taką specyfikę pracy. Już nawet na ogrodzeniu zakładu wisi baner, że przyjmą do pracy. Tak więc sami sobie odpowiedzcie czy warto. Ja dość szybko zacząłem szukać czegoś bardziej odpowiedniego. Amerykański sen tak - ale nie w Sage.

@Mistrz

Ciekawią mnie te nadgodziny, bo ktoś o nich kiedyś pisał i była deklaracja, że płacone... To od czego to zależy, że ktoś ma a ktoś nie?

@Irena

Witam, pracowałem tam. Odpowiedź w sprawie nadgodzin: Zależy to od tego na jakim stanowisku pracujesz. Jeśli jesteś zwykłym pracownikiem szeregowym, to zapłacą - choć bardzo niechętnie. Ja pracowałem jako pracownik biurowy - potwierdzam - nagminnie zdarzało mi się siedzieć np od 7:00 np do 17:00 (tak po 3 razy w tygodniu). Bywało też tak, że siedziałem od 8:00 rano do 22:00 - do zakończenia 2 zmiany. Nie dostajesz za to nic - ani pieniędzy, ani dni do odbioru. W "dobrym tonie" było przychodzenie w sobotę na liczenie przędzy na magazynie itp. - oczywiście też za nic. W mojej karierze - pracowałem tam ponad 2 lata - może z 10 razy było tak, że pracowałem 8 godzin. Zawsze to było więcej. Głowni wynika to z tego, że jest tam straszna organizacja pracy - dużo osób nie wykonuje swoich obowiązków, które potem przerzucane są na innych - bo trzeba komuś pomóc. Firma nie jest godna polecenia.

Maja

skoro to taka europejska firma, rekrutacje ludzie z zagranicy prowadza to skad te nadgodziny nieplatne, czemu nikt tego górze nie zgłosil, tym osobom zapewne z zarządu ? to co opisujecie to nie sporadyczne sytuacje ale cos co sie non stop dzialo, nie mozna tego było ukrucic ?

@Maja

Nikt nie zgłasza tego bo: 1. W zarządzie siedzi człowiek zarządzający tą firmą w Polsce - w Żarach - jest w niej codziennie i dobrze o tym wie, że tak jest. 2. Ludzie z UK też wiedzą, że tak jest - wiem bo tam pracuję. Jeśli jesteś za długo to potrafią zadzwonić i powiedzieć: "tylko wracaj bezpiecznie do domu, żebyś gdzieś nie walnął autem po drodze" - miałem tak kilka razy. Na liście obecności musisz wpisać, że byłes 8 h i nie więcej. Jak wpiszesz inaczej to nic to nie da - poprawią. Dziwne, że jeszcze nie było tu inspekcji pracy.

Krys

Pracuje tu od 4 lat i sobie nie przypominam o Tobie kolego. Jakiś Pan który pracował 2 lata i się zwolnił... jakie stanowisko? Cos wiecej ?

@Krys

takie pełne 4 lata pracy to jak tutaj wyglądają? masz cały czas spokój czy są jakieś gorsze sezony? na przestrzeni tych lat coś konkretnego się zmieniło względem warunków?

@Irena

Nie wiem ile masz lat i ile pracujesz ogolnie. W kazdej pracy sa gorsze i lepsze momenty. Zdecydowanie firma stara sie isc do przodu i rozwijac. Praca stabilna jak na dzisiejsze czasy, ciagla rozbudowa.

Czy rozmowa rekrutacyjna w SAGE AUTOMOTIVE INTERIORS POLAND Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Malik

zalezy do jakiego dzialu. W moim wypadku to 3 rozmowy w tym 2 w jezyku obcym po 1,5H.

Ciekawski

I jak kolego już się zwolniłes?

@Malik

Serio takie długie te rozmowy? Opłacało się chociaż - dostałeś pracę?

@Dorota

Dostałem tam pracę, ale już w 1 dzień wiedziałem, że nie chcę tam pracować i niedługo potem sięzwolniłem.

@Pracownik J.

Cześć, jest szansa na relację z tego całego dnia? Poważnie jestem bardzo ciekawa czemu parę godzin tutaj tak Cię totalnie zniechęciło. Daj znać

@Pracownik J.

Podaj imię chociaż kolego bo coś kręcisz. Nie przypominam sobie ostatnio takiego pana coby się przyjął i od razu zwolnił. Może chociaż dział jak sie tak boisz

@Krys

Lubie ją :)

Jaka jest stawka początkowa w SAGE AUTOMOTIVE INTERIORS POLAND Sp. z o.o.? 25 sierpnia na Pracuj.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Elektryk.

Pracownik J.

Praktycznie najniższa krajowa. Biuro ma minimalnie więcej, ale nie płacą im nadgodzin, na których często sięsiedzi.

Agnieszka

Nie polecam tego zakładu pracy. Płaca to jakieś ochłapy. Siedzenie po godzinach za nic (dzień wolny czy pieniądze) - mi się zdarzało nawet 2 zmiany tam kwitnąć. Wszystkie negatywne opinie, które tutaj są to prawda.

Katarzyna
@Agnieszka

Byłaś może w SAGE AUTOMOTIVE INTERIORS tkaczką? Jeśli tak, to jakiego rzędu otrzymywałaś wynagrodzenie? Ewentualnie może wiesz od innych osób, ile w przybliżeniu dostają na tej posadzie.

Kqrol
@Katarzyna

1800 brutto + dodatek za branie 48 nadgodzin 150zl brutto

Renata
@Kqrol

Ale to na całym etacie!? Przecież to nie wyjdzie najniższa krajowa brutto, w którą stronę by nie człowiek liczył. Coś mi tu nie pasuje...

Malik
@Agnieszka

Zagadzam sie w 100%. Siedzenie po godzinach za nic to norma. Stawka najnizsza jaka moze byc. Typowa firma ze strefy w Zarach. Na poczatku firma miala miec renome, jednak po czasie okazalo sie ze to (usunięte przez administratora) i wodorosty. Na start moze firma dobra dla jakiegos studenciaka, ktory nie ma zamiaru zabawic tam dluzej niz rok. W sumie to pewnie nie da rady tam tyle przepracowac.

Johan
@Agnieszka

Potwierdzam. Najniższa krajowa. Przemiał pracowników. Waldek B. wyszukuje sobie tylkoo panieniek.

@Johan

No to chyba plusem jest, że od stycznia zwiększają? Myślicie, że na czymś tutaj się to odbije?

Polak

Nie pytajcie sami zobaczcie. 4 godziny w pierwszy dzień i jak najszybciej szukanie innej pracy

@Polak

Nie rozumiem. Uważasz że tylko 4 godziny człowiek tam wytrzyma? Opiszesz co się działo jak Ty tam byłeś?

Morelo
@Polak

Skoro po 4h jestes w stanie stwierdzic ze nie chce pracowac to raczej to swiadczy od Tobie a nie o firmie

@Morelo

No właśnie to dosyć dziwne, no nie? Więc jestem bardzo ciekawa jakie miał ten pan trudności :)

Polaj
@Dorota

Z narkomanami można pracować jako terapeuta a nie współpracować.

Polak
@Dorota

Byłem świadkiem jak na tkalni jakiś (usunięte przez administratora) traktuje nowego pracownika. Masakra

@Polak

A co mu robił? I o co chodzi z tymi narkomanami? Ktoś tam coś brał?

Klient
@Polak

W żadnym zakładzie nie widziałem,żeby pracownicy palili kiedy chcą. Na moje pytanie dlaczego w innych zakładach mają dwie przerwy pięciominutowe,a tutaj pałą ile chcą powiedziano mi,że dyrektor to super facet. Powiedział,że można palić,ale nie kosztem pracy. Kto swoje robi i ma czas na papierosa,jego sprawa

@Klient

To w sumie dobrze, że dyrekcja ufa swoim pracownikom. A płacą chociaż dobrze na tle konkurencji? Bo dobrze by było się dowiedzieć.

Nikt konkretny

Jedna z niewielu odpowiednich osób na odpowiednim stanowisku kierownik działu ko Pan (usunięte przez administratora)miły spokojny a zarazem asertywny i stanowczy przykład wzoru jak powinien wyglądać kierownik w firmie szacunek dobra decyzja tego zakładu że zatrudnili tego człowieka . Również mógł bym tu wymienić z wielkim szacunkiem dla tych osób Pana (usunięte przez administratora) z Jts jak również kierownika Pana (usunięte przez administratora)z laminacji Panią (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) z tkalni i jeszcze kilka nielicznych osób mogło by dołączyć do tego zacnego grona pozdrawiam cieplutko

Lam
@Nikt konkretny

A reszta?

Byly pracownik

Praca super ogolnieogolnipo godna polecenia po za mistrzem z tkalni ktory czepia sie o wszystko i wyzywa pracownikow pan H .

Nikt konkretny

Kierownictwo w firmie dobrze wykonuje swoją pracę bardzo mili i przyjaźni ludzie co ciężko mozna powiedzieć o pracownikach wielu z nich są wrogami sami dla SB na tkalni atmosfera tragiczna sami starzy pracownicy eliminują nowych pracowników swoim bardzo chamskim podejściem do nich chierarchie im się pomieszały w głowach co drugi chce tam dyrektorowac żenada .

Lilianna

Nie polecam tej firmy. Bardzo zle traktuja pracowników.

@Lilianna

To znaczy? Mógłbyś napisać na ten temat coś więcej? Dlaczego według Ciebie pracownicy Sage Automotive są źle traktowani?

Lola
@Lilianna

Szczególnie Julita

Lola
@Lola

Julita wielce kierowniczka... nikt tam nie chce pracować z ta osoba ???? gada cala zmiane,pyszczy do ludzi i ciągle wychodzi palić chociaż inni nie mogą..żal

Aleksander
@Lola

To jak inni nie mogą to czemu jej wolno chodzić palić? Tylko dlatego, że ma wyższe stanowisko? Nikt jeszcze nie zwrócił jej uwagi? Zasady powinny być równe dla wszystkich!

Nick123
@Aleksander

Pracuję na JTS już parę lat, zasady są równe dla wszystkich. Nikt nie wychodzi ani więcej ani mniej na papierosa. Mamy ustalone godziny w których chodzimy palić i ich się trzymamy . Ktoś pisze bzdury i oczernia Julitę , próbując leczyć swoje urażone ego...

Marco

Czy praca na tkalni jest możliwa na dwie zmiany i jakie wogole są zarobki

Ko
@Marco

3100 na rękę, praca na 3 zmiany od poniedziałku do piątku

@Ko

Po jakim czasie można liczyć na podwyżki pracując w Sage? I czy oprócz podstawy są też jakieś premie? Jeśli tak, to za co konkretnie i ile wynoszą? :)

Zibi

A wystarczy być dobrym pracownikiem na którego firma może liczyć i powodu do narzekania by nie było!

Czy w SAGE AUTOMOTIVE INTERIORS POLAND Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Oczywiście jak koledzy, wszystko można wygarnąć :)

Zostaw merytoryczną opinię o SAGE AUTOMOTIVE INTERIORS POLAND Sp. z o.o. - Żary

• Jak się pracuje w SAGE AUTOMOTIVE INTERIORS POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SAGE AUTOMOTIVE INTERIORS POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAGE AUTOMOTIVE INTERIORS POLAND Sp. z o.o.?

SAGE AUTOMOTIVE INTERIORS POLAND Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Przemysłowa 9
    68-200 Żary

SAGE AUTOMOTIVE INTERIORS POLAND Sp. z o.o.