Opinie o Intercam Studios Poland Sp. z o.o. sp.k. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Intercam Studios Poland Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Intercam Studios Poland Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intercam Studios Poland Sp. z o.o. sp.k. w Łódź

Lala23

Mogę prosić o kontakt priv? Pdominika629@gmail.com

Zenek

Dużo tu opinii videomodelek, czy ktoś może bardzo konkretnie opisać pracę oraz sytuację moderatorów?

Moder były
@Zenek

Nie polecam. Jeśli chcesz mieć dług w pracy przechodzący z miesiąca na miesiąc, i kary w dużych kwotach za byle co i zapomnij o 10000 tys zł -takich zarobków tam nie ma ,chyba że dług. : -D Powodzenia

Laura

Witam nie polecam tej pracy kary za nic wielkie finansowe w pracy można mieć dług !!! To nie zgodne z przepisami pracownicy są traktowani jak niewolnicy !!!!!!! Nie polecam trzymać się z dala !!! To trzeba zgłosić !!!!

Misiaczka

Co sądzicie o samodzielnej pracy w Intercam? Widzę że mają opcję że można samemu pisać z klientami. Czy któraś z was próbowała? Jak narazie jestem zadowolona z pracy z modearatorem ale zastanawiam się jeszcze nad tą opcją bo zarobki mnie kuszą, skoro można pracować i z moderaotorem i samemy to why not :D Jedna z videomodelek zarobila tam 5285.17 euro w maju. Ktoś ma pomysła, wizję jak one to robią że tyle zarabiają ? :D

@Misiaczka

(usunięte przez administratora) kary ogromne za prawie wszystko, dużo stresu ,beznadziejne pieniądze ,szef nie szanuje pracowników !!!! Kary są takie że możesz być bez kasy i mieć dług, cały interes nie legalny wszystko wykracza po za kodeks praw pracownika !!!!!

Obecnie pracująca
@Cziki

Swojej nieudolności i braku zaangażowania i nieprzestrzegania zasad, które są w każdej pracy nie podciągaj pod swoją ocenę. Sama sobie odpowiedz, jak to jest, że jedni zarabiają fantastycznie, a Ty masz takie zdanie. Albo być może to czarny PR i próba zniechęcenia chętnych do pracy? Ja jestem zadowolona, pracuję we własnym tempie, kiedy chcę i w domu. Sorry, ale gdzie indziej za siedzenie nie zarobiłabym takich pieniędzy, nauczyć się trzeba i współpracować z moderatorem i co najważniejsze przestrzegać zasad. Ja polecam!!

@Obecnie pracująca

A jak w ogóle rozliczana jest Wasza praca? Płacone jest za godzinę? Macie podpisane jakieś umowy z Intercam Studios Poland?

Hahahaa
@Cziki

Ogromne kary?Buahaha od 2 lat pracuje nie dostałam żadnej kary, jak masz gdzieś i nie przestrzegasz tak prostych zasad to jak ty sobie radzisz w normalnej pracy? tez przychodzisz 2 godizny spóżniona albo nie przychodzisz w ogóle? Moim zdaniem zeby dostać tam jakąkolwiek kare to naprawde trzeba miec talent.

@Obecnie pracująca

Uwaga płacą za dobre opinie o pracy na tych stronach a kary są za nic po 500zł praca Porno nie polecam dziwne że jeszcze nikt się nimi nie zainteresował zasady hahaha kara za to że modelka ma złą fryzurę albo za nie nadążanie odpisywanie na wiad 4 mod po 5 osób jednej powodzenia . Do tego dochodzą bardzo drogie kary nie z winy moder modelka coś zrobi jest na ciebie pracodawca chce jak najmniej płacić Uwaga trzymać się z dals opinie pozytywne wystawia administracja pracy i tp

@Obecnie pracująca

Ehhhh szkoda gadać tu pisze Administracja tej pracy potrącają duże kary można skończyć z długiem w rej pracy w kodeksie pracy pracodawca nie ma prawa zabrać całej wypłaty a nie raz już tak ludzie mieli praca za darmo śmieszne. Ustalasz sobie zmiany są one tobie usuwane jak tu zarobić do tego kary mogą ci dawać jakie chcą i za byle co nie ma ich zapisanych w umowie ta firma (usunięte przez administratora) bardzo !!!!!

Aplikowałeś do firmy Intercam Studios Poland Sp. z o.o. sp.k.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
logo firmy Recruitment and Employer Branding Specialist
Jankowo Gdańskie
NRF Poland Sp. z o.o.
Jolka

Ostatnio koleżanka zrezygnowała z tej firmy przez te kary i poszła do ShowCam w W-wie. Podobno wiele dziewczyn z całej Polski tam pracuje. Tyle, że to zupełnie dwie różne firmy. Tutaj sama się zgłoszę do rekrutacji bo odpowiada mi system pracy nie pokazując "zbyt wiele". Wydaję mi się, że jak będę się starała i czytała wskazówki moderatorów to dam radę bez tych kar :)

Mona
@Jolka

Ja naprawde nie rozumiem czytajac te komentarze jak dziewczyny moga dostawać tam jakieś kary? Nawet jest wgląd do każdej wideomodelki jakie ma zarobki i nawet tam nie widzi sie aby jakaś faktycznie miala te kary nagminnie. Nie wiem czy to własnie konkurencja pisze sama te komentarze, czy dziewczyny sa tak nieogarnięte i np. nie zjawiają sie na dyzury a pożniej się dziwia że nic nie zarobiły.. no nie mam pojecia, serio

Benjamin

Intercam Studios ma opinię bardzo dobrego pracodawcy i w pełni zasługuje na takie wyróżnienie!!

Obecny pracownik

Z mojego punktu widzenia wyglada to inaczej niz przedstawia jednorozec, a pracuje tam dluzej niz kilka miesiecy jako moderator. Zgadzam sie, ze do tej pracy przyciagnely mnie stawka i benefity (opieka medyczna i karta sportowa -swietny dodatek!). Natomiast kary -patrzac na to obiektywnie- nie sa wystawiane wedlug humorow szefa- inaczej bym juz stamtad dawno zrezygnowal. Mamy robione nadzory oceniajace jakosc pracy- ale jak robisz wszystko zgodnie z wytycznymi, mozesz dostac nawet za nie premie +500 zl. Pierwsze nadzory sa i tak bez zadnych konsekwencji, wiec nawet jesli nie radzisz sobie na pozatku pracy-nie pamietasz jeszcze wszystkich regul, to i tak nie masz za to PNW. Jesli chodzi o zarobki, to faktycznie na poczatku pracy nie zarobisz takiej stawki, byc moze wynika to z tego, ze pracujesz z mniejsza iloscia modelek. Natomiast obecnie zarabiam 40 zl/1 h, z czego jestem zadowolony. I nie tyram po 200 h:P Jaki mobbing? Przychodze do pracy, gdzie nie ma szefa- sa tylko sami moderatorzy, szefa widze raz na pol roku- jak organizuje kolacje integracyjne w eksluzywnej knajpie. Sugeruje prace w korpo, tam to dopiero poznasz presje i czujne oko szefa :P

Jednorozec
@Obecny pracownik

A oceny videomodelek za które dostaje się kary pieniężne? Też niestety dane mi było tam pracować wiecej niz kilka miesięcy. Wiem jaka jest sytuacja teraz, świat jest mały, ludzie się znają i rozmawiają, więc wyzej wymienione argumenty nie są prawdziwe. Dać sobą pomiatac w zamian za kolacje w eksulzywnej knajpie, bezcenne.

@Jednorozec

To jest normalny system prowizyjny. Za pozytywne oceny videomodelek dostaje się premię, za negatywne oceny videomodelek premia jest odpowiednio pomniejszana. Wszystkie zasady są jasne, przejrzyste i udokumentowane. Za dobrą pracę otrzymuje się premię, a za słabą nie. Przyznanie premii nie zależy od humorów szefa, tylko od jakości wykonanej pracy. Twoje wyniki Karolino nie były najlepsze, dlatego nie dostawałaś zbyt dużo premii i finalnie zostałaś zwolniona. Patrząc na Twoje zachowanie teraz, nie dziwi nas, że modelki oceniały Twoją osobę słabo. Stąd Twoja frustracja i wypisywanie kłamstw w Internecie. Jeżeli chcesz podzielić się swoją opinią na temat pracy u nas, to trzymaj się prawdy, a nie kłamstw. Życzymy wszystkiego dobrego w Twojej karierze zawodowej, może gdzieś indziej bardziej się sprawdzisz niż u nas.

@INTERCAM STUDIOS

Karolino?! No niestety nie trafiliście! Każdy z byłych pracowników, którzy odeszli sami, wie jak było. Zasady są jasne tylko dla was i pod was. Życzę powodzienia intercam studios, w dalszym szukaniu jeleni do pracy.

@Jednorożec

Mamy wielu moderatorów, którzy pracują dla nas od lat i zarabiają ponad 10.000 zł. Jako były pracownik zdajesz sobie doskonale z tego sprawę, bo zarobki są jawne. Praca moderatora nie jest łatwa tylko bardzo wymagająca. Gdyby każdy się nadawał na moderatora, to zarobki nie byłyby tak wysokie. Jeżeli ktoś się nie nadaje do pracy jako moderator, to oczywiście nie będzie osiągał tak wysokich zarobków i albo sam odejdzie albo zostanie zwolniony.

@INTERCAM STUDIOS

Bardzo ciekawe co piszecie, ilu moderatorów, którzy się nadawali odeszli? Przez to, że ich nie szanowaliscie? Ja nie polecam! Każdy ma prawo napisać tu swoją opinię, ludzie szukający pracy je czytają, mogą oczywiście spróbować swoich sił, albo po przeczytaniu opini zarówno moderatorów jak i dziewczyn zwyczajnie nie aplikować.

@Jednorożec

Do opinii każdy ma prawo, o ile jest ona zgodna z prawdą. Pani opinia jest zwykłym pomówieniem, wynikającym z frustracji zwolnionej osoby, która się nie nadawała do tej pracy.

@INTERCAM STUDIOS

Nikt mnie nie zwolnił, nie zapominajcie, że moderatorzy też sami odchodzili

@Jednorożec

Widocznie to nie była odpowiednia praca dla Pani, zdarzają się moderatorzy, którzy popracują 1-2 tygodnie i stwierdzają, że nie nadają się do tego typu pracy i odchodzą. Nie każdy ma predyspozycje, żeby pracować na stanowisku moderatora.

Jednorozec
@INTERCAM STUDIOS

dla Pani? a moze Pana? prosze czytac ze zrozumeiniem, jest wyzej napisane ile bylo mi dane u was pracowac! moderatorzy odchodzili bo znaczna czesc ich wyplat szla na PNW, czyli kary. Napiszcie o super systemie prowizyjnym w ogloszeniu, albo powiedzcie na rozmowie, a nie zabierajcie zarobione pieniadze.

@Jednorozec

Skoro Pani tak długo u nas pracowała, to niezrozumiałe jest dla nas, że ma Pani takie negatywne zdanie na temat warunków, brak szacunku i jakichś kar według humorów szefa. Najwyraźniej warunki przez Panią opisane nie były takie straszne, skoro tak długo trwała nasza współpraca. Tak jak pisaliśmy wcześniej w naszej opinii Pani wypowiedzi są próbą oczerniania naszego wizerunku z powodu frustracji utraty miejsca pracy. Nie pierwszy i ostatni taki przypadek anonimowego hejtu w Internecie.

Obecny pracownik

Generalnie nie mamy wplywy na zasady wymyslone przez pracodawce, on placi, on rzadzi i wymaga :) Trzebe umiec sie z tym pogodzic, ze przychodzac do pracy wykonujesz ja wg regul ustalonych przez bossa. Z ocenami przez videomodelek nie mam zadnych problemow- lubie z nimi rozmawiac, jedne mnie bawia, drugie wqrzaja, jak to wsrod ludzi :) Jedni moderatorzy maja dzieki temu za to premie, a drudzy kare pieniezna, jak maja w d.. laski, ale masz sam wplyw na to, bo modelki ciebie oceniaja a nie szef :) A z tego powodu napewno bym nie zrezygnowal z tej pracy.

Jednorożec

Ostatnio na pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie Pracownik Biurowy. Kusi stawka i dodatkowe benefity. Jednak jako były pracownik pozwolę sobie opisać ww stanowisko.(usunięte przez administratora) Nic nie wspominają o nich na rozmowie, przychodzi rozczarowanie po 1 miesiącu pracy. Obecność kamer w pokoju w którym się pracuje. (usunięte przez administratora)lubi mieć kontrolę nad wszystkim. Podane zarobki daleko maja się od rzeczywistości. Realnie, może koło 4000 tysięcy na rękę przy 200h.(usunięte przez administratora)Mam wrażenie, że większość z tych opinii pisała długoletnia pracownica Intercam AP. Ja nie polecam, przeżyłam, szkoda, że nie da się odprzezyc. Na plus jest to, że wypłaty na czas zawsze były.

Larysa

Myślę, że każda dziewczyna lub kobieta, która chciałaby pracować bez wychodzenia z domu powinna spróbować pracy w Intercam. Elastyczny grafik, możliwość brania zaliczek, stała stawka godzinowa plus prowizja oraz dodatkowe bonusy finansowe, to tylko niektóre z atutów tej pracy. Moim zdaniem warto się przekonać osobiście:)

Jackson

Wszystkie opinie dotyczą pracy po stronie dziewczyn, jak to wygląda od strony moderatora?

Johannes
@Jackson

Jackson-pracuję tam jako moderator, co chcesz wiedzieć? :)

Możecie opisać nową sytuację Intercam? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

CamGirl

Nowa sytuacja jest taka, jak i stara. Żerowanie na naiwności dziewczyn, handlowanie ich wizerunkiem, namawianie do negliżu w internecie, zabieranie 80-90% zarobków, które dziewczyna zdobywa bez tego bezsensownego pośrednictwa, kary finansowe rzędu 5-50 euro za choćby schylenie sie i zniknięcie z kamery na sekundę... To jest zwyczajny wyzysk, jak ktoś chce pracować na kamerkach, to lepiej zająć się tym samemu. W internecie jest mnóstwo informacji jak się do tego zabrac, który pit rozliczyć (bo oni żadnego pitu nie rozliczają, ta umowa nie jest nic warta), strony pobieraja 10-30% zarobków, intercam pobiera jeszcze 80-90% od tych pozostałych 70-90%. Za tak naprawdę nic.

niki
@CamGirl

Jak zaczac taka prace samodzielnie? jakie strony polecasz?

@CamGirl

Piszesz, że firma Intercam z Łodzi handluje wizerunkiem dziewczyn, które tam pracują. Czy te kobiety wyrażają na to zgodę, bądź taka adnotacja zapisana jest w podpisywanej przez nie umowie? Piszesz o tym, że firma zabiera 80-90% zarobionych pieniędzy przez osoby tam pracujące - czy właśnie tego typu kwota została ustalona na poziomie rozmowy rekrutacyjnej i podpisana w umowie przez obie ze stron?

Bożena

@kleopatra, piszesz, ze pracując w firmie Intercam na każdym kroku można zostać ukaranym, jednak nie wyjaśniasz do końca o co chodzi. Bądź proszę jak miła i rozwiń swoją wypowiedź o rzetelne, zgodne z prawdą przykłady.

Sara

Totalne dno nic dodać nic ująć. Trzymać się z dala od tego bo tylko nabawisz się stresu i problemów.

kleopatra
@Sara

zgadzam ie na każdym kroku możesz zostać ukarana i otrzymasz PNW a są duże miałam wieloletnie doświadczenie z tą firmą

zielonooka

nie polecam umowa jest śmieciowa do niczego się nie liczy na odchodne straszą cię ,że nie usuną twoich zdjęć z sieci firma rzekomo zagraniczny portal (usunięte przez administratora) prawda w pl jest dostępne nie ma żadnych zabezpieczeń nawet dziecko z podstawówki może sb wejść gdzie strony dla dorosłych zwykle są zabezpieczone w tym portalu nie ."w umowie nie ma napisane ,że trzeba przepracować 2 tyg okres wypowiedzenia"-na koniec jak wyślesz im rezygnację zaczynają cię straszyć wysyłają pisma do zapłaty na początku mydlą oczy nie będziemy pani robić problemów jak pani odejdzie.Jedno wielkie kłamstwo odradzam dziewczyny dobrze się zastanówcie nie warto podpisywać nic same nieprzyjemności z tą firmą !!!!!!!!!!Miałam ogromne nieprzyjemności.

Zostaw merytoryczną opinię o Intercam Studios Poland Sp. z o.o. sp.k. - Łódź

• Jak się pracuje w Intercam Studios Poland Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Intercam Studios Poland Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intercam Studios Poland Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 7 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Intercam Studios Poland Sp. z o.o. sp.k.