Rastal Sp. z o.o.

Opinie o Rastal Sp. z o.o.

Obiektywny

Dajcie już spokój z tym chłopem ze zm.C przecież nie ma mu nic do zarzucenia, da się wszystko załatwić, wszystko ustalić... kryje (usunięte przez administratora) nie raz przed biurem, przed panem K.K. dajcie spokój już Żmije jedne... Nie miałem w swojej karierze zawodowej lepszego przełożonego. Pozdrawiam Panie Mar.u będę i jestem za taka kadra średniego szczeblu.

Noname

Hejka, co sądzicie o pracy na utrzymaniu ruchu?? Jak jest jeżeli chodzi o atmosferę i zarobki?? Zastanawiam się nad zmianą pracy i jestem ciekaw tej pracy

Jaro

Jak wygląda praca i atmosfera w Waszej firmie i czy warto złożyć papiery jako magazynier .

Majkel
@Jaro

Jaro, atmosfera dobre, od stycznia dali jakaś podwyżkę a kierownik znośmy.

Justyna

Z tego co znalazłam w necie, to szukają asystentki zarządu. Mógłby ktoś powiedziec jakich zarobków mniej wiecej się spodziewać na tym stanowisku? Bo nie podali w ogłoszeniu. I jak bardzo dobrze trzeba znać angielski? B2 wystarczy?

Pracownik Produkcji

Nikt o nic nie pytał- bez przeszkolenia na produkcje

Trzeba pracować a nie pytać- najlepiej na umowe zlecenie bo tanio dla firmy

Barbara

witam. szukają asystentki zarządu. ktoś ma jakąś opinię na temat pracy na tym stanowisku i by mi napisał coś więcej? zależy mi na takim praktycznym ujęciu. Praca podobno w młodym zespole... :) a jaki średni wiek by był tak z ciekawości?

JP

Witam Wszystkich i mam pytanko jak obecnie wygląda praca, atmosfera i pieniądze w tej firmie i czy warto poświęcić czas .

Miki

Hejka, szukam dojazdu z Andersa w Gliwicach w godzinach 6-14 od poniedziałku do piątku. Wiem, że są 2 autobusy z centrum,zatem dobre rady proszę dla siebie pozostawić.

Grażyna
@Miki

Znalazłaś ten dojazd? Słuchaj, mogę Ciebie zapytać jako pracującą w R. ile kobiety zarabiają na produkcji? @Ktoś w zeszłym roku tak pisał, że... A inflację mamy taką, że człowiek nie chce startować do pracy póki nie wie, za ile.

Nie polecam nikomu tej pracy. Kierownic ze zmiany C okropny. Stosujący mobing, polskie prawo niestety dopiero od 6 miesięcy nieprzerwanego poniżania i krzyku respektuje przemoc przez przełożone jako mobing. Pracowałem tam za którtko by to zgłosić. Zwolniłem się SAM po trzech dniach.’

@Marek

Po trzech dniach? To dośc krótko aby wyrobić sobie opinię. Jaką umowę miałeś która pozwalała ci tak szybko odejśc?

Ktoś

W skrócie praca wygląda tak: Mężczyźni- ustawienie maszyn oczywiście z pomocą kierownika,zero obowiązków,siedzenie na tel i posiadanie wszystkiego w 4 literach-wyplata super,kobiety- ciężka praca fizyczna posiadanie kupę obowiązków ciągła gonitwa czasem brak przerwy-wyplata hm psie pieniądze,biuro -oczy zamknięte na wszystko,decyzja o zwolnieniu była najlepsza jaka mnie spotkała pozdrawiam

Elżbieta
@Ktoś

Skąd w takim razie wynika tak duża różnica w pracy jako mężczyzna i jako kobieta? Wydaje mi się, że mężczyźni powinni wykonywać równie ciężką pracę fizyczną jak i kobiety bo przecież mają do tego jeszcze większe predyspozycje. Czy jakiś Pan mógłby się do tego odnieść i napisać jak to jest?

Mick
@Elżbieta

Kobiety wykładają szkło na taśmę produkcyjna, naprawdę prosta i łatwa czynność, mężczyźni za to ustawiają maszynę tak by była ciągłość produkcji. Jeśli jakas kobieta z zakładu uważa ze jest w stanie ustawić ręcznie maszynę, brudzić rece smarami, farbami i ma przede wszystkim odpowiednie umiejętności manualne to czemu nie zgłosi się na operatora ? Kobiety maja wyjątkowo łatwa prace, jedyny minus to monotonia.

@Mick

Rozumiem że ten komentarz napisał Pan który przeszedł przez wszystkie stanowiska produkcyjne w tej firmie,bo jeśli nie to zapraszamy....Panie które pracują na taśmach i na piecach w ciągu miesiąca przerzuca więcej kilogramów ręcznie niż nie jeden pan w ciągu życia i nie jeden który w tej firmie miał zmieniać na przerwy to po 15 minutach był umierający i słaby więc żałosne e jest wypowiadanie się o pracy innych,jeśli chodzi o ubrudzenie się smarem to nie bądźmy śmieszni wszystkie Panie (usunięte przez administratora) nie raz też sprzątają maszyny bo Panowie nie mogą więc trochę pokory... Szanujmy się na wzajem i najlepiej nie komentujmy spraw o których nie mamy pojęcia a wszystkim nam będzie żyło się lepiej

Rox

Komentarze o tym jak jest naprawdę usuwa się,żałosne !!!!

Xxx
@Mick

Mick to może zamieńmy się stanowiskami tak na miesiac? Tobie kierownik zmiany pomaga przy ustawianiu maszyny więc nie rób z siebie takiego geniusza... A jak jesteś taki mądry to wykaz się swoją mądrością na każdym stanowisku w pracy i udowodnij, że mamy taka łatwa pracę....

Potwierdzam

Nieistotne

Bardzo niemiły kierownik ze zmiany C nie wytłumaczył nic dokładnie, wszystkiego nas uczył operator maszyny, ciężka praca fizyczna, (usunięte przez administratora). W sumie to jestem zadowolony (usunięte przez administratora)

istotne
@Nieistotne

znasz takie powiedzenie " Złej baletnicy przeszkadza nawet rąbek (u) spódnicy " dwie lewe ręce i brak chęci do pracy- taka prawda!

????
@Nieistotne

Czyli wszystko do (usunięte przez administratora) ale w sumie to jest pan/i zadowolony/a?

Niexx
@istotne

Zgadzam się z kolegą wyżej, pracowałem w tej firmie kilka lat temu, wspominam bardzo źle.

Martwie sie o zdrowie

Witam i mam pytanie. Dostałem ofertę z firmy Rastal na umowe zlecenie za (usunięte przez administratora) na godzinę. Czy zaczynając prace w firmie otrzymam SOI w postaci ubrania roboczego oraz niezbędnych środków ochrony na stanowisku ? Czy zostanie przeprowadzone szkolenie BHP stanowiskowe przez osobę uprawnioną w zakresie BHP ? Co sie dzieje jak pracownik podczas pracy na umowe zlecenie ulegnie wypadkowi w pracy ? Czy jest fajna rodzinna atmosfera a ludzie się szanuja wzajemnie ? Dziekuje za info

Chłop

Te baby to potrafią ino narzekać i nic nie robić my zapierdzielamy przy maszynach a one tam ino klechaja.

Chyba kpisz
@Chłop

(usunięte przez administratora)óre jak twierdzisz potrafią tylko klachac” tak naprawdę robią Ci robotę.Wielki Pan Operator ustawi maszyne i tyle go widzieli.Uważasz ze podczas kiedy (usunięte przez administratora)a produkcji bo (usunięte przez administratora)maszyny ja(usunięte przez administratora)wasze stanie i posiadanie nas w głębokim poważaniu jest fair? Wieczne dopraszania się was o to byście zwrócili uwagę tez na to co dzi(usunięte przez administratora) ?Uważasz ze na ustawieniu maszyny kończą się twoje obowiązki ? Mysle ze nie jest do definicja współpracy ... Ludzie zamiast wiecznie obrzucać się (usunięte przez administratora) pretensjami po portalach nie możemy porozmawiać jak dorośli ludzie ? Macie jaja żeby tu komuś cisnąć to miejcie je również żeby zrzygac to komuś prosto w twarz !

@Chyba kpisz

I widzisz,, Baby ach te baby ,,non stop tylko narzekacie to powiedz mi po co tam pracujesz ?(usunięte przez administratora)Nie wydaje mi się więc drogie kobietki skaczcie narzekać praca jak każda inna,stanowiska są podzielone i tak jak operatorzy nie są po to żeby pracować na produkcji,tak i wy nie jesteście po to żeby być na maszynach jak źle to jest od tego Pan M i wyjaśniajcie swoje zale u niego

Ktoś

Powiem wam wszystkim tak..pracuje tam już jakieś czas i to na wszystkich zmianach u (usunięte przez administratora) spokojnie u (usunięte przez administratora)nie wiem jak to opisać ale zrobię to swoimi słowami..ten niby kierownik to potrafi tylko przyjść i podkręcić piece tak że dziewczyny już muszą zap...tak samo robi też z maszynami że chłopaki tam musza się również wkur..dlaczego biuro nie robi z nim porządku a robi z innymi osobami może czas wziąć się za niego a nie innych jak jest problem to (usunięte przez administratora)nie ma bo on nie wie co ma powiedzieć..nie zdziwię się jak ktoś mu kiedyś jeb..moim skromnym zdaniem to właśnie (usunięte przez administratora)powinien z nim porozmawiać i zacząć od niego robić porządek

07 zgłoś się
@Ktoś

apeluje o rozsądek ! zawsze możesz zmienić pracę :) nie ma przymusu pracy w Rastal :)

Automat do lodów
@07 zgłoś się

Masz racje bo w firmie zostaly tylko osoby bez ambicji lub osoby które lubią się spotkać rodzinnie w pracy bo w domu im mało tematów.

Czy pracownicy Rastal Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Automay

Tak w kasowanie na siebie . Za 2 zl kazdy by Cię sprzedał. Taka(usunięte przez administratora).

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Rastal Sp. z o.o.?

Automay

Jaka rozmowa kwalifikacyjna ? Za 20 zl na godzinę to każdego (usunięte przez administratora)by nie tracił swojego życia za takie pieniądze. 20 zl brutto na godzinę i do przodu a jak nie ma roboty to koniec umowy i zadzwonimy jak znów będzie. Ale cóż sie mozna spodziewać po (usunięte przez administratora). Osoby które pracują za takie pieniądze (usunięte przez administratora)

Witam czy są tutaj osoby które czują się pokrzywdzone przez firmę w jakiś sposób? Mobbing,wykorzystywanie względem pracy (godzin) niesłuszne zwolnienie, niezgodność wypłat itp. i chciały by w końcu zrobić z tym porządek.??

Ktos

Mysle ze takich osób znalazłoby się kilka lub kilkanaście ,jednakże każdy sra pod siebie i tylko gadać potrafi jak mu zle i nie dobrze. Zamiast biadolić może warto coś z tym zrobić ?

Po twoich wpisach widać , ze jesteś twardy tylko i wyłącznie anonimowo... Nie jest mi Cię nawet żal . A porządki zacznij może robić od samego siebie ! Nie znasz człowieka, nie wiesz co tak naprawdę robi, nie pomyślales,że on takze ma kogos nad sobą . Może i niektórzy wyżej stają niż d.. mają, ale TY raczej robisz pod siebie. Tak jak napisałeś pracy jest dużo na mieście. GOOD LUCK

rolnik

racja, zrób tak! weź się w garść i zacznij nowy rok od zmiany pracy i nauki pisania :) ps. skoro chcesz " wziąść" to możesz "braść" pełnymi garściami hahahahah

inglot

wziąć!!!!

Brajan

@Nick Błędy i składnia podpowiadają że z podstawówki to masz pewnie z 12 świadectw.

Czy zdarzają się nadgodziny w Rastal Sp. z o.o.?

Godzin

Wygląda to na jakieś zastraszanie, bo nikt z firmy Rastal nie chce się już udzielać na tym portalu. Albo jest tak dobrze, albo wręcz odwrotnie ... tak źle?

rolnik
@Godzin

Nikt nie ma ochoty na rozmowy na tak niskim poziomie :)

Misiek

Pracowałem na produkcji i powiem Wam, że nie polecam..... Zmiana Roberta jest najgorsza..... Z niektórymi osobami da się porozmawiać ale z 1 młoda co tam od niedawna pracuje wgl nie można się dogadać...... Niestety co jej powiesz co Ci się nie podoba to odrazu w obronie przylatuje mamcia.... Niestety rodzina powinna być rozdzielona.... Wtedy nie były by takie wyszczekane i raz dwa zostały by usadzone......

Tola
@Misiek

Oczywiście że te dwie zmiany są najgorsze bo sami kierownicy na to pozwolili matka z córką siostra z bratem od brata dziewczyna i tak lawiną leci

Lololo
@Misiek

Może byś to prosto w oczy powiedział (usunięte przez administratora)a nie anonimowo to każdy może :)

Misia
@Lololo

A żebyś potem nasłał na niego swoich ziomków z torkipy żałosnych mlasiów którzy potrafią w grupie kozaczyć no niestety była taka para kiedyś która miała smyczki z piasta i kazano im je schować bo ćwoki żabskie sobie tego nie życzyły odradzam każdemu tam pracę polowa patologi sośnickiej tam pracuje

@Lololo

Na szczęście głupia lalo nie muszę już Twej zacnej buźki oglądać....???? prawda w oczy kole.... Tobie powiedzieć coś w twarz to odrazu wyzywasz itp, bo nie masz godności żeby to przyjąć na swoje barki .... Idź z mamuśka na piwo.... ????????Na szczęście już w tej chorej firmie nie pracuje i nie muszę oglądać tego syfu jak włazicie Robertowi do (usunięte przez administratora)

Dochodzacy
@Tola

Byłeś na tej zmianie? Widziałeś kto co robi ? Znasz te osoby? Po co te Twoje durne wypowiedzi,?

Ciekawy
@Misiek

Wyszczekane? Proszę cię ja bym to prostactwem nazwał a nie wyszczekaniem!

Mam
@Misiek

A co cie tak dziwi jak ona nie umie po polsku rozmawiać. Z nią tylko łaciną!

@Mam

Nie daleko pada jabłko od jabłoni, z kogoś musiała wziąć przykład..... Niestety powiesz jej w twarz co myslisz o niej to odrazu wojna na cały piec.... Lizodupy od Roberta więc nikt nic im nie zrobi..... Ale przyjdzie taki czas, że karma do niej wróci....

Niki
@Misiek

Tak tak mamusia nauczyła ja nienawiści do ludzi, przekleństw i jeszcze parę innych potrzebnych do zycia rzeczy. Może być dumna :-)

Pankracy
@Misiek

Obydwie do mnie zarywały a mloda nie jednego operatora zaliczy ła. Podobno dobrze przez braja. ????

Bolek
@Misiek

Mi się tam zmiana Roberta podobała. Wszystko jasno przekazane co kto ma robić, jak nie dawałem rady to mi pomagali bez żadnych problemów Nie wiem skąd ten komentarz ze to jest najgorsza zmiana

@Bolek

To wszystko wyjaśnia jesteś facetem to ci pomagali.

Mmmm
@Pankracy

A kto młodej nie zaliczył.... Brała wszystko co tylko się da, żeby ją ktoś przeleciał.... Nie liczy się jakoś a ilość w tych czasach

Motyka
@Bolek

Ja byłam na zmianie Roberta i na zmianie Marka. Praca jak gdzie indziej wszystko wytłumaczone jak należy. Szkoda ze aktualnie nie zatrudniają bo chętnie bym znowu wróciła.

Brawo

Brawo,trzeba było wirusa żeby ktoś się wkoncu wziol za operatorów laserów i ludzi ciągle będących na l4......wraca nadzieja że w tej firmie w końcu będzie normalnie i sprawiedliwie

Ditrich
@Brawo

Oni się chyba sami wykończyli. Teraz się pewnie zaczna porzatki.

Obiektywny
@Ditrich

Początki ????‍♂️

OLO

Czy są może przyjęcia do firmy Rastal?

Xxx
@OLO

Czy tak trudno jest przyjść i zapytać w biurze?

Zostaw merytoryczną opinię o Rastal Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Rastal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rastal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rastal Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 4 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rastal Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Rastal Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rastal Sp. z o.o.