Glass Produkt Sp. z o.o.

Pyskowice

Opinie o Glass Produkt Sp. z o.o.

77777 2013-06-05 18:38:55
Najorsza firma jaka jest wymagaja od ciebie niewiadomo czego premie zabieraja nie wiesz nawet kiedy i za co i oceny pracownikow na koniec miesiaca jak w szkole;/ A do tego chodzi typek w bialym kasku i mysli ze wie wszystko najlepiej
żule pepę 2013-07-02 15:48:02
robiłem tam kilka lat temu i dość długo.(usunięte przez administratora) Niepolecam
bizon 2015-12-09 06:47:53
Jak dobrze będziesz dziobać to premie zawsze będziesz mieć, a na plus będziesz jak z stamtąd odejdziesz :)
Hitler 2015-12-10 12:46:14
Tragedia
dupablada 2015-12-11 00:42:12
A z kad ty to wiesz?
koko 2015-12-26 11:45:47
czy w glass wypłacają wczasy pod gruszą?
rty 2016-01-25 20:08:30
praca na 2 czy 3 zmiany??
bad boys 2016-03-23 21:36:34
Jestem ciekaw jak wyglądają urlopy w tej firmie bo słyszałem od kogoś ze sa tylko w zime. To totalna lipa. A premia jest uznaniowa czyli może być lub nie? Wynagrodzenie jest dobre dla tych co mieszkają w okolicy bo dla tych co mają utrzymać rodzine i dojechać do pracy to jest znikoma kwota.
xyyz 2016-05-05 12:10:12
Witam. Jeśli ktoś jest zainteresowany opinią i tym jak wygląda praca w tej firmie to pozwolę sobie wypunktować najważniejsze rzeczy.
-Wynagrodzenie to najniższa krajowa plus premia uznaniowa. Kompletną bzdurą jest to, że ktoś napisał 1800 plus premia.
-Premie mogą zabrać bez powodu. Niestety to prawda. Nigdy nie wiadomo ile dostanie się na koniec miesiąca, dlaczego tyle, czemu zabrali.
-Urlopy są TYLKO w zimę i to pracodawca decyduje kiedy kto idzie na urlop. Nie da rady samemu ustalić terminu.
-Nie ma żadnych wczasów pod gruszą.
-Jeśli idziesz na L4 to przygotuj się na drastyczne cięcie premii i to, że będziesz podejrzewany o oszustwo. Dla nich człowiek nie powinien chorować. Jeśli zdarzy się jakieś dłuższe chorobowe, czy powiedzmy jedno po drugim to można się spodziewać kontroli w domu.
-Od pracownika wymagają dosłownie wszystkiego.
-Pomimo tego, że większość pracowników jest w porządku to niestety ta 'mniejszość' psuje atmosferę w pracy. Dzieją się różne nieprzyjemne akcje. Kierownictwo olewa ludzi, a na celowniku są zawsze ci którzy nie boja się odezwać.

Nie polecam tam pracować. Chyba, że ktoś lubi się wieczne denerwować i martwić o to co będzie następnego dnia w pracy.
Bad Boy 2016-05-25 20:29:47
xyyz dzięki za szczegóły a pod Nickiem Glaco pewno się kryje @.
xyyz 2016-07-06 18:45:18
Możliwości rozwoju? Proszę Cię! Nie ma awansów wewnętrznych... Jak dadzą cię na jedno stanowisko to później robisz na nim następne 5 lat. Ale będą wymagać od ciebie 'uniwersalności' jak to lubią nazywać. Czyli wymagają wszystkiego za psie pieniądze. Czy się kryje małpa, czy nie to nie wiem. Jakoś za mało w tych wypowiedziach gloryfikowania firmy i 'małpowej filozofii' :D
sa 2016-07-07 15:22:59
powem Wam, że teraz na pewno jest kierownik produkcji u nich to obry i opłacalny zawód, ale nie wiem jak wygląd cała grupa?
Adrian 2017-01-14 11:22:32
Najgorsza firma na świecie! Jeśli ktoś chce poczu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to niech się zatrudni...
Typ w białym kasku wszystko wie najlepiej i jest najlepszy na świecie :)
Kto ma wiedzieć ten wie.
Zostaw swoją opinię o Glass Produkt Sp. z o.o. - Pyskowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Glass Produkt Sp. z o.o.