logo Glass Produkt Sp. z o.o.

Glass Produkt Sp. z o.o.

Pyskowice

Opinie o Glass Produkt Sp. z o.o.

77777 2013-06-05 18:38
Najorsza firma jaka jest wymagaja od ciebie niewiadomo czego premie zabieraja nie wiesz nawet kiedy i za co i oceny pracownikow na koniec miesiaca jak w szkole;/ A do tego chodzi typek w bialym kasku i mysli ze wie wszystko najlepiej
żule pepę 2013-07-02 15:48
robiłem tam kilka lat temu i dość długo.(usunięte przez administratora) Niepolecam
bizon 2015-12-09 06:47
Jak dobrze będziesz dziobać to premie zawsze będziesz mieć, a na plus będziesz jak z stamtąd odejdziesz :)
dupablada 2015-12-11 00:42
A z kad ty to wiesz?
koko 2015-12-26 11:45
czy w glass wypłacają wczasy pod gruszą?
rty 2016-01-25 20:08
praca na 2 czy 3 zmiany??
bad boys 2016-03-23 21:36
Jestem ciekaw jak wyglądają urlopy w tej firmie bo słyszałem od kogoś ze sa tylko w zime. To totalna lipa. A premia jest uznaniowa czyli może być lub nie? Wynagrodzenie jest dobre dla tych co mieszkają w okolicy bo dla tych co mają utrzymać rodzine i dojechać do pracy to jest znikoma kwota.
xyyz 2016-05-05 12:10
Witam. Jeśli ktoś jest zainteresowany opinią i tym jak wygląda praca w tej firmie to pozwolę sobie wypunktować najważniejsze rzeczy.
-Wynagrodzenie to najniższa krajowa plus premia uznaniowa. Kompletną bzdurą jest to, że ktoś napisał 1800 plus premia.
-Premie mogą zabrać bez powodu. Niestety to prawda. Nigdy nie wiadomo ile dostanie się na koniec miesiąca, dlaczego tyle, czemu zabrali.
-Urlopy są TYLKO w zimę i to pracodawca decyduje kiedy kto idzie na urlop. Nie da rady samemu ustalić terminu.
-Nie ma żadnych wczasów pod gruszą.
-Jeśli idziesz na L4 to przygotuj się na drastyczne cięcie premii i to, że będziesz podejrzewany o oszustwo. Dla nich człowiek nie powinien chorować. Jeśli zdarzy się jakieś dłuższe chorobowe, czy powiedzmy jedno po drugim to można się spodziewać kontroli w domu.
-Od pracownika wymagają dosłownie wszystkiego.
-Pomimo tego, że większość pracowników jest w porządku to niestety ta 'mniejszość' psuje atmosferę w pracy. Dzieją się różne nieprzyjemne akcje. Kierownictwo olewa ludzi, a na celowniku są zawsze ci którzy nie boja się odezwać.

Nie polecam tam pracować. Chyba, że ktoś lubi się wieczne denerwować i martwić o to co będzie następnego dnia w pracy.
Bad Boy 2016-05-25 20:29
xyyz dzięki za szczegóły a pod Nickiem Glaco pewno się kryje @.
xyyz 2016-07-06 18:45
Możliwości rozwoju? Proszę Cię! Nie ma awansów wewnętrznych... Jak dadzą cię na jedno stanowisko to później robisz na nim następne 5 lat. Ale będą wymagać od ciebie 'uniwersalności' jak to lubią nazywać. Czyli wymagają wszystkiego za psie pieniądze. Czy się kryje małpa, czy nie to nie wiem. Jakoś za mało w tych wypowiedziach gloryfikowania firmy i 'małpowej filozofii' :D
sa 2016-07-07 15:22
powem Wam, że teraz na pewno jest kierownik produkcji u nich to obry i opłacalny zawód, ale nie wiem jak wygląd cała grupa?
Adrian 2017-01-14 11:22
Najgorsza firma na świecie! Jeśli ktoś chce poczu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to niech się zatrudni...
Typ w białym kasku wszystko wie najlepiej i jest najlepszy na świecie :)
Kto ma wiedzieć ten wie.
MICHAŁ O 2017-02-20 11:59
JEDEN WIELKI ŻART!!!!!!
szczery 2017-03-04 08:11
Praca jest stojąca i w ruchu.W zależności od stanowiska.Na końcu lini-tzw"tokolarka"ściągasz szyby z lini,tempo pracy duże jeśli jest dużo zamówień.Szyby są zarówno ciężkie jak i lżejsze.Stoisz z drugą osobą i pracujesz fizycznie("je#iesz),do tego jeden klei korki do szyb,jeszcze trzeba klepać rogi specjalna gumką-którą się skąpi i wydaje z łaski,rekawiczki też z lachą sie dostanie jak już sa naprawde zajechane,drugi przeważnie obsluguje maszynę i patrzy na zamówienie.
Szyby-np balkony są ciężkie i można "dostać po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;Do tego hałas i smród spoiwa łączacego kleju,który też dokłada jedna z osób do pieca z którego czuć śmierdzące opary jakby plastiku-gumy.Na wcześniejszych odcinkach lini wkłada sie w kółko pojedyńcze szyby,kobiety przeważnie wkładają na linie ramki,jest jeszcze stół gdzie odłamuje sie nadmiar pociętego szkła i odkłada na stojaki.W tej pracy duże ryzyko pocięcia sie bo to szkło,i tacy już byli co sie pocieli,a także poparzenia od kleju na gorąco-hotmelt.
Atmosfera w pracy nieciekawa-tworzone są różne dziwne konflikty,nakazy,to co piszą o typie w białym kasku-aka małpa to prawda,ale zapominają o typach w zielonych kaskach-brygadziści,i żółtym kasku-tzw kontroler jakości.Ci wcale nie lepsi,do tego cycu-kierownik.Ogólnie ci panowie chodzą po hali,wiecznie coś im przeszkadza,czepiają sie byle pierdół.
Elementy mobingu w firmie oczywiście występuja i tylko głupi ich nie zauważy.
Zarobki najniższa krajowa plus premia według "widzimisie",w praktyce 1600-1800 zeta-czyli głodowe pensje,bo sie narobisz,a żeby siłe mieć to trzeba zjeść,i wiele wam z tej wypłaty nie zostanie,ale firma ma to gdzieś.Jak ktoś dłużej robi to tą stówe dwie ma więcej-tylko pytanie czy warto gnić w takim kołchozie jak firm dookoła wiele,plus do tego można jechać zagranice.Jak nie masz już wyjścia to idź,ale po krótkim czasie sie skapujesz że to co tu napisałem jest prawdą.
Alicja 2017-04-05 14:29
@MICHAŁ O, co masz na myśli?
Michał 2017-05-16 22:47
Ta firma to jeden wielki żart.. a typ w białym kasku to porażka
!!! 2017-05-17 15:22
NIE POLECAM!!!
chcacy pracy 2017-07-27 09:29
A jest ogloszenie na spawacza co wy o tym stanowisku napiszecie ciekawego?
Alicja 2017-08-04 09:31
@!!! co sprawia, że nie polecasz pracy w firmie? Możesz powiedzieć jakie masz konkretnie zastrzeżenia co do Glass Produkt Sp. z o.o. jako pracodawcy? Takie informacje będą bardziej przydatne dla osób, które myślą o pracy w firmie, tym bardziej że to co Tobie nie odpowiadało, dla innych osób może nie mieć takiego znaczenia.
Adik 2017-08-10 13:49
co nie polecam ? kierownika który o wszystko sie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] no i co najważniejsze agenta w białym kasku...
Były pracownik 2017-09-22 11:06
NIE POLECAM!!! stres,stres i jeszcze raz stres!
Alicja 2017-09-26 11:33
@Były pracownik możesz powiedzieć w jakim dziale firmy pracowałeś? Co konkretnie sprawiało, że praca w Glass Produkt była dla Ciebie aż tak stresująca?
Zostaw swoją opinię o Glass Produkt Sp. z o.o. - Pyskowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Glass Produkt Sp. z o.o.