Rastal Sp. z o.o.

Opinie o Rastal Sp. z o.o.

Papa

Dajesz się obłapywać lub podszczypywać to masz pracę na bank

Czesiu

(usunięte przez administratora)Czemu na tym dziale nie ma facetów????????????????Jestem byłym pracownikiem.Jako facet wiem do tego utrzymuję znajomości.Wiem też,że niektóre osoby (usunięte przez administratora)

Chętnie Nowy wpis
@Czesiu

Gdzie można coś zyskać ? Też spróbuję

Olka Nowy wpis
@Papa

Tak łatwo to chyba nie jest, bo nawet ofert pracy nie znalazłam. Pracownika biurowego szukali kilka lat temu - tylko na takie ogłoszenie natrafiłam. W biurze jest aż tak stabilnie? Zastanawiam się czy jest w ogóle sens interesować się tą firmą.

Wszechświat Nowy wpis
@Olka

(usunięte przez administratora) - do biura przyjmują(usunięte przez administratora) a na produkcję tylko na umowę (usunięte przez administratora)

zły Nowy wpis

(usunięte przez administratora).Kupisz sobie obiad i dasz do lodówki-ła(usunięte przez administratora) Zauważono, że z 2 osoby biorą sobie obiady dla całej rodziny. Idą dwie osoby i biorą 6 obiadów - rzekomo dla kogoś. Przeważnie ranna zmiana. Przyjdziesz na popołudnie i pusto mimo, że w ten dzień jest uzupełniany automat

pracownik jeszcze

Omijać szerokim łukiem.Pracujesz jak robot w upale.Każdy ma to gdzieś i chce dokopać.Nawet nie ma czasu zjeść śniadania,a kierownicy zostawiają maszyny i chodzą na fajkę co 15 minut.Jesteś na takiej maszynie i zatrzymiesz, bo kierownik jest na fajce to wielkie pretensje, bo sztuki nie idą.(usunięte przez administratora)na hali.Pracujesz - harujesz przy czyszczeniu szkła nitrem bez maski.Żal mi tych co myślą,że są niezniszczalni.Trzeba się szanować.Szukam innej pracy takiej w której mnie docenią.Szacunek dla ludzi z rozumem

Gg

Od kiedy w tej firmie są brygadzistki? Bo pracuje już trochę i nie kojarzę

Ob
@Gg

Niektóre s(usunięte przez administratora)

Jak się pracuje z ludźmi z Rastal Sp. z o.o.?

raswyj

Bardzo ciężko.Każdy jest mądrzejszy od prezydenta. Każdy się śmieje jak coś ci nie wychodzi lub nie nadążasz - przykre

Obserwator

Brygadzistka (usunięte przez administratora) się nie dzieje

Pracownik Produkcji

Nikt o nic nie pytał- bez przeszkolenia na produkcje

Trzeba pracować a nie pytać- najlepiej na umowe zlecenie bo tanio dla firmy

Obserwator

Koledzy i Koleżanki Dziś kończy się tydzień (usunięte przez administratora)

@Obserwator

Pomimo uśnięcia (usunięte przez administratora) temat (usunięte przez administratora)temat

Do czego może mi tu być w pracy asystentki działu sprzedaży potrzebna dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności Excel? Rzadko jest mi to potrzebne i zielonego pojęcia nie mam, czy moja znajomość tego pakietu byłaby wystarczająca. Zresztą, czy jest to sprawdzane w trakcie rekrutacji?

brudny harry

Praca coraz gorsza. Dokładają obowiązków. Człowiek wyszkolony na paru stanowiskach, ale zarobki mimo rozmowy bez zmian. Tu pracują roboty, a nie ludzie.Uciekam z tego chorego mapet show

@brudny harry

Z czego wynika to, że dokładają obowiązków? Dochodzi wiele nowej pracy, czy jest za mało ludzi i ktoś to musi zrobić? Dlaczego nie zatrudnią nowych osób, aby robili te rzeczy, z oszczędności? A i jak dokładane jest pracy, czy to oznacza konieczność nadgodzin?

brudny harry

Niby zatrudniają, bo ogłoszenia są. Ludzie porobią parę godzin lub dni i uciekają z tej gorącej harówy.Nie dziwię się

uciekam jak najdalej

Omijać szerokim łukiem. Robisz za czterech jak nie za pięciu. Nie przyjdziesz na nadgodziny i ciach p premii. Przepisy BHP tu ich nie ma

Nocka

I co tam dzisiaj ustaliliście? Podobno znowu zadnych informacji. Zobaczycie zostaniemy bez pieniędzy a gebeжs oszczedza i się cieszy.

Malgorzata
@Nocka

Z informacji mi wiadomych przyjechali na wycieczkę a nie rozwiązywać problemy ludzi. Teraz Polski zarząd ma asa ze oni robili wszystko a Niemcy ich olali. Tutaj by trzeba zatrzymać całą fabrykę na kilka dni zeby oni to poczuli ze bez nas nic sami nie zrobią.

Widziałem w zeszłym roku ofertę (usunięte przez administratora) w naświetlarni.Nie było tam podanych widełek wynagrodzenia, za to w benefitach wpisano 500 zł premii. Czy to premia miesięczna czy może roczna? I czy trudno ją uzyskać?

7 lat

Jutro zapytam czy u nich też nie dają żadnych podwyżek i czy to jest prawda że mają inne programy socjalne

jezz

Rastal= zdewastowany kręgosłup, płuca, zszargane nerwy, stres,uczulenia, bezsenność, migrena, a na koniec = game over. Uciekam jak najdalej. Do tego jeszcze te 3 zmiany i harówa w tym upale

jessika

Każdy ma dużo do powiedzenia,ale jak dojdzie do rozmowy z górą to każda jak szara myszka ucieka do kąta i się rumieni, uśmiecha i robi pod siebie tak naprawdę.Na swoim dziale z byle czego robi aferę o byle(usunięte przez administratora)

Gliwice

Chciałem zapytać,czy na dział manualny są przyjęcia?Od osób z produkcji słyszałem,że są tam najlepsze zarobki i tylko jedna zmiana.Jak tam się pracuje (atmosfera,podejście do nowego pracownika itp.?)

@Gliwice

Z tego co wiadomo na działy manualne nie ma narazie przyjęć.

Jaqlin
@Gliwice

Nikt nie ma zdania.Same baby tam robią,a kierownikiem jest facet.Daj eto do myślenia.Nie lubi konkurencji na to wychodzi.Nikt nic nie pisze,bo każdy się boi o swoje (usunięte przez administratora)

Sitek
@Gliwice

Nie wszyscy robią na jedną zmianę- tylko wybrańcy.

Demorywacja

Z ostania wiadomością jaką przekazali nam przełożeni w związku z podwyżkami chciałem napisać jako pracownik że bardzo negatywnie to wpłynęło na załogę. Demorywacja level hard! Brawo dyrekcja ! Brako kierownictwo za brak reakcji ! Mam nadzieję że place się wytrwają i wszyscy będą równie traktowani.

Xxx
@Demorywacja

Tylko to nie jest zależne od dyrekcji, tylko od zarządu z Niemiec. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Kandydat do zjebki
@Xxx

Firma jest zarejestriwana w Polsce więc wszytko działa wg PL warunków i polskiego kodeksu pracy. To że nie ma podwyżek to jest wina dyrekcji w Polsce ponieważ slabo na nich naciskają, bo boją się o swoją posadę na której maja dobra kase. Im niższe zarobki ludzi tym większe są wykazywane oszczędności do Niemiec. Już od dawna wiadomo ze Niemcy maja doświadczenie w tworzeniu " (usunięte przez administratora)" na terenie PL . Przecież w Niemczech nikt by im za takie pieniądze nie pracował, nawet sprowadzeni uchodzcy.

Xxx
@Kandydat do zjebki

No tak, bo Ty wiesz lepiej xD. Ja Ci się nie podoba, to się zwolnij ;)

@Demorywacja

Decyzja o podwyżkach negatywnie wpłynęła na załogę w jaki sposób? Podwyżki dla pracowników były niesatysfakcjonujące czy nierówne dla poniektórych pracowników? Ile rzeczywiście dostaliście w nowym roku takiej podwyżki?

Kandydat do zjebki

Nadgodziny do odbioru wtedy jak nie będzie zamówień

Pałlek
@Kandydat do zjebki

Je ac polaczkiììiiiiiiiiiiii

gucio

Pracuje się coraz ciężej i gorzej. Czas szukać czegoś lżejszego i pomyśleć o swoim zdrowiu ,a przede wszystkim o komforcie psychicznym. Tu przychodzisz i nie wiesz co będziesz robić. Latasz ja piesek na zawołanie.Żenada

Maja
@gucio

@Gucio, szukaj! Twój komfort psychiczny jest najważniejszy!

Nitro

Chcecie żyć odmawiajcie pracę nitro Co się dzieje po wdychaniu Nitro? Zaburzenia koordynacji ruchów, zawroty głowy i zaburzenia świadomości. W najpoważniejszych stanach intoksykacji stwierdza się ilościowe zaburzenia świadomości (senność, półśpiączka, śpiączka, wiotkość mięśni, oczopląs, czasami omamy).

Polityka Prorodzinna firmy Ras

W związku z dzisiejszym pismem które ma na celu zachowanie równowagi pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym oraz nie płacenie ludziom za nadgodziny informuje Pana który się podpisał pod pismem. - ludzie chodzą do pracy aby żyć a nie żyją aby pracować dlatego też poświęcają swój wolny czas na pracę w firmie aby zarobic pieniądze - godne życie to godne wynagrodzenie za swoją pracę. - zmuszanie ludzi do pracy w nadgodzinach lub zabieranie premi za to że nie chodzą jest wykroczeniem z KK oraz KP ( czytaj dalej mobbingiem) - polityka rodzinna to wspólne spędzanie czasu wolnego z rodziną, a jest na to czas w weekendy , ponieważ dobrze zarządzane firmy nie muszą robic nadgodzin ponieważ maja wystraczajaca liczbę zatrudnionych pracowników. - ludzie na umowach śmieciowych (zlecenie) zarabiają więcej niż pracownik z kilkunastoletnim stażem. Proponuję następnym razem zastanowić się zanim takie pismo powstanie , a przedstawicielowi załogi jeżeli podpisze również grozi KK. Prosze zrobic zdjęcia tęgi pisma bo napewno się przyda w sądzie pracy. Oszczędności mozna wprowadzić e inny sposób tako jak rezygnacja z samochodów służbowych. Prosze poinformować załogę ile kosztuje utrzymanie waszych samochodów służbowych firmę ( leasing, paliwo ,koszty utrzymania) . Proszę szanować pracowników bo zapominacie ze obecnie jest rynek pracy pracownika a nie pracodawcy . Bez nas nie będzie Was Pozdrawiam -

Słuchajcie,nie rozumiem tych wypowiedzi,jeśli komuś się coś nie podoba w tej firmie to czemu się nie zwolni to jedno ,druga rzecz obgadujecie siebie nawzajem jeden drugiemu robi pod górkę z uśmiechem na twarzy to jest straszne a potem żale na forum jak to źle..po trzecie niby źli kierownicy, cała góra oj ale jak trzeba się odezwać to niema nikomu tylko uśmiechacie się i odwracacie głowę....Tak uprzedze pytanie jestem osoba pracująca w tej firmie moje zdanie jest takie że idziemy w dobrym kierunku i jeśli jest coś nie tak to trzeba to zgłaszać bo nikt nie siedzi w głowie drugiej osoby i nie jest w stanie wiedzieć co drugiemu nie odpowiada...kierownictwo też ludzie ale trzeba chcieć a nie gadać za plecami bo tak wygodnie pozdrawiam

mi

Tak jest.Każdy dużo gada,a jak przyjdzie co do czego to potulne baranki

om

Tylko kierownictwo ma to w d...ie

@om

Nie niema,nie pomoże raz to do skutku trzeba chodzić i rozmawiać choćby 200 razy w jednej sprawie ......tylko trzeba chcieć a nie wiecznie chodzić miałczec jak to mi nie jest źle ile to ja niemam pracy i wiecznie najgorzej,patrzeć wiecznie na każdego a nie widzieć w sobie błędów.....i jeszcze rzadania o (usunięte przez administratora) kasy bo jak nalezy się.... żenada

@om

Po dzisiejszym zebraniu ide z tym do pipu a potem do sanepidu jestem tutaj 6 lat moje brutto podstawa poniżej najniższej krajowej. Moim kosztem (usunięte przez administratora) się bogacił nie bedzie.

Wzruszony
@mi

Jestem mile zaskoczony nikt nic nie dostał nie trzeba będzie wydawać. Już wysłałem 3 cv i spierdalam z tamtąd. Gn dy niemiecki niech sami robią

Troche

Sami jesteście winni takiemu obrotowi sprawy , ponieważ się zgadzacie na warunki ustalone z góry. A jakny tak cala zmiana wjeden dzień wzięła L4 ( ale do tego trzeba mieć jaja) np na 2 tygodnie to byście zobaczyli jakby szybko " niemiec" byl w Gliwicach

Zostaw merytoryczną opinię o Rastal Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Rastal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rastal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rastal Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 4 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rastal Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Rastal Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rastal Sp. z o.o.