Opinie o Anatomic Iron Poland sp. z o.o w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Anatomic Iron Poland sp. z o.o. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Anatomic Iron Poland sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anatomic Iron Poland sp. z o.o w Kraków

Bte

Mam u nich pracować może ktoś podpowie jak tam jest.

Czyżby tylu ludzi odeszło z pracy, że już nie ma problemów z biurkami i licencjami?

Nik

Gdyby płacili polskim inżynierom tyle co w USA to nie mieli by powodu żeby otwierać firmę w Polsce.

Nik

Oj, widzę że od lat firma AI się nie zmienia :). Pracownikom życzę wszystkiego dobrego a szukającym pracy dobrych decyzji.

rychu peja

> podnieśli zarobki > teraz jest tylko jedna zmiana pracy od 9.00:17.00 a raz w miesiącu 1 tydzień podział czyli od 6.00-14.00 oraz od 14.00 : 22.00 "od lat firma AI się nie zmienia " no rzeczywiscie sie nie zmienia

baska

Hoho @nikuś a może podasz ich nazwy? Ten rynek dopiero się w Polsce rozwija i wątpię w to, żeby ludzie po 9 tysięcy zarabiali..a podasz jaka stawka jest tutaj ciekawi mnie tak konkretnie 3D animator ile wyciąga

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Anatomic Iron Poland sp. z o.o po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku 3D Artist. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
nikuś

Prawda jest taka ze albo zmienią się płace w AI, albo zaraz nie będzie miał tam kto pracować . W Polsce maleje bezrobocie i zaczyna się rynek PRACOWNIKA. W firmach o podobnych wymaganiach/odpowiedzialności pracownika/itd.itd/ zarabia się po 5 latach ok 6k - 9k . plus premie roczne w wysokości ok 3 poborów miesięcznych .

Eugenia

Za tyle możesz wynająć pokój dzielony w mieszkaniu kilku osobowym najlepiej w pobliżu Biedronki. Gdy usłyszałam na spotkaniu rekrutacyjny stawkę podziękowałam i dobrze bo na rynku są znacznie lepsze oferty i właśnie taka dostałam.

piotrek

2800 brutto :)

karol

Większość to debile, pracujący bezmyślnie, według schematów.

Bylynaiwny

@baśka jesteś w anatomic kimś wysoko postawionym i Twoim obowiązkiem jest obrona tych pseudo idyllycznych warunków? Ambitni ludzie tam pracują? Wolne żarty. Ambitny to ostatnie co można powiedzieć o pracownikach AI. Co komu po awansach skoro nawet modelarz na początku ma sporo poniżej 3k... każdemu kto się jeszcze waha czy przyjść na bezpłatne szkolenie a potem dawać się ruchac przez liście klonu - lepiej juz być dziw... u Polaka niż napychac kieszenie obcokrajowca. Młodzi jeśli chcecie sobie tylko dorobić na chwile to polecam. W każdym innym przypadku nawet nie marnujcie swojego czasu na rozmowy. Ps. Jeśli się juz zdecydujecie to wiedzcie ze rozmowę przechodzi kazdy, test na edytora tez. Przynajmniej jakiś czas temu tak było. Pozdrawiam stara ekipę. Chłopaki zwalniajcie się jeśli tylko macie gdzie :)

@Bylynaiwny

@Bylynaiwny Twierdzenie jakoby pracownicy AI nie byli ambitni jest krzywdzące. W tej firmie jest (a raczej było) wiele naprawdę porządnych osób, które miały sporo talentu, potencjału i umiejętności, jednak uroki tej pracy, tj. specyficzna organizacja, nieomylność zarządu, zamiłowanie do utrudniania pracownikom życia coraz lepszymi procedurami czy brak docenienia wysiłku skutecznie zabiją jakiekolwiek ambicje.

Edward

Awansować ale pod warunkiem odbycia szkoleń po godzinach. W normalnych firmach szkolenia przeprowadzane są w godzinach pracy pracownika i pracownik dostaje za ten okres wynagrodzenie. Tutaj są to godziny dodatkowe, czyli czas wolny, czas dla rodziny i dla relaksu.

Fart

Z opinii jednoznacznie wynika, że firma nastawiona na wykorzystywanie polaków jako taniej siły roboczej dla hamerykańca. Boli to, że młodzi ludzie dają się na to nabrać i zaczynają z tak marną stawką. Cóż zrobić, trzeba się kiedyś wyrwać z domu rodzinnego, to jasne:) Mimo wszystko gdzieś z tyłu głowy zapala się czerwona lampka mówiąca: jak bardzo daję się murzynić. I mała anegdotka: https://www.facebook.com/getmoresocial/photos/a.212434892122103.56259.178170058881920/1135978833101033/?type=3

Mua

Ścieżka kariery (tradycyjna) : Edytor > Leading Edytor > Junior Eplan > Eplan > Eplan Project Lead/Base Model > Junior Light Steel Modeller > Light steel modeller > Connector > Senior Connector > Final Checker Widełki na stanowisku Senior Connector to zdaje się 19-23zl godz. Netto co wychodzi 3192-3864zł netto miesięcznie.

Memorandum.

Lidl parter - zarobki 3k - informacja drzwi wejściowe do Lidla. Anatomic - 3cie piętro zarobki 3k po kilku latach pracy. Im wyżej tym nizej:)

@Memorandum Jest możliwe, aby prelim zarabiał 3500zł miesiąc. Jeżeli siedział jak typowy prelim po 10-12h dziennie, to by mu wyszło 3500zł (czyli podstawa 2100-2300zł) Nie musiał kłamać. :)

Memorandum.

@bartek Chyba Ci ten Kolega zapomniał dodać że tyle to on może i bierze ale za 2 miesiące z góry. Kwota o której piszesz jest nie osiagalna dla modelarza z 5cio letnim stażem. Więc ni pisz bdur. @ja Nic dodać nic ująć; ) Nic na prawde nie poradzisz;)

bartek

Zdecydowanie więcej, powyżej średniej krajowej. Ludzie na wyższych stanowiskach nie chcą się przyznawać ile można wyciągnąć, ponieważ nie chcą mieć konkurencji w przyszłości. Kolega pracował na stanowisku prelima i wyciągał ok 3500 netto na miesiąc

majkel

Ile w takim razie zarabia w tej firmie osoba pracująca stanowisko wyżej od eydtora (czyli wspominane stanowisko za 1500zł na rękę)? Ktoś coś wie?

@majkel

Każdy zaczyna od edytora - 9,50zł/h na rękę (kontrola wydajności taka, że strach do ubikacji wyjść na 5min). Wyżej.. leading edytor - 10,50zł/h (ilość obowiązków znacznie większa). Ciężko stwierdzić, ile zarabiają osoby na wyższych stanowiskach, bo wszystko zależy od tego do kogo się uśmiechną i jak dogadają. Awanse dla wybranych, brak organizacji pracy, marnowanie czasu na niepotrzebną biurokrację i nieścisłości wynikające z braku komunikacji pomiędzy działami, ciągły stres, pretensje o niską wydajność i niepozamykane projekty, atmosfera dość napięta, ale przy okazji też groteskowa, ciągła rotacja pracowników. Miejsce i praca odpowiednia dla studenta, który potrzebuje sobie "dorobić" na ostatnim roku, ale myśl, iż podwyżka z 1500zł na 2000zł nastąpi po 2 latach, nie jest zbyt zachęcająca dla osoby szukającej stabilnej pracy..o ile w ogóle możemy o takiej mówić w tej firmie, a koszty życia każdy zna. Przecież można swoich pracowników traktować, jak ludzi, a nie jak niewolników.

Eriona

Rzeczywiście, jak na 2016 rok to zarobki dla inżynierów/magistrów w wysokości 1500zł na rękę to kpina (przepraszam, ale na produkcji w firmach typu krzak tyle wyciągałam). Możliwość podniesienia kwalifikacji sprowadza się tylko do tej firmy nie przyda się zupełnie w innych krakowskich zakładach. Co do awansu to komentarz "Do 2000zł da się dojść w kilka lat" jest bardzo demotywujący i mówi wszystko o wykorzystywaniu pracowników. Reasumując, takie miejsca są dobre dla osób chcących coś dorobić do cv, w między czasie szukając innej pracy. Bój o wyższe stanowiska z tak niską płacą wg mnie jest niezbyt rozsądnym rozwiązaniem.

kumaty

Wszystko masz w komentarzach. Tam się nic nie zmieniło.

Mateusz

Cześć, czy ktoś może odpowiedzieć jak obecnie wygląda sytuacja w tej firmie? Czy jest to miejsca na tyle rozwojowe by było atrakcyjne dla przyszłych pracodawców? Jak z zarobkami dla wyższych-technicznych?

Zostaw merytoryczną opinię o Anatomic Iron Poland sp. z o.o - Kraków

• Jak się pracuje w Anatomic Iron Poland sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Anatomic Iron Poland sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anatomic Iron Poland sp. z o.o?

Anatomic Iron Poland sp. z o.o
1.9/5 Na podstawie 165 ocen.
  • Lindego 1C
    30-148 Kraków