Opinie o Anatomic Iron Poland sp. z o.o w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Anatomic Iron Poland sp. z o.o. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Anatomic Iron Poland sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anatomic Iron Poland sp. z o.o w Kraków

Joanna

@Witold, i jak, zdecydowałeś się aplikować do pracy w Anatomic Iron Poland? Jeśli tak, to jestem ciekawa, jaka jest opinia nowego pracownika o firmie. @GBk, szanujmy się wzajemnie na forum i nie obrażajmy nikogo, dobrze? Rozumiem, że też pracujesz w Anatomic Iron Poland - jak oceniasz warunki oferowane przez tego pracodawcę? Jeśli mógłbyś podzielić się swoją opinią na forum - byłoby super!

Witold

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie kilka wskazówek?

GBk
@Witold

Na edytora nawet małpa się załapie :)

Bartosz

W firmie trzeba być fachowcem i bez problemu można pracować!

Nowak
@Bartosz

Dokładnie!

Justin K.
@Nowak

Pracować a nie obijać się!

Co powiecie o zarobkach w Anatomic Iron Poland sp. z o.o? Czy w ostatnim czasie ich poziom uległ zmianie?

antyAI

nie, płacą skandalicznie mało

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Anatomic Iron Poland sp. z o.o po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku 3D Artist. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Stefan

Nie zawsze pracownicy znają się na tym co mają wykonywać i niestety odchodzą!!

Na szczęście były pracownik

I dlatego w ciagu dwóch lat zwolniło sie 70% pracowników? (o edytorach nie wspominam bo tak szybko sie zmieniają ze trudno ich zapamiętać). Za niedługo bedzie u was wiecej team liderów niz modelarzy ;) każdy kto ma troche oleju w głowie juz dawno dał sobie spokoj z „karierą” w Anatomic Iron.

Normalny

Aby zostać TL trzeba wejść w (usunięte przez administratora) bossowi i być lizusem

XXXX

Odpowiem krótko, tak jak uczciwa praca pracownika jest obowiązkiem. Niestety często tak nie jest !!!

Inny Anonim

Zachwalanie firmy mówiąc, że pieniądze są marne, ale za to wypłata jest na czas i nie ma niepłatnych nadgodzin to tak jakby zachwalać restaurację, że jedzenie jest niesmaczne, kelner chamski ale przynajmniej się nie zatruliśmy. Uczciwa wypłata jest OBOWIĄZKIEM pracodawcy, a nie jego dobrą wolą. Szanujmy się.

Ludzie, piszecie ze za takie pieniadze nie warto isc do AI, ale zastanowcie sie, mam znajomego ktory nie pracowal przez ponad rok po studiach bo nie chcial pracowac za blache pieniadze... I to jest lepsze? Pieniadz to pieniadz, malo kto zaczyna od takich sum jakich tu na forum sie oczekuje. W AI zaczyna sie od niskiej kwoty, ale inne firmy placa podobnie jak sie przychodzi bez doswiadczenia. Poza tym co jakis czas stawka wzrasta.. plus to stala pensja zawsze wyplacana o czasie, dodatkowa opieka zdrowotna no i nie siedzi sie nieplatnych nadgodzin (raczej ich nie ma, a jak sa to zawsze platne). Wiele ludzi w innych firmach haruje po godzinach I nic z tego nie maja a stawke maja taka sama... jak ktos sobie radzi to edytorem nie jest dlugo, zalezy od umiejetnosci. Moim zdaniem nawet jak ktos bardzo jest ambitny to na start ta firma jest to ok.

M.

Gdy nie wiadomo o co chodzi... powód jest zawsze jeden: zarobki. Całkowicie nieadekwatne do sytuacji na rynku pracy, cen w Polsce (produktów, mieszkania, życia).

Jedyny plus to terminowe wypłaty. A przyszłym kandydatom radzę nie tracić czasu, nawet na rozmowę kwalifikacyjną.

Ryszard

Niektórzy bardzo przesadzają ze swoimi wypowiedziami. To specjalistyczna firma i musi mieć załogę z fachowców złożoną.

Rozmowa kwalifikacyjna to pic na wode. Tam biorą wszystkich chętnych, bo rotacja pracowników jest tak duża, ze trudno utrzymac kogoś na dluzej. Rada dla przyszłych kandydatów? Omijać ta firmę.

Iza

Anatomic Iron Poland nie ma zupełnie nowych ofert pracy a szkoda bo to fajna firma.

Joanna

@Bulik mógłbyś powiedzieć co najbardziej podoba Ci się w pracy Anatomic Iron Poland sp. z o.o? Długo już pracujesz w firmie?

Stefan

Czy ktoś mógłby podpowiedzieć o ofertach pracy w firmie? Wiem że to dobra firma ale zawsze lepiej podpytać dodatkowo. Czy proces rekrutacji jest jedno etapowy czy więcej? Jakieś dodatki socjalne? Pensja to sprawa umowna.

Bulik

To jest świetna firma, i ja to potwierdzam gdyż pracuje dla nich. Dla ludzi ambitnych zawsze znajdzie się praca.

Opoinia

Ludzie: TEKLA nie jest programem ktory powinien interesowac studenta badz absolwenta budownictwa. Jest to program ktorego nadrzednym celem jest przygotowanie rysunkow wykonawczych elementow stalowych na potrzeby warsztatu spawalniczego ktory te konstrukcje bedzie wytwarzal. Z racji tego program ten powinien byc obslugiwany przez czlowieka z doswiadczeniem i wyksztalceniem z branzy stalowej - preferowana stalowe konstrukcje, spawalnictwo. Nie jestem przekonany czy po budownictwie mozna oczekiwac tego samego zakresu wiedzy jaki bedzie potrzebny przy projektowaniu detali spawanych i skrecanych jaki bedzie potrzebny zeby te rysunki w TEKLI byly na wysokim poziomie. To po pierwsze. Po drugie: Jesli widze studentow 3-4 roku albo absolwentow z 1-2 letnim doswiadczeniem ktorzy nie widza w propozycji zatrudnienia perspektyw to zaczynam sie zastanawiac co taki student ma w glowie - czego faktycznie ucza na studiach ? Teorii ! 2-3 lata pracy w jakiejkolwiek firmie daje olbrzymie doswiadczenie porownywalne z tym co zdobywa sie na studiach. Zycze kazdemu absolwentowi ( nie wazne jak wysokie jest jego EGO ) zeby sprobowal swoich sil w praktycznym swiecie gdzie szef bedzie chcial prace na wczoraj, klient nie bedzie chcial zaplacic, koledzy beda niechetnie pomagac bo beda zazdrosni :) a odpowiedzialnosc i tak trzeba bedzie poniesc. I zobaczymy wtedy jak sie ma wiedza teoretyczna po nawet 5 latach studiow do praktycznego rozwiazywania problemow. Odnosnie TEKLI na rynku Polskim: Firm jest calkiem sporo uzywajacych TEKLI a bedzie jeszcze wiecej. TEKLA jest w tym momencie jedynym znaczacym Europejskim programem ( oprocz TEKLI jest tylko Advanced ktory jest produktem amerykanskim i tez nie jest wcale go latwo spotkac nad wisla ). Byl kiedys program StruCad ktory zostal przez TEKLE przejety i nie jest kontynuowany. TEKLA ma swoje bardzo mocne strony ( slabe tez ) i jest ciagle rozwijanym produktem. Jednym z minusow jest oczywiscie cena ale firmy w Polsce maja coraz wiecej pieniedzy i przewiduje ze bedzie coraz wiecej TEKLI w Polsce. nieuchronnie. Dla wszystkich studentow : skorzystajcie z kazdej okazji zeby sie czegos nowego nauczyc, trzeba zaczac od zera zeby cos ociagnac.

instrukcja ponownego napełniania gazem
@Opoinia

Widać, że nie wiesz o czym piszesz. Na początku sugerujesz, że tekla nie powinna interesować studentów budownictwa, po czym apelujesz do tych studentów, żeby się zatrudniali i robili rysunki w tekli, bo każda okazja jest dobra żeby się czegoś na uczyć. Po drugie nie mam takiego kierunku studiów jak konstrukcje stalowe.

Ciasny Wiesiek

@Bte A to nie umiesz czytać co ludzie pisza?

Zostaw merytoryczną opinię o Anatomic Iron Poland sp. z o.o - Kraków

• Jak się pracuje w Anatomic Iron Poland sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Anatomic Iron Poland sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anatomic Iron Poland sp. z o.o?

Anatomic Iron Poland sp. z o.o
1.9/5 Na podstawie 165 ocen.
  • Lindego 1C
    30-148 Kraków