Opinie o Gladius Patrol w Dzierżoniów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Gladius Patrol. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gladius Patrol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gladius Patrol w Dzierżoniów

krysia122444

My zbieramy się w poniedziałek i idziemy do prokuratury powiadomimy też PEFRON i inne instytucje.Składamy też pozew zbiorowy do sądu.

zet
@krysia122444

tu we wroclawiu tez oszukal ludzi teraz zebrac i do telewizji moze do wroclawia dolaczycie sie od nas telefonu nieodbiera wcale trzeba wspolnie adwokata wzisc zlozyc odzyskac co nalezy sie pelnomocnika naszego zlozyc wspolnie zapraszam do kontaktu tele690034142

krysia122444

Witam na umowach jest adres Bielsko Biała tak mzuka ochraniali 4 obiekty coś z 12 osób nie dostało za lipiec pensji ani też za urlop od maja tam byli na obiektach.Jeśli potrzebne bedą jakieś szczegółowe dane proszę napisać podam.Pozdrawiam.

janek
@krysia122444

jua jeste z wroclawia i adres na bielsko biala jest nieprawdziwy ich od 2014 roku nie ma tam tu tez wisi kase bo widzialem ze oglasza sie na olx do pracy na walbrzycfwe wroclawiu jest ok 20osob poszkodowanych i sprawa policja zajmuje sie juz wasko ma biura w dzierzoniowie a w piechowicach ma firme proteger

krysia122444

Myślę że w Wałbrzychu zajmie się tym prokuratura na poniedziałek wszyscy którzy nie dostali wypłat mają zebrać się i złożyć pozew zbiorowy.Nie może tak żerwać na niepełnosprawnych .Zglosimy to do PFRONU i gdzie tylko się da

mrek
@krysia122444

jakie obiekty chroni glaudius patrol w walbrzychu bo z tego co wiem to mpuk walbrzychu chronil policja z wroclawia szuka poszkodowanych przez waske i mam pytanie na umowach glaudius patro jaki adres podany siedziby bielsko biala

krysia122444

Witam.Jest kilka osób z Wałbrzycha którym Gladius nie wypłacił w sierpniu wypłat. Czy może ktoś pod powiedzieć co mają zrobić?Myślę że zgłosić do prokuratury i pozew zbiorowy do sądu?Czy ktoś już coś takiego zrobił ?

adam teczowa
@krysia122444

we wroclawiu jest zgloszone oszustwo i jest prowadzone dochodzenie przez policje od przestepstw gospodarczych

Tak ja Mariusz z MZUKU

Ja tez bede o 10 pod prokuraturą

@krysia122444

krysia122444 to o ktorej pod prokuraturą ?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Gladius Patrol? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Dzierżoniów
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Dzierżoniów
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Designer
Harris Calorific International
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
Pawlo

Piszcie gdzie ten s..n ma ochronę we Wrocławiu ...

marek

wasko podobno archimedes ochrania jako proteger wroclaw robotnicza

DRUŻYNA A

RACJA DZIWIE SIE ZE ON JESZCZE CHODZI I MU NIKT NIE WJ.....MORD...... ZA TE OSZUSTWA MASAKRA IMPEL JUVENTUS ERA JAREXS SOLID JESTES MALUTKI DO NICH KRADŁES NAM KASE ZA NADGODZINY DODATKI PRFONU ITP ODAJ NAM TS KASE Z DOLKOMU JAK NIE ODASZ.... IDE 4 SIERPNIA DO POLSATU Z DOWODAMY I Z TV POKAZEMY DOKUMENTY SADZIE LEPIEJ ZAPLAC NADGODZINY!!!!! I ZROBIA REPORTAZ O TOBIE CALY DZIERZONIOW PIESZYCE I SIECHNICE DOWIEDZA SIE JSKIM JESTES WART BRAK SZACUNKU MASZ DO LUDZI WAŚKO ZAL FIRMA CO WYGRYWA PRZETARG MA KAPITAŁ 5 TYS JUZ SMIERDZI OSZUSTEM LUDZIE DAJCIE NA CAŁA POLSKE INFORMACJE I DO TV JEGO PRZEKRENTACH NP DO POLSATU I PO NIM BEDZIE WASKO W TYM MIESC WYPLAC ZA NADGODZINY NIE WYPLACISZ TO POGADAM Z TWOJA ZONA MARZENKA-BOROWCZYK WAŚKO WROCŁAW NIE DA SIE !!!!!!!

Ceda

Nie nazwałbym że to jest firma totalne oszustwo wszyscy powinni siedzieć odradzam pracy w tym Gladiusie nie zatrudniajcie się i posłuchajcie mojej rady bo zostaniecie bez pieniędzy tak jak my.Opinie które są wypisane że chwalą co niektórzy pracę totalna bzdura,pan Waśko Przemysław to nie powinien przebywać na wolności za swoje przekręty zero kontaktu z firmą

marek

mnie wisi za try miesiace wyplaty podobno wygral przetarg na obiekt i od sierpnia szuka glupich i naiwnych jako proteger teraz we wroclawiu

WARKA

JUTRO IDE DO TELEWIZJI TVN OGADAC SZCZEGÓLY NA REPORTAŻU JAK WAŚKO OSZUKUJE LUDZI WAŚKO TWOJE DNI POLICZONE ZŁODZIEJU A STRASZYC SADEM MOZESZ SAM SIEBIE BO CIE BENDA KICIU BRAC :-)

Ta firma to jedno wielkie oszustwo. Adres siedziby w Bielsku Białej jest nie prawdziwy. Ta firma nie znajduje się tam. Podają ten adres by być nie uchwytni. Nie wyplacają pieniędzy nie płacą składek. Wstrzymują wynagrodzenia bez podstawnie. Nie można się z nimi skontaktować.

darek

pan jacek z glaudiusa ma byc w poniedzialek we wroclawiu na teczowej jesli pracownicy ochrony nieotrzmaja obiecanych pieniedzy to maja chetna firme z wroclawia co przejmie obiekty we wroclawiu takze godz 10 zapraszamy osoby po swoje pieniadze na teczowa 55

tomek

w poniedzialek o 10 na teczowej 55 pan jacek ma byc z pieniedzmi za prace zapraszamy po zalegla pienidze

ono

firma widnieje w big krd mozna spraswdzic

poszkodowany

pan wasko bedzie we wtorek na teczowej 0 10 w dniu 9 05 2017 zapraszam po pienidze poszkodowani

tadeusz weroclaw teczowa

glaudius ma konta zablokowane przez komornika kazdy przelew zablokowany zajety wasko ma wyrok odwieszony idzie siedziec pieniedzy nieodzyska saie uciekajcie do innej pracy teraz zona zalozyla protektor

marek@onet.pl

marek teraz wroclawian oszukuja obiecuja 2500 miesiecznie na hubskiej i teczowej maja 13 osob jua od 15 kwietnia (usunięte przez administratora)na teczowej w czwartek ma byc koordynator warto podjechac i zapytac o pienidze 12 -20 ma byc

Anonymous

Jest artykuł kodeksu karnego: Art. 218. § 1. Kto, wykonując czynności w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, złośliwie lub uporczywie narusza prawa pracownika wynikające ze stosunku pracy lub ubezpieczenia społecznego, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Paula

Mojego tate tez oszukali nie dostal wyplaty, zawsze byl problem nigdy na czas ale ostatnich poltora miesiaca nie otrzymal. Szkoda ze nic do tej pory nikt nie zrobil z kolesiem bo oszukuje kolejnych uczciwych ludzi!

blablabla

Co ty gościu gadasz jakie umundurowanie dają pracowałem na obiekcie pół roku i jak był 10 to wypłat niema dzwonie do nich a tam co cisza telefony wyłączone kasy niema od 5 miesięcy mi kasę wiszą ,nie polecam tej firmy oszukują na umowach kombinatorzy ,patrol jezdzi i drą twarze że nie masz umundurowania którego ci nie dali dają wypowiedzenie nie wiadomo z jakiego powodu.potem odchodzisz z firmy a ta firma cie oczernia abyś nigdzie pracy nie znalazł tylko nagrywać tego waśkę bo to on za tym wszystkim stoi .ludzie nie dajcie sie oszókiwać

Zostaw merytoryczną opinię o Gladius Patrol - Dzierżoniów

Gladius Patrol