Concept Plus

Opinie o Concept Plus

Haren

Witam, czy może ktoś podzielić się adresem pod jakim znajduje się zakład z ,, kurczakami’ ? Planuję wyjazd do pracy jestem ciekaw czy da się dojechać do pracy bez samochodu.

M.

Proszę niech ktoś powie coś więcej o pracy na ciastkach

@M.

Byłam rok temu i szczerze to jak masz mocne nerwy to poradzisz sobie ale jak nie to nie polecam jechać. Ogólnie traktują cię jak intruza i jak nie mówisz po niemiecku to jesteś skreślony. Po angielsku mówiła może jedna albo dwie osoby na całą fabrykę i to jeszcze tak średnio. Drą się niesamowicie po tobie tam, dobrze ze języka nie znałam to miałam to w (usunięte przez administratora) Nocki się opłacają najbardziej bo więcej płatne czas szybciej leci i nie ma takiego mlynu jak w dzień. Ogólnie tam maszyny psuły się co 5 minut i nikt jie wiedział jak je naprawić. Wszyscy panika, niesamowite darcie i na 9 godzin pracy dwie przerwy po 15 minut gdzie ty musisz czekać aż ktoś cię zmieni i dopiero możesz odejść od stanowiska. Jak ktoś zapomni o tobie to nie masz przerwy. Serio (usunięte przez administratora) taka że ja się dziwie jak to przeżyłam serio. Concept NICCC nam nie pomógł, psuły nam się rowery to mieli to w (usunięte przez administratora) musiałyśmy 6 km iść na nogach bo dali nam rowery Woec rowerem dojechać było 20 minut ale jak się popsuł to dramat. Mieliśmy problem z WIFI tez mieli to w (usunięte przez administratora) Ogólnie concept to jedna wielka masakra. Te ciastka i ludzie stamtąd to porażka. Chamy totalne, traktują cię jak scierwo.

Asia

Czy ktoś opiszę co dokładnie tam.sie robi?? Tzn w Haren ..mamy z chlopakiem jechać w maju ale mam już wątpliwości.

Xxx
@Asia

Nie polecam pracowałam na produkcji mięsa po przyjeździe zastałam brudne mieszkanie i dojazd do pracy był daleko. Płacisz za auto firmowe miesięcznie 50e +paliwo. Gdy dostałam się już do pracy i chciałam zmianę lokalizacji gdzieś bliżej miejsca pracy i w okolicy sklep olali całkowicie nawet tematu nie poruszyli z innymi koordynatorami …. Jedna wielka ściema Polecam bardzo w HASELUUNE ciastka byłam w zeszłym roku z CONCEPT.

Xxx
@Asia

Jeśli jedziesz na mięso to nie szykujcie się na luźna robotę jest to (usunięte przez administratora)

Tomtom
@Asia

Lepiej się nie wybieraj! Bo będziecie na pewno żałować

Tomtom

Nie polecam wyzyzys i jeszcze raz wyzysk! Kasa się nie zgadza co miesiąc a jeśli powiesz ze ci brakuje o kilka godzin to się tym nie przejmują wszystko spoko fajnie jak tam jedziesz obiecują jak to nie będzie super i wgl a po 1 dniu przepracowanym człowiek dopiero zdaje sobie sprawę w jakie (usunięte przez administratora) się wpierniczyl. Krzyczą na ciebie popędzają codziennie są nowe osoby bo nikt psychicznie tego nie wytrzymuje. To jest typowy (usunięte przez administratora).

Pracownik Produkcji

concept plus

wyjazd od zaraz

Didi

Oj nie polecam ....... Koszt mieszkania nie zgadza się z tym który podają przed wyjazdem. Po przekroczeniu progu jesteś już mało istotnym człowiekiem bylebyś pracował i mieli z ciebie kasę. Zdzierają za samochody rowerów brak, a jeżeli chcesz pomocy od Szanownych pracowników firmy Concept plus to nie licz na nią,a jeżeli coś się nie podoba to do Polski. Meldują Cię dopiero po miesiącu czasu, w biurze rzadko kiedy są. Dla mnie to nie ludzie tylko piranie na kasę z Ciebie. Szczerze odradzam .

Mrcn
@Didi

Potwierdzam wszystko w 100%, w dodatku miesięcznie brakuje na pasku 4-5h i to była norma. Tłumaczyli się spóźnieniami i zbyt szybkimi odbiciami, w pierwszym miesiącu to przeszło ale w kolejnych ludzie już zaczęli się zwalniać bo każdy zaczął pilnować czasu. Amatorzy i złodzieje bo inaczej nie da się ich nazwać.

Kulka
@Didi

Byłam tam w tamtym roku , to co czytam miało miejsce także u mnie. Zlewka totalna po umieszczeniu ciebie w domku , kasa się nie zgadzała . Także nie polecam na 11 mieszkańców z domku po 3 miesiącach zostało 0. Wszyscy uciekliśmy z tej pracy.

Irenka

Cześć. Wybieram się w najbliższych dniach do pracy na kurczaki. Szukam kompanki żeby było raźniej w podobnym wieku 26 lat ????

Danka
@Irenka

Hej, napisz maila prymas12@poczta.fm

Kaśka 123

Praca jest naprwdę różna jak pokażesz ze umiesz pracować i się starasz to nikt o nic niema pretensji do ciebie najgorzej jak ktoś ma non stop muchy w nosie ja pracuje tam 2 lata i jest ok czasem jest ciężko a czasem sama wymyślam sobie zajęcia posprzątam pomoge tylko niewolno dać sobie wejść na głowe brygadzistom zielonym i tyle a kasa zawsze jest na czas

Ona32

Witam jedzie ktos 4.07 do Haren do pracy przy drobiu ?

przemek
@Ona32

tak jedziemy w 3 juz 12.03.

Kaśka
@przemek

I jak pojechałeś do tej pracy? Jak praca i warunki? Polecasz?

Ddd 25 Wi

Czy to jest ubojnia w haren czy Witze to dla mnie (usunięte przez administratora) totalne w mym przypadku byłem na l 4 bo miałem grypę tydz czasu 40 stopni gorączki itp i potygoniu szanowny cocept plus przyjechał z wypowiedzeniem umowy ponieważ jestem chory (usunięte przez administratora) ale tej sprawy tak nie zostawię jeżeli ktoś jedzie tam na te kury to firmie przemiał taki ze szok pały robisz na 10stanowiskaxh dla mnie porażka jaki concept tak i firma nie polecam

Krystyna
@Ddd 25 Wi

Przecież w pandemii covida to normalne i chyba powinno być zrozumiałe przez szefostwo że ktoś jest chory i nie ma go w pracy .. a jak wręczał Ci zwolnienie to coś mówił ? Przecież każdy ma prawo chorować. Dobrze że tego tak nie masz zamiaru zostawić

Czy pracownicy w Concept Plus dogadują się między sobą?

Boyboy

Średnio, Polak za granicą jest (usunięte przez administratora) a jak czegoś nie umiesz od pierwszego dnia w pracy to masz (usunięte przez administratora) są osoby które płaczą cały czas, bo nie radzą sobie a nikt im nie pomoże i nie zmieni stanowiska, a jak zapytasz o zmianę to brygadzista powie żeby iść do domu, brak szacunku i zero odruchu ludzkiego

Nn
@Boyboy

Dokładnie zgadzam się z tym w 100%! Dziwne że ludzie tam chcą jeszcze robić.... Ja pojechałem i żałuję ale cieszę się ino z tego że wróciłem jak najszybciej z tego sy..! Nie polecam tego zakładu najgorszemu wrogowi...! Jest dużo firm co traktują człowieka jak należy!

Smerfetka
@Boyboy

Zgadzam się w 100%. Widzą,że sobie nie radzisz to zamiast wziąć i przenieść na inne stanowisko bo o to prosisz to zostawiają cię na siłę gdyż twierdzą że przyjechało się po to żeby kogoś zastąpić. Nie chcą dać na inne stanowisko na którym sprawdzilbys się lepiej bo to nie jest"koncert życzeń"należy też wspomnieć że gdy przychodzi się do pracy np.z bolącym palcem i wyraźnie spuchniętym,a jest się pomarańczowym czepkiem i nie chce się wylecieć z pracy i prosi się brygadzistę o zmianę stanowiska to również można usłyszeć że to nie jest koncert życzeń i można było zostać w domu... Ból duży, przy taśmie nie idzie, babki przy taśmie się dra, ale nie nie przeniosą bo przecież jest się stworzonym do tego stanowiska..... A brygadzista nawet do końca nie zna angielskiego tylko kiedy służy że ktoś się mu sprzeciwia to po niemiecku kasuje iść do domu....łzy same napływają do oczu ale mają to delikatnie mówiąc gdzieś. Ewentualnie dają do czyszczenia szalek ale niewiadomo czego się można spodziewać dnia następnego czy znów dojazdu fizycznego i psychicznego(jak pracowałam kiedyś przy jednej taśmie to w każdy dzień po odchudzaniu i w trakcie pracy płakałam bo tam było strasznie) czy też nie.

XYZ
@Boyboy

Po to są chyba (pomarańczowe czepki ) jest się nowym i wtedy brygadzista wie ,ze jesteś nowy .Zmienia postać rzeczy jeśli pracujesz już 3/4 tyg czy dłużej to już powinnnes wiedzieć podstawowe rzeczy jeśli po tym okresie to jak się nie denerwować na takich ludzi którzy zachowują się,gdyby pierwszy dzień w pracy byli ? A zmiana działu jest możliwa .

Xyz
@XYZ

W teorii pomarańczowy czepek to oznacza, ale nie w praktyce. Ile razy widziałam płaczących w kącie pomarańczowych. Sama wyłam na początku w domu, żeby nie okazać swojej słabości w pracy. Niedawno byłam pomarańczowa, teraz za każdym razem kiedy trafi mi się pracować z nową osoba staram się wytłumaczyć jej spokojnie po ludzku, tak czego ja nie doświadczyłam. Wręcz przeciwnie, stawiano mnie na maszynę, domyśl się co masz robić, jak, kiedy i w błyskawicznym tempie.

Po
@Smerfetka

Meppen pakowanie kurczaków? Dla mnie to (usunięte przez administratora) ewidentnie

Smerfetka
@Po

Tak pakowanie kurczaków, nigdy więcej

Verus

Jest lub był ktoś na produkcji w Kornnen ? Jakieś opinie ?

Ziki

Nie rozumiem przez 4 godziny czekac az ktos laskawie zawiezie po pracy to autobusow tam nie ma... W dzungli to jes jak mozna tak sie dac (usunięte przez administratora) Polacy to tak lubia byc wyko po co wy tam pracujecie jest ityle innych miejsc. 3wojna swiatowa. Za zgida wlasna Masakra jakas. Nikt by tam nie pojechal to sami by (usunięte przez administratora)

Zawiedziona

Obiecywane były złote góry, teraz zderzenie z rzeczywistością. Nigdy nie zatrudnię się już przez pośrednika. Tragedia. Praca (usunięte przez administratora), trafiają się cudowni ludzie, można ich zliczyć na palcach, reszta utopi cię w swoim własnym jadzie przy najbliższej okazji.

Mat

Witam przymierzamy się do wyjazdu do Haren może ktoś wypowiedzieć się na temat pracy,wyplacalnosci firmy i mieszkania ;) widzę bardzo dużo negatywnych opinii i zastanawiam się czy warto jechać.

Maniek
@Mat

Nie warto odradzam mala kasa ciezka praca nic się nie zgadza z tego co bioro w pl mówi

Maniek
@Mat

Nie warto nie ma pokrycia z obietnicami z polskiego biora mala kasa ciezka praca traktują Cię jak niewolnika

@paaa23
@Maniek

Witam. Czy mógł by Pan skontaktować się ze mną na adres e-mail Bardzo Ważne. Wszystko opiszę Panu jak się Pan ze mną skontaktuje. Będę Bardzo Wdzięczna. Poniżej podaję swój Adres. Adres E-mail : (usunięte przez administratora)

@paaa23
@Maniek

Czy Mieszka się będąc tam w Hotelu czy W Domkach? Jakie są warunki? I czy można prosić o Nazwę Miejscowości i Adres pod którym się Mieszka na czas Pracy. Z góry dziękuję za Odpowiedź :)

Haha

Zgadzam się

pawel
@Maniek

Czy to jest rzeznia? emsland jest na google opisane jako slaughter house? Czy mozesz opisac na czy dokladnie praca polega?

Kris
@Mat

Odradzam pracę jest ciężka i mała kasa.

Martyna
@Maniek

Mała kasa to znaczy ile? Bo obiecują 12€ brutto.

Moris
@Maniek

Słuchaj powiec a jak z mieszkaniami dają oni

Haha
@pawel

Rzeźnia to mało powiedziane, na domkach jak w burd.lu cuda się dzieją , kasa mała , za wszystko ucinają , nadgodziny robisz bez twojego zapytania czy chcesz je pracować czy nie robisz aż ktoś nie powie że koniec , idąc na 8 h wracasz nawet po 14 , albo dzwonią bądź godzinę wcześniej , a później 3-4 h czekasz na kierowcę bo pracy nie ma , jaja jak berety istny cyrk, nie polecam

Irenka
@Mat

I jak? Jesteś może już na miejscu?

Heh
@Kris

Trzeba było się uczyć :) masz 12e ,a jaka jest najniższa krajowa ?? szkoda ze ludzie nie liczą ze za mieszkanie odciągają na zeit konto(twoje godziny ,które możesz wykorzystać jako urlop bądź wypłacić ) ,samochód jeśli ktoś nie ma .Każdy by chciał zarabiać jak księgowa za biurkiem ,a najlepiej to sie nie narobić a zarobic :)

Nn
@Mat

Nie warto odradzam pod każdym względem .... Nie ma sensu zawracać sobie głowy taka praca bo gorszej nie ma.. Opinie negatywne są w 100% prawda

M.

Czytając niektóre komentarze to ja się zastanawiam co wam w życiu nie wyszło że tak narzekacie. (Szukacie garnka zlota na końcu tęczy czy co?) Ludzie pracujący w biurze są naprawdę życzliwi, pomocni pod karzdym względem. Mieszkanie, meldunek itp. Nie porównujemy pracy ludzi w biurze i pracy ludzi na hali. Biuro daje wam oferte pracy, mieszkanie, wszystko jest w umowie, pomagają ze wszystkim a to jakimi jesteście pracownikami to zależy od was. Na początku jest trudno, trudno się przyzwyczaić, nauczyć się pracy ale większość osob pomaga sobie, tłumaczy co masz robić i tłumaczy.

@M.

Jesli nie znasz niemieckiego to nikt ci nie pomoże,kobiety dźwigają do 25 kg,Niemcy tylko drzeć się potrafią, Polaków jest bardzo mało i stawiani sa na trudne stanowiska od pierwszego dnia

Baaartek
@M.

Jedyne co mi nie daje spokoju to czy brać pod uwagę opinie osoby która piszę "karzdy", a nie "każdy" jak się powinno

@Gosc,

(usunięte przez administratora) Polaków mają za nic. Przykre. Niech sami zasuwaja. Potrafią werbować tania siłę robocza.

Nieważne
@Gosc,

Co Ty opowiadasz za brednie ??!! Są specjalne osoby wyznaczone ,które oprawdzaja Cię po zakładzie i pokazują co ,gdzie co jest itd .Głównie to osoby z Polski ,a również z Rumuni dlatego ,ze właśnie połowa ludzi pracujących to 80% Polaków ????Podnoszą do 25kg ? Jeszcze nie widziałam takich rzeczy max 10/15kg ,a tak poza tym.W życiu codziennym obojętne czy mężczyzna czy kobieta chodząca/y na siłownie to trochę więcej podnosi (trenig siłowy) .Jak ktoś chce pracować będzie pracował i tyle w temacie

Nieważne
@Anna

Jak trzeba pracować to się pracuje ,a dlatego już nie jest wspomniane o tym,ze jak jest przestuj to zazwyczaj nic nie robi ? Raz tempo pracy jest szybkie ,a raz wolne . Niektórzy to myślą,ze na wakacje przyjechali .

Praca niemcy

Witam może ktoś powiedzieć więcej o pracy w Meppen na ciastach? Ile wychodzi miesięcznie i jak warunki?

zainteresowany

jak z samochodem conceptoskim warto wyporzyczyv

Poważna

Dzień dobry mam pytanie chciałabym się dowiedzieć czy można polegać na tej agencji ogólnie,jak traktują ludzi itp

@Poważna

Jak zachorujesz to ci nie pomogą

Plamlaaa
@Poważna

Witam czy ktoś wie jak dam wypowiedzenie z pracy na kurczakach a mam 12 dni urlopu to czy oni wypłaca za urlop i wypłaca zeintkonto? Na wypowiedzeniu planuje być na L4

Natka

Witam interesuje mnie praca przy pakowaniu ciastek w Meppen. Chcemy z koleżanką wyjechać tam w najbliższym czasie i miło by było dowiedzieć się czego mamy się spodziewać

Daria

Dzień dobry! Szukam opinii na temat pracy przy pakowaniu ciastek. Ktoś był? Może się wypowiedzieć?

@Daria

Jesli znasz niemiecki ok. Ale wiekszosc ludzi to południe Europy ,a oni trzymaja sie razem, ty bedziesz zasuwac skrzynie z ciastem amężczyzna ciastka przebiera na lince

Zostaw merytoryczną opinię o Concept Plus - Haren

• Jak się pracuje w Concept Plus?

Zobacz opinie na temat firmy Concept Plus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 122.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concept Plus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 16 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Concept Plus?

Kandydaci do pracy w Concept Plus napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Concept Plus