Marks Konserwacja Pokryć Dachowych Marek Jaworski

Bielsko-Biała

Opinie o Marks Konserwacja Pokryć Dachowych Marek Jaworski

Damian_ 2014-05-05 00:55:51
najgorszy pracodawca z jakim miałem do czynienia. (usunięte przez administratora) Praca wymaga skupienia (wyskosc) a w sezonie zimowym pracowalo sie po 24h . Na galeriach ze swiatełkami. Zarobki na poziomie 1300 netto . Nic dodac nic ując.
an 2015-02-12 23:22:54
Jesli marzy ci sie praca po 20h za stałą pensję miesięczną 1400 to polecam. praca na wyjazdach, diety 30 zł dziennie czyli tyle ile powinno być więc ok. pan marek, szef firmy najlepiejby chciał żebyś żył jego firmą, 24h na dobę a sam wyglada tragicznie przez to, że jego ulubionym "posiłkiem" są papierosy, gumy do żucia i napoje energetyczne. bardzo niebiezpieczny pracodawca - praca na wysokościach "na wariackich papierach"...
Zostaw swoją opinię o Marks Konserwacja Pokryć Dachowych Marek Jaworski - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marks Konserwacja Pokryć Dachowych Marek Jaworski