Firma szkoleniowa Kar-Group

Opinie o Firma szkoleniowa Kar-Group

Agata Janicka

Bardzo dobra firma szkoleniowa. Kursy z dużym pakietem materiału, współpraca świetna. Ukończyłam kilka kursów dzięki tej firmie, poszerzyłam wiedzę i dzięki temu otrzymałam fajną pracę . Polecam.

Dziękujemy Pani Agato za opinię - jak zawsze pozostajemy do stałej dyspozycji

Agata Janicka

Bardzo dobra firma szkoleniowa. Duźy wybór kursów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Fachowa wiedza przystępnie przekazana. Dobry kontakt z firmą. Polecam. Dzięki szkoleniom dostałam awans w pracy, wiedza bardzo pomocna.

@Agata Janicka

Bardzo nam miło i dziękujemy Pani Agato za opinię. Dodatkowo zapraszamy do skorzystania z naszych bezpłatnych kursów wiedzowych. Oczywiście pozostajemy w stałej dyspozycji.

Agata J.

Super firma szkoleniowa. Bardzo fachowo opracowane materiały szkoleniowe. Dobra współpraca. Dobierasz tempo szkolenia do swoich możliwości. Duży wybór szkoleń. Częste rabaty oraz darmowe materiały. Bardzo polecam.????

@Agata J.

Dziękujemy Pani Agato za opinię. Staramy się dawać zawsze od siebie tyle ile możemy dlatego chętnie przygotowujemy bezpłatne i dodatkowe materiały edukacyjne. Jak zawsze pozostajemy do dyspozycji :)

Bartek

Nie mam negatywnych uwag a mam dobre zdanie i chwlę sobie kurs online pracownika biurowego. Cenny było, że są też nie obowiązkowe ale są materiały video.

@Bartek

Dziękujemy serdecznie Panu za opinię jest to miłe i dla nas budujące do dalszej pracy. Pozostajemy do dyspozycji także po zakończeniu szkolenia.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Firma szkoleniowa Kar-Group? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Jesteś specjalistą w dowolnej dziedzienie sprtu ? SPRAWDŹ? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Renata

Kursy bardzo dobrze i zrozumiale opisane jestem już poraz kolejny na następnym kursie ostatnie zdane za pierwszym razem teraz nowy kurs zobaczymy jak będzie natomiast jeszcze dużo nauki jest najważniejsze że interesuje mnie temat kursy naprawdę dobrze przygotowane polecam

@Renata

Dziękujemy serdecznie Pani Renato za opinie. Pozostajemy w dyspozycji.

Dobre szkolenia ja zacząłem od darmowego szkolenia zanim kupiłem płatne. Jestem zadowolony i polecam.

@Adam

Dziękujemy Panie Adamie za opinię jest nam bardzo miło, że kursy spełniły Pana oczekiwania. Pozostajemy dla Pana w stałej dyspozycji.

Asia

Jestem zadowolona ze szkolenia, dobre materiały i kurs on line, który można ukończyć w swoim tempie

@Asia

Serdecznie dziękujemy za opinię jest nam bardzo miło, że szkolenia odbyła Pani w komfortowych warunkach. Pozostajemy do dyspozycji.

Zrobiłem kurs treningu personalnego jestem zadowolony było dużo dobrych materiałów video w tym prowadził Pan Jakub Żuk dość znana osoba w fitnessie. Jak był miał się do czegoś przyczepić to czas oczekiwania na dostęp do szkolenia to 48 godzin. Poza tym było warto. Pozdrawiam

@Marek

Dziękujemy Pani Marku za opinię oraz konstruktywną uwagę. Serdecznie pozdrawiamy oraz pozostajemy do dyspozycji także po zakończeniu szkolenia.

Agata Janicka

Super firma szkoleniowa. Bardzo polecam. Fachowe materiały, super kontakt, dużo promocji i darmowych szkoleń. Pozdrawiam cały zespół szkoleniowców.

@Agata Janicka

Serdecznie dziękujemy Pani Agato za dobre słowo. Pozostajemy jak zawsze do dyspozycji i serdecznie Panią pozdrawiamy :)

Marzena Próżyńska

Robiłam kurs masażystki świetnie zawarte wiadomości, dodatkowo filmy instrukcyjne super omówione, bardzo przydatne informacje. Jeszxze chce kurs fizjoterapii i osób starszych. Na pewno skorzystam. Polecam

@Marzena Próżyńska

Dziękujemy Pani Marzeno za opinię i cieszymy się, że szkolenie spełniło swoje zadanie. W kursie który Panią interesuje są zawarte także liczne materiały video prowadzone między innymi przez Pana Macieja Pokarowskiego występującego między innymi w "Pytanie na Śniadanie" Pozdrawiamy serdecznie :)

Iwa2656

Polecam. Materiały szkoleniowe bardzo dobrze przygotowane. Czas oczekiwania na odpowiedź e-mail trochę długa, ale odpowiedzi udzielane konkretnie i rzeczowo. Mogę śmiało polecić.

@Iwa2656

Dziękujemy za dobrą ocenę a także za cenną uwagę. Postaramy się na przyszłość ten czas skrócić. Dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy.

Agata J.

Super firma szkoleniowa. Fachowa pomoc. Dobrze przygotowany materiał szkoleniowy.

@Agata J.

Serdecznie dziękujemy Pani Agato za opinię. Jest nam miło, że kurs spełniła Pani oczekiwania. Dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy.

Agata

Super firma szkoleniowa. Bardzo dobre materiały szkoleniowe. Fachowe podejście do kursanta. Duży wybór szkoleń.

@Agata

Dziękujemy Pani Agato za opinię. Jest nam bardzo miło, że szkolenie spełniło swoje zadanie. Serdecznie zapraszamy pozostajemy do dyspozycji.

Agata

Bardzo dobra platforma szkoleniowa, super materiał przystępnie przekazywana wiedza. Dobry kontakt mail oraz telefoniczny.

@Agata

Dziękujemy Pani Agato za opinię jesteśmy bardzo zadowoleni, że kurs spełnił Pani oczekiwania. Pozostajemy do dyspozycji także po zakończeniu szkolenia.

Agata

Super firma robiłam w niej 2 szkolenia. Super wiedza, fachowa pomoc. Pomogły mi w awansie.

@Agata

Dziękujemy serdecznie to wielka satysfakcja, że szkolenie spełniło Pani oczekiwania. Serdecznie pozdrawiamy pozostajemy do dyspozycji.

Szyszaa

Mega polecam. Co jakiś czas przesyłają na e-mail bardzo przydatne materiały.

@Szyszaa

Dziękujemy serdecznie za dobre słowo. Dla naszych kursantów staramy się systematycznie przygotowywać bezpłatne dawki wiedzy i poradników. Serdecznie pozdrawiamy pozostajemy do dyspozycji.

Beata

Polecam szkolenia. Profesjonalnie przygotowane, temat dobrze rozwinięty.

@Beata

Dziękujemy serdecznie Pani Beato za opinię. Jest nam bardzo miło, że szkolenie spełniło Pani oczekiwania. Pozostajemy do dyspozycji także po zakończeniu szkolenia.

Agata

Super szkolenia, dużo materiału gratis, szybko i fachowo przeprowadzony kurs. Materiał rzeczowy i przejrzysty, język zrozumiały. Super kontakt z firmą i bardzo fachowa pomoc. Dziękuję za szkolenia

@Agata

Serdecznie dziękujemy Pani Agato za opinię. Jest nam bardzo miło słyszeć, że jest Pani zadowolona ze szkolenia. Serdecznie dziękujemy i pozostajemy do dyspozycji.

Paulina

Chciałabym dowiedzieć się jak przebiega egzamin ...

@Paulina

Dzień dobry Pani Paulino, dziękujemy za pytanie. Jak wygląda zaliczenie egzaminu ? 1. kursant otrzymuje dostęp do platformy e-learningowej oraz materiałów dydaktycznych na czas 60 dni. Wszystkie etapy szkolenia odbywają się online 2. warunkiem uzyskania dokumentów ukończenia kursu jest zdanie egzaminu. Egzamin teoretyczny odbywa się na platformie szkoleniowej składa się z 15 pytań w formie testu wyboru 3. warunkiem zaliczenia szkolenia w Kar-Group jest uzyskanie minimum 70 % poprawnych odpowiedzi na wewnętrznym egzaminie (ewentualne poprawki są bezpłatne) 4. z dostępu do szkolenia możesz korzystać 24h na dobę 5. kurs można zakończyć w dowolnym momencie po otrzymaniu dostępu do platformy szkoleniowej, warunkiem jest zaliczenie egzaminu wewnętrznego 6. dodatkowo przesyłam link do materiał video: https://www.youtube.com/watch?v=BidzB8QqQLY&feature=emb_logo

Piotr Held

Firma godna zaufania. Materialy latwe do nauki,zrozumiale. Firma robi promocje Wiec kazdy znajdzie cos dla siebie. Jesli chcesz zmienic zawod lub doszkolic sie to tylko w tej Firmie. Polecam wszystkim.

@Piotr Held

Panie Piotrze zatem serdecznie podziękujemy za dobre słowo i pozytywną opinię. To naprawdę miły gest i bardzo serdeczny komentarz. Pozostajemy do dyspozycji :)

Zostaw merytoryczną opinię o Firma szkoleniowa Kar-Group - Ełk

• Jak się pracuje w Firma szkoleniowa Kar-Group?

Zobacz opinie na temat firmy Firma szkoleniowa Kar-Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma szkoleniowa Kar-Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma szkoleniowa Kar-Group