Opinie o Kancelaria Odszkodowawcza Automobile Expert Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Odszkodowawcza Automobile Expert Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Odszkodowawcza Automobile Expert Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Odszkodowawcza Automobile Expert Sp. z o.o. w Częstochowa

Tomasz

Kancelaria działa na rynku ubezpieczeń kilkanaście lat ,więc zdobyte doświadczenie jest bezcenne i pozwala pomagać klientom ,a dla pracowników świetna rozwojowa praca.

Agnieszka

Wybierając kancelarię automobile expert, mogę stwierdzić, że dokonałam dobrego wyboru, dlatego wystawiam pozytywną opinię.

Super praca. Wiem, bo pracuję i jest okej! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Grażyna

Dzięki kancelarii wywalczyłam odszkodowanie za wypadek w pracy. Bardzo dziękuję i polecam.

Aplikowałeś do firmy Kancelaria Odszkodowawcza Automobile Expert Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Częstochowa
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON

Polecam

@Kasia

Również polecam, bo można sporo zarobić

Hania

Dzięki kancelarii automobile expert można uzyskać dużo wyższe odszkodowanie. Wiem to z własnego doświadczenia. Polecam

też polecam

Iza

Pracowałam tam 3 lata temu i mogę śmiało polecić pracę.

Pati

Wiecie coś o rekrutacji w firmie? Trudno ją przejść, może coś jeszcze się dowiem?

@Pati

Nie jest trudno przejść, ale aby zacząć dobrze zarabiać trzeba trochę poczekać i popracować. Polecam na początek wziąć to zajęcie jako dodatkowe, a po paru miesiącach jak już zarobki będą wysokie to wtedy zrezygnować z pracy na etacie.

Roman

Ja chciałbym podziękować panu Piotrowi za szybkie poprowadzenie mojej sprawy i za wywalczenie 10 razy wyższego odszkodowania niż mi proponował ubezpieczyciel ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Milena

Bardzo polecam pracowników kancelarii. Bardzo pomogli mi przy odzyskaniu odszkodowania mimo, że ubezpieczyciel "bardzo się starał" mi nic nie wypłacić. Super kontakt na każdym etapie - zawsze wiedziałam co się dzieje w mojej sprawie. Po uzyskaniu odpowiedzi od ubezpieczyciela bardzo szybko dostałam pieniądze. Także bardzo polecam!

Dzięki ich pracy moja babcia potrącona na przejściu na pieszych dostała 35 tysięcy złotych. Zdecydowanie polecam usługi tej Kancelarii!!

Agata Niechcic

Bardzo porządna firma. Wywalczyli dla mnie 45 tysięcy za złamaną rękę na chodniku. Godni polecenia

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże dla pracowników może być znaczenie benefitów pozapłacowych. Czy Automobile Expert jest takim przedsiębiorstwem?

Sylwia

Tak, dla najlepszych są nawet samochody, które później przechodzą na własność. Do tego wakacje i premie uznaniowe

Jasne zasady pracy i wypłata zawsze na czas. Jedyny minus jak w pokrewnych branżach - na duże zarobki trzeba poczekać, ale warto :)

Gusia

Dobra firma, zarobki zależne od własnego wkładu pracy i czasu, fajna atmosfera. Idealna praca dla kogoś szukająca dodatkowego zarobku.

Skąd taka opinia pesymistyczna? Firma pracuje tylko konkurencja liczy na to, że przestanie?

Igor

czy jest jakiś powód, że jest taka cisza? Czy firma działa normalni?

iza
@Igor

Nie działa normalnie, kasy nie mają, telefonów nie odbierają a prezes K podnajmuje swoje ałdi ...

DR

Poszukuję kontaktu z byłymi oraz z odchodzącymi z firmy agentami . Mam bardzo ciekawą i konkretną propozycję. Korzystna oferta także dla początkujących w tej branży. Napisz do mnie na maila agenci.odszkodowania@interia.pl Zapewniamy pełną dyskrecję.

Awans

Oferujemy bardzo konkurencyjne warunki współpracy. Wszystkich niezadowolonych, byłych i aktualnych agentów z branży odszkodowań proszę o kontakt agenci.odszkodowania@interia.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Odszkodowawcza Automobile Expert Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Kancelaria Odszkodowawcza Automobile Expert Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Odszkodowawcza Automobile Expert Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Odszkodowawcza Automobile Expert Sp. z o.o.?

Kancelaria Odszkodowawcza Automobile Expert Sp. z o.o.