EHRAB Sp. z o.o.

Opinie o EHRAB Sp. z o.o.

przyszły pracownik

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy w firmie ehrab jest szansa na pracę stała ? A nie po zakończeniu kontraktu wyrzuca na bruk? Jak to wygląda ? Czy przenoszą ? Czy jak , i drugie pytanie czy dużo menelstwa na hotelach? Jestem bez nałogów ale chciałbym pracować z normalnymi ludźmi a nie pijakami się męczyć

Jarek

witam też chciałbym poznać opinie o firmie.

koordynator

Witam ktoś pracował albo był na rozmowie jako koordynator w Szwecji ?(usunięte przez administratora) POPROSZĘ O OPINIE

bibi
@koordynator

Praca 24h na dobę, niekończące się telefony od niezadowolonych pracowników. To tak w skrócie , Pewnie zaraz usuniecie tą opinię żeby zostały same ,, pochlebne,,

Toja
@bibi

A możesz coś więcej powiedzieć? Jak to wyglada godzinowo, dużo trzeba jeździć?

@Toja

Praca 24h, tak napisał wyżej, ile w tym prawdy to nie mam pojęcia? Ktoś sobie chyba stroi żarty.

Bolek

Tak czytam te wypociny specjalistów wspaniałych pracowników niezastąpionych przez nikogo Same gwiazdy na których wszystkie firmy czekają i płaczą że ich nie mają w swojej ekipę. Ludzie czas zejść na ziemię, 50 proc. Fachowców nie przepracowała by jednego dnia w Holandii lub w Niemczech.,. Za to przyjeżdża do Ehrab i ma większe wymagania i własne ego. Opisują jakim to było źle a czego firma im nie załatwiła lub zrobiła. A gdzie przed temu q... Tak mieli chyba że Jarosław im dał 500+ Pracuję dla Ehrab od przedwczoraj . Przedwczoraj jak obiecali tak zawsze było i amen, wczoraj jest jak przedwczoraj tylko trochę więcej biurokracji. Zatem jeśli chcesz zarobić w normalnej firmie x tradycją to polecam. Jeśli jesteś gwiazdą i najlepszym pracownikiem we wsi o po za jej granicami zostaw swoje ego w domu i broń Boże nie aplikuj Będziesz zawiedziony. To mówiłem ja Bolek trener 3 kategorii :))

Prawdę mówię
@Bolek

Aleś ty mądro głupi czy ty aby wszystkich rozumie nie ppzjafaleś co chcesz od ludzi ze wsi to tobie słoma z butów wystaje ludzie ze wsi to słowa dotrzymują jak jadą to pracują a właśnie z miasta nie chcą przcow,c tylko im się wszystko należy i robią dym chłopie z miasta

Tomo
@Bolek

Zgadzam sie ????????

@Prawdę mówię

Słoma z butów to wychodzi z Twojego komentarza. Naucz się pisać bo nie da się tego czytać...

@Tomo

A ile z tego zrozumiałeś? Bo ja nic :D

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w EHRAB Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Rekrutacji? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Rafał

Radze odpuscic(usunięte przez administratora)

Zbrojarz

Ok, czy wypłacacie diety oraz jakie sa stawki za nadgodziny?

MG

(usunięte przez administratora)Praca koordynator pozostawia wiele do życzenia, ciężko się o cokolwiek doprosić- payslip, ubrania, sprawy urzedowe- zapomnij. Na dani już w ogóle katastrofa dwóch prowadzących, którzy aby ganiają ludzi do roboty, praca jak w fabryce ile byś nie zrobił zawsze mało

Blaki

Jedno mnie zastanawia czemu usuwacie opinie o feriepenge? Macie w tym jakiś interes czy wam się grunt pali? Napiszcie szczerze. Przecież jesteście taką wspaniałą firmą

@Blaki

Witam, Dziękuję za pana opinie. Fima EHRAB działa na rynku od lat i zawsze stosuje się do szwedzkiego prawa pracy. Informuję, że dodatki wakacyjne są wypłacane cyklicznie – najbliższe wypłaty nastąpią 22-23.09.2021. Z powżaniem Zespół EHRAB

kandytat
@EHRAB Sp. z o.o.

jaki zespół 2 osobowy haha

marian
@Blaki

usuwają złe opinie , te dobre co są to piszą sobie sami. (usunięte przez administratora)

kandydat

W niniejszej firmie miałam przeprowadzoną rozmowę kwalifikacyjną przez dwóch pracowników na stanowisko rekruter osób fizycznych m.in. Niestety te osoby nie mają najmniejszego pojęcia o przeprowadzeniu profesjonalnej rozmowy, zwłaszcza tyczy się to Pana który jest głównym zarządzającym. (usunięte przez administratora) Oczekiwania przyszłego pracodawcy w stosunku do mojej osoby były takie : 1. mam odbierać telefony 24/h, a odebranie telefonu od pracownika w domu przy robieniu obiadu lub w czasie prywatnym nie jest pracą. 2. w przypadku nie odebrania telefonu o 5:00 nad ranem po 5próbach może wywołać to problem = zwolnienie z pracy 3. do domu wracamy z laptopem bo czasem też trzeba wykonać pracę z domu - rozliczane jako dobra wola lub wolontariat (usunięte przez administratora) Na całe szczęście pracy nie dostałam, cieszy mnie fakt że to on wykonał ten krok. Kilka dni później dostałam pracę w profesjonalnej firmie, dużo lepsza oferta, wynagrodzenie a przede wszystkim pracuje od 7-15:00 i nikt mnie nie zmusza do zabierania pracy do domu. Nie polecam firmy.

Leon

Witam Firma szuka ludzi na kontrakt do Kopenhagi . Czy jest już ktoś tam na budowie i może powiedzieć jak sytuacja tam wygląda.

To jest pośredniak,w dani nie mają swojej budowy,podpinaja Cię pod inna POLSKĄ firme ,idziesz w lising,atmosfera kiepska .

Bzdura kolego. Nie wiesz najwyraźniej jak to działa. To jest agencja zatrudnienia. Jak Manpower, Adecco czy Randstad itd. "Pośredniak" to coś innego:) Projekty są różne, co to znaczy "podpinają"? Pracuje się zawsze dla wykonawcy/podwykonawcy zatem jeśli jest to polska firma (bardzo rzadko) to co z tego? A atmosferę tworzą ludzie, tacy jak Ty.

Do pracodawcy
@EHRAB Sp. z o.o.

Mam wrazenie, ze jako pracodawca w taki sposob nie powinienes sie wypowiadac. Tak nie odpisuje, firma ktora nie ma zasnego standartu. W chyba nie wiecie co to jest zintegrowany system zarzadzania

Iza

Ehrab to skandynawska firma rekrutacyjno-wykonawcza prowadząca projekty na terenie całej Skandynawii. Spółka może poszczycić się partnerstwem z największymi przedsiębiorcami w sektorze branży budowlanej, budownictwa cywilnego oraz energetycznym. Aktualnie nie ma prowadzonych rekrutacji. Orietujecie się, czy jest szansa na zatrudnienie się w biurze Ehrab, i jaki system motywacyjny działa w tym miejscu?

Do izy
@Iza

Nie ma zadnej motywacji, (usunięte przez administratora)

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie EHRAB Sp. z o.o. na stanowisku Pracownik Fizyczny? 3 września pojawiły się ich ogłoszenia na GoWork.pl.

Mariusz

12tys niby jest na reke w szwecji, jak pojesz to wypadasz z gry ns zawsze. Nie polecam warunki mieszkalne nie ciekawe(usunięte przez administratora)

Pytam

Na jakiej budowie tak jest?

Martini

Witam Dostałem propozycję pracy jako stolarz w Szwecji. Mieszkanie i dojazdy do i z Szwecji oraz do pracy za darmo stawka 13 euro. Czytając te wszystkie opinie mam mieszane uczucia. Czy naprawdę jest się czego obawiać

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w EHRAB?

Pisdeusz

Traktują cię jak szeregowego, postawisz się przełożonemu, to cię zwolnią... A na Twoje miejsce przyjedzie ich kumpel... Pozdrawiam

Radek
@Pisdeusz

Teraz sie o tym dowiedziałeś dopiero?

Pisdeusz
@Radek

Ja o tym wiem, bo byłem na kilku kontraktach... Informuję kolegę

Za co można wylecieć z Ehrabu..?

Co wchodzi w socjal EHRAB?

Jurek

A co może wchodzić w socjal?(usunięte przez administratora)

A gdzie robiłeś..?

Natalia

Czytam i nadal nie wiem, czy warto podpisywać kontrakt z EHRAB. Rozumiem, że nie płacą ubezpieczenia zdrowotnego i że nie wszyscy prowadzący znają dobrze angielski. Czy możesz napisać jaśniej, co Ci się podoba w tej pracy, a co nie? Jak stoi sprawa z pensją, zakwaterowaniem itd.?

Jako
@Natalia

Jak ktoś pisze że nie są płacone składki ubezpieczenia czy cos, to nie wie o czym mowi. Są obowiązkowe i są płacone miałem wypadek na budowie i by to wyszlo gdyby nie bylo. Takze nie piszcie glupot. Jak ktos nie rozumie ze wyjechal do innego kraju gdzie to wyglada inaczej to juz jego problem.

Janek
@Jako

Co jest płacone ?składki chorobowe? Tak masz płacone jak wszyscy nie rób z siebie idioty bo chyba nim jesteś.jaki ty miałeś wypadek sprecyzuj bo nic nie słyszałem ostatnio.a składki chorobowe w szwecji nie są obowiązkowe.nie wiesz to nie mądrkuj

Aleksandra

Jeśli to co napisałeś jest prawdą i pracownicy rzeczywiście są zatrudnieni nielegalnie, to myślę, że taką sytuację należy gdzieś zgłosić. A powiedz, na czym polega Twoja praca w EHRAB. Co tam robisz?

Zostaw merytoryczną opinię o EHRAB Sp. z o.o. - Pruszcz Gdański

• Jak się pracuje w EHRAB Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EHRAB Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EHRAB Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EHRAB Sp. z o.o.