EHRAB Sp. z o.o.

Opinie o EHRAB Sp. z o.o.

Polak

Witam . Pracuje w firmie ehrab od 1 miesiąca . Tak jak była prowadzona rozmowa kwalifikacyjna i wynikało z niej zakwaterowanie gratis transport z polski oraz do pracy po stronie pracodawcy . Wszystko się zgadza . Żadnych opłat mi nie potrafili z pensji . Czysta kasa tak jak było gadane

Byly Pracownik
@Polak

Co ty gadasz niby wszystko darmowe. A co do czego przy podpisaniu umowy w szwecji na budieie okazuje sue ze placisz 300koron za noc za mieszkanie i 3000 koron za dojazdy do pracy .pracowalem dwa dni i sie zwolnilem bo jak zarobisz 1600 euro minus bilety i zycie to ci grosze wychodzą. Parodia nie firma.

Grzegorz L

Ehrab to firma solidna. Praca w Szwecji na szwedzkich warunkach z pełnym ubezpieczeniem ,a co za tym idzie w przyszłości ze szwedzką emeryturą . Wypłaty zawsze do 10 każdego miesiąca .Ja nie narzekam

Wyznawca
@Grzegorz L

Nie będziesz miał emerytury z ehrabu kolego, chyba że jesteś umysłowym pracownikiem, to może masz inna umowę... Gdyby ehrab dawał umowe o pracę to by się należało wszystko urlop płatny, ubezpieczenie... W ehrab ie jak zachorujesz to do Polski zjedziesz, chyba że cię będzie stać se kwaterę opłacić i siedzieć za zero złotych dziennie... Poza tym ehrab daje umowy tym czasowe, takie szwedzkie o dzieło...

Marek123

Firma jest o.k. Pracowałem krótko ale dostaje oferty co jakiś czas nowe od rekruterki. Byłem z kolegą w Dani i koordynator był bardzo w porządku. Zakwaterowania też całkiem dobre. Pieniądze na czas. Nie widzę wad.

betoniarz

Bardzo dobra firma. Nie miałem żadnego problemu z wyjazdem i pracą. Dają zatrudnienie legalne w Szwecji, a nie wysyłają na umowach zawartych w Polsce.

Szukam pracy i znalazłem, że szukają brygadzisty na Danię. Oferują spoko kwotę, bo nawet 28k, ale jeszcze dodatkowo proponują płatne nadgodziny, to ile wtedy można wyjść z kasą miesięcznie, wszystko sumując? Dają możliwość prywatnego zakwaterowanie, to znaczy, że można dostać całe mieszkanie w pojedynkę?

Andrzej Nowy wpis

Witam Panowie ile średnio się zarobi

Firma, która nie potrafi zapewnić pracownikom reguralnej pracy bo nie mają na tyle projektów, więc jak ktoś chce przyjść niech się zastanowi bo popracuje 2 lub 3 miesiące skończy się projekt i będzie siedział w domu tyle samo. Albo można trafić na takiego prowadzącego, któremu się nie spodobasz i Cię zwolni, i nieważne, że znasz się na robocie. Bo woli trzymac swojego znajomego, który nic nie potrafi. Więc lepiej się zastanowić zanim się do tej firmy przyjdzie.

@Gość

Długo już trwa taki stan rzeczy z tymi projektami? To czekanie jest bezpłatne? Można w tym czasie podjąć jakieś inne zatrudnienie?

Krzychu
@Gość

Prawda...pracowałem od 8 stycznia do 10 lutego,projekt się skończył i cisza,roboty nie ma.Nie polecam.

Roman Nowy wpis
@Krzychu

Hej. Napiszesz, ile czekałeś na następny projekt i czy dalej z nimi współpracujesz? No i co z zasadami współpracy, jaka jest umowa i gwarancja zleceń?

Milo Nowy wpis

Zastanawiałem się nad podjęciem współpracy z tą firmą ale po tylu negatywach aż strach. Moje pytanie skąd taka firma bierze nowe projekty, zlecenia skoro tak się w niej źle pracuje ?! Czy za błędy, wtopy na budowie pracownic ponoszą kary finansowe ?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w EHRAB Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Rekrutacji? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Tom88

Witam widzę że opinnie są podzielone komuś coś nie poszło negatywne nastawienie ktoś chwali to spoko jak człowiek nie pujdzie to się nie przekona druga sprawa to Polak Polakowi zawsze wilkiem i tu jest problem który jest znany od zawsze i wszędzie tylko pchać w kieszeń nie martwiąc się o drugiego

@Tom88

W jaki sposób „Polak Polakowi wilkiem”? Daj znać, czy jesteś jedną z tych osób, które mają negatywne doświadczenia. Jest coś, na co warto szczególnie zwrócić uwagę? Dotrzymują obietnic?

Aleksandra

Są jakieś nowe oferty na cieślę? Kiedyś były… Teraz patrzę na ich stronę i każą się tam logować, żeby aplikować, a ja nie mam konta i zresztą dla siebie nie szukam, tylko żeby ojcu podesłać. Ogólnie to przyjmują osoby w wieku prawie emerytalnym?

Czy w EHRAB Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Spox

Tylko takie, które wynikają ze szwedzkiego prawa. Np. jeśli święto państwowe (wolny dzień) wypada w dzień roboczy to za ten dzień nalezy się zapłata.

Ale naliczane jest wynagrodzenie za to święto? Ile w takim razie kosztuje to mieszkanie i auto? Jakie w ogóle warunki są na tych kwaterach? Dużo osób mieszka?

Krzychu
@Ewa

Pracowałem dla tej firmy od października do lutego.Praca nie jest stała.Za mieszkanie odciągają z wypłaty licząc w złotówkach jakieś 2500 zł.co miesiąc. Warunki mieszkaniowe mieliśmy tragiczne...mieszkania ulokowane w starej szkole.Zero ogrzewania,brud,robactwo ogólnie syf.Mieszkaliśmy po 2 osoby w pokoju.Nie polecam

Cycu

Pracowałem dla tej firmy kilka lat temu. Kasa się zgadzała robota jak wszędzie ,ubrania robocze fullserwis, a jak traficie na koordynatora Marcina to bierzcie robotę

@Cycu

Witam, Dziękujemy za Wszystkie opinie, zarówno za te pozytywne, jak i te negatywne. Pragnę poinformować, że forum GoWork, jak i inne fora internetowe nie są oficjalnym kanałem wymiany informacji pomiędzy firmą EHRAB, a pracownikami. W razie pytań proszę o kontakt z naszą centralą (+48 58 888 21 01), gdzie po wybraniu odpowiedniego działu zostaną Państwo skierowani do osób, które odpowiedzą na Państwa pytania. Jeśli chcesz zgłosić się do pracy wypełnij poniższy formularz a my skontaktujemy się z Tobą. Link do formularza nelży skopiować do adresu przeglądarki: https://forms.office.com/r/hrgYKD0fCZ Z poważaniem Zespół EHRAB

szczery
@Cycu

marcin dedra bo znam tego typa normalny (usunięte przez administratora) nigdy bym z nim nie chciał pracować nie szanuje rodaków

Żółty
@szczery

Pracowałem z Marcinem i dobrze znam człowieka. Spoko gość każdemu pomoze nie rozumiem tego wpisu.No ale jak ktoś myśli że przyjedzie i będzie tylko siedział a inni za niego pracowali a najlepiej by zastąpić przełożonego i nic nie robić i mieć gruba kase .

Można zmienić budowę jeśli coś nie pasuje? Albo jeśli jest problem ze współpracownikami? Widziałam na stronie że firma ma dość dużą ofertę.

W firmie EHRAB Sp. z o.o. poszukiwano pracowników. Czy ktoś podjął pracę jako Team Leader?

Spox

Tak. Jestem team leader w EHRAB.

Agata
@Spox

I jak pracuje się na tym stanowisku?

@Agata

Ogólnie dobrze. Jesteś troszkę między młotem i kowadłem, pomiędzy ekipą i Szwedami. Ale jeśli dobrze sobie wszystko poukładasz to jest ok.

@Spox

No niby tak ale pytanie jak to poukładać?

@Honorata

To już sprawa dogadania się z klientem, ekipą, innymi supervisiorami na budowie. Organizacji i pewnej dozy szczęścia.

@Spox

No to pewnie stresujące i dobrze żeby umieć negocjować przy tym. I za takie warunki dobre wynagrodzenie można zgarnąć? ;)

@Honorata

Można. Na pewno lepsze wynagrodzenie od średniej. Stresujące też, bo i ekipa ma cały czas jakieś problemy i żądania, czasem trzeba kogoś upomnieć ostrzej, czasem zwolnić. Szwedom też czasem trzeba się postawić. Ale jeżeli dobrze wszystko robisz - jest spoko.

@Spox

Ogólnie to my tu cały czas piszemy w kontekście pracy dla Panów? Chciałam dopytać czy to firma oferuje jakieś opcje dla kobiet. Są takie?

Czy firma może wysłać pracownika do innego kraju w ramach nowego projektu?? Obecnie pracuję w Szwecji.

Aleksandra

Cześć, chciałam podpytać dla kogoś o pracę Zbrojarza, bo taka oferta się jakiś czas temu pojawiła. Można wiedzieć, jak obecnie się przedstawia kwestia wynagrodzenia i czy były jakieś podwyżki zabezpieczające na czas inflacji?

Chciałbym sie dowiedziec jakie stawki godzinowe płaca

@Andrzej

Zależy od zawodu i rodzaju pracy, którą wykonujesz.

Słaba organizacja, ustalenia inne niż warunki

Kamil Adamczyk

Polecam firmę Ehrab Pracowałem 11miesiacy To najlepsza firma w jakiej Pracowałem. Profrsionalna obsługa oraz narzędzia. Ubrania robocze na wysokim poziomie Wypłata na czas a ludzie których tam spotkałem pomogli mi zapomnieć że pracuje za granicą

@Kamil Adamczyk

A czy przez te 11 miesięcy były jakieś przerwy i urlopy na przyjazd do Polski? Czy nie było takiej opcji?

@Kamila

W EHRAB przysługuje Ci 25 dni płatnego urlopu po przepracowaniu roku. Są też przerwy rotacyjne (niepłatne) ustalane indywidualnie, w zależności od potrzeb i możliwości.

Grzegorz

Pracuję w firmie EHRAB od kwietnia tego roku,jestem bardzo zadowolony, jeżeli ktoś chciałby rozpocząć pracę w Szwecji,to polecam

@Grzegorz

A trzeba znać szwedzki czy angielski wystarczy?

Krzysztof
@Kamila

Język angielski to tylko dla prowadzących budowę. Regularni pracownicy nie muszą znać języka.

Justyna
@Krzysztof

To w jakim jezyku jest umowa i wszelkie dokumenty, skoro nie trzeba znac języka, ludzie podpisują w ciemno?

@Justyna

Dokumenty są po polsku i angielsku.

EHRAB Sp. z o.o. to solidna firma , godna zainteresowania , wysoka stawka , płatność terminowa 10-11 każdego miesiąca . Kwatera prywatna , odzież oraz wyjazdy i przyjazdy po stronie firmy . Na wielu kontraktach pracowałem na budowie jako zbrojarz ale najlepszym wyborem i bez zastrzeżeń jest właśnie firma EHRAB . Dobry , miły i konkretny kontakt kadrowy telefoniczny z Panią Karoliną i Panią Joanną tel. kontaktowy 609 500 558 . Jeżeli pracownikom zależy na pracy i chcą pracować to polecam firmę Ehrab to dobra firma szwedzka.

Hanys
@Andrzej

Przeciez to jest jakas kpina. Ten post śmierdzi na kilometr autopromocją. Jest wrecz odwrotnie.

Agent
@Andrzej

Współpraca w firmie jest wręcz świetna. Zawsze można liczyć na rzetelną i fachową pomoc. Rekrutacja na najwyższym poziomie. Pozdrowienia dla całego EHRABU.

Eddie

Pozdrowienia dla pana Dawida prowadzącego (usunięte przez administratora) jak go nie mało

Elżbieta
@Eddie

ale o co ci chodzi , bo nie rozumiem twojego komentarza, rozwiniesz mysl ?

@Elżbieta

No cóż można tu napisać wiele źle odzywki do brygady wyżej zadziera nos niż patrzy ponadto nie nadaje się na to stanowisko nie potrafi kierować brygada tylko ciągle rozkazy żale i płacze tz depresja ponadto krzyczy nie mówi nie potrafi mówić po ludzku np czy byście mogli to zrobić bądź mamy plan dnia na dzisiaj do wykonania tylko masz to zrobić i mnie to (usunięte przez administratora) Interesuje stwarza zła atmosferę w pracy i tu wielki negatyw dla niego. Ja nie jestem osobą która by pozwolila by sobie na takie traktowanie praca może być bardzo ciężka lecz jak nie ma atmosfery w pracy to praca jest jeszcze cięższa

@Eddie

A to się z Tobą zgadzam. A nie ma szans żeby polepszyć jakos ta atmosferę? Może powiedzcie że wam nie pasuje takie zachowanie?

@Kamila

Nie ma szans za ciężki człowiek i charakter najlepiej go zdegradować i będzie święty spokój wybrać kogoś innego kto ma więcej cierpliwości ponadto jest bardziej lubiany przez brygadę

@Eddie

Eddie zanim zaczniesz oceniać ludzi i ich krytykować - spójrz najpierw na siebie!! Pracujesz w Ehrab od miesiąca , z tego co wiem jesteś w Szwecji od od kilku lat - nigdzie nie zagrzałeś miejsca dłużej, skaczesz po firmach i ciągle nic Ci nie pasuje, nawet Twoi współlokatorzy nie chcą z Toba mieszkać a nie mówiąc już o pracy z Tobą- wiec może skoncentruj się na sobie i Twoim sposobie bycia i nie oczernia ani nie wyzywaj ludzi skoro nie masz o nich zielonego pojęcia.!! Pracuje z Dawidem od samego początku na wszystkich projektach- nie ma nic do niego a wręcz przeciwnie ,jest wymagający stara się żeby praca była wykonana jak najlepiej i jak najdokładniej - a z Tym u Ciebie jest marnie!! Mówisz, o krzykach- jak mówisz do człowiek raz albo pare razy i do niego nie dociera to cierpliwość się kiedyś kończy, i mów za siebie a nie w imieniu całej brygady!!- bo to z Tobą jest problem a nie z nim Skoro Ci tak źle dlaczego nie poprosiłeś o przeniosłeś na inny projekt??? wtedy może byś docenił to że chop się stara, żeby było jak najlepiej- i to nie jest tylko gadanie -jest to poparte pozytywnymi opiniami z poprzednich projektów i podziękowaniami za dobrze wykonaną prace - trafialiśmy na projekty gdzie musieliśmy poprawiać wiele rzeczy po poprzednikach i ich fuszerkach - a wie co mówię bo pracuje już Ehrabie pare lat. Więc zastanów się raczej nad sobą - a jak Ci nie pasuje to po prostu zmień firmę jak to robiłeś do tej pory. P.s. Trafiają się różni ludzie którzy " co oni to nie robili, jakie to doświadczenie mają" ale życie weryfikuje szybko, jak komuś zależy na pracy i chce pracować i wykonuje ja dobrze bo będzie ja miał . Polecam prace w Ehrabie

Eddie

Oczywiście firma jest ok tylko prowadzący pozdrowienia dla niego niech mu praca będzie lekka

Bolek

Firma jak na szwedzkie standardy super, Prowork, we came ... Totalna lipa nie poleciałbym nawet Kochanej Teściowej. Płacą w terminie , ubrania ect plus lokal i transport z i na projekt. Plusy Po okresie próbnym stała praca dla znających robotę. Wyplaty w terminie Kupują bilety na przyjazd o zjazd Podstawowe ubezpieczenie Zakwaterowanie Transport Minusy Rotacja 4/1 Brak dodatkowych ubezpieczeń emerytalnych Nie pokrywają kosztów rotacji Ogólnie jest ok szczególnie jeśli traficie pod skrzydła Goldyna reszta to korporacyjna biurokracja Życzę wam wszystkim powodzenia

Marzena
@Bolek

A ile wynosi wypłata? Jest wypłacana raz w miesiącu czy tygodniowo? Zakwaterowanie jest zapewnione czy coś się do tego dopłaca?

Gregor

Dobra firma szwedzka. Płatności w terminie, Dobra obsługa pracowników. Długie kontrakty stabilna praca. Polecam dla ludzi chcących pracować,

Sławomir
@Gregor

Dzięki za info bo ja bardzo chce pracować i rozglądam się za taką firmą gdzie będę mógł zostać na długo. Powiesz na jakim poziomie są zarobki bo jak tak wszytko na plus to pewnie też dobrze płacą, co?

Gregor
@Sławomir

Od 13 e w przeliczeniu na sek netto

Cokolwiek by o EHRAB nie napisać to jedno jest pewne, że kasa się zgadza zawsze. Jeśli coś przy wypłacie nie pasuje to pisze się do koordynatora lub księgowości i jest natychmiastowa korekta. Jestem byłym pracownikiem bo gdzie indziej dostałem większe pieniądze, ale to co miałem uzgodnione w EHRAB zawsze dostawałem. Rzeczywiście jest dużo niezadowolonych klientów, jednak z obserwacji mogę tylko napisać, że są to ludzie mający problem sami ze sobą, a nie z firmą. Są tacy, którym wszędzie i zawsze jest źle. Jedno co mogę negatywnego napisać to organizacja pracy i sposób rekrutacji. Rzeczywiście promuje się kolesiostwo i wchodzenie (usunięte przez administratora) rzeczywiście nie ma jednakowych standardów dla wszystkich, jasnych regulaminów. Troszkę jest uznaniowości, kolesiostwa, co niestety psuje relacje i nastroje w zespołach (są równi i równiejsi). Jeżeli chodzi natomiast o płacę i dotrzymywanie słowa we wszystkim co było umówione to nie mam firmie nic do zarzucenia.

Zostaw merytoryczną opinię o EHRAB Sp. z o.o. - Pruszcz Gdański

• Jak się pracuje w EHRAB Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EHRAB Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EHRAB Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EHRAB Sp. z o.o.