Opinie o Medyk Sp. z o.o. w Skierniewice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Medyk Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Medyk Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medyk Sp. z o.o. w Skierniewice

Grzesiek Nowy wpis

Cały czas szukają pielęgniarek i pielęgniarzy. Także do stacji dializ. Z wymagań to dyspozycyjność i zaangażowanie. Praca jest przez 6 dni w tygodniu do wieczora i dlatego ta dyspozycyjność? Czemu ciągle brakuje pracowników? Proponują niskie zarobki czy jest inny powód?

Mika @ Nowy wpis

Pani Dorota Sz pielęgniarka. Bardzo nieprzyjemna osoba. Napisałam na messendzera prosząc o receptę na lek Pani stwierdziła że mam recepty wypisane do lipca . No akurat na ten lek nie mam .Pani Dorota stwierdziła że za często proszę o recepty .Jeszcze trochę to będzie można recepty i wizyty wyznaczać raz na rok. Dorota Sz bardzo niesympatyczna .

Ostatnio w listopadzie 23 chcieli zatrudnić pielęgniarkę/pielęgniarza do pracy w przychodni w Dębicy. Ktoś wie, jaki będzie następny nabór dla pielęgniarek? I zechce napisać, jakie są w M. warunki finansowe? Bo ogłoszenie to jedno zdanie zaledwie, nic się z niego nie dowiedziałam :/

Banderas Nowy wpis

Czuję się w obowiązku podzielić z państwem negatywną opinią dot pracy/pracownika przychodni Judyta na ul. Orkana. Dziś tj 30.01.2024r Dr Wawrzyńczak chirurg zaszczyca liczne grono oczekujących pacjentów z godzinnym opóźnieniem a pacjenci są umawianie na zabiegi co 5min. Tak więc jeśli ktoś z państwa ma w planach wizytę u w/w lekarza w przychodni "Judyta" to proszę uzbroić się w cierpliwość w końcu to my pacjenci jesteśmy dla doktora a nie doktor dla nas. Proszę także pamiętać o tym gdy nastąpi kolejny strajk lekarzy domagających się podwyżek z 200zł/godz do np 500zł/godzinę.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Medyk Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Ktoś podpowie ile osób zatrudnianych jest tutaj jako rejestratorka medyczna? Szukam pracy a na tym stanowisku mam już doświadczenie. Większość opinii w tym miejscu napisali pacjenci, więc fajnie jakby jakiś pracownik się wypowiedział. Powiecie na jakie zarobki można liczyć? Jaką umowę oferują na start?

Wszystko załatwiane jest pozytywnie personel miły czysto i bardzo wygodnie z powtarzaniem leków oraz wyniki badań można odebrać internetowo duże ułatwienia polecam

Beata

Widziałam że kiedyś chcieli zatrudnić stomatologa. Ciekawa jestem jak wygląda obecnie współpraca z tą przychodnią. Czy współpraca jest przez kontrakt B2B czy umowa o pracę oraz czy sprzęt jest nowy? Jak ustalany jest grafik?

Ter

Potrzebowalam pomocy, Pan dr. M. Guzek potraktowala mnie bardzo zle ! Otworzyla drzwi i wyprosila . To bylo cos bardzo chamskiego.Zmieniam przychodnie na bardziej przyjacielska dla pacjenta.

Hanna

Hmm widzę tylko opinie pacjentów, szkoda. Szukają na stronie rehabilitantów, niestety dosłownie nic nie ma na temat pracy ani oczekiwań i warunków. Jaka stawka i warunki na start? Nie ma przeładowania pracą?

gość

uciekajcie z Medyka lekarze jak w Eskulapie mają gdzieś pacjentów , przychodzą kiedy chcą ,co więcej rejestracja zapisujesz się np. jesteś drugi przychodzisz do lekarza i okazuje się ,że jesteś dziesiąty W KAŻDYM RAZIE ZDECYDOWANIE NIE POLECAM MEDYKA

Aa

Witam do dnia dzisiejszego poleciałam przychodnie z. Czystym sumieniem, lecz po dniu dzisiejszym nie jestem z tej przychodni zadowolona! Dostaliśmy skierowaniem pilne do laryngologa z dzieckiem początkowo pani dr Miszczak powiedziała że skoro pilne i dziecko z bólem nas przyjmie poczym weszliśmy do gabinetu a ona nas wyprosiła bo "nie mamy numerku do niej" gdzie czekaliśmy 45 min na wizytę i na początku była mowa że nie jesteśmy zapisani i czy nas przyjmie-zgodzila się... Efekt tego taki że cały dzień z dzieckiem w aucie szukamy laryngologa który dziś nas przyjmie...

Małgorzata

Jedyna taka przychodnia w Skierniewicach. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona całym personelem, który tam pracuje . Panie bardzo pomocne . Świetny kontakt przez messenger oraz żadnych problemów z dodzwonieniem się jak to bywa w innych przychodniach. Korzystałam pierwszy raz z synem ( 8 lat), który pierwszy raz musiał mieć pobraną krew do badań, wybrałam właśnie medyk ze względu na Panie pielęgniarki z obserwacji oraz że sama korzystałam wcześniej z laboratorium jako pacjentka. Nie pomyliłam się. Syn zadowolony, zero łez a bał się bardzo. Moja radość z tego że syn nie ma żadnych lękow ani traumy związanej z wizytą w laboratorium są nie do opisania . Sam mówi, że jak będzie trzeba to pójdzie ale tylko do tych miłych Pań ❤️ wizyty u specjalistów są świetnie zorganizowane , pacjenci nie tracą pół dnia na czekanie pod drzwiami . Jeszcze mi się nie zdarzyło czekać dłużej niż 5 min do lekarza specjalisty zawsze zgodnie z godziną, która podała Pani w rejestracji . Wymieniać można bardzo długo . Jedno jest pewne z nowym rokiem czas zostać pacjentką przychodni MEDYK i złożyć deklaracje . Ściskam cały personel bardzo mocno !

KasiaP

Cudowna przychodnia jak i cudowny personel. Zawsze gdy potrzebuje skorzystać z wizyty u specjalisty bardzo szybko otrzymuje kontakt zwrotny. Z czego jestem bardzo zadowolona... Wystrój przychodni to po prostu bajka.... Jedynie mały minisik to mało pediatrów... Ale mam nadzieję że to z biegiem czasu się zmieni. Ale tak nie mam żadnych zastrzeżeń...

Grażyna

Bardzo dziękuję Pani Doktor Oli Iskierce, porada byla bardzo profesjonalna, czuję się dużo lepiej. Możliwość zapisów przez Messenger jest super!!!

AJ

Polecam przychodnię Medyk!!!!! Szybka i profesjonalna obsługa.Kontakt przez messengera natychmiastowy.Bardzo dziękuję????

@AJ

ten kontakt przez messengera to rozumiem ze z administracją, nie lekarzami ? I co tak w każdej chwili odpisują?

AJ
@Anna

Tak oczywiście ❤️

Jestem związana z Medykiem od wielu lat. Pozytywnie zadziwiający jest dla mnie kontakt z przychodnią wszystkimi dostępnymi kanałami. Bardzo miła obsługa i pomocni lekarze????

Beata
@Ania

Lekarze przyjmują na fundusz czy prywatnie i ile trzeba czekać na wizytę u specjalisty jak fundusz? Jeżeli prywatnie to jaka cena standardowo za wizytę u specjalisty? Dzięki za odpowiedź.

Obsługa jest cudna, przesympatyczne panie ????

Beata Olejnik-Górska

Polecam przychodnię, przemiła i pomocna obsługa.

Ewelina
@Beata Olejnik-Górska

No to super! W czym konkretnie Ci pomogli? Możesz zdradzić? Jak u nich z terminami? Nie ma problemów by się umówić?

Karo

Ogólnie polecam. Miłe Panie w rejestracji. Fajnie, że można zapisać się przez messenger. Każdy lekarz u którego byliśmy był ok. Jedyny lekarz do którego mam zastrzeżenia to dr. Synowiec. Wizyta u niego wygląda tak, że pyta co jest dziecku I wystawia leki. Zero zbadania dziecka I zero osluchania, czy nawet w gardło zajrzećnie raczył. Zawsze słychać szybko szybko bo inni czekają. Lecz jak pójdzie się prywatnie do dr. Synowca to wizyta wygląda zupełnie inaczej o 360 stopni odwrotnie. Zbada, oslucha, przeprowadzi wywiad i dopiero leki. Więc polecam ogólnie, lecz nie polecam wizyty u dr. Synowca. To jakaś porażka.

Łucja

Ciekawa bym była warunków odnośnie pracy na rejestracji tutaj. w komentarzach raczej pacjenci się wypowiadali ale z reguły wyglądali na zadowolonych. Fajnie żeby atmosfera w pracy była w porządku no i oczywiście zarobki adekwatne do wykonywanej pracy. Zatrudniając się tu mogę na to liczyć? ;) Jak tu sytuacja wygląda z elastycznością grafiku? Ktoś pracuje i da znać?

Zostaw merytoryczną opinię o Medyk Sp. z o.o. - Skierniewice

• Jak się pracuje w Medyk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medyk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medyk Sp. z o.o.?

Medyk Sp. z o.o.
  • Sienkiewicza 1