Opinie o Wala sp z o.o w Wilkowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wala sp z o.o. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wala sp z o.o o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wala sp z o.o w Wilkowice

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Wala sp z o.o?

Tomek Nowy wpis

Zależy od stanowiska. Sprawdź kogo terasz szukają do pracy i jeżeli wiesz o co chodzi to aplikuj :)

Jakie są mocne strony pracodawcy Wala sp z o.o?

Wacek

Mocne strony człowieku tam naprawdę jest ciężko dostać się do pracy. Tylko przez znajomości. Firma stabilna wypłata w terminie pieniądze ok na produkcji ok. 3500-4000zl na rękę

Zielonanana
@Wacek

Otóż to Wacek dobrze prawisz. Firma rośnie i warto się tu zahaczyć, bo perspektywy szerokie są.

@Wacek

3.5-4 tys na rękę ? Chyba z 4 sobotami :)

Zofia
@Wacek

A bez znajomości to jakie trzeba mieć doświadczenie, umiejętności, żeby się tu dostać?

Brak Słów
@Wacek

Pozazdrościć takich zarobków na trzy zmiany, w tych czasach .

Magdalena Nowy wpis
@Brak Słów

tak dla jasności tylko, bo ktoś zasugerował, że tyle niby z sobotami wychodzi. To jak to tak naprawdę w ostateczności jest?

Ania Nowy wpis

Wymagania jak do NASA :) 4000 na rękę to proponują w biurze. Dziękuję

Czy w Wala sp z o.o zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Magdalena

Sugerujesz, że coś już wcześniej zostało? Ciekawa jestem tak w sumie co konkretnie, napiszesz?

Batman

Dzisiejsze zachowanie poniżej jakiej kolwiek krytyki.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Wala sp z o.o? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Tatian

Jaka karta,tam nie ma żadnego socialu.Trudno to zrozumieć,ale to prawda tam jest tylko (usunięte przez administratora),plotkarstwo i kumoterstwo.

@Tatian

Faktycznie trudno, bo jak to niby możliwe? Standardowy socjal powinien być zapewniony zgodnie z KP. Chcesz przez to powiedzieć, że łamane są jakie zasady tutaj?

@Tatian

Co teraz odpowiesz? Ja taki pewny jesteś ze socialu nie ma

Magdalena

w sumie to nic nie odpowiedział i dalej sprawa socjalu zdaje się być nie jasna. Może doprecyzujesz jak to na dzień dzisiejszy jest?

Mery Christmas

Mobing, zastraszanie i nękanie pracowników przez kierowniczkę Marię K. Wysyłanie ludzi na przymusowe urlopy, straszenie dyscyplinarką. Ogólnie traktowanie pracownika jak śmiecia. Ale tak to już jest jak się ktoś nie nadaje do zarządzania ludźmi i piastuje stanowisko kierownika.

Tomaszo

Wala to firma w której zarobki to od 2400zł netto do 2900 zł netto wszystko zależne od przepracowanych sobót nadgodzin czy tak naprawdę w dobie dzisiejszych czasów taka kwota jest wystarczająca i uczciwa ??!!! oceńcie sami ! Jestem facetem i nie wyobrażam sobie przynieść takie pieniądze i żyć z moją rodziną cały miesiąc. Jak można nie dawać bonów na święta jak można nie wypłacać wczasów pod gruszą żadnych świadczeń socjalnych pracownik opłacany od najniżej krajowej aby ominąć większe składki dopłaca w postaci premii nie od której nie opłaca składek emerytalnych Panie Wala wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd

Anty12
@Tomaszo

dokładnie

@Anty12

"dokładnie"? Czyli nic z tymi wypłatami się nie zmieniło? też pracowałeś czy przytakujesz mu odnośnie utrzymania całej tej rodziny za taką sumkę?

Kombajny
@Tomaszo

Od premii opłaca się pełne składki emerytalne. Taką wiedzę posiada chyba każdy pracownik. Gratuluję intelektu i braku podstawowej wiedzy. W firmie pracuje wiele osób ale niewątpliwie nie które nie zasługują nawet na minimalna krajową, przykład taka jedna jedyna Pani z pras to taka siekiera która tylko obgaduje koleżanki z produkcji.. Panie Kierownik dlaczego ta Pani pracuje tylko na jedną zmianę?

@Kombajny

I sądzisz, że na 100% będzie wiadomo, o którą Ci chodzi? Ile tych pań na tej produkcji jest?

Krzyś Tomasz Adaś

Opinia o zakładzie Wala w Wilkowicach niestety z roku na rok jest coraz gorsza traktowanie i zasady zatrudnienia wypłacania wynagrodzeń jest delikatnie mówiąc niewłaściwe nie wspominając o zasadach socjalu zakładowego powyżej 20 pracowników jest obowiązkowe!!!!!!!!! A więc Panie Wala dla czego nie mieliśmy wczasów pod gruszą ? dla czego nie mieliśmy korzyści z naszego socjalu zakładowego gdzie on jest wykorzystywany jak pieniądze są rozdysponowywane na jakie cele są przeznaczane ????? Uważam że jest to bardzo nie stosowne z Pana strony i nieuczciwe w stosunku do pracowników !!!!!!! Życzę Panu więcej pokory i uczciwości

Czym w Wala sp z o.o zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

On

Nie mają dodatków. Stawka godzinowa +premia. Ewentualnie dodatkowa praca w sobotę.

Bob

Kilka.osob w tej firmie myśli że to ciężka praca. Wiele osób nie wie co to ciężka praca A jeszcze narzekają. Niektórzy robią co chcą, czas leci po co pracować jako zespół tracą się co 10 minut bo jest coś bardzo pilnego. A godzinki lecą. Śmiechu warte.

Pracowity

Chciałem napisać negatywną opinię,ale z tego co widzę już nie muszę.Zrobili to we wcześniejszych opiniach.Mogę napisać że prawdą jest to że źle dzieję się w tej firmie i to już od kilku lat.A kłamstwem jest,że to super firma jak piszą niektóre osoby (chyba wiadome jakie).Może na forum pisze kilka osób (tzn. tchórze) Ale w rzeczywistości uważa tak dużo więcej pracowników.Może czas na jakieś działania!!! Ze strony szefostwa. Aha,obniżcie te normy!!!! Bo ludzi zajedziecie.

Zostaw merytoryczną opinię o Wala sp z o.o - Wilkowice

• Jak się pracuje w Wala sp z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Wala sp z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wala sp z o.o?

Wala sp z o.o