URZĄD GMINY WILKOWICE

Wilkowice

Opinie o URZĄD GMINY WILKOWICE

Beata

Pisze po raz pierwszy - od ok 8 lat mieszkam w Gminie Wilkowice - I wciąż żałuję ,że tutaj zbudowaliśmy swój dom. Od 8 lat czekamy na drogę ..... kanalizacja to marzenie . Chodzi o ulicę Prostą - zapraszam Wójta na przejażdzkę tą drogą - ostatnio jest to bardzo duże przeżycie !!!! Gmina 2- 3 miesiące temu nieudolnie załatała największe dziury . " Fachowcy " zrobili to tak fachowo , że obecnie głebokość dziur dochodzi do 20 cm . A ich ilość uniemożliwia normalny przejazd !!!! Ciekawe jak wygląda droga na przeciwko domu wójta I zarządu gminy ?????

Uważasz, że zatrudnienie się w URZĄD GMINY WILKOWICE to było dobre posunięcie? Napisz komentarz na temat tego pracodawcy i wystaw mu szczerą ocenę.

Zostaw opinię o URZĄD GMINY WILKOWICE - Wilkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie URZĄD GMINY WILKOWICE