ETO MAGNETIC

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ETO MAGNETIC

Długowłosa

Czy można przenieść się na 340? Tam można chodzić w rozpuszczonych włosach nawet takich do pasa. Jedna firma a różne traktowanie pracowników.

Mika
@Długowłosa

A może jednak warto nosić związane włosy dla własnego bezpieczeństwa. Też mnie dziwi, że nikt nie reaguje na długie włosy związane tylko w kucyk i wiszące do pasa. Zresztą tak samo jest z biżuterią. Był w zeszłym roku wypadek, że pani zachaczyła pierścionkiem i zraniła palec ale nikt nie pilnuje tego. Trzeba nieszczęścia żeby firma pilnowała przepisów które sama wprowadza.

Mała
@Długowłosa

I można fajczyc co godzine, skąd Wy Psnie macie tyle minut skoro Was nie ma 7 razy w ciągu zmiany po 10-14minut? Prosze kontrolować palaczy bardziej. Jedni maja 15 minut a inni 70.

@Mała

Niestety masz rację. Kilka wyjść na papierosa i często jeszcze normalnie na przerwę. Udawanie, że się wybija przy czytniku to codzienność.

Mamba
@Długowłosa

A skąd takie informacje? Na 340 wręcz trzeba mieć związane włosy gdyż się elektryzują co jest niekorzystne przy czujnikach.

@Mamba

Wiem bo widzę, pracuje niedaleko. Jeśli uważasz, że włosy do pasa związane tylko połowa na czubku głowy a reszta rozpuszczona jest spełnieniem wymogów to nie masz racji. Chociaż wczoraj akurat ta dziewczyna miała związane włosy całe, widocznie ktoś jej zwrócił uwagę. Ale przez kilka miesięcy od kiedy pracuje nie miała. I nie trzeba socjalnie obserwować bo ona ciągle wychodzi na fajkę i takie włosy rzucają się w oczy. A jeśli na tej linii faktycznie chodzi o jakieś elektryzowanie włosów to tym bardziej powinno być to przestrzegane.

Konrad

Czy mieliście wypłacane postojowe ?

***
@Konrad

Ale za co postojowe???

jacej

pracuje w innej firmie po roku pracy w ETO.Zwolniłem sie teraz 3 kawomaty za free ciasto owoce raz w tygodniu bez raportów i odbijania na przerwę wszyscy sobie ufaja.Liderzy z kierownictwem i pracownikami na TY Maciek Kuba i inni po prostu można pracować. (usunięte przez administratora)za 2500 zł na ręke

Ggg
@jacej

To niestety prawda, bardzo słaby socjal jak na firmę automotiv we Wrocławiu. Nawet woda to tylko kranówka uzdatniana w dystrybutorze.

Lkh

Panie dyrektorze może damy sobie spokój z tą wymianą zmian i wrócimy do normalnego trybu. Dzisiaj rano wychodząc o 5:55 musiałyśmy czekać przy czytnikach bo panie które przyszły dopiero do pracy już się wbijały. My jak przychodzimy to czekamy pod ścianą aż zmiana opuści linię i dopiero wchodzimy. Może ktoś w biurze poświęci trochę czasu i sprawdzi godziny wbijania się pracowników. I to nie była dzisiaj pierwszy raz taka sytuacja.

Byłam w eto na rozmowie rekrutacyjnej - stanowisko związane z jakością. Rozmowa rzeczowa, wszyscy pozytywnie nastawieni. Bardziej opowiadałam o swoim doświadczeniu niż się „spowiadałam”. Szczerze opowiedzieli o premiach (jak się one rozkładają bądź nie). I co najważniejsze - eto nie oberwało aż tak mocno przez covida jak inne firmy. Podsumowując: rozmowa na plus :)

Kalina

Jak się pracuje we firmie? Jakie zarobki? Czy warto składać Cv

Aga

INFO Do tej ,,julki ,,...Skoro uważasz,że w Eto są prostaki ze wsi,to czego tu szukalas ??? Z tego co wiem,to są 3 autobusy ,a dwa z nich dowoza ludzi z miasta,ja ich nie obrażam, a mogłabym.Pytanie dlaczego korzystają z autobusów ,nie stać ich na dojazd we własnym zakresie?Mi nikt do paliwa nie dokłada,sama na to zarabiam!!!

Julka
@Aga

Ja wpisałam że dowożą ze wsi z prowincji a ty pomyślałeś że prostaki.Dobrze myślisz brawo!!!!!!!

Malami
@Aga

My płacimy za autokar a jak nie stać kogoś na paliwo lub ma pretensje ze musi kupić je, to niech sprzeda auto i po pproblemie

Hello

Hejo.. Czy nie uważacie, że technolodzy, biuro trochę przeginają z posiedzeniami na stołówce? Nie mam na myśli, śniadania, kawy. Ale potrafią siedzieć godzinę i blokują stoliki. Produkcja ma tylko 20 min przerwy i idąc na śniadanie nie ma gdzie rano usiąść, chyba, że tam w holu bez ogrzewania☹️ przez pandemię jest mniej miejsc więc uszanujcie innych. Nie żałuję im przerwy, niech nawet dwie godz siedzą ale siedzenie przy pustym kubku po kawie i gadaniu o pierdolach to juz lekkie przegięcie, kiedy nie ma gdzie usiąść zjeść..

Produkcja
@Hello

To prawda. Nie wiadomo o której godzinie iść na przerwę żeby można było spokojnie usiąść.

julka

w ETO o premiach wszyscy słyszeli ale nikt ich nie widział.W automotiv na produkcji 2500 zyla na ręke to kpina jest.Ale zaraz dyżurny z HR napisze że atmosfera fajna i robota pod dachem.Ciekawi mnie czy jest tam jakiś związek zawodowy pracowników ktory by poruszył sprawę wynagrodzeń w tym zakładzie.Przecież to wyzysk jest w biały dzień z tymi zarobkami to na podlasiu by kariery nie zrobili ale mają autokary które dowożą z dalekiej prowincji i ukraińców

EVM
@julka

Sprawa wynagrodzeń.. Osobiście uważam, że zarobki nie są małe, uzależnione jest to od linii, produktu, wyrobienia i dostawy do klienta, stażu pracy itp.. Na zarobki nie ma co marudzić, bardziej pracodawcę, który nie chce funduszu wprowadzać sugerując że jak da to inne benefity zabierze. A ludzie na to przystają. Ogólnie jest zazdrość o wszystko, o stawke, rywalizacja nawet o wyrobienie. Uważam, że pracodawca nie liczy się z pracownikami i nie słucha ich wogóle. Bony tylko dla wybranych. A ci co chorują albo ich dzieci nie mogą na nie liczyć. Ogólnie praca na dłuższa chwile ale nie na stałe.

@EVM

O jakim stażu piszesz? Pracownik z długoletnim stażem np 6 letni ma taką samą stawkę jak nowy pracownik. Jeśli się różni to kilka groszy.

Adriana

@Aga i tak ze wszystkimi ważnymi dniami w roku?

No to tak bez kłamania kto powie ile na rękę dostał i po jakim okresie czasu pracy??

Jana

Zapytajcie czy jest tam jakiś związek zawodowy reprezentujący pracownikòw.Amazon dzisiaj protestował bo dostali po 600 zł a w Niemczech po 300euro.Czy nie widzicie że jesteście tanią siłą roboczą dla korporacji zarobki na poziomie 4 euro to skandal jest

Hm

Czy w Eto wigilia jest pracująca?

@Hm

Nie

Ciekawa

Czy ktoś kto dostał meila w sprawie szczepień mógłby go udostępnić? Część pracowników dostała a część nie.

Lila

Przestroga dla dostawców - nie wywiązują się z płatności

pracujący
@Lila

Wypadałoby się chyba jednak najpierw skontaktować z firmą i zweryfikować co się dzieje, że faktura nie została opłacona, a nie smarować w necie.

@pracujący

No najlepiej jest obsmarować. Ludzie to są parszywi, w pracy rozczeniowi i zazdrośni. Zmierzamy ku złemu, niestety

Śmiech

To śmieszne, że większość nosi maseczki pod nosem a ani dyrektor ani brygadzistki na to nie reagują.

A

Czytając opinie że stawki są do ręki 2400 dla pracowników produkcji ? To u sąsiadów jak dobrze popatrzycie mają wyższe zarobki minimum 2900 do ręki na operatora . Myślałam że eto daje lepsze stawki. Z tego co widzę po opiniach najgorsze w okolicy . 2. 400 netto to dawno się nie spotkałam z takimi stawkami. A co do premii fakt nimi nie ma się co kierować bo premie często są tylko w teorii przy zatrudnianiu w praktyce są ucinane znacząco . Myślałam o aplikowaniu ale jednak po dziękuję bo nie stać mnie żeby zarabiać 2400. Powodzenia i pracownicy produkcji zawalczcie o lepsze stawki podstawowe .

Bajka
@A

Pracuję czwarty rok i najniższą wypłatę miałam 2800 na rękę. Wszystko zależy od Linii na którą się trafi. Jeśli Linia pracuje wydajnie to ma wysokie premie. Oczywiście są osoby, które wiecznie siedzą w telefonie lub wychodzą kilka razy na fajkę a oprócz tego normalnie jeszcze na przerwę wtedy trudno mówić o dobrej wydajności.

@A

2400 netto ? Kiedy ?? Chyba ze 4 lata temu, albo osoba ktora większą część miesiaca jest na L-4 . Nie piszcie takich bzdur. Nawet jeżeli nie pójde na żaden dzień weekendowy (zlecenie, też dobrze platne) to 3 z przodu jest. Czemu mają służyć takie kłamstwa??

Pasażerka

A panie siedzące na tyle w 19 muszą otwierać piwo już pod firmą w autobusie?

Kama
@Pasażerka

Muszisz sie przyzwyczaić. My czesto otwieramy

julka

takiego dziadostwa jak tutaj to nie widziałem.Płaca na poziomie 2500 zł netto stojąca w upale na zmiany.W dziale automotiv w niemczech pracujac musieli by dać około 2 tys euro a tutaj dymasz za 600 euro.Wożą autobusami ludzi ze wsi prostych którzy sie nie upomną o nic.Nie polecam prędzej idzcie do psychiatry po porade niz tam do pracy

Pająk

WEto jest ok mialo być.

Zostaw merytoryczną opinię o ETO MAGNETIC - Wrocław

• Jak się pracuje w ETO MAGNETIC?

Zobacz opinie na temat firmy ETO MAGNETIC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ETO MAGNETIC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 7 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ETO MAGNETIC?

Kandydaci do pracy w ETO MAGNETIC napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ETO MAGNETIC