Opinie o Medikool w Ustroń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Medikool. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Medikool o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Fizjoteraupeci

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medikool w Ustroń

iero

czyli powiedzmy ze okolo 260 h + "napiwki"(mozna wyjsc wiecej korzystajac z metody szybkiej reki i kieszeni) i mamy ponad 4 tys... wyrazenie "musisz" w medikoolu jest piekne i jakze prawdziwe...

nick

napisalem jasno ze musisz zrobic wiecej niz 180 godzin czy to takie trudne do przeczytania + napiwki to moze wyjsc 4 tys zł !! naucz sie najpierw czytac dopiero pisz

?

nick,bardzo ciekawe podejscie z tymi 180 h, gdyby dzieki takiej ilosci h mozna byloby wyrobic ponad cztery byloby wspaniale,niestety w kontrakcie za 240 h placa stawke ustalona,a do czterech od tej stawki jeszcze daleko,plus napiwki nie sa zapewnione-jest to dar za wlozenie w prace checi od jakze wielkodusznych (usunięte przez administratora)+ jesli po drodze nikt z dowodzacych ich sobie nie przywlaszczy,fermentacja jest powszechnie znanym procesem zatem nie trzeba jej szerzyc...

nick

prawdziwe prawdziwe ale musisz zrobic wiecej niz 180 godz w miesiacu + napiwki czasem wychodzi wiecej jak cztery + napiwki

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Medikool? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
nick

nie chcesz robic nie rob nikt ci nie karze chcesz pic to pij nie chcesz pic nie pijesz chcesz pracowac pracuj proste? proste bez fermentu zyj nie mysl za duzo chcesz to pracuj w polsce za 1200 zl na reke daje ci do myslenia daje to wsyztsko pozdr kiero...

anonimus

Ortografia! Pisząc obelgi pod czyimś adresem warto by było zajrzeć do słownika może wtedy wypowiedź byłaby do przeczytania. Pozdrawiam

kiero

niestety godzin duzo za duzo,a stawka pozostaje na stalym poziomie...oczywiscie bedzie wiele opinii pozytywnych i nie ma sie co dziwic bo kazdy idiota jest w stanie przeglaskac plecy,a zarazem fascynowac sie nowym miejscem wieczorami...pijanstwo,hmmm naturlich (usunięte przez administratora)..gdy spojrzy sie na to z perspektywy czasu,masaz bez wzgledu na ilosc minut czy 13 czy 20 za 1 euro daje do myslenia...

anonim - 2011-10-13 20:31:24 Praca w tej firmie to masakra..godzin tyle co w Pl na 2 etatach i placa to tego slabo..ludzie tyraja jak niewolnicy. nie polecam i zgadzam sie w 100% w powyzszymi opiniami..zroba z ciebie woła i twoim zdrowiem zbijaja gruba forse320 godzin owszem tyle czasami trzeba przepracować w Medikoolu ale tez za wynagrodzenie 4200zł na ręke, do tego 300e napiwków średnio na miesiąc czyli jakies 5400zł na reke przy tych godzinach na miesiąc w tym wyżywienie (śniadanie i obiadokolacja) oraz hotel 3 i 4 gwiazdkowy ,zależy od regionu. Negatywne opinie o pracodawcach to nie prawda .Sam byłem na trzech regionach i gorąco polecam.

somebody

BZDURY PISZECIE!! Gościu, ty chyba masz słabe pojęcie o ciężkiej robocie fizycznej... Medikool to stosunkowo dobra firma (jest wiele znacznie gorszych firm, zapewniam) i wcale praca w niej nie jest tak ciężka jak opisujesz. Większość komentarzy tutaj to bzdury (pewnie pisali ich zwolnieni pracownicy i to z własnej winy - np za pijaństwo) Nikt ci się z nikim nie karze upijać jak nie chcesz, no i wierz mi - w Polsce pracując np na produkcji zarabiasz ledwo ponad 1200 złotych a praca jest znacznie cięższa niż 24 masaże dziennie po których i tak masz zawsze wolne i o nic nie musisz się martwić (nie musisz chodzić na zakupy, sprzątać domu, gotować itd). Poza tym pracując w polskich zakładach na produkcji zazwyczaj masz do czynienia z idiotami a tu przynajmniej współpracownicy są w większości ok. Jeśli ty jest w porządku to nikt cię nie wyrzuci z hotelu za prywatę albo pijaństwo, a kierownik będzie też w porządku wobec ciebie. Firma jest wypłacalna choć czasem z opóźnieniem. A gdy nauczysz się dosłownie kilku słów po niemiecku to wcale nie musisz robić samych masaży ale też inne lżejsze fizycznie zabiegi. Poza tym jest okazja aby pozwiedzać wiele ciekawych miejsc, za wycieczki do których z Polski trzeba by było znacznie więcej zapłacić...

lezis

to roznie jest sa regiony co jest zapiepsz duzy ponad 300h misiecznie na niektorych mniej..(usunięte przez administratora)..mega duzo masazy..naprawde praca daje w kosc..brak umowy o prace i nieplacenie za dni wolne w ktorych nie jestes w pracy..plus to ze mozna zwiedzic pare fajnych miejs,i ze firma jest wyplacalna ale kase wysylaja zawsze z duzym opoznieniem

byly pracownik

tak dla ścisłości... jeśli chodzi o ekipę z Malagi to nikt nie został zwolniony:) każdy dokończył swój kontrakt a niektórzy mieli propozycje dalszej pracy na innych regionach:) A jeśli chodzi o sama firmę hy dużo by mówić ale w każdym komentarzu jest trochę prawdy Jeśli chodzi o wolne z tym jest bardzo ROŻNIE były przypadki ze pracowano 56+/- dni bez wolnego. Wszystko zależy od kierownika i regionu Jednemu praca się spodoba a drugiemu nie i tyle. Ja osobiście im dziękuje...za to ze mogłem zobaczyć kilka ciekawych miejsc i poznać sporo świetnych ludzi.

www

A TERAZ NAPISZE JAK TO NAPRAWDĘ WYGLĄDA: Owszem praca ciężka - 10 godzin dzień i średnio jeden-dwa dni wolnego na miesiąc (zatem ciągła dyspozycyjność). Jednak należy wziąć pod uwagę, że wyżywienie i zakwaterowanie jest za darmo i są też napiwki. Poza tym jak ktoś bardzo chce to i tak znajdzie czas aby wiele pozwiedzać (a jest naprawdę co – m.in. mnóstwo ciekawych europejskich zabytków). Ważne jest też to, że z reguły współpracownicy są spoko i da się z nimi łatwo dogadać. Firma jest wypłacalna choć czasem się spóźniają z wypłatą. Owszem trzeba odporności, cierpliwości i operatywności żeby tam dłuższy okres pracować ale i tak to się opłaca w porównaniu z prawie każdą inną pracą w Polsce. Ps. Dużo negatywnych komentarzy jest tutaj pewnie od ekipy pracowników, którzy pracowali w 2010 na Maladze. Otóż ‘odbiło’ im jak się dowiedzieli, ze medikool nie wypłaci im w terminie wypłaty. Zaczęli ‘strajkować’ ale po co? Skoro mieli napiwki i jedzenie za darmo to chyba nie taki problem dostać wypłatę trochę później (i tak właśnie się stało). Firma zwolniła tą ekipę i dlatego pewnie teraz piszą o niej negatywnie.

Ja byłem i powiem ze tak sobie duzym minusem sa godziny w m-c przerobiłem 320 godzin.Miałem 1 dzien wolnego tylko.Praca faktycznie ciezka fizycznie,duzo masazy i duzo chaosu w tej firmie. Potwierdzam wypowiedz wyzej z wypłata sie spózniaja bo to normalne w tej firmie,ale sa wypłacalni. Byłem raz ale wiecej nie pojade poniewaz stawka 13.30 zł jest nieadekwatna do tego co robisz,tak naprawde pracujesz 2 etaty w jeden m-c to samo mozna zarobic w PL.

Zgadzam sie z niektórymi wypowiedziami praca jest naprawde ciezka dziennie robisz ok 25 masazy,plus minus 2 masaze.W m-c pracuje sie w tej firmie ok 300 godzin sa regiony co maja nawet po 350 godzin na 1m-c O wolnym mozna zapomniec czasami wypadnie 1 czy 2 dnia wolnego czasami pół na 1 m-c Ludzie w tej firmie pracuja po 13 zł na godz czyli 3.30euro!!! ale jezeli chchesz zarobic i zalezy ci na kasie to zarobisz.firma jest wypłacalna ale nigdy nie płaca na czas maja czasami spóznienia po 2 m-c ci co byli to wiedza.Firma nastawiona jest typowo na zysk nie na dobro pracownika i to jest prawda traktuja Cie jak woła do roboty ale znajda sie tacy co im to pasujee.Co do szefa to jezeli masz naprawde problemy to ózjdzie ci na ręke to fakt. Jezeli chchcesz kasy i pozwiedzac to jedz ale na dłuzsza mete nie polecam bo faktycznie szkoda zdrowia..

no chyba żartujesz nawet najlepsi i najsilniejsi tutaj wymiękają bo praca prawie na 2etaty, prawie bez żadnego wolnego każdego złamie. Po pewnym czasie wysiada cały organizm, ludzie potrafili nawet mdleć ze zmęczenia. A jak jest się chorym nie ma mowy o żadnym wolnym, musisz iść do pracy, bo nie ma nikogo na zmiane. Tak to wszystko wygląda...!!!

A tak pozatym to ekipa chorwacka wcale nie ma wbitego miska,fakt zakaz ma wjazdu ale miska zadnego nie ma szef pokryl wszystkie koszty zachowal sie bardzo wporzadku.Nie wiem skad wy bierzecie takie bzdurne informacje.

pysiolka

Nieprawda! Bzudy piszecie o tej firmie.Firma idzie ludziom na reke pracodawca jest pomocny ale jak ktos nie ma kultury i nie umie normalnie porozmawiac to najlepiej zgonic na szefa.Firma jest wporzadku przynajmniej dla mnie i nie zdarzylo mi sie jeszcze zebym nie dostala kasy czy nie miala kontaktu z biurem pierdoly piszecie i tyle.

x team

szczerze nie polecam, firma zbija forse kosztem tak na prawde ludzi i ich zdrowia z tego co wiem to maja ogromne zadluzenia finansowe

powyzsza wypowiedz jest zapewne wypowiedzia wlaciciela firmy lub osoby ktora lubi byc wyzyskiwana i kazda postawa osoby broniacej swoich praw jest mu obca. Polecam wyprawe na plantacje do Wloch zapewne sie tam sprawdzisz "Waski" - warunki doskonale i przyjazna atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o Medikool - Ustroń

• Jak się pracuje w Medikool?

Zobacz opinie na temat firmy Medikool tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Medikool
2.2/5 Na podstawie 65 ocen.
  • Ciężarowa 54
    43-430 Ustroń