Opinie o Medikool w Ustroń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Medikool. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Medikool o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Fizjoteraupeci

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medikool w Ustroń

Raptor58 Nowy wpis

Czy F-ma Medikol to funkcjonuje jeszcze w zagranicznych destynacjach??

Ameo

Niestety nie polecam. Dużo godzin ok 300+ Praca praktycznie od poniedziałku do ndz. A jak już są to nie płatne. Urlop niepłatny Zgadzam się z opiniami zazwyczaj pracują ludzie co nie mają pomysłu na siebie,lub ludzie po 3 dniowym kursie masażu,bez wykształcenia bez innych perspektyw na życie. Tak naprawdę pracujesz II etaty w 1mc. Moim zdaniem nie warto.

Kuka
@Ameo

Pracują też ludzie którzy mają dokładny pomysł na siebie. Kilku byłych pracowników mieszka dziś a stałe w Szwajcarii, Austrii, Hiszpanii. Wiedzieli po co jechali, rok dwa i dziś żyją dobrze.

Racja

Jerzy Nowy wpis
@Ameo

Skoro urlop jest niepłatny, to znaczy, że nie oferują UoP. Pracujesz na zleceniu albo na umowie o dzieło, dobrze myślę? Taka liczba godzin, to faktycznie przesada ... Ale chociaż można sobie nieźle zarobić?

Iwona Nowy wpis
@Ameo

Z jakiej racji za urlop nie płacą, możesz mi wyjaśnić? Tam w ogóle jakaś umowa jest i reguluje to wszystko? Aż musiałam spytać.

coolek Nowy wpis

okolo 25 masazy przez 10 godzin dziennie, czesto 6 lub 7 dni w tygodniu za 18zl za godzine i to ZA GRANICA! nie polecam

Witam. Jaki system pracy obowiązuje aktualnie w firmie Medikool? Chciałbym ustalić, czy pracuje się tam po 8 godzin, czy może zmiany są różne i trzeba do nich po prostu się dostosować? Fakt ten mocno mnie interesuje, więc fajnie będzie się tego dowiedzieć. Ktoś pomoże?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Medikool? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Sandra

@Ameo pracujecie 7 dni w tyg?

iriss

cześć cześć,czy jest tu ktoś kto leci na Hiszpanie na jesień ? Lub ma zamiar ? Niedługo podpisuje umowę, widzę, że są opinie pozytywnie jak i negatywne. Nie jadę tam chulać, tylko pracować , może uda się jeszcze coś zwiedzić, dlatego zależy mi na rozmowie z kimś, kto już tam był, lub z kimś kto ma zamiar

Masażysta
@iriss

Cześć, cześć :) Jak tam Iriss, wyjechałaś do pracy? Możesz coś napisać więcej? Jak jest, czy warto, jak wygląda tam codzienność?

@iriss

Hiszpania piękna ale nastaw się na dużo pracy (nieraz w trudnych warunkach - zwłaszcza gdy są upały). Zazwyczaj jest dzień wolny w ciągu tygodnia i wtedy czas na zwiedzanie (choć to żadna reguła bo czasem popołudniami jest dużo czasu wolnego - zależy od regionu). Najwięcej zależy od ludzi z którymi będziesz pracować i waszego koordynatora - zależy na kogo trafisz (są tacy co lubią chulać non-stop, tacy co wprowadzają zamęt w pracy i wtedy źle się pracuje ale też i tacy, którzy są spokojni i zdyscyplinowani, lubią uprawiać sport po pracy albo maja inne zajęcia). W każdym razie umowa jest a firma wynagradza zgodnie z nią, więc jak będzie miał/a dużo przepracowanych godzin to jesteś w stanie dość dużo zarobić (oprócz wypłaty także napiwki są).

Jerzy

Podpowiedzcie jak się z firma można skontaktować i czy w ogóle potrzebują aktualnie kogoś?

tak, na święta masz zawsze paczkę z Krakowskiego Kredensu zakupiona przez firmę

@były pracownik

no prawie zawsze

Jezdzilam

Ja z czystym sumieniem polecam dla osob ktore chca odlozyc. Fakt faktem, moze sie wydawać momentan ze to (usunięte przez administratora) i ze nas wyzyskuja, ale czy pracuja w Pl nie jestesmy bardziej wyzyskiwani? W medikolu mozna przynajmniej odlozyc, zwiedzac za FREE, uczyc sie jezykow. Tylko fajnie by bylo gdyby osoby jadace potrafili pracować w grupie, czasem posprzatac, znaly podstawy niemieckiego, bo w koncu z Niemcami sie pracuje. Z tego, ze pracownicy maja w no sie wiele kwestii, wynika mnostwo konfliktow i tez negatywne opinie o firmie. Ale to pracownicy jezdza i robia sobie wzajemnie psikusy, Firma tu niewiele moze zdzialac

Olga

@Iriss, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy za pośrednictwem firmy Medikool, z tego co napisałaś mimo, iż CV wysłałaś na początku roku to firma ma na uwadze Twoją aplikację i stara się oferować pracę pracownikowi dostosowując się do terminów, które odpowiadają osobie aplikującej. Czy jesteś zadowolona z takiego podejścia pracodawcy? Firma Medikool w dalszym ciągu poszukuje osób do pracy na stanowisku "masażysta/fizjoterapeuta" we Włoszech oraz Hiszpanii http://www.medikool.pl/rehabilitacja_-_europa,s134.html Ktoś z Was aplikował bądź ma zamiar aplikować na powyższe stanowiska?

Feliks

Medikool ma opinię dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutację?

Iriss
@Feliks

Ja wysyłałam cv jakoś w styczniu/lutym. Pani odezwała się do mnie w kwietniu w sprawie jaki termin mnie by interesował, a następny raz właśnie teraz w maju. Myślę, że warto wysłać CV na maila, bo być może ktoś zrezygnował,

Olga

@Zainteresowana, i jak, aplikowałaś do firmy? Wyjeżdżasz jakoś w najbliższym czasie? @www, na stronie Medikool jest informacja że jest jeszcze praca we Włoszech - http://www.medikool.pl/rehabilitacja_-_europa,s134.html Ostatnio nie wypowiadaliście się zbyt dużo na tym forum a propos pracy, dlaczego? Czy w firmie coś się zmieniło?

Zainteresowana

Ponawiam pytanie :) może ktoś jednak tu zajrzy i będzie w stanie odpowiedzieć :) "Czy zagląda tutaj jeszcze ktoś, kto aktualnie pracuje jako masażysta pod tą firmą we Włoszech? :)"

www
@Zainteresowana

we Włoszech nikt już bo Hiszpania im została tylko...

@www

Jesteś w stanie opisać, jak wyglądają warunki i praca w Hiszpanii?

www
@Zainteresowana

to zależy jaki region i z kim się pracuje.... dużo się pozmieniało a ja dawno nie byłem na żadnym regionie - lepiej jak ktoś inny się wypowie

@www

Mogłabym Cię prosić, abyś jednak opisał tak ogółem, jak to było, gdy Ty wyjeżdżałeś? Kwestia wypłat, czy były na czas i czy takie jakie oferowane w umowie? Czy faktycznie pracowało się całymi dniami? Na jakim poziomie był potrzebny język niemiecki? Byłabym wdzięczna za jakąkolwiek odpowiedź :) bo jak widać, nikt więcej tu już nie pisze, ani nie zagląda.

@Zainteresowana

To zależy od regionu. Czasem całymi dniami praca codziennie i np co tydzień wolne, a czasem po pół dnia codziennie.

@Zainteresowana

Zarobki wtedy 13,3 zł / h plus napiwki od Niemców (klientów) - 200-300euro mies. Także np przez pół roku przy liczbie godzin od 220 - 300 miesięcznie trochę można odłożyć...

Igor

Czy takie milczenie to dowód na dobrą pracę w firmie?

Zainteresowana

Hejo! Czy zagląda tutaj jeszcze ktoś, kto aktualnie pracuje jako masażysta pod tą firmą we Włoszech? :)

Stella

Jaki jest powód, że przestaliście pisać na forum?

kikirikimiriminda

Moja opinia o tej pracy ? Takie jest powiedzenie, że g ó w naa pudrem róż nie zakryjesz, a nazywanie szam ba perfumerią jest w zwyczaju tych co to kurczowo się trzymają tej pracy, bo nie mają alternatywy na życie, popisują się ile to regionów Europy pozwiedzali, a faktem jest, że firma medik ool zarabia na naiwnych pracownikach dużą kasę, oj dużą, niemiecki partner tej firmy, tj biuro turystyki organizator wycieczek ma tanią siłę roboczą 31 dni w miesiący bez dnia wolnego, tyranie, tyranie tyranie, do zdarcia stawów, chorób kręgosłupa. A najcięższą pracę wykonują ludzie ze słabą znajomością języka niemieckiego, i to w dodatku masażyści, tj wykonujący tylko masaż. Hotele tylko piękne na zdjęciach, są hotelami podrzędnymi, podupadłymi, pokoje dla pracowników zawilgocone, zimne, grzyb, kara luch y, wyżywienie hotelowe ,,same zdrowie'', po miesiącu wątroba wysiada. Miejsc do spokojnego posiłku /kolacji zawsze brakuje; tak samo jak z pokojami, najlepiej to pracowników ulokować wszystkich w podziemnej kanciapie , to już hotel o swoje sprzątaczki lepiej dba, a nie o pracowników medi ko olu, czy tren turs . Wszystkie opinie krytyczne które tu czytam mają potwierdzenie i potawierdzam, takie przypadki mają miejsce. Lepiej pracować u anglika na tasmie, a nie być poniżanym przez aroganckich wypasionych starych niemców

azi

wedf Mam już prawie wszystko załatwione, lecę i zobaczę jak będzie. Akurat trafiła mi się Hiszpania. Wszystko okaże się na miejscu :)))

caelos
@azi

azi, a jak ze znajomością języka, mówili coś na rozmowie, i jak ta rozmowa wygląda? ja też dostałem email z propozycją Hiszpanii od końca sierpnia, ale niemiecki to słabo znam także nie wiem czy się porywać.

@caelos

caelos Moja koleżanka tam przez rok jeździła więc miałam informacje z 1 ręki. Jeśli chodzi o język to podstawy myślę, że wystarczą. Nie sądzę żeby było tam tyle czasu na pogaduszki z Niemcami jak masz masaż za masażem. Ja jadę na październik, listopad. Zobaczymy jak będzie... nie spodoba się to nie pojadę już i tyle ;) I tak myślę, że jakieś nowe doświadczenie się przyda. (Na rozmowie nie byłam bo troszkę daleko mi do biura. Z racji, że koleżanka mnie wprowadziła to umowę dostałam pocztą)

rolo
@azi

Ja mam info z pierwszej ręki... umówmy się na kawę azi to pogadamy...

azi

danai, dziękuje za tą odpowiedz. Wlasnie tak zrobię bo to najlepsze wyjście, a przecież zawsze jak cos komuś sie nie podoba to można zrezygnować i wrócić, a nie tylko narzekać. :) A nóż sie uda i bedzie fajnie

azi

Ja właśnie wysłałam CV i tak po tych komentarzach trochę boje się zaryzykować. Czy ktoś już rozmawiał z przedstawicielem tej firmy składając niedawno cv.?

hisz

mozesz mi dac mail do tej firmy? :) tez chcialbym wyslac CV Dzieki z gory

Zostaw merytoryczną opinię o Medikool - Ustroń

• Jak się pracuje w Medikool?

Zobacz opinie na temat firmy Medikool tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Medikool
2.2/5 Na podstawie 65 ocen.
  • Ciężarowa 54
    43-430 Ustroń