Opinie o Jeremias Sp. z o.o. w Gniezno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jeremias Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jeremias Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeremias Sp. z o.o. w Gniezno

chcę 200

uprzejmie donoszę, że ANDŻELA w zielonych ciuszkach co chwilę siedzi w kibelku, albo za giętarką !!! Dariusz zgłosi się po swoje do Ciebie!!! Pamiętaj, że za kratami nie wolno (usunięte przez administratora) no i co...im też nikt nie zwraca uwagi chociaż niejeden zielony robi na pół gwizdka bo niewinność oznacza lecenie w kulki...skoro firma montuje nowe kamery do (usunięte przez administratora)to niech się zabiorą się za wszystkich, nie tylko starych pracowników. Dobra idę coś porobić bo stracę 200 :P

Playboy
@chcę 200

Dokładnie jak się więźniów przyjmuje to co można oczekiwać jak zarząd sam do uja ta firma nie długo pójdzie na dno

chcę 200

tak sobie siedzę teraz w kibelku i czekam aż ktoś mnie (usunięte przez administratora). i dostanie za to 200... Kto w tej firmie wymyślił premie dla ludzi donoszących na innych ??????? Tobie zabiorą jemu dadzą? Co to za logika ???? kubka mieć nie możesz tylko zamknięty bidon... Kurtka/bluza na wieszaku? zapomnij ! Halo?! MY z produkcji nie mamy szafy z wieszakami na ubrania jak Wy na swoje płaszczyki i kurteczki siedzący w biurze. Czy Pani Ksenia to akceptuje ? Donieś na kolegę dostaniesz część jego premii :) Chyba ktoś powinien się z tego wytłumaczyć!!!! Jedyna firma którą znam co zaczyna propagować wprost donoszenie na współpracowników!!!!!!! Czy ktoś z biura za długo siedział w domu i teraz ma jakieś urojone pomysły ???????? Szanowna Pani Kseniu prosimy o odniesienie się do tych doniesień o donoszeniu, bo to jest poniżej krytyki. I wy się dziwicie, że ludzie nie chcą przychodzić i wybierają inne firmy ?

@chcę 200

Pani ksenia ma (usunięte przez administratora) na odnoszenie się do czego kolwiek zajęta jest sprawdzaniem czy flota się zgadza a te początkowe obietnice i paragrafy to pisała chcąc wbić do jeremka a potem cisza.Niestety ludzi boli to że pracują na utrzymanie rodzin i są obywatelami polskimi a niestety traktowani są jak Polacy w Niemczech a panowie ukraincy tyłki grzeją a ich rodacy walczą za ich ojczyznę. Wstydu nie macie I nic wam się nie należy cofnijcie historie jak żeście z ruskimi nas ograbiali my pamiętamy i nic się nie zmieniło aaa i jeszcze jedno jak nie panimaju to my was serdecznie zegnaju

PinokioAviler
@Lili

Masz rację Polacy traktowani są jakby byli w Niemczech na ogórkach. A wielu (nie wszyscy) obijają sie ciągle patrząc w ekran telefonu opierając się o maszynę....Ciągle mają czas na fajke przy namiocie....a jak wchodzisz do kibla to z kabiny tylko ruska muzyka.... Ale jak cos sie nie chcę zrobić czy zrozumieć to nie panimaju.... A Polak musi ich zrozumieć? To my musimy sie dostosowywać do sytuacji gdzie 60% to Ukraina? A najgorsze to jest roszczeniowość tych ludzi.... A śmieszy mnie jak sami siebie traktują donosząc do kierownictwa i firm zewnętrznych. Dajcie im więcej władzy to się wam firma rozjedzie

@PinokioAviler

Dokładnie masz rację najlepiej żeby 100%bylo suszfoli z Ukrainy to wtedy by firma funkcjonowała jeszcze jeremias nie zginął puki szuszwole robią z ukryć żenada w(usunięte przez administratora) dziwne ze tyle ludzi w(usunięte przez administratora)poszło i dobrych fachowców

@PinokioAviler

Firma już się rozjechała bo to jedyna gdzie pracują (usunięte przez administratora)i obiboki ze wschodu gdzie nacisk jest na ilość nie jakość gdzie polak traktowany jest jak zero a Ukrainki jak caryce snują się po zakładzie jak po komnatach w poszukiwaniu zwierzyny mdli mnie na sam widok

@chcę 200

Pani ksenia ma to w upie ważne że bejmy jej się zgadzają a ludzi z Polski mają w upie tak jak ten nowy dyrektorek laluś totalna klapa takich potrzeba (usunięte przez administratora)

Zgadzam się

Święta racja niestety

@Lili

Dokładnie masz rację a jutro żenada idą na rano Polacy co i tak nic nie ma do roboty ważne że kierownictwo zarobi bo mają mała kasę

Do kseni

Ksenia, Ty (usunięte przez administratora)!!!

Zgodzę się z tobą ale co do halo to popatrz na brodatego Ukrainka żonę żadnych skrupułów jej wolno wszystko i wielu innym

Poważnie?

O którego brodatego chodzi?

Heh

Takie coś sobie wziął ? Ale jaja.

Heh

Musiał być naprawdę zdesperowany... Nie wyobrażam sobie z czymś takim być.

Czy po rozmowie w Jeremias Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekunka seniorki
Gniezno
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Dowódca ochrony Galeria Gniezno
DELTA SECURITY
logo firmy Spawalnik - Inżynier jakości
JWW INVEST S.A.
Monia

Wcale się nie dziwię ze ludzie chodzą do toalet bo to chyba najcieplejsze miejsca w tej zacofanej firmie.Moze pani ksenia przeniesie biurowców na wełnę chłonne umysły nie będą senni No i mniej kaw firmowych będą spijać.Szukacie oszczędności na halach 15st a na wełnie to najlepiej kombinezony narciarskie założyć No ale co tam wam w pupusie cieplutko a robol to zawsze robol zapracuje na Wasze frykasy kawki cukier śmietanki i to wszystko za darmola.A produkcja najlepiej w słoikach zakręcanych niech pije albo wcale to nie będą korzystać z WC ot 21wiek mamy i morsowanie w pracy proszę przemyśleć zamianę i przyjrzeć się temperatura na produkcji my nie jesteśmy z Uralu my polaczki bidne

Byly

Witam wszystkich którzy czytają wpisy.Nalezalam kiedyś do firmy którą zaządzali kierownicy kiedyś wspaniałą 3 w tym słynni bracia po czym został jeden z wodzem na czele J i z tego miejsca pragnę im podziękować. TO WY zmotywowaliscie mnie do szukania lepszego spokojniejszego życia do tego by zacząć żyć nie budzić się ranoi zastanawiać co dzisiaj wymyślicie . Czy dzisiaj wódz będzie pytał czy tutaj pracują dawny?czy będziecie dogadywać szydzić i wysmiewac .Z tego miejsca już wiem że nowa dyrekcja napełniła kieszenie nabrała wody w usta i na tym koniec nie ma się co łudzić ze będzie lepiej lepiej to już było i to na początku jak obecni na stanowiskach hucznie pracowali i byli równi z innymi obficie zakrapiali owe 8h.Przyjda kolejni dyrektorzy dyrektorów i tak w nieskończoność i nie ma się co łudzić lepiej nie będzie.Wiem że do tej furiozy można przywyknąć ale nie ja i nie żałuję niczego mam nadzieję że karma wróci.Na koniec jeszcze jedno czy ukraincy nadal w czasie pracy świadczą im usługi w prywatnych posesjach i czy etykiety na zbiornikach z kwasem nadal zamieniają sprowadzili (usunięte przez administratora) i tak truli kobiety działo się tak na nockach

@Byly

Dokładnie masz rację dyrekcja w uj i pani ksenia też nic nie wprowadziła żenada ważne że ukra te szuszwole nic nie potrafią ale ważne że saa kierownictwo dno

?
@Byly

Czy to prawda z tym kwasem? Czy te praktyki nadal trwają? Muszę wiedzieć.

Firma usuwa niekorzystne komentarze . Zakład utrzymują Ukraińcy nie polecam tego zakładu .

@Andrzej

siedzę i komentuję bo za to mi płacą hahah, a co oni gorsi ? podostawali umowy na Jermiasa i co chwilę któryś siedzi na L4 bo mu się opłaca haha, siedzę w domu a mi płacą ? ja też tak chcę, tylko ze do mnie zaraz przyjdzie kontrola co ja robię, a nie zapomniałem bo ja mam rodzinę tu w kraju i chcę przyjść na nadgodziny żeby mieć na rachunki i święta zbliżające się, a nie familia zostawioną gdzieś za Bugiem i podoba mi się tutaj bo kasa leci :) a przecież znajdę sobie nową Panią i jest fajnie :) Walentynka z noża cały czas na telefonie sobie siedzi, słuchaweczka w uchu i eldorado....bo przecież oni teraz cierpiący !!!???? niech wydaje mi się. Niech firma zacznie wszystkich traktować równo !!! TAK w tej firmie to wschodni mają bardziej pobłażane niż oni.

Nędza

Co? Strona się zacięła?

Ewelina
@Nędza

Czemu? Nie można na nią wejść? Ciekawa jestem, czy są tam jakieś oferty pracy ogólnie. Coś było, kojarzysz?

@Nędza

Nie a czemu dziś wszystkie zmiany czyli idą w sobotę do pracy brawo takich (usunięte przez administratora) firma potrzebuje nie ma niby co robić a idą (usunięte przez administratora) brawo

Natalia
@Messi

"Nie ma niby co robić"? To jak to w końcu jest? To plus taki, że chociaż im większą stawkę zapłacili? Ile za soboty dają?

@Natalia

Co ci dadzą więcej chyba w ryj a teraz (usunięte przez administratora) z veluks przychodzi brawo za te grosze tyrać ale jak naród jest (usunięte przez administratora) jest tak jak jest

Monia

Witam mam pytanie do pani Kseni jak można zauważyć pracujemy w firmie jedni krócej drudzy dłużej pisze tutaj o Polakach. Dlaczego my musimy mieć urlop letni planowany przez firmę kiedy obcokrajowcy dostają wtedy kiedy potrzebują. Natomiast w czasie sezonu np.31listopad kilka osób które złożyły miesiące wcześniej pisma nieliczni dostali a Ukraina bez problemu i to dłuższe urlopy .Czy to nie jest dyskryminacja Polaków czy celowe przymykanie oczów mam nadzieję na szczera wypowiedź pani pozdrawiam

Pracownikwitam
@Monia

Witam pani ksenia nie ma ochoty odpisywać robolowi bo co ma napisac niby że ma rację. Potrafiła przedstawiać artykuły o niby obrażaniu a nie napisze jakie to artykuły i co mówią o dyskryminacji i poniżaniu swych obywateli o tym że jesteśmy traktowani jak zło konieczne.tyle w temacie żadnych zmian na lepsze

@Pracownikwitam

Dokładnie masz rację naszych traktują jak 2 zło a ukra nie ważne jak robią dobrze czy źle to robią ta firma na psy schodzi więc nie warto tam robić zenada

@Messi

W toaletach z czasów (usunięte przez administratora) na 3zmianie siedzą panowie z UKRAINY i filmiki oglądają pykając fajeczki gdzie oni będą mieli lepiej nieroby kobiety nic nie lepsze bidy to nie było porobione od stóp do głów i nie orzyjechaly się przepracować zwłaszcza pupilki kierownika od 7bolesci

Messi

Dokładnie gdzie szuszwole lepiej będą mieć jak nie w Polsce panosza się jak by byli u siebie robić robiąc by chcieli lekka robotę w uja najlepiej walić połowę roboty nie potrafią ale takich jeremias potrzebuje ta firma już dawno na psy zeszla

@Messi

No oni nigdzie nie będą mieli lepiej bo w końcu my to dopiero prowadzimy letkie życie firma miodem płynąca w domach jemy kawior a wczasy i weekendy spędzamy całymi rodzinami na Rodos a oni biedni co mają powiedzieć walczyć im się nie chce pisze tu o gentelmenach pracować wcale cieplo w miarę mają w (usunięte przez administratora) i do tego podwyżki pod stołem czego więcej chcieć. I to tłumaczenie się nie panimaju to my wam kiwamy raczusia pa pa i śpiewamy szczęśliwej drogi już czas

StartGniezno

Chce tam dygac. Any advice?

Ostrzeżenie
@StartGniezno

Nie idź tam. To najlepsza advice jaką mogłeś dostać.

Olaf
@StartGniezno

pytanie kogo chcesz tam dygać

Abazur

Yyyy napjawde firma piękna z której strony bo od ul.wrzesinskiej wygląda jak kijów po bombardowaniu a wcześniej gdzie się pracowało może w caritas a rozwój to jaki bo przez 10lat mam wrażenie cofania się w tym rozwoju a checi jak są do pracy i wcześniej jak były to dwóch wspaniałych kierowników potrafiło ostudzić te checi wręcz do wstrętu do pracy

A można pracować nie osobiście to ja byłbym bardzo ale to bardzo chetny

Messi

Chyba ze jesteś po układach i w (usunięte przez administratora) wchodzisz szefostwu i lole jedziesz nie ośmieszaj się ta firma już dawno na psy zeszła

Messi

Kolejna niedorozwinięty chyba że jesteś z biura i głupoty piszesz to tak albo szefostwu w (usunięte przez administratora) wchodzisz to tak

Dokładnie masz racje

Lili

I co chciałam zostawić cv ale ze nie osobiście będę pracować i nie chcieli kurde jak tak można

Kot
@Abazur

Po co ten wydłużony czas pracy większość ludzi szuka pracy bo planować nie potrafią tylko wychodzi im krecenie pracy na sobotę I na niedzielę żeby kier zrobił.niech będzie ta praca od poniedziałku do piątku wszyscy by byli zadowoleni na siłę to można się osr.....

@Kot

Wydłużony żeby wszyscy myśleli że w jeremiasie jest dużo pracy a przychodząc w niedzielę ma nockę szukasz sobie pracy bo rano Ukraina wyrobiła i tak prawie nic nie było tyle co kot napłakał ale byli a ty się martw żeby jak przyjdzie kieras to ręce były zajęte.A tak nawiasem dlaczego nie mamy płacone za niedzielę więcej jak by nie było to jest praca zaczęta w niedziele

Zgadzam się
@Kot

Zgadzam się z każdym słowem. Nie mam ochoty siedzieć 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu w robocie.

Lili

Kojarzy i co mis polonia czy co lafirynda

@Lili

(usunięte przez administratora) cie obchodzi masz robić (usunięte przez administratora) a nie jakąś miss cie interesuje

@Lili

Lafirynda była jedna pupil kierownika RD nowi pracownicy tego mogą nie wiedzieć. Dziewuszysko manipulowało kierownikiem każąc gnębicieli tych co jej nie pasowali a on jak marionetka .Pani Kseniu czy jest możliwość żeby kierownicy chodzili w odwrotne zmiany od pracowników. W ten sposób można by uniknąć faworyzowania swych pupili kiedyś tak było i lżej się pracowało. Ileż można pracować z jednym kierownikiem wiadomo o kogo chodzi tego z powiększonymi źrenicami faworyzuje te same osoby już mamy go dość czas na zmiany my pamiętamy jego czyny a pani nic nie zrobiła w tym kierunku by poniósł konsekwencje tego co robil

Messi

Nie zrobiła i nie zrobi ważne że ona ma dobrze ty masz tyrać i na ryj padnąć ważne że ukra jest faworyzowana a my jak takie 2 zlo

Natalia
@Messi

Serio ich faworyzują czy po prostu wylewacie na kogoś negatywne odczucia? Ciekawa jestem czy np., za rok dalej tak za sobą ludzie tu nie będą przepadać?

Nowy78
@Messi

Chyba koleżanka weszła w obrone

@Natalia

Chyba wiem kto to piszesz pańcia której partner jest zza buga bo tylko oni nie znają jej przeszłości zwłaszcza o parkingu maszyn żużlowych brak słów

Firma zewnętrzna Jeremias

Witam, orientuję się ktoś, czy w niedzielę oraz poniedziałek trzeba przyjść do pracy? Pozdrawiam serdecznie, Jan.

Pilot
@Firma zewnętrzna Jeremias

Jak jesteś (usunięte przez administratora) to idź Ukraina i inni cudzoziemcy przyjdą brawo

O

Leć

@O

Ale jest to obowiązkowe czy nie?

Kot
@Emilia

Od kiedy można już chodzić w niedziele do pracy.hmm już przerwa nie obowiązuje

@Kot

Już można a nawet trza bo kierownicy łasi na niedzielna kasę i powrót do przeszłości 7dni w tygodniu .drugi kierownik z tych co pokazywali swą pozycje chodzi skruszony czy to oznacza koniec sprawy dywan zaczyna pływać od tych spraw zamiatanych pod niego.czy związki w ogóle działają bo zastanawiam się vzy było warto się wpisywać.

@Kot

Ale Ty stwierdzasz czy pytasz?

Pps

Ciekawe co na to związki jeśli chodzi o niedzielną pracę nagle się okazało że można przyjść w niedziele nie ma zakazu i norm czasu pracy .

Stary pelikan

Jak jesteś taki (usunięte przez administratora) to chodź i na łeb worek załóż

Firma zewnętrzna Jeremias

Witam, znalazłem młotek z tyłu na paletach i odstawiłem na stół palarni. Pozdrawiam.

@Firma zewnętrzna Jeremias

I ci medal chcesz wsadz se ten młotek

Wesoły
@Firma zewnętrzna Jeremias

Jeny naprawdę coś podobnego chcesz się pochwalić. I co do Jana B mamy to zgłosić czy chcesz pochwalę od RD nie licz na to

Powiem tak w firmie zawsze były i są naciągane nadgodziny od wielu lat wszystko pod kierowników żeby kasa była większa nie waZne 5 czy 10 osób przyjdzie jak taki kierownik 8h nic nie robi tylko chodzi albo spija kawe oczywiście firmowa to może chodzić beż dnia wolnego i jeszcze po lesie za zwierzątkami się ugania bo vzym niby się zmęczył. Co do uchodzcow to brak słów żeby nas traktować jak wrogów przypominam że to oni do nas przyjechali jak się nie podoba to na linie obrony swojej ojczyzny bohaterowie siedzą i tyłki grzeją i narzekają jak coś muszą robić. Brak slow kobiety przyjechały niby do pracy która wcześniej się nie splamiły i obrażone co wy chcecie jak ona ma pracować nie po to przyjechała blado to wszystko widzę i może przyjechać cały wagon nowych dyrektorów i tak nic się nie zmieni

Messi

Dokładnie masz rację a szuszwole nie ważne jak robią i narzekają idą na lekka robotę i stękaja tymi rządami to nic dyrektorek ten nowy chodzi jak obłąkany tak jak pani ksenia

Firma zewnętrzna Jeremias

Najpierw, aby wszystko grało w tej firmie, to pierw musi zrezygnować, zwolnić się prezes oraz zastępca wraz z zarządem, a potem pójdzie już z górki.

Am

Trafiłeś w sedno, nic dodać nic ująć. Trzeba to nagłaśniać. Chyba się gdzieś z tym udam że jestem dyskryminowany jako Polak w miejscu pracy. Pozdrawiam.

@Messi

Chodzi jak obłąkany bo tak nas traktują jeszcze trochę do będziemy siedzieć w kółku i opowiadać w jakim stopniu czujesz się debilem.Takie czasy szuszfole chodzą jak pawiany w nowym zoo w poznaniu

Ja1

Najważniejsze że wszystkie zmiany szły w sobotę i nie tylko Ukraina i inni Polacy też brawo

@Ja1

To soboty pracujące są tutaj co tydzień? Czy pracujecie tutaj od poniedziałku do piątku, a soboty, co jakiś czas? ;)

Abazur

W weluxe nie ma w bateriach nie ma bo te firmy wiedzą czym by to groziło spadkiem jakości wykonanego produktu a że w jeremias zawsze było tak nie ważne jak byle zejście było. Chodzą jak pawiany wszystko im się należy zwłaszcza podwyżki i lekka praca ale jak mają ciężko pracować to fochy .Polacy nie mają prawa głosu traktowani nie kiedy jak by sami byli na emigracji przykre to jakich czasów doczekaliśmy władza nic nie robi by poprawić byt naszych dlatego tylu świetnych fachowców odeszło do innych firm by zdrowie nie wykończyć a nawiasem pańcio dalej chodzi żadnych konsekwencji za swoje czyny

@Abazur

Tu masz rację kolego posty prawdziwe i prawda w oczy kole

@Abazur

Dokładnie a jeremias zatrudnia cudzoziemców z ukryvi nie tylko nie ważne co i jak robi czy dobrze a Polaków mają za smieci

Obserwator

Podobno kermita ponosi jest szansa że podzieli losy JT jak myślicie?

Hi hi
@Obserwator

Kermit hi ????????????. A co wymyślił? W jakim sensie go ponosi?

Jerteam
@Obserwator

Ktoś usuwa wpisy. Pana Szymon nie bierze od dziś może Pani Ksenią się zainteresuje, bo leki już nie działaja

@Jerteam

Jego etap choroby jest jeszcze nie odkryty przez lekarzy może medycy z USA za jakiś vzas dojdą do tego na początku wyglądało na dwubiegunowa ale mylna diagnoza pani ksenia też do tego nie dojdzie jedynie może zrobić porządek jak z narazie jednym kierownikiem a co z drugim spłynie jak po kaczce to co wyprawiał z ludźmi jego obecną pokorą jest chwilowa on ma ta sama chorobę co kermit

Zatroskany

Mam głównie pytanie do pani dyrektor Kseni. W jakim celu został wywieszony na pierwszej hali telewizor? Rozumiem że nie będzie na nim puszczane mistrzostwa żadne więc po co wtedy wyrzucać pieniądze firmowe na takie bzdety skoro możnaby je zainwestować np w nowe narzędzia lub maszyny bo na niektórych stanowiskach to by się zdecydowanie bardziej przydało. Pozdrawiam

@Zatroskany

W telewizorze będą wyświetlane reklamy jak oszczędzać prąd bo ciemnogród nie ma zielonego pojęcia.A na rannej zmianie będą rozdawane gromnice żeby przyświecać stanowiska pracy

@Zatroskany

Mając na uwadze głosy od Państwa, że nie wszystkie informacje docierają do pracowników produkcji, telewizory zostały zakupione po to, aby informacje, które wyświetlaliśmy do tej pory tylko w jednym miejscu, były dostępne dla szerszej grupy pracowników. Chcemy, aby pracownicy w trakcie przerwy śniadaniowej, czy czekając na odbicie karty przy wyjściu mogli zapoznać się z informacjami o bezpieczeństwie, wydajności i innych aktualnych tematach. Jednocześnie chciałabym zauważyć, że sposób, w jaki pytanie zostało zadane nie buduje właściwych relacji, o które chodzi nam w firmie. Zachęcam do powstrzymywania się od negatywnych, oceniających komentarzy. Nie mając pełnej wiedzy o powodach działań firmy i komentując je w taki sposób na forum publicznym, wypacza się obraz firmy i osób w niej pracujących. Jednocześnie zapraszam do konstruktywnego dialogu i rozmowy o działaniach firmy bezpośrednio: na hali, telefonicznie, albo mailowo. Z pozdrowieniami, Ksenia Ratajczak

P.
@Jeremias Sp. z o.o.

Pani Kseniu czy może pani podać adres e-mail do siebie ? Mam do Pani bardzo ważna wiadomość..

Zatroskany

Po tych reformach co to nowy pan dyrektor chce wprowadzić to można przypuszczać że wraz z końcem "sezonu" czy jak kto woli wydłużonego czasu pracy pożegnamy także Pana dyrektorka

Kiki
@Zatroskany

I kolejny ptaszek odchaczony przy kolejnym nazwisku na liście która ma już kilometry

Secret

A co chce wprowadzić?

Ja chce na dyrektora (:
@Zatroskany

Niestety Pan dyrektor trafił do złej firmy, tu wiele zmiennych w produkcji i jest się czym wykazać, nie jak w oknach gdzie linia szła i tyle z "innowacji". gaszenie pożaru gdzie się pali a co będzie jutro to zobaczmy (: wytrwałości dla tego Pana (:

Xxx

Koniec przyjmowania ludzi , pytanie czy będą zwolnienia, bo niby jest ponad stan

Gi gi
@Xxx

Jeśli jest ponad stan , to po co tyle przyjmują nowych? Bez sensu zupełnie. Ktoś nad tym bałaganem w ogóle panuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Jeremias Sp. z o.o. - Gniezno

• Jak się pracuje w Jeremias Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jeremias Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 326.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeremias Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 297, z czego 40 to opinie pozytywne, 93 to opinie negatywne, a 164 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jeremias Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 439 ocen.

Jeremias Sp. z o.o.