Jeremias sp.z o.o.

Gniezno

Opinie o Jeremias sp.z o.o.

gość 2016-04-18 22:15
witam może 1880 dostaniesz ale najpierw przez worka.
A co do kierownika ŻAL.pl

Znaffca 2016-05-10 19:16
Haha spore wymagania... brali wszystko co ma 2 ręce. Teraz to zamiast Polaków wolą przyjaciół z Ukrainy zatrudniać. Jeżeli się nie zna firmy to po co się odzywać? Db- solidne zatrudnienie przez Joba albo worka... żal... po sezonie do widzenia.
Znaffca 2016-05-10 19:16
gość 2016-05-12 15:36
Db nie wcinaj się skoro nic nie wiesz na temat tego kołchozu a jeśli chcesz to możemy się spotkać i porozmawiać.Myślę że strach ci nie pozwoli.Po dziękowanie dla Znaffcy ...
gosc2 2016-05-12 17:50
@gość - skoro ci tak źle, to co cię tak jeszcze trzyma? Przecież wszędzie jest mnóstwo pracy, w której jest tak idealnie, trawa bardziej zielona itd.
szydera 2016-05-13 21:11
No wlasnie się ludzie zwalniają.. Gdzie te podwyżki..?? Od stycznia idą. Magazyn dostal a produkcja nic..
Podwyzki 2016-05-15 00:45
Szydera- pomysł trochę albo się dowiedz ile stow mniej dostaje się na magazynie niż na produkcji a potem zacznij bidolic.
malo dostaja? 2016-05-15 09:47
2300 podst i 500 premii minimum. Wiec prod ma mniej... Liczyć potrafisz?
Jkk 2016-06-05 11:15
Niski i może jest myślący ale zaczyna traktować ludzi jak śmieci jak on to mówi? On nie kłamie on blefuje tak jak on powie tak ma być wogole się nie liczy z pracownikiem i nie rozumie że ktoś ma swoje życie prywatne jest potrzeba masz być masz być dyspozycyjny nie przychodzisz źle! Nie jesteś dyspozycyjny! Ze ten śmieszny Plezia się jeszcze trzyma to jestem w szoku facebookowicz jeden nic nie robi tylko na Facebooku siedzi i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pracowników, nic nie potrafi zrobić a pracuje Bravo takich kierowników potrzeba hehehe to tylko świadczy o tym że każdy może zostać kierownikiem na magazynie na światowym poziomie jeremias
gość 2016-06-14 22:45
Witam mam pytanie czy ten(usunięt gwiazda jeszcze robi fałszywy ś...ć który cały czas kłamie bo rzadko mówi prawdę tyko wtedy gdy się pomyli.
lfsik 2016-06-16 17:05
jak tam nowy system magazynowy? bo słyszałem ze kompletnie rozsypały się wysyłki a i przyjęcia na magazyn w polu...hahahah, przyszły mądre głowy, powprowadzały systemy i teraz mają, masakra...
pop.. 2016-07-31 11:32
6dniowy tydzień pracy. Minimum jesli chcesz zobaczyć troche wieksza wyplate.
ja 2016-08-16 22:30
Bo nikt mądry tu nie chce pracowac
realista 2016-09-05 18:39
Haha npewno
i tyle 2016-09-29 20:03
nowy dyrektor ponoć odszedł ze starej pracy bo zmienił się zarząd i nie dało się z nimi rozmawiać, a tutaj.?.? wizja zebrań z pracownikami, "jestem człowiekiem, który chce rozmawiać z ludźmi" i co ? zebrania się skończyły, raczej dalsze terminy zebrań zostawały odwoływane aż ciemna masa przestała się pytać i jest spokój, "bożyszcze" rządzi i nic się nie zmieni, jeszcze 6 dniowy tydzień pracy, chcesz wolne za dzień obowiązkowych nadgodzin to musisz brać urlop PARANOJA, przed inspekcją pracy powystawiali dystrybutory z wodą, po wizycie wszystkie pochowane, ciekawe czemu podczas wizyty sanepidu nie było nikogo widać na halach, spawacze mają oszczędzać robotę w tygodniu żeby ukraincy mieli co robić w sobotę, niedzielę, czyli plan dyrektora o "unormowaniu" nadgodzin przez kierowników nie zadziałał :) a powiedz "koledze" ze wschodu że ma robić szybciej to wielce obrażony, oby jak najwięcej doświadczonych osób odeszło w cholerę i oczy im się otworzyły, jak zatrudniali na sezon polaków to same ściemniacze ze wschodu teraz...
dfgh 2016-09-29 20:17
hej a mam pytanie jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko pracownika produkcyjnego- spwacza? w sensie jak można się przygotować do niej hm ??
otworz oczy 2016-10-31 08:23
Firma za nic ma człowieka. Machloje w kadrach, sześciodniowy tydzien pracy chcesz zobaczyć większą wypłatę przyjdź w niedziele.. A i na tym jeszcze cie oszukaja. Nie ma dystrybutorów z woda na halach tylko jak sanepid przyjedzie o czym wiedza z wyprzedzeniem! Zapylenie i hałas na hali taki ze stopery nie pomagaja to nikogo nie interesuje. Ukraiński pracownik bez wiedzy
zarabia wiecej niż ci z kilkuletnim stażem.
Ludzie z doświadczeniem odchodzą i zamiast ich zatrzymać zaproponować lepsze warunki, pokazać że firmie zależy zatrudniają więcej Ukraińców bo to sie bardziej opłaca .
hahahaha 2016-11-14 16:24
I to jest napisana szczera prawda, wszędzie oszustwa i machlojki na kasie a może teraz ktoś z Biura napisze że jęczmen zawsze będzie jęczmenem jak kilka postów wcześniej ! Nie ! ludzie jęczą bo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zawsze będzie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i będzie cię okradał pod przykrywką że system tak wyliczył !Odchodzić jak najszybciej z tej Firmy! Tam czeka was tylko choroba na raka !
fabian33 2016-12-23 14:49
Jeremias.........Uciekajcie!!!!!!!!!!!!!!
fabian33 2016-12-23 14:52
Jest nawet takie powiedzenie "Nie bądź chamski jak kierownik z Jeremiasa!"
ffdfdf 2016-12-30 18:05
Zapraszamy do jeremiasa....psy już na was czekają!!!
Obojetny 2016-12-30 20:42
2500to moze i maja ale ci co robia juz tam po 10lat..do 2000to max na pierwsze lata pracy jak na gniezno to i tak w miarę.
kuleczka 2017-01-15 11:38
Hej.
Wie ktoś czy rekrutują do tej firmy?
gg 2017-01-15 13:06
Tak jeśli jesteś z Ukrainy
Iwona 2017-03-02 09:25
@kuleczka jeśli dalej szukasz pracy w firmie to obecnie trwa rekrutacja na stanowisko Operator Wózka Widłowego. Zamierzasz aplikować?
kuleczka 2017-03-02 09:53
Pisalem tego posta ponad miesic temu, lol.
No pewnie, ze nie bede aplikowal jak juz dawno mam robote.
Iwona 2017-03-08 10:54
@kuleczka w takim razie gratulacje. Czy pracujesz teraz w firmie Jeremias? Chętnie usłyszymy więcej o Twoich wrażeniach z pracy.
były 2017-03-08 12:30
firma dziwna...młode dziewczyny odradzam przyjść tutaj do pracy bo nie dostaniecie normalnej umowy, chyba że wystarczy wam zatrudnianie przez pośrednika co miesiąc na nową umowę, najlepszy ukrainiec spawacz, chodzi tempem staruszka przez całą halę i spawa je prawie godzinę, noga na nogę to jego ulubiona pozycja do spawania :) (pomijając to że mają jakąś dziwną manię dłubania w nosie), ale jak to prezes powiedział "żeby coś robili" ciekawe ile za nich dostaje kasy, pomijając to że w Gębarzewie będzie stała druga hala, w końcu lepiej więźniowi dać minimalną niż szukającemu pracy normalnemu obywatelowi :)
Iwona 2017-03-09 11:42
@były rozumiem, ze nie pracujesz już w firmie. Kiedy działa się sytuacja, o której wspomniałeś? Możesz powiedzieć coś więcej o warunkach pracy oferowanych przez firmę?
what 2017-03-15 08:25
Nową hala?
ehh po raz kolejny 2017-03-19 16:13
Ludzie odchodzą. Ukraińców co raz więcej wiadomo, oplacaja się. Niech robią cokolwiek. Nie szanuje sie tu ludzi z doświadczeniem. Takie jest moje zdanie.
+ firmy to od razu umowa o prace fakt z firma zewnętrzną typu jopp ale przynajmniej nie smieciowa albo o dzieło. Wypłata zawsze na czas. Można dorobić nadg
- stresujaca atmosfera, hałas , wszechobecna wełna (trzeba sie przyzwyczaić)
Iwona 2017-03-20 09:43
@ehh po raz kolejny dziękuję za Twoją opinię. To ważne, że pracownicy mają od razu umowę o pracę. A czy firma zapewnia oferuje dodatkowe benfity dla pracowników?
i kit 2017-03-24 17:57
niektórzy nadal lubią zmuszać do nadgodzin R.D. przyjdzie i powie wpisuj się na nadgodziny jak odmawiasz to narzuca się raz kulturalniej raz chamsko, w tygodniu niema co robić czasami, a na weekend fuuul zamówień i magazynów nagle, pracowników się nie szanuje, starzy się zwalniają bo są niedocenieni, pracujesz przez pośrednika po rok a nawet dłużej ! syf na halach niesamowity ! aż strach pomyśleć jakby przyszli i zbadali powietrze ! szkodliwe mają wypłacane na wełnie, ale na gnieździe rur robisz metr od wełny i już nie masz nic a wdychasz tyle samo co inni ! filtry w laserze były zużyte i cały syf wywalał na halę (pomijając stary który jest odkryty!!!), ale prezesowi to nie przeszkadzało bo wychodzi na pół godziny dziennie, patrzy, dzwoni i robi zdjęcia, benefity Iwono ? z łaski dostaniesz na święta (ok 100 za rok, ale max 1000 ) czy jakoś tak....i gdzie tu fundusz socjalny, który firma musi płacić ? firma zarządza całym urlopem ! rok temu miałeś w czerwcu/lipcu no to teraz dostaniesz kwiecień/maj ! WICEPREZES totalnie ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pracowników ! mają robić i nie marudzić ! jedyny plus to że kasa zawsze jest na czas :) ukraińce ? jedni fajni normalni ludzie pracujący, inni nie powinni tu robić wg, ale to nie ich wina, że prezes chce ich na siłę, takie firmy powinny tracić ulgi wszelkiego rodzaju za antypolskie zatrudnianie, to kłamstwo, że niema ludzi do pracy, są tylko firma wyrobiła sobie taką renomę, że nie chcą tam przychodzić ! podstawa, premia, jakiś dodatek za nocki, premia od wydajności i to koniec.....wczasy pod gruszą? nie na produkcji...urlop w sierpniu? też nie bo "sezon" wymyślony, żeby kierownicy dobili portfele, a produkcja odświętówki, owszem pół wypłacili,ale resztę teraz jak tylko się da wykorzystują żeby reszty nie płacić :D
Brzydki burok 2017-04-11 18:47
Płaca nieadekwatna do tego co robisz.
Warunki pracy jak 40 lat temu, żadnych udogodnień, brud, nieład na większości stanowisk. Do tego mobbing ze strony przełożonych. Oczywiście to nie ich wina, lecz prezesa- prosty chłop nie wiem, czy po zawodowce, więc nie ma co za dużo wymagac. Poprawi się dopiero jak odejdzie, lub wejdzie nowy inwestor.
Nie przeszkadza ci, że pracujesz z więźniami czy ukraincami to na przeczekanie da się z miesiąc popracować.
W innym przypadku naprawdę lepiej omijać szerokim łukiem, szkoda nerwów i zdrowia.
Iwona 2017-04-12 09:06
@Brzydki burok co rozumiesz przez mobbing? Jakie sytuacje występują w firmie?
OAL 2017-04-12 21:26
MAM PYTANIE PRZEZ JAKĄ AGENCJĘ MOŻNA DOSTAĆ SIĘ DO JEREMIASZA CHODZI O KOBIETY
ah 2017-04-17 14:36
Job lub work z tego co wiem
Anka 2017-05-16 22:06
witam mam pytanko ile można przez agencje zarobić w jeremiasie chodzi o kobiety
nikt 2017-05-17 12:52
Macie namiary do work i job
Tomek 2017-06-25 16:14
kiepska atmosfera w tej firmie jest ,
Iwona 2017-06-28 12:06
@Tomek mógłbyś powiedzieć coś więcej o pracy w firmie? Jakie są mocne i słabe strony Jeremias jako pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być istotne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją do firmy. Co byś im doradził?
i kit 2017-07-04 21:30
ta firma to żenada w podejściu do pracownika, ciesz się że masz robotę i tyle, jak ostatnio ktoś powiedział :) 20 lecie firmy a Ty co dostajesz? kuponik na piwo i kiełbasę :D haha ciekawe co w biurze dostaną albo kierownictwo i wyżej, chociaż nikt się nie pochwali :) na hali ZERO wentylacji poza wiatrakami, tam niema wymiany powietrza !!! a zrobić przerwę dodatkową to już łaska, chociaż znajdzie się kierownik co zrobi :) więc wdychasz ten cały syf, dziwne że nikt nie sprawdzał tam jakości powietrza z jakiejś inspekcji. wiceprezes chyba dąży do tego, żeby Polaków zastąpić ukraińcami....nic po polsku, ale dostajesz takiego i masz z nim robić...ale jak to ktoś powiedział "byle by coś robili"... i taki wiceprezes dostaje nagrodę „Przedsiębiorcy, Menedżera Roku 2016”, to powinno być nagroda antypolskiej firmy !!!!
Iwona 2017-07-05 09:31
@i kit
rozumiem, że w Twoim odczuciu warunki pracy w firmie nie są najlepsze, szczególnie na hali. Wspominasz też o podejściu do pracownika. Mógłbyś rozwinąć tę kwestię? Jakie jest podejście przełożonych? Z tego co piszesz, to niektórzy umożliwiają Wam np. wyjście na dodatkową przerwę. Można na nich liczyć również w innych kwestiach?
Anka 2017-07-12 19:14
dokładnie atmosfera jest bardzo nieciekawe , stare pracownice gnębią nowych pracowników , są tak nie miłe że się odechciewa pójść do pracy ,
mati 2017-08-01 22:16
polaków zwalniają a pracę ukraińcom dawają śmieszne
Obserwator 2017-08-02 09:35
Wrzuca nam po 3-4 Uk na plecy i bedziemy na nich robić. Polakowi coraz mniej. Na palcach można policzyc tych przyjezdnych którzy sie starają. .
jako 2017-08-03 16:28
Na magazynie ludzie też zaczynają się zwalniać.To co zarabia pracownik na magazynie z doświadczeniem to już jest śmiech na sali. Ukrainiec świeżo przyjęty na produkcji ma więcej.
Tomek 2017-08-04 11:25
no dokładnie nam Polakom umów dalej nie przedłużają a ukrainców nowych ciągle przybywa , pracujesz z taki lub taką nie znają języka i ty masz ich nauczyć
Gostek 2017-08-06 22:45
Warunki pracy ciezkie. Gorąco kurz wełna opary. Brak wyciągów. Brak wyciszenia maszyn. Hałas i brud. Metody pracy jak ze średniowiecza najlepiej przynieś wszystko sam na plecach i garbie. Teraz doszla seria wypadków przyczyną jest brak doświadczenia i zmęczenie. Bo nowych pełno a nie da się wypocząć jak chodzi się do pracy cały czas. No i ten pięknie przedłużony czas pracy do 6 dni gdzie sobota jest musowa ale nie platna. W niedzielę przymuszanie do nadgodzin. Gdzie jest inspekcja pracy. Jesteśmy niewolnikami. Trzeba uciekać tym bardziej że kierownikami są ludzie którzy nie umia zadzwonić po karetkę jak dojdzie do wypadku. Albo ćpuny R.D. i koksy którym odwala bo mają wladze. Ukraińcy lepsi lub gorsi to zależy od przypadku ale wypierają nas Polaków bo są tańsi.
krzys 2017-08-17 21:44
niby mają sezon a roboty brak więc po co te weekendy darmowe
Zostaw swoją opinię o Jeremias sp.z o.o. - Gniezno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jeremias sp.z o.o.