Opinie o Jeremias Sp. z o.o. w Gniezno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jeremias Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jeremias Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeremias Sp. z o.o. w Gniezno

Przyszlosc

Od 2028 roku w Unii Europejskiej nie bedzie mozna montowac zadnych źródeł ciepła na paliwa kopalne lub drewno w nowo budowanych domach. Modernizacji w starych domach tez raczej nikt nie bedzie robił na piec.Czy będą potrzebne kominy ?

BezsensownyWpis
@Przyszlosc

Niestety to prawda.... i jeremias będzie do likwidacji a viessman będzie nadal istniał bo sprzedaje pompy ciepła czyli się już przekształcił... cała reszta wywiadu to polityczny bełkot i propaganda.... (usunięte przez administratora) W związku z tymi problemami z którymi firma się boryka ja nie widzę jej przyszłości..... Optymizmem też nie napawa fakt powstania zakładu w Niemczech gdzie można przenieść cała produkcje w krótkim czasie.... Dlatego napisałem że będzie ograniczona w 90% bo może zostaną nietypy i duże kominy i magazyn cześci zamiennych co przedłuży agonie.... Ciekawe co na to akcjonariusze.... 4.6miliona złotych netto na dywidende rocznie to całkiem spora sumka.... reszta wydatków jak imprezy samochody służbowe wrzucone w koszty czyli nie płacimy podatków od tego..... wkońcu firma zoo czyli CIT jeśli płaci to niewiele. Świat kroczy niebezpieczna drogą bo mamy być wszyscy biedni by stać się (usunięte przez administratora) Nawet teraz przy obecnym systemie pracy tyramy za niewolnicze pieniądze. Jedyna nasza wolność jest pomiędzy wyjściem a przyjściem z zakładu i w momencie zwolnienia się. Myślę ze każdy z nas jakoś sobie poradzi. Nie jesteśmy tak tepi za jakich nas ma góra. Szkoda że firma nie docenia swoich pracowników i nie chce dać godziwej zapłaty. Realnie staciliśmy w 2 lata 1/3 wartości pensji..... żadne 200zł tego nie pokryje. I wbrew twierdzeniu dyrektora inflacja się nie "cofnie"....ceny już nie zmaleją.... inflacja spowalnia tzn że ceny nadal rosną ale wolniej.....a nasza pensja nadal realnie maleje. No ale podstaw ekonomii się nie zna.... Może czas coś zmienić zanim będzie za późno..... ale po co.... co to znaczy 13.7miliona przychodu netto ze sprzedaży.... lepiej zabić kurę znoszacą złote jaja by przez chwile być sytym.

Sebek
@Przyszlosc

Kominy pewnie będą potrzebne na taką skalę ale mając lasery CNC, giętarki, lasery 4D itp. można się dość płynnie przebranżowić - systemy wentylacyjne, usługi wszelkiego typu, podłączenia turbin elektrowni wiatrowych itd. Możliwości przy sprzęcie którym dysponuje firma jest naprawdę dużo. Pytanie w którą stronę pójdzie kadra zarządzająca.

@Sebek

Ja, jako osoba, która zmieniała 10 miejsc pracy w Polsce i dużo widziała, w obecnej sytuacji na świecie i innych czynnikach mogę powiedzieć, że Jeremiasa łatwiej zamknąć bez opcji. Brak perspektyw lub zmiany na inne rodzaje przemysłu.

Jerry
@BezsensownyWpis

Ciekawe że Nikt nie ponosi za to odpowiedzialności. Przecież dyrektor produkcji też ma swojego przełożonego a ten swojego aż do samej góry. Czemu Nikt kto gada po niemiecku albo angielsku nie zapyta kolegów z zza odry czemu na to pozwala?

Jordan

Mam pytanie do Dyrektora Produkcji, oraz Planowania i auto Mariana od PSI. Braki ciągle rosną a zamówienia maleją Jak to jest możliwe? Na produkcji zamiast robić zaległości to robi się Przewodniki z datą do przodu. O co tu chodzi czy wy jesteście na pewno odpowiednimi ludźmi na odpowiednich stanowiskach? Mam wątpliwość macie narzędzie w postaci PSI dlaczego nikt nie wyszuka w tym systemie zaległych PR i nie zacznie ich realizować? To wam trzeba podpowiadać co robić by braki malały. Panie prezesie proponuje zwolnić osoby które nie potrafią zarządzić produkcja , a ich wynagrodzenie podzielić przez kierowników zmianowy na produkcji może oni to ogarną. To naprawdę jakieś żarty za Zembskiego takich jaj nie było a teraz coraz gorzej a kierownictwa wyższego szczebla więcej i tylko auta służbowe co jeden ma lepsze kasy pewnie też co jeden to więcej a efektu pracy N I E M A. Tak dalej a wszyscy klienci odejdą kto by tyle za elementami chciał czekać.

@Jordan

Witam nie dawno na stronie gniezna czytałem artykuł że gnieznianie licznie odwiedzili cyrk który był w gnieznie i wydali tyle kasy przecież można byli zrobić drzwi otwarte do jeremias i za darmo mieli by cyrk .To co się odwala w tej firmie to przechodzi ludzkie pojęcie już nikt nad tym nie panuje panowie spawacze puszcie kajzena aby spawać koryto o jak najdłuższej długości by pomieściło jak najwięcej(usunięte przez administratora) i wtedy wysypać kasę może się najedzą i sami zrezygnują z ruinowania tej firmy a gdzie zarząd z Niemiec na nartach?nie mają oczu nie odczuwają bałaganu jaki panuje

kiniu
@Jordan

Dyrektor tylko myśli o profitach dla siebie i swoich koleżanek i znajomych co zatrudnił w biurze , a nie o robolach . poza tym on na niczym się nie zna .

Obserwator

Słyszałem że Konica cofnęła się do czasów jak chodziła ze stoperem i sama zastanawiała się co robi teraz wymyśla nierealne zadania ciekawe sama czy z pomocą ryżego to robi .weź se paleciarke i są naginaj 8h i dołóż sobie homonto a te 150zl połóż w WC jak zabraknie papiru zenada

Maria
@Obserwator

Co masz myśli mówiąc nierealne zadania? każde stanowisko ma określone obowiązki? O jakim 150zł mowa, to jakaś premia czy dodatek?

@Maria

Osoba która ma bardzo słabe doświadczenie w tej firmie kak wszystkim wiadomo jest jak większość po znajomości nie ważne że nic nie wie jej tok myślenia jest słaby większość czasu w tej firmie spędziła chodząc za kierownictwem po halach żeby się nie zgubić pracownikom narzucała swój sposób pracy który się w ogóle nie sprawdzał próbując jej wytłumaczyć to co robimy bywała arogancką i drwiącą dawała odczuć swą funkcje i miejsce nasze czyli robola. Tylko ten robol ma pojęcie o pracy sam potrafi zorganizować sobie stanowisko i rozplanować pracę ona wprowadza haos i rozgardiasz razem z ryżym. Proponuję aby pochodziła na produkcji z balkonami paleciarkami oczywiście z towarem niech liźnie co znaczy praca na produkcji i wtedy może poradzi sobie ze swoimi emocjami dla ludzi

Produkcja

Prawda to vo wyprawia ten kierownik A.S to już jest niesmaczne. NIE zajmuje się swoimi obowiązkami kierownika, nie szanuje pracowników Polski .Całe godziny stoi przy tej swojej kochance K. a jego ziomalki chodzą na fajeczki i nic nie robią tego Nie widzi. Swoich ludzi ustawia na lekkie stanowiska pracy zeby się nie narobili ciężko, tak samo jest na nadgodzinach. Chodzi z listą to do Polaków nie podejdzie tylko do UK i ma cała listę. Oni muszą mieć pracę a my Nie! Dużo by tu można opisać ale to i tak nie pomoże. To nie kierownik!!! Niczym nie umie kierować, Może czas na zmianę stanowiska.!!!!

A może każdy zacząłby zajmować się tym co ma do zrobienia ? Gdzie ta rodzinna atmosfera ! To co tu czytam to totalny (usunięte przez administratora)! Jest mi przykro że w firmie gdzie pracuje tyle lat tak źle się dzieje. Dlaczego tak jest? Kto to słyszał żeby w międzynarodowej firmie kobiety biły się na szatni, pracownicy pili/palili i szli na maszynę , męczyli siebie wzajemnie bo ciebie nie lubię/ bo ty jesteś z administracji / bo ty jesteś nowy / bo nie jesteś w ZZ ! Co się stało z tą firmą na przestrzeni lat! Możemy się spierać, wymieniać poglądy ale skąd w tym tyle zła ? Kto to podsyca?

Jak sam piszesz ze pracujesz tyle lat to chyba ślepy nie byłeś i nie jesteś już lata temu było (usunięte przez administratora)robola wszelkimi sposobami łącznie z pomijaniem przy podwyżkach. A co jest teraz sam pewnie widzisz jak synuś z tatusiem się ustawili chodzą na jedną zmianę i patrzą sobie w oczy przez 8h potrafią nawet stać w bezruchu przez długi czas co jest nie do pomyślenia dla roboli .Ale co tam im wolno dwa (usunięte przez administratora)się potrafiły ustawić i tyle.Nastepna w kolejce jest Konica zatrzymała się baba kilka lat w stecz jej zachowanie i teksty nadają się do IP i to rzenie niczym Karino na wybiegu nie dość że sieka w głowie to jak uwiesi homonto na tej łabędziej szyi i tylko czai kogo zbluzgac .(usunięte przez administratora)trwał i nikt tego nie jest w stanie przerwać nawet jej wysokość ksenia. Ja osobiście nikomu nie polecę pracy ponieważ wiąże się to z konsekwencjami dla mojej osoby nikt normalny tego by nie zniósł. Aaa zapomnial bym JT i syn z balkonem jak z kołyska się kiwają w lewo i prawo czasami w przód

Kola
@Produkcja

Się za robotę lepiej niech weźmie. Żonkę ustawił w biurze to teraz z (usunięte przez administratora)buszuje.. zaraz ona będzie wyżej

Czy po rozmowie w Jeremias Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekunka seniorki
Gniezno
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
Aleo

Witam, Też tak macie, że szefostwo stale narzeka, ile to muszą dokładać do interesu? Jeśli tak to sprawdźcie stronę. (usunięte przez administratora) Można sprawdzić zyski, straty i dużo innych informacji o firmie.

Chciałbym pracować jako spawacz. Jakiej pensji się spodziewać? Kiedy mogę uzyskać podwyżkę? co możesz powiedzieć o pracy spawaczy w Jeremias?

HM

Słyszałem, że taka powinna być płaca minimalna. Dla początkujących. A co z systemem podwyżek wynagrodzeń? Nagrody? A cała reszta? Jakie są perspektywy?

Wesoły
@HM

Perspektywy żadne storgasz się całe tygodnie bo jesteś polak chyba że Ukrainiec to będziesz chodził jak pawian ot cały jeremias

o co chodzi z tą imprezką ?

biuro miało KASYNO (tak, takie co przyjeżdża i możesz sobie pograć w ruletkę czy coś tam), my mam loterię jaka będzie premia za wydajność mieli ładne filmiki z podestu z obrotową kamerką, dla nas są filmiki jak pracujemy, bo po coś są te kamery :) smaczne pięknie wyglądające dania w restauracji, a tutaj przynieś sobie jakieś kanapki :) wytrawne schłodzone napitki, mamy na hali dystrybutory z wodą :) panie biurowe dużo wcześniej żyły tym w co się ubiorą ? a my mamy firmowe ciuszki, chociaż niektóre Panie przychodzą jak na plażę, albo jakby były w domu :) i o co chodzi :P to jest jeremias, nie wymagajcie zbyt wiele :P praca jest znośna i nie jest zła, to zaszczute kierownictwo i zjedzone nie wiadomo czym zepsuli atmosferę w tej firmie i opinie o niej, jeden dyrektor był dla ludzi, ale takiego kogoś już pewnie nie będzie w tej firmie :)

Kris
@o co chodzi z tą imprezką ?

I świetnie się bawiliśmy, zimne piwko tatar z łososia, kawior. Jeszcze firmowa taksoweczka do domu. Bo bawić trza się umić Szanowni Koledzy. ( Jeszcze klepaliśmy się po polecach i gratulowaliśmy sobie premii oraz wydajności) bylo zacnie, do zobaczenia za rok.

@Kris

To związki zawodowe powinny wypiąć (usunięte przez administratora) na was przy walce o podwyżki jesteście byliście i będziecie nienazarci a podwyżki dla was powinny być w tym balu po którym z zachłanności do jedzenia i picia (usunięte przez administratora)robol potrafi się lepiej zachować i żebyście że spuszczonymi (usunięte przez administratora) nie skamleli że jesteśmy jednością

Kris

@Pracownik - ja Tobie dobrze życzę. Wierzę w Ciebie. Jak się posatasz to może kaizen roku będzie Twój ;).

Abazur

Ale jak związki walczyły o podwyżki to oczywiście biuro było z nami bo jak by inaczej ciekawe dlaczego to biuro jest tak ważne nie dość że jest ich nadmiar kręcą się jak żyd po pustym sklepie większość to nawet nie wie co się produkuje to jeszcze balety darmowe normalnie eldorado.W tej firmie tylko tak jest ze polak zarabia o wiele mniej od ukraincow którzy tak naprawdę dopiero w tej firmie podjęli swoją pierwszą pracę a młode chłopy wylegują na produkcji i oczekują od nas że jeszcze pojedziemy walczyć za nich bo przecież to im się należy wstyd nieroby gdzie wasza odwaga nic wam się nie należy jedynie co to bilet powrotny i podwózka na dworzec

@Abazur

Dokładnie masz rację suszwole z ukry połowę tej roboty nie umiał tylko słyszysz ja nie ponimaju tej roboty a polak musi umieć każda też nie dziwne że wiele dobrych fachowców odeszło i ogłoszenia są odnośnie pracy szczególnie spawacz bo fachowiec nie przyjdzie ebacza 3600 brutto śmiech

@Abazur

Tak naprawdę jakbym wszystkie były traktowane tak samo to bym nie usuwali tych wpisów. A tak odrazy widać ze ludzie z produkcji buro traktuje jak inny poziom w sumie jak (usunięte przez administratora) Pozdrawiam !!

Olaf
@Abazur

Znowu w jednej wypowiedzi zawarty temat tzw „biurowczyków" oraz Ukraińców. Odniosę się do pierwszej części. Nic nie staje na przeszkodzie żebyś złożył podanie lub odpowiedział na jakąś wewnętrzna rekrutację i dostał się do biura. Przypomnę tylko że te w Twoim mniemaniu „biurowczyki” muszą element który masz produkować - zaprojektować, przetestować, wysłać wzór, wdrożyć i finalnie sprzedać klientowi z Polski lub zza granicy. Tak więc kolego drogi, produkcja, jakość, biuro, magazyn… wszyscy razem zarabiamy na nasze pensje. Nie ma w tej materii żadnych podziałów bo tą firmę tworzymy My. Bez jednych nie było by drugich itd… Przemyśl to ;)

@Olaf

oczywiście wszyscy robią na wszystkich, ale tu akurat padło wyróżnienie osób biurowych, biorąc pod uwagę, że gdy związek walczył o podwyżki DLA WSZYSTKICH to zarząd mówił, że niema pieniędzy na większe podwyżki a sytuacja jest niepewna. Więc dziwne są tłumaczenia wielkości podwyżek jeśli firma wydaje dziesiątki tysięcy na bal karnawałowy tylko dla części biurowej. Najlepsze to, że cała ta aferka wyszła dopiero po fakcie więc było zapisz się i nic nie mów ? Wyjazd do Rogowa dla całych rodzin był reklamowany już dużo wcześniej, ale to było tylko 25 lecie firmy a nie bal karnawałowy dla biura :)

Jordan
@Olaf

Wszystko się zgadza jedni bez drugich nie funkcjonują. Jest ale Jak ja dla administracji jest taka impreza to czy pozostali pracownicy mogą być tym faktem źli? Jak patrzą Jak w weekend QS przychodzą wszyscy i ciągle spacerują na papierosa to czy osoby pracujące przy maszynach mogą być źli? Ktoś kiedyś pow. Mądre słowa " Nie ważne co będziesz mówił, ludzie i tak patrzą co robisz " I tak na koniec nie ma sensu się tu wzajemnie oskarżać bo to nie jest wina pracowników niższego szczebla tylko osób zarządzających. Na koniec Pani Kseniu widać dobrą robotę lecz ta impreza to troche poszaleliście można było normalne spotkanie podsumowujące rok zorganizować.

Marian
@Olaf

Widać wasz wkaład po ilości doróbek i złomie i ilości błędów na rysunkach. Kto miał w tym biurze trochę oleju w głowie dawno już odszedł. Teraz orły górnych lotów pozostały. Po podwyżki to umiecie ręce wyciągać ale porządnie zrobić robotę to już ciężko.

Klient

Dzień dobry chce tylko podzielić się opinią zamówiłem elementy kominowe usłyszałem czas oczekiwania 2 tygodnie OK. Ale towar dostałem po 2 tygodniach i 4 dniach. Kolejne elementy zamówiłem od innej firmy towar po 1.5 tygodniach był u mnie. Jakościowo Jeremias wymiata lecz terminowość na bardzo słabym poziomie. W dobie dzisiejszych cen konkurencja będzie wygrywać niższa cena i mniejszy czas oczekiwania. Proszę wiście sobie to do serca.

Oal98

Tutaj ludzie zajmuja się pierdołami a najbardziej interesują ich sprawy prywatne komu się układa w życiu a komu nie. Praca nie jest zła tylko atmosfera która tworzą ci wścibscy ludzie

Kamila
@Oal98

Na całym zakładzie jest taka atmosfera? Widziałam że rekrutują na produkcję, nawet miałam ochotę się starać o tą pracę... Czy jako nowa osoba mogę liczyć na taryfę ulgowa wśród wspolpracowników?

Lambada
@Kamila

bo niedługo kolejni odejdą , to szukają ... . chyba dalszy komentarz zbyteczny . to już można domyśleć się , jak tu jest .

BezsensownyWpis

Problem w tej firmie to LUDZIE SYSTEM I ZARZĄD. LUDZIE sami stwarzają problemy bo wielu zajmuje się plotkami pogłoskami tym co kto powiedział. Dotyczy to również kierowników którzy interesują się tym co nie trzeba a sami nie widzą jak ktoś pracuje. Gdzie wybrani pracownicy uprzejmie donoszą i obgadują innych w zamian za to mają lekką pracę. Gdzie jedni muszą tony dziennie przekładać i zasuwać biegiem myśleć za innych a inni mają czas na spacerki i zajadanie sie kebabami. SYSTEM bo pracujemy w nadmiarze. Tkz "SEZON" powinien w pełni wyczerpywać pulę rocznych nadgodzin bo pracujemy przez 5 miesiący a mamy po 15 dni roboczych więcej (przecież to pół miesiąca). Poza sezonem niby dobrowolne nadgodziny a wszytko tak robił by mogli kierownicy zarobić. W tygodniu lipa z robota żeby było na sobote i niedzielę bo przecież kierownicy i Ukraińcy muszą przyjść. Dzięki temu nigdy nie ma wydajności bo zamiast w 5 dni ta sama robota jest robiona w 7. Gdzie jest PIP? Ile dni w roku każdy pracownik ma nadgodzin tych z sezonu i poza nim. Tu wszelkie normy są przykroczone. Przecież firma tego nie wykazuje ale mamy rejestr odbić wejść i wyjść na czytniku kart. Podejrzane że związek IP nie zgłosił tego do PIP. Czy nie lepiej było by pracować zgodnie z Kodeksem Pracy a za wydajną pracę wynegocjować godziwe podwyżki i premie wydajnosciową? Gdzie normalnie każdy z pracowników mógłby weekend spędzić z rodziną znajomymi by wypocząć i z energią i entuzjazmem wrócić do pracy w poniedziałek? ZARZĄD bo nie potrafią poprawić sytuacji a wręcz dolewają oliwy do ognia. Po co mówicie że osiągnęliście najlepszy wynik firmy że tyle naprodukowaliwcie a później mówicie że was nie stać na podwyżki? Że nie wiecie jaka będzie sytuacja w tym roku? A po chwili organizujcie imprezę w restauracji. Ja wam nie zazdroszczę tej imprezy nigdy bym z wami tam nie poszedł jako zwykły robol. Mój ryj nie pasuje do tego koryta. Ale nie mówicie że 200zl brutto to godziwa podwyżka i tylko na tyle was stać! Inna sprawa że całe to przestawianie firmy powoduje wiele problemów. Czasami brakuje logicznego myślenia jak ustawić maszyny pokolei żeby robota szła jak na taśmie produkcyjnej od ręki do ręki. Żeby nie przenosić dodatkowych kilogramów pomiędzy maszynami. Szwankuje ergonomia pracy cierpią pracownicy. A zarząd myśli nad czymś nieistotnym przez 8 godzin gdzie efekt poprawy jest albo zerowy albo odwrotny. Najważniejsze jest pokazać że coś się robi nie ważne że się nie ma pojęcia o tym. Przez to wszystko tym którym zależało na pracy, na jakiejś poprawie, na współpracy odechciewa się wszystkiego i jest coraz gorzej. Bo nikt nie będzie gór przenosił na próżno. Niech każdy przemyśli to wszytko swoim sumieniu bo ja utraciłem już wiare w jakąkolwiek poprawę i trzeba się pogodzić z obecnym stanem. Przyjmijcie tą krytykę na "klatę". Wyciągnijcie wnioski bo jak to wszystko widzę myślę że za jakiś czas firma zostanie zlikwidowana w 90% i zostanie garstka ludzi. No ale przecież nic się nie poprawi....

@BezsensownyWpis

Widzę po wpisie ze jest ktoś z długoletnim stażem i ma pojęcie o (usunięte przez administratora) jaki panuje od lat ten proceder trwa od lat i te sztuczne nadgodziny czy jest co robić czy nie masz przyjść. Pamiętam czasy jak JT lazil i jak się nie chciałeś wpisać na listę sobotnią te jego chore teksty co będziesz robił w domu spędzał czas z rodziną a że jego rodzina była szczęśliwa jak go nie było to jego problem.No i oczywiście przy podwyżkach (usunięte przez administratora)się potrafił zemscic kogo lubił bo donosił dostawał najwięcej a kogo nie cierpiał nie dostał nic nie ważne że pracował uczciwie nie darzył go sympatią i ie należało się.Mam nadzieję że karma wróci do niego i do RD (usunięte przez administratora)na baby najlepsza jego zmiana to nocka wtedy się mógł wykazywać wojażami do tego łazi z telefonem i ogląda fotopulapki bo to też jest w zakresie obowiązków kierownika.A podejdź do niego z problemem produkcyjnym to by ci do krtani dopadł nie wolno przeszkadzać myśliwemu. Ciekawe jak długo jeszcze ten (usunięte przez administratora) potrwa kiedy się rozpadnie ten (usunięte przez administratora) razem z nierobami z Ukrainy na nich bazuje firma a Polak jest traktowany jak zło konieczne

Robol Dawid

Witam, mam pytanie. Jak to jest, że firma zmniejsza dodatek inflacyjny bo "nie pewne czasy i rosnące koszta utrzymania firmy" , wstrzymuje wypłacenie zaległych odswietowek bo "nie pewne czasy i rosnace koszta utrzymania firmy" ale mimo tychże nie pewnych czasów i rosnących kosztów potrafi zrobić imprezę firmowa dla całego pionu administracyjnego. Ogólnie ani ziębi ani grzeje mnie to, że leniuszki z biur się bawią, bardziej chodzi o to, że każdy nawet najmniejszy wydatek dla firmy/produkcji jest analizowany pod każdym kątem ale pieniądze na takie bzdety jak ten, które w gruncie rzeczy nie są istotne w funkcjonowania firmy się znajdą. Chyba, że musimy dbać o morale wykończonych ciężka praca pracowników biur i sekretariatu (tam tydzień przed impreza nie było już żadnego innego tematu tylko jak się ubierzemy dziewczyny, ulalala). Kolejne pytanie dlaczego kierownicy zmianowi produkcji mimo, że nie są administracja tam też byli? Najpierw zapisywali na piątkowego nadgodziny a później sami nie przyszli gdy my mieliśmy nocke. Ogólnie cała to sytuacja to duży błąd PR-owców, znowu podzieliliscie firme na lepszych i gorszych, nieistotnych i tych ważnych, chociaż bez Nas stalibyście się bezrobotni (oczywiście w drugą stronę to też działa rzecz jasna) . Cała produkcja gratuluję wspaniałej zabawy "lepszej" części firmy, brawo :) (usunięte przez administratora)na to zarobi. Pozdrawiam

Johan
@Robol Dawid

Oczywiście ruch na portalu ruszył. Moi drodzy nie mający wiedzy jakie to było spotkanie. Było to podsumowanie roku 2022 oraz przedstawienie planu działania na rok 2023 . W poprzednich latach prócz czasu pandemi, takie uroczystości miały miejsce. Nie potrzebnie firma robi to w takiej formie lata 20 -te . Bo teraz ciężko będzie wytłumaczyć pracownikom że to spotkanie Jak napisałem na początku. Oczywiście zgadzam się że w biurze produkcji cały tydzień tylko 1 temat impreza nawet Pani Ania z BHP nie ukrywając w internecie przeglądała w tym temacie strony . Widać i słychać Jak się tam przechodzi. Proszę was pracownicy Produkcji Magazynu by nie przenosić agresii na osoby z administracji. Czy to ich wina że ktoś wpadł na taką GŁUPIĄ formułę spotkania która Jak pisałem była od lat. Pani Kseniu Dyrektorzy proponuje by każda zmiana otrzymała pulę pieniędzy na integrację. Czy osoby pracujące w niezbyt ciekawych warunkach na Produkcji i Magazynie nie mogły pójść RAZ na spotkanie INTEGRACYJNE? . Wydaje mi się że po piątkowym spotkaniu stać Jeremias na taki jednorazowy gest. Pozdrawiam wszystkich w szczególności te osoby które na fb dawały relacje zdj. Tym samym rozhulały ten nie wygodny dla firmy temat, który długo będzie się ciągnął.

ROBOL
@Johan

Widziałem pewien szyld, nazywało się to balem karnałowym a nie podsumowanie roku ale możesz to nazywać jak chcesz. Także niech żyje baaaal :) a o imprezie nie dowiadywaliśmy się z portali społecznościowych, dodatkowo idąc Twoim dziwnym tokiem myślenia to gdyby produkcja się nie dowiedziała, że cos takiego się wydarzyło to byłoby ok, brawo. Zresztą ktoś wyżej poruszył ważne tematy finansów którymi firma zawsze się zasłania a na bale kasa jest.

@ROBOL

Kasa na kawki herbatki soki zawsze jest przerwę do bólu ile się da bo się umysłowym należy a jak zostanie karma po gościach którzy odwiedzili firmę to wtedy ruszą procesja na resztki aż im slina leci z paszczy więc jak darmowy bał z wyżerą to dlaczego nie szkoda ze robol musi się w przerwę zmieścić czasowo oczywiście jeść pokatnie bo stołówkę przejęła Ukraina bo im się należy bidulki więc pani ksenia pierwszy wpis w formie rozprawki napisała i na tym koniec dzielenie ludzi na lepszych i gorszych było jest i będzie i mydlenie nam oczu

@Johan

Szanowną Panią / Szanownego Pana zapraszam do bezpośredniego kontaktu. Pisanie anonimowo nieprawdy ani nie jest uczciwe ani odważne.

marlon
@Anna

Szanowna Pani, w tej instytucji mówienie prawdy jawnie nie jest ... rozważne

@marlon

Szanowna panią to produkcja zaprasza na zrobienie zebrania dla tego gorszego sortu i wytłumaczenie nam w czym jesteśmy gorsi od biurowczykow I całek reszty oraz poruszenie kilku innych tematów proszę pokazać swoją odwagę i spojrzeć nam w oczy

Jacek

Witam chciałbym ubiegać się o stanowisko projektanta . Jak wygląda tam praca. Jakie są warunki. Jak wygladają relacje z przełożonymi. Czy jest duża rotacja.

@Jacek

Daj se spokój przełożeni to tragedia nie mają pojęcia o swojej pracy są z przypadku albo po układach czyli znajomości najważniejsze jak są nadgodziny w sobotę czy niedzielę bo oni przychodzą nie ważne że nie ma co robić bo ludzie krzątają się po zakładzie jak żyd w pustym sklepie a kierowniczki mają mało kasy i przychodzą zbijac Bąki bo mają mało siana żenada w uj

Jacek
@Baryła miodu

Dziękuję, szukają kierownika i specjalistów. Czy tam bomba wpadła;) ? Co jest powodem takich ruchów.

@Jacek

Tam są tak jak Ci pisałem ludzie bez pojęcia po układach ludzi traktują jak 2 zło ważne że szuszwole z ukry mają dobrze nie ważne jak robią czy dobrze i źle możesz być dobry co masz pojęcie o swojej pracy to i tak oni swoje potrzebują głupszych niż nimi sa

Jak biuro może z plebsem się bawić?widzisz się obok konicy żeby z kopyta zarobić ale faktycznie jest kasa na imprezę szkoda ze robol pominiety

Cenzura pani Kseni

Pani Ksenia usunęła wpis o imprezie dla biura z więc będzie dodawany bardzo długo, aż zrozumie że z nami nie wygra. Napisane było o imprezie dla osób pracujących w biurze Osoby które były nie ukrywają ze firma stawiała, produkcja dostała tylko po pączku (smacznym owszem (:) Pani jest w firmie żeby łączyć ludzi czy dzielić? Swoją cenzurą nie zyska w oczach ludzi, zejdzie Pani do poziomu kierowników za dawnych lat. Cieszymy się że jesteśmy nadal niszą w tej firmie, która na nic nie zasługuje. Dla biura jest wszystko :kawka, herbatka, mleczko, woda mineralna butelkowana, dla produkcji woda w dystrybutorze. Z tego co było widać na zdjęciach dodanych w mediach społecznościowych przez osoby biorące udział w zabawie stoły raczej nie były biedne a na bogato, począwszy od jedzenia kończąc na trunkach %. Więc albo kobieto kończysz wojować z opinią publiczną na temat firmy, albo jego PR bardzo spanie (: nie pozdrawiam pani od cenzury.

@Cenzura pani Kseni

Pani ksenia dole otrzymała i nabrały wody w usta i tak jak wspomniałeś wcześniej dzieli ludzi na (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora) tylko jak podwyżki produkcja wywalczyła to biuro się podpinalo a jak zabawa to (usunięte przez administratora)y na produkcję wypieli ot cały jeremias

Aktualność
Dzień dobry

widzę, że wiele wpisów na GoWork dotyczy organizacji pracy, jej wydajności oraz relacji. Ponieważ od początku kwietnia pełnię stanowisko dyrektora personalnego w naszej firmie, zachęcam wszystkich do bezpośredniego kontaktu i omawiania wszelkich tematów, które zakłócają naszą pracę. Jednym z moich głównych celów, który zamierzam realizować razem z Państwem, będzie wzmocnienie zasad dobrej współpracy, komunikacji i zaangażowania.
Aby móc reagować efektywnie i rozwiązywać ważne dla Państwa tematy, liczę na konkretne, szczegółowe informacje, a nie tylko na sygnały i podpowiedzi.Stwórzmy razem przestrzeń do działania i otwartego dialogu, aby znajdować i reagować na sytuacje, które utrudniają nam osiągnięcie celów.
Jeszcze raz, podkreślam, że mamy świetną okazję, by rozwijać naszą organizację, jeśli będziemy rozmawiać o wyzwaniach razem. Dlatego zapraszam wszystkich do dzielenia się obserwacjami. Obecnie znajdziecie mnie na 1 piętrze biurowca, ale też postaram się codziennie być na produkcji, by ułatwić kontakt ze mną.

Z pozdrowieniami, Ksenia Ratajczak

Dzień dobry witam panią w środowy słoneczny dzien pragnę zachęcić do czytania wpisów wcześniejszych jeszcze z zeszłego roku przed powstaniem związków jak to nasi pseudo kierownicy obrażali nas od małp i dawnów. Taka oto firma nasza sprawa 2 praca rozplanowana ale na soboty i niedziele pod kierowników soboty 100% niedziele200%przy ich podstawach to deficytowe sprawy chodzą i nic nie robią a kasa wpływa No i sprawa nr3 już był dyrektor Sławomir otwarty dla ludzi i co?nie cieszyliśmy się zbyt długo i z panią będzie podobnie szkoda pani nerwów i czasu nie w tej firmie puki czas lepiej szukać coś normalniejszego z całym szacunkiem pozdrawiam miłego dnia

Dziękuję za wpis. Z przeszłymi wpisami zapoznałam się na etapie własnej rekrutacji. Nie chciałabym jednak, byśmy w tej przeszłości zostali i tylko do niej się odnosili. Zaczynamy nowe działania, dlatego zachęcam do kontaktu i zgłaszania swoich uwag bezpośrednio, żeby od razu sprawy wyjaśniać i reagować. Ksenia Ratajczak

PracownikJeremias
@Jeremias Sp. z o.o.

Żeby zacząć nowe, trzeba zażegnać stare a z niektórymi osobami którzy stoją nad zwykłymi pracownikami produkcyjnymi, tego pani nie zrobi.

mmm

pani Kseniu . a czy spotkanie dotyczące mobbingu będą mieć też Ukraińcy i reszta przybyszy , bo ich już teraz większość w firmie , a zachowanie ich jest różne ... ??? druga sprawa - dlaczego notorycznie kolejni pracownicy odchodzą z firmy ? i trzecia sprawa kiedy będą podwyżki płac ?

@mmm

Szanowni Państwo, wszyscy w Jeremias zostali przeszkoleni z działań przeciw mobbingowi, dyskryminacji i innym nieprawidłowym zachowaniom w miejscu pracy. Także firmy świadczące usługi dla nas otrzymały prezentację na ten temat, by zapoznać z nią swoich pracowników. Komunikację w tym zakresie będziemy kontynuować, ponieważ to ważny temat, który wymaga dużej uwagi ze strony nas wszystkich. Na pytania związane z organizacją pracy - o ile będę mogła - z chęcią odpowiem w bezpośredniej rozmowie. Przypominam, że jestem dostępna na hali, w biurowcu i zapraszam do porozmawiania w firmie. Można też do mnie zadzwonić albo napisać maila. Z pozdrowieniami Ksenia Ratajczak

Cenzura na forum

Szanowna Pani, prosimy zostawiać wszystkie komentarze, nawet nieprzychylne firmie, jeśli wstyd Pani że firma funduje pracownikom biura zabawy karnawałowe w jednej z najdroższych restauracji w mieście, to proszę zaprosić też produkcję na takie zabawy, z pewnością niejedna osoba skorzysta

zyzz

Pracował jako spawacz. Nie polecam pracy tutaj. Organizacja pracy na niskim poziomie. Bardzo ważną rolę odgrywa to, jak polizasz jedno miejsce liderowi i facetowi, który mówi, jakie zadanie będziesz wykonywać.

Ewelina

Może mi ktoś objaśnić, jak działają te wszystkie premie tam, o których w ogłoszeniu wspominają na produkcje? Pierwsze słyszę o premii kazeinowej. I czy w ogóle realnie można je uzyskać, czy tylko na papierze?

Witam mam pytanie chce aplikować do waszej firmy i mam kilka pytań mianowicie na jakie zarobki mogę liczyć czy firma płaci 13 pensje oraz wczasy pod gruszą oraz czy posiadacie karnety rodzinne lub osobowe dziękuję za odpowiedź

@Nowy

Nic nie dostaniesz. Firma zmusza do pracy w soboty, a potem nie chce za to płacić. Najlepiej żebyś miał grupę inwalidzką i nie musieli za ciebie zus-u płacić.

@Nowy

Zmuszają do pracy w soboty w sezonie. Sezon trwa prawie pół roku. Potem wielka debata się odbyła, bo nie chcieli za to zapłacić.

@Nowy

Na początek 3600 brutto śmiech a szczególnie spawacze potrzebują śmiech też ludzie non stop odchodzą żenada a najlepiej z ukryć lub hindusi czy z inny krajów ta firma na psy zeszła daj se spokoj

@Slaby

No jak naprawdę tak słabo te 3600 No dobra a e 13pensja wczasy na RODOS karnet rodzinny zawiodłem się a te szuszfole nadal się panoszą nic nie robiąc?to (usunięte przez administratora) lepiej na Sobieskiego pojde

@Nowy

Dokładnie masz rację szuszwole z ukry się panosza połowę tej roboty robią nie ważne czy dobrze czy nie a niektóre roboty jak mają robić to oni nie ponimajusz a ty musisz umieć zrobić nasz jak 2 zło traktuja nie warto se (usunięte przez administratora) zawracać ta firma ta firma schodzi na (usunięte przez administratora)

Abazur
@Slaby

Firma bazuje na Ukrainie bo od rządu dostaje pi 3000 na jednego to barachło ciągnie di jeremka bi już się dawno rozeszły wieści że tam pracować nie trzeba trzeba tylko być.Zobavzcie te babcie sprzątaczki matkę wiktori byle tylko się pokręcić i co pieniądze lepsze jak doświadczony pracownik No i jeszcze zasiadają w biurze wiecznie wisząca na telefonie żona kierownika też ukrainca.Ludzie na produkcji pracują z wykształceniem a szuszfole do biura paradoks idiotyzmu

Pawel

Gadanie...niektórzy tak jak jeden na obejmach sam sie prosi o sbty

@Pawel

Ten na obejmach jest odklejony od rzeczywistości przez niego już od lat zostali zwolnieni pracownicy z obawy ze sam zostanie zwolniony bo byli lepsi od niego opowiadał kierownikom jacy to są kiepscy nie poradni a sam sięga poziomu uszola karakan

Lion
@Lili

no tak to tu jest.... ale niedługo kolejni pracownicy sami odchodzą ...

Pracownicy

Do pani Kseni i do pani BHP czepiacie się ludzi o prywatne rzeczy że noszą w pracy zapraszam obie panie w niedzielę o gdz.22 do firmy na produkcję. Na halach produkcji temperatury oscylują od 2stopni do zaledwie 6 a ta dmuchawa która wydmuchuje zimne powietrze to zabierzcie ja ze sobą do swoich gabinetów. W takich warunkach ludziom należą się posiłki regeneracyjne proszę odnieść się do zaistniałej sytuacji.

@Pracownicy

Pani ksenia to ma to gdzieś udaje że coś robi tak jak większość na stanowiskach kierowniczych to są ludzie z przypadku albo po układach co nic nie umia

@Pracownicy

Warunki panujące na halach nie odpowiadają kodeksowi pracy ale co tam zasady są po to żeby je łamać latem ludzie mdleją bo jest 35st i nikt z tym nic nie robi

Nowa
@Slaby

Nawet kłamać niw potrafią mydlenie oczu sami tyłki grzeją w ciepłych fotelach latem paznokcie u stóp sine z zimna bo klimą chłodzi a ty robolu nie marudź pracuj brak słów kiedy to znormalnieje tracimy nadzieję jednak musimy poprosić odpowiednie instytucje o pomoc w ukruceniu bezprawia jakie panuje od wielu lat

@Pracownicy

Zimno na halach od lat, smród na lakierni zgłaszany nikt nie reaguje. Hałas na laserach też nic. Pracodawców gdzie to zgłosić żeby w końcu zobaczyć jakieś efekty? Mamy nie sprzątać, pracujemy w co raz wiekszym brudzie.. te 2 co się po kątach chowają mają w ten sposób ogarnąć całą produkcję ? Widział ktokolwiek ostatnio myjkę drogowa? Widać że firma ma pieniądze tylko wydaje na auta dla kierowników a nie tam gdzie powinna

Xxx
@Pracownicy

Racja , temperatura niedzielna była taka, że termometr chciał wyjść z hali , bo na dworze przyjemniej . Stanowiska pracy są takie jakie są , że nawet nie ma jak się rozgrzać , ale nie wiele lepiej jest w tygodniu temperatura na poziomie 15-19 stopni. Strach pomyśleć ile stopni byłoby gdy na dworze minus 15

@Xxx

15 19 stopni to się robi koło piatku pod warunkiem że na zewnątrz nie jest na minusie firma powinna zapewnić kombinezony narciarskie i posiłki regeneracyjne

Romek
@Pracownicy

Tyle krzyczycie na hali..a maluda P na obejmach was podpieprza wyzej, (usunięte przez administratora)kierownika wszystko donosi.Uwazajcie co mowicie i komu.

Witam, może ktoś powiedzieć na jakie zarobki może liczyć spawacz? Wystarczą jakieś widełki.

@Kandydat

Na żenujące możesz liczyć. Plus współpraca z bardzo niesympatyczna ekipą.

Sr

6tys

Wesoła lala
@Sr

Puknij się w łeb 3600 brutto i cały czas szukaj nie fachowców tylko (usunięte przez administratora) kto im przyjdzie nie fachowiec

@Odpowiedz

Netto czy brutto?

Arkadiusz
@Kandydat

Netto hahaha . To chyba z sobotami.

Zostaw merytoryczną opinię o Jeremias Sp. z o.o. - Gniezno

• Jak się pracuje w Jeremias Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jeremias Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 326.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeremias Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 297, z czego 40 to opinie pozytywne, 93 to opinie negatywne, a 164 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jeremias Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 439 ocen.

Jeremias Sp. z o.o.