ICEA S.A

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ICEA S.A

martusia

całkiem dobre warunki na tego copy proponują więc polecam

maks

z tego co się dowiedziałem faktycznie chcą zatrudnić kilku copywriterów na etat i dają umowę o pracę

FALKOR

***do "piotr nowak" i "pracownik" *** Szkoda wielka, że zabrakło odniesienia się do zarzutów zawartych w opinii! Samo zbluzganie byłego pracownika, ubliżanie mu i usunięcie jego opinii to raczej marność... Świadczy jednoznacznie o firmie! Opinia ani nikogo nie krzywdziła ani nie zawierała najmniejszego kłamstwa! Jedyne co przychodzi na myśl: * prawda w oczy kole! * uderz w stół a nożyce się odezwą! * psy i suki ujadają a karawana jedzie dalej! (moja) :)

Lukasss

Szukają też copywriterów wiem bo byłem u nich i wygląda to na całkiem fajną rozwojową firmę

Doradca Klienta

Bardzo pozytywnie wspominam rozmowę o prace w iCEA, była ona przeprowadzona w sposób profesjonalny, jednak nie nazbyt formalny, co pozwoliło mi czuć się komfortowo Rekrutujący zapytał mnie o moje poprzednie doświadczenie w handlu oraz zakres obowiązków na poprzednich stanowiskach pracy. Dodatkowo pojawiły się pytania w stylu rozwiązania problemu, np. "jak by Pan napisał mail do klienta który...", "co by Pan odpowiedział klientowi który..." oraz pytanie, które lekko zbiło mnie z tropu, czyli "Jaka jest Pana definicja call center?", jak się później okazało, było to zgrabne wprowadzenie do tego na jakiej zasadzie działa dział handlowy firmy iCEA i że absolutnie NIE jest to call center (z definicji do której doszliśmy wspólnie, czyli wykonywania setek połączeń dziennie jak robot). Na tym etapie rozmowy dowiedziałem się jak wygląda standardowy dzień pracy handlowca, jak wygląda zakres obowiązków oraz jak wyglądają pierwsze dni pracy, czyli szkolenie, obserwowanie rozmów doświadczonych pracowników itp. Następnie zostałem zapytany o moje oczekiwania finansowe oraz poinformowany jak to wygląda w iCEA, faktycznie dział handlowy opiera się w głównej mierze na prowizji od sprzedaży, natomiast tak to wygląda w życiu, piekarz również nie zarabia na pieczeniu a na sprzedaży chleba. W związku z tym, że była to końcowa faza rozmowy, faktycznie po temacie finansów, rekrutujący zapytał mnie, czy mam jeszcze jakieś pytania, poinformował mnie, że o wyniku rozmowy zostanę powiadomiony w przeciągu tygodnia, a następnie zakończyliśmy to spotkanie.

"Jaka jest Pana definicja call center?"

Mandarynka

Całkiem spoko ekipa :)

Dlaczego tak jest, że jak komuś nie wychodzi to chce zaszkodzić firmie? Bo co miała dać jałmużnę za samo siedzenie i notoryczne spóźnianie się? Kojarzę pracownika, który tak negatywnie opisał sytuację, tylko blanty mu w głowie były i przychodził rano jakby naćpany.

Piotr Nowak

Zemsta człowieka prawdopodobnie niezrównoważonego psychicznie który po rozmowie z klientem wali pięścią w ścianę i krzyczy na innych kolegów z pracy. Nawet nie masz odwagi się podpisać... Pozdrawiam - Piotr

Mariusz S.

5k to zarabiają ale najlepsi w dziale (pewnie z 2 ludzi) przy czym to 5k na rękę w pełni ozusowane, żadnej kasy pod stołem... Jak ktoś jest pracowity to 3k wyciągnie.

Mariusz S.

W dziale handlowym mają 14 osób ale z tego co wiem to jeszcze zatrudniają. Na prawdę spore premie, chyba na rynku nigdzie takich nie ma.

Łysy

Polecam zdecydowanie tą firmę, mam firmę zajmującą się przeprowadzkami i obsługa jest na bardzo wysokim poziomie. Pozycje są satysfakcjonujące, na początku nie wierzyłem w klienta z internetu, teraz kupiłem kolejne 3 auta. Polecam!

Pan duże C

Prowizje są megaaa

Paweł S.

Podstawa niska ale tabela premii chyba najlepsza w Poznaniu, chociaż pewności mieć nie mogę bo zwiedziłem tylko 3 firmy. Średnia wieku z 25 lat, więc pracuje się spoko, to nie korpo

MałaMi

zasadniczo żeby wyrobić plan wystarczą 4 umowy w miesiącu o niskiej wartości więc czy plan jest niewykonalny? wiem co mówię bo pracuję i jakoś ten śmieszny plan wyrabiam i dzięki temu nie zarabiam 1000 ani 1200 tylko zdecydowanie więcej :) presja? hmm jak to w sprzedaży jest zawsze i być musi....

Młody123

Po przepracowaniu kilku miesięcy tam moge powiedzieć jedno: nie próbujcie. Firma traktuje pracowników ja przedmioty. Ciągła presja, słabe premie, fatalna atmosfera.

Magda22

Zupełnie nie polecam! W ogłoszeniu o pracę 3000 zł, a na umowie ledwie tysiąc. Z tego co się dowiedziałam plan jest nie do zrobienia. NIE POLECAM.

Margo

byłam tam na rozmowie, orientowałam się na różnych portalach i formach i nawet udało mi się pogadać z pracownikami z ich działu handlowego i widzę, że atmosfera jest naprawdę przyjazna z tego co widziałam i słyszałam sami młodzi ludzie, spoko zarobki i pomoc kierowników i koordynatorów jest na bieżąco. jak mnie beda chcieli to chyba w to wejdę..

pitu

Nie polecam tej firmy, atmosfera tragiczna, pensje niskie.

PP

Pracuje w tej firmie od prawie 3 lat i nie mogę narzekać. Osobiście nie znam osoby, która została zwolniona pomimo wysokich kompetencji. Śmiać mi się chcę z żali osób, które tu pracowały, nie poradziły sobie bo były za słabe, a teraz wylewają żale i pomyje. ps. swoją drogą jak można pisać, że wymagają samodzielności, a jednocześnie porównywać z telemarketingiem

On

Hahaha zapłacili wam żebyście takie komentarze dawali ? Cały kierownik to tylko liczy pieniadze ile zarobi w danym mc, wymaga a nie daje nic od siebie ! Pracownicy nie maja szkoleń odpowiednich, ja przyszedłem do pracy 2dni teoria i jazda do słuchawki.... Wszystko musisz zrobic sam - wymyślić do jakiej branży chces dzwonić, zrobic bazę kontaktów i dalej ! Zwykły telemarketing tylko musisz wiecej sie narobić za mniejsze pieniadze - nie polecam i jeszcze raz nie polecam !

S.S

Pracowałam tam jakiś czas i mam pozytywne odczucia, umowę o pracę dają, fakt pierwszy miesiąc odbierasz podstawę ale z kolejnymi miesiącami odbierasz coraz więcej, jeżeli jesteś dobrym sprzedawcą nie masz się czego obawiać. Czasami wykonuje się 40 telefonów, czasami 20 a czasami zrobisz tylko 10. Możesz jeździć do klienta na spotkania, przygotowujesz oferty, wysyłasz maile. Z przyczyn prywatnych musiałam zrezygnować ale polecam, atmosfera jest super ! nikt nikomu nie podstawia nogi bo to nie wielka korpo i wyścig szczurów, jeżeli czegoś nie wiesz lub nie umiesz to doradzą ! A to, że ktoś odebrał 5koła wypłaty to potwierdzone info ;)

Zostaw merytoryczną opinię o ICEA S.A - Poznań

• Jak się pracuje w ICEA S.A?

Zobacz opinie na temat firmy ICEA S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICEA S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 12 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICEA S.A?

Kandydaci do pracy w ICEA S.A napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ICEA S.A