Opinie o Międzychód Nowicka spółka jawna w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Międzychód Nowicka spółka jawna. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Międzychód Nowicka spółka jawna o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Międzychód Nowicka spółka jawna w Poznań

Krystyna Nowy wpis

Podobnie jak klientowi trudno było dorwać ten keczup, ja mam problem z dorwaniem aktualnej oferty pracy na produkcje a chciałam sprawdzić co na zakładzie się zmieniło i czy od wakacji by nie przyjmowali osób bez doświadczenia. w takiej dawniejszej ofercie nie widziałam by było ono wymagane. do dziś tak jest?

Taxman Nowy wpis

Kupujemy w rodzinie ketchup Międzychód ale jest go trudno dostać na Dolnym Śląsku. Lubimy go.

Jakie są warunki zatrudnienia w Międzychód Nowicka spółka jawna?

Januszek

umowa o pracę, a warunki finansowe w zależności od stanowiska

Teresa
@Januszek

Na którym na start zarobi się tu najmniej a na którym wręcz przeciwnie? Tak czysto orientacyjnie

Nie ma warunków koniec zakładu.

Były pracownik Nowy wpis
@Teresa

Nikogo nie zatrudniają jak już Ukraińców na Polaków miejsce.

Urszula Nowy wpis

To koniec zakładu, jak ktoś pisał, czy jednak praca jest, skoro zatrudniają ludzi? Narodowość to drugorzędna kwestia. Trochę się wyklucza to, co piszecie.

Artur

Podobno zarobki się tu poprawiły. Przynajmniej ktoś tak napisał. To ile teraz można zrobić? Były ostatnio jakieś podwyżki?

@Artur

Nie słyszałem nic o podwyżkach.

Jakie podwyżki jak są masowe zwolnienia .

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Międzychód Nowicka spółka jawna? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Kupiłem????gulasz po węgiersku...... Tragedia w trzech aktach i trzema kawałkami mięsa w słoiku 500 g!! , Z opisem składu i Węgrami nic wspólnego.... Andrzej

Jakub

Z tego, co wiem, to firma stoi na nogach i sie rozwija. Przyjmuja do pracy nowe osoby. Nie jest łatwo, bo sie zasuwa, ale zarobki sie poprawiły w stosunku do tego co bylo kiedyś. Łatwo nie jest ale mam 2 braci i wszędzie jest cięzko. Ważne by ta robota była, bo o wszystko teraz trudno. Liczę, że będzie lepiej i nie zgadzam sie z opiniami, że jest źle. Robota to robota, czasem nie chce mi sie isc ale tak mam ze wszystkim. Wszyscy tylko narzekaja a jak bylo 2-3- lata temu? też narzekałem, ale to tylko powoduje, że się więcej doluje zamiast patrzec do przodu. jak bedzie żle to poszukam czegos innego,. Teraz widze ze samochody wyjezdzają z towarek codziennie znaczy ze jest zbyt. Co bedzie dalej nie wiem, ale ta firma podnosi sie i jest coraz lepsza. pewnie wiele osob sie ze mna nie zgodzi ale spobujcie gdzie indziej. wszedzie jest robota, nerwy. Polecam te firme , ja tu pracuje i chce by była coraz lepsza i robiła jeszcze lepsze produkty. Kuba

byly pracownik

Produkt nieznany, nie schodzący z półek w większości regionów poza Poznaniem i okolicami skąd wywodzi się firma. Bardzo słaba jakość produktów więc sprzedaje się tylko w okolicach firmy z powodów sentymentalnych sądzę. Jakość produktów ciągle spada, są poprostu niedobre i są to opinie większości klientów gdzie próbowałem to gówn.. sprzedać kiedyś. Ceny ciągle w góre rosną . Brak jakiekogolwiek wsparcia ze strony firmy, zero marketingu , zero gratisów, zero wszystkiego. Masz po prostu iść i sprzedać samemu coś co jest droższe, gorsze i mniej znane od konkurencji. Naprawde szczerze nie polecam tej firmy. Wszyscy dookoła maja beke z tej firmy i ciesza się ze znika powoli z mapy Polski bo non stop likwidują się etaty na regionach. Kwestia czasu jak firma zniknie z mapy Polski. Ale może i lepiej bo nikt tego badziewia w domu nie potrzebuje. O kierownictwie panu M.R. , panu J.L i dyrektorowi K.K nawet szkoda wspominać. Nikt z nich się nie nadaje do handlu , nie maja o niczym pojęcia. Na ph się by nie nadawali a co dopiero na te stanowiska. No ale znajomości zawsze górą.. Celowo uzyłem pan z malej litery bo na szacunek nie zasluguja po prostu poprzez działania swoje a raczej nie działania w firmie. To tyle w temacie. Ta firma to (usunięte przez administratora) które spada poniżej dna..

jm73040
@byly pracownik

Jak można pisać, że produkty złej jakości, kiedy z wszystkich na rynku nie zawierają chemii, świństw, konserwantów, niepotrzebnych sztucznych dodatków. Jak znajdziesz, chociaż jedną firmę z takimi produktami w podobnych cenach, to się przestawię. Ile razy chodziłem po sklepach, żeby upolować właśnie te produkty. Szkoda, że od jakichś 2 lat nie robią nic bezmięsnego. Może nie schodziło. U nas rzadko czytają skład tego, co kupują, a potem całe imieniny gadają o chorobach.

Damy robią sobie co chcą!!!!! Wykorzystywanie pracownika na maksa!!!!! Nie liczą się rodziny i dzieci!!!! Te damy mają nieźle łeb zryty!!!!! Organizacja do (usunięte przez administratora) Masz tam (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) nie ważne że jesteś już na skraju wyczerpania (usunięte przez administratora) A ha do prac ciężkich potrzeba 2 pracowników a nie nierobów którzy nic nie umią!!!

Były
@Gość

Jakie damy? o kogo chodzi?

swiesieks

Kupiłem w Biedronce flaki w rosole w słoiku 500g. Czy w państwa zakładzie ktoś sprawdza jakość wyrobów. Powiem wprost flaki śmierdziały odchodami czyli gów.. em. Zapisałem sobie państwa adres żeby już nigdy nie kupić nic śmierdzącego z waszej firmy. Oczywiście znajomych też będę informował żeby was omijali szeroko łukiem. Fuj.

Dawna pracownica

Filmik z dzis to normalnie nie ten zaklad a gdzie te panie brygadzistki co pape dra na każdym kroku normalnie po zazdrościć zakładu w życiu nigdy nie polecam

Panuje tam straszny chaos, ludzie się zatrudniają i rezygnują po kilku dniach. Brygadzistki z byle powodu krzyczą traktują dorosłych ludzi jak gówniarzy. Z tego powodu się zwolniłam, i do tego doszło nie wiadomo danego dnia na którą zmianę . Nieraz w tygodniu trzy zmiany się zalicza. Nie polecam omijać z daleka.

Koala

Masz rację te stare baby,w większości zgorzkniałe stare panny lub rozwódki ,pozostałość po starej pomonie są tak zasiedziałe i pewne siebie że czują się bezkarne,potrafią tylko się drzeć,plotkować i naszczuwac ludzi.Nowym pracownikom trudno się odnaleźć w takiej rzeczywistości gdy są poniewierani i poniżani.halo dyrekcja!!! zadajcie sobie pytanie czemu niema ludzi lub czemu uciekają mimo dość dobrych zarobkow,bo nerwy im puszczają,bo są dorosłymi ludźmi a nie nieogarnięty mi (usunięte przez administratora)jak twierdzą panie A,M,i tak jak wyżej napisane wszędobylska,hamska i mściwa B,trzy kobiety a potrafią tak zepsuć atmosferę w całkiem fajnym zakładzie,a do kierowniczki niema co iść bo to koleżanki po interwencji u niej możecie mieć tylko gorzej,stare układy

Jaś Fasola

Brygadzistki krzyczą zwłaszcza jedna

Pracowałam tutaj kilka lat temu, nie najgorzej się pracowało, trzeba mieć siłę bo praca jest ciężka. Zarobki nie najgorsze. Inne zakłady tak nie płacą.

@Kasia

Kasia tylko nie piszesz za ile godzin te zarobki,nadgodziny,przejścia i prawie wszystkie soboty tylko w teorii dobrowolne,ponad 200 godzin w miesiącu.O mobingu też nie piszesz,o wiecznie krzyczącej i chamskiej brygadzistce A,M,i wszędobylskiej wszędzie i pod każdym ryjacej pani na kuchni,która u wszystkich wszystko widzi a jak sama coś (usunięte przez administratora) to wina maszyny.Rotacja duża tylko dyrekcja nie zauważa problemu dlaczego tak jest a wystarczyło by zmienić te trzy osoby a pracownicy by nie uciekali bo przez ich postępowanie pracownicy rezygnują bo hamstwo w tych paniach aż kipi i jako stare pracownice czują się bezkarne

dionizos

Nie idźcie do tej firmy !! Produkt nieznany , pozatym bardzo drogi, słaba rotacja.. praca PH w tej firmie to męka.. a wypłaty nigdy na czas, nieraz spóźniają się koło tygodnia z wypłata pieniędzy a Ty się zastanawiasz z czego spłacić kredyty , podatki itd. Nie polecam firmy !!

@dionizos

Pracuje dwa lata, produkty są znane nawet za granicą. Proszę nie szargać opinią. Wypłata jest na czas oczywiście. Produkty są bez glutaminianu i tych innych gówien.

@dionizos

Pracuje w tym zakładzie już jakiś czas. Panuje mały zamęt ze zmianami nie wiadomo na którą zmianę się pójdzie danego dnia. Codziennie jest lista. Ale najgorzej się nie pracuje. Jak ktoś chce pracować to idzie wytrzymać.

Idzie wytrzymać ale jak długo,zero życia rodzinnego przez to skakanie że zmiany na zmiana,nic nie można zaplanować bo jutra nie jesteś pewien a co dopiero lekarza albo fryzjera z tygodniowym wyprzedzeniem,teraz te 12 godzinne zmiany przy fizycznej stojącej pracy to makabra,no i brygadzistka niektóre gnoi ludzi jakby dzieci miały przed sobą,tylko to nie lata 80, chyba nie znają pojęcia mobbingu,nie wiedzą że są sądy pracy.Stanowisko zobowiązuje do posiadania minimum kultury i do traktowania pracowników jak ludzi.Dlatego pracownicy uciekają bo zarząd albo jest tego nieświadomy albo ma to w (usunięte przez administratora) o BHP i szkoleniach nie wspomne,lepiej dać sobie spokój bo pieniądze to nie wszystko,zdrowie ważniejsze

Prawda brygadzistki zero kultury, rozwódki nie powiodło się w życiu to się wyżywają na ludziach.

pipka

jako były pracownik tej firmy jako PH , stanowczo odradzam pracę w tej firmie !! kierownictwo nieudolne, nie mające pojęcia o handlu. Robią Ci cały czas pod górkę, w niczym nie pomagają, a są pierwsi by Cię zdołować jak sprzedaż nie idzie. A sprzedaż nie idzie, bo sklepy rezygnują z tego badziewia co stoi na polkach i nie ma rotacji. Ale oczywiście wszystkiemu jest winny Ph , ze nie ma targetu , sprzedaży odpowiedniej. Przedstawiciele jeżdżą po kilka lat tymi samymi autami , które są male i strasznie nie komfortowe w prowadzeniu. W dodatku masz całe oklejone to auto słoikami. jesteś na działalności gospodarczej , co po odliczeniu zusu i podatkow i zaliczki daje Ci można powiedzieć ze najnizsza krajowa. Noi oczywiście serwisy itd. musisz zalozyc ze swoich pieniędzy a potem czekac 3 tygodnie na zwrot pieniędzy az laskawie Ci oddadzą. jak najdalej z tej firmy , która wkoncu upadnie. Coraz więcej regionow upada , jeśli chodzi o ta firme.

Natalia
@pipka

Zarówno Ty, jak i osoby wypowiadające się wcześniej, kategorycznie odradzacie podjęcie pracy w Międzychód. Oczywiście szanuje Wasze zdanie - każdy ma bowiem do własnego. Napisałeś o wielu aspektach, ale zacznijmy od umowy. Wspomniałeś o własnej działalności gospodarczej. A czy nie ma możliwości zatrudnienia w inny sposób?

X
@Natalia

Można dogadać się na początek o umowę zlecenie

Artur
@X

Czy przy dłuższej współpracy można negocjować warunki kontraktu i podjąć pracę na podstawie umowy na czas nieokreślony? Wtedy ma się więcej przywilejów niż na zleceniu. Możesz odpowiedzieć?

@Natalia

Zatrudniają głównie przez agencję i masz status pracownika tymczasowego, no chyba, że masz grupę inwalidzką to wtedy jesteś mile widziany! (usunięte przez administratora) Oficjalnie w Międzychodzie pracuje 20 kilka osób - niepełnosprawni + niektórzy kierownicy, reszta kilkudziesięciu osób - administracja + produkcja przez agencję, jako tymczasowi... Inaczej hajs by się nie zgadzał dla zakładu pracy chronionej. A to, że niepełnosprawnych ustawia się przy linii produkcyjnej, bo brakuje ludzi na produkcji, to już inna sprawa... Gdy jest wizytacja PIP-u to wszystko jest na medal! Nawet te dopracowane karty pracy co miesiąc.

@pipka

Komentarz wyssany z palca. Firma sobie radzi, praca jest ciężka ale dobrze płatna.

@Artur

Umowę na czas nieokreślony otrzymuje się po roku.

@Gość

Teraz jest bezpośrednio umowa czy przez agencję

Dobrze piszesz praca ciężka ale dobrze płatną tylko nie piszesz ile godzin w miesiącu zasówasz,ile sobót do których jesteś zmuszana (usunięte przez administratora) zamiast poświęcić czas rodzinie,przy takiej ilości godzin w innym zakładzie też byś zarobila

Zdegustowany

Praca ciężka ale płatna,szkoda że niema ustalonych zmian i ludzi przypisanych do nich,jest ciągła rotacja ludzi między zmianami .W dobie corony łatwiej by było wyłączyć zmianę ma której są chore osoby niż 2/3 zakładu bo były zmiany i przejścia.wW coronie ludzie powinni być ciągle na tych samych halach i stanowiskach bo łatwiej jest wtedy wyłączyć ludzi z produkcji,chory jest na pakowaniu to nie wyłączamy całej zmiany tylko ludzi z pakowania,chory na kuchni wymieniamy tylko kuchnie itd.A w ogóle przebadać ludzi mieszkających na hotelu,mała powierzchnia a ludzi kupa,jeden drugiego zaraza i przynoszą na zakład

Kandydatka

Jak wygląda praca tutaj? Zarobki?

Jak zarobki? Może ktoś się wypowiedzieć co trochę już tu pracuje?

Praca jak praca do rarytasów nie należy, żeby zarobić trza się narobić.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Międzychód Nowicka spółka jawna? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

@@@

Nurtuje mnie pytanie czy to nie jest wprowadzanie ludzi w błąd podając na olx w ofercie zarobek brutto w granicach 4200-6200, przecież po rozmowie z osobami tam pracującymi,pomijając biura nawet 3000 nie mają

?
@@@@

Poważnie? Zawsze jak człowiek szedł po podwyżkę to kierownicy wciskali kit, że "my wszyscy zarabiamy grosze". A to bzdura. Grosze to zarabia szary pracownik produkcyjny i co niektórzy biurowi. Dyrektor produkcji czy kierownicy produkcji zawsze mieli taką kasę, że pracownicy stojący przy linii muszą zapierniczać na to przez 4-5 miesięcy. Więc niech nie wciskają ludziom kitu. Bo to ile kto ma na kwitku od wypłaty już dawno rozeszło się po firmie...

XxXx
@?

No i jeszcze zapomnieli dodać że przez pierwsze 3 miesiące zapieprzasz z wszystkimi równo bo jest akord zbiorowy,a dostajesz tylko 90%,o sobotach pracujących też mowy nie ma.Wekend powinien być dla rodziny,za chwilę i niedzielę pracujące wprowadzą.Co niektórzy pracownicy to już wyglądają jakby w zakładzie mieszkali.To ogłoszenie to jedno wielkie oszustwo,robole zarabiają po 3 tysia z ogonkiem,ale godziny też są z ogonkiem.Zmiany też są ruchome,nic z rodziną nie możesz zaplanować bo niewiadomo na jaką zmianę cię rzuca na następny dzień.mysle że swierzaki po 1,2 wypłacie pujdą w dluga

Szybko czeka się na decyzję.

To co było kiedyś to już historia. Ważne , że teraz jest dobrze, polecam.

@Adam

Ja również polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Międzychód Nowicka spółka jawna - Poznań

• Jak się pracuje w Międzychód Nowicka spółka jawna?

Zobacz opinie na temat firmy Międzychód Nowicka spółka jawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Międzychód Nowicka spółka jawna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Międzychód Nowicka spółka jawna
3.5/5 Na podstawie 35 ocen.

Międzychód Nowicka spółka jawna