Międzychód Nowicka spółka jawna

Poznań

Opinie o Międzychód Nowicka spółka jawna

pis 2015-12-03 12:04:44
PH na jakich autach pracują i jak z rozliczeniem prywatnych km?
kapruszt 2015-12-05 21:12:58
K. Łoś przyszedł to powiem krótko czas spier... z tej firmy bo jak ten imbecyl się pojawia to jak najdalej radzę wszystkim
pis 2015-12-06 10:07:28
nie koniecznie,auto i jego rodzaj i stan to b.ważne znaczenie w pracy ph bo spędzasz w nim 2/3 dnia pracy i jazda jakimś szrotem wcale nie pomaga
Max 2016-03-19 20:33:34
Drodzy koledzy i koleżanki postaram rozwiać Wasze wątpliwości
Zarobki
- warunkiem jest własna działalność gospodarcza
- podstawa 4000
Premia są 3 elementy
-za sprzedaż powyżej 50 tys 1%
- za 100 aktywnych klientów 4 pln za każdego klienta
- średnia ilość SKU na minimum 75 klientach
Samochód
- ?
Zaliczka na paliwo
- każdy ma ustalona indywidualnie
Więc jeśli zrobisz wszystko na ustalone minimum to kwota jaką powinieneś otrzymać to
- podstawa 4000 +1% z 50 tys to 500 + 4 pln za każdego klienta 400 pln + SKU 750 pln co daje łączną sumę 5650 netto minus ZUS w zależności na jakim jesteś czy wysoki czy niski jak wysoki to 1145 minus ewentualnie podateg dochodowy 500 pln
To Całkowicie na rękę masz 4050 netto
Czy to dużo czy mało to już kwestia indywidualna
Pozdrawiam Max
kok 2016-05-13 19:24:02
@olik chyba nie powinno cie to dziwić, przecież to normalne że na tego typu stanowisku jak przedstawiciel handlowy jest dwuskładnikowe wynagrodzenie podstawa plus premia. To typowe dla tego zawodu .
Zostaw swoją opinię o Międzychód Nowicka spółka jawna - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Międzychód Nowicka spółka jawna