Międzychód Nowicka spółka jawna

Poznań

Opinie o Międzychód Nowicka spółka jawna

pis 2015-12-03 12:04
PH na jakich autach pracują i jak z rozliczeniem prywatnych km?
kapruszt 2015-12-05 21:12
K. Łoś przyszedł to powiem krótko czas spier... z tej firmy bo jak ten imbecyl się pojawia to jak najdalej radzę wszystkim
pis 2015-12-06 10:07
nie koniecznie,auto i jego rodzaj i stan to b.ważne znaczenie w pracy ph bo spędzasz w nim 2/3 dnia pracy i jazda jakimś szrotem wcale nie pomaga
Max 2016-03-19 20:33
Drodzy koledzy i koleżanki postaram rozwiać Wasze wątpliwości
Zarobki
- warunkiem jest własna działalność gospodarcza
- podstawa 4000
Premia są 3 elementy
-za sprzedaż powyżej 50 tys 1%
- za 100 aktywnych klientów 4 pln za każdego klienta
- średnia ilość SKU na minimum 75 klientach
Samochód
- ?
Zaliczka na paliwo
- każdy ma ustalona indywidualnie
Więc jeśli zrobisz wszystko na ustalone minimum to kwota jaką powinieneś otrzymać to
- podstawa 4000 +1% z 50 tys to 500 + 4 pln za każdego klienta 400 pln + SKU 750 pln co daje łączną sumę 5650 netto minus ZUS w zależności na jakim jesteś czy wysoki czy niski jak wysoki to 1145 minus ewentualnie podateg dochodowy 500 pln
To Całkowicie na rękę masz 4050 netto
Czy to dużo czy mało to już kwestia indywidualna
Pozdrawiam Max
kok 2016-05-13 19:24
@olik chyba nie powinno cie to dziwić, przecież to normalne że na tego typu stanowisku jak przedstawiciel handlowy jest dwuskładnikowe wynagrodzenie podstawa plus premia. To typowe dla tego zawodu .
tom 2017-01-04 11:30
powiedzcie jakie samochody s narzedziem pracy? JEstem umowiony na spotkanie rekrutacyjne i nie chcialbym uslyszec ze ....wlasny samochod
Johny 2017-01-13 18:54
Tom i jak z samochodami bo mam iść na rozmowę i nie wiem czy warto.
I jakie warunki.
Na jaki region aplikowałeś?
Nowy 2017-01-15 20:33
Wie ktoś jak wygląda praca w tej firmie, głównie chodzi o samochód i rotację pracowników na stanowisku PH
Ciekawy 2017-01-18 18:39
Jakaś Firma widmo, nikt nic nie wie :-)
Ziut 2017-06-02 06:26
Opowiedzcie cos o pracy ph w firmie zarobkach atmosferze.
Ona 2017-06-29 10:40
Jeden z dostawców powiedział, że mają spore problemy z płatnościami...
Natalia 2017-07-31 13:10
Czy pracuje ktoś aktualnie w Międzychód Nowicka spółka jawna? Wyraźcie swoją opinię na temat pracodawcy. Każda informacja jest ważna dla nowych pracowników.
śmigacz 2017-08-05 05:36
Kibel kibel i jedna wielka fikcja, nie realne plany, firma podszyta wiatrem, żadnego produktu nie można nazwać "koniem pociągowym" żaden klient nie potrzebuje nawet 1 produktu tej firmy, żenada i fikcja fikcja i jeszcze raz fikcja ... rada dla myślących, jak najdalej od tego bagna jeśli można to coś nazwać dnem, to jest dno i 200 metrów mułu
slot 2017-08-07 21:53
Witam Może cos więcej o pracy ph w firmie zarobkach atmosferze. mam rozmowy pozdrawiam
on 2017-08-09 07:03
Zarobki tak jak wyżej napisane. Auto kia Picanto. Praca nie najprzyjemniejsza. Trudny produkt, słaba rotacja, wypłaty praktycznie nigdy w terminie, odpowiedzialany jestem za wszystko, za zamówienia, realizacje, niepopłacone faktury. Klienci do mnie dzwonią, że faktura 3 mc nie zapłacona. Atmosfera średnia, jest ok jak się plany porobi a u nas nikt nie robi, takie są kwoty niby realne, ale nie dla nas. Zero szkoleń, zero inwestowania w rozwój pracownika. Ogólnie raczej można się zrazić, niż polubić pracę ph.
slot 2017-08-09 19:02
Dziękuje za odpowiedz to dupska nie urywa. Pozdrawiam
eee.....tam 2017-08-28 07:20
I znów szukają PH tym razem na Śląsk i Szczecin :-D
Natalia 2017-09-18 16:07
@on rozumiem, że nie jesteś zadowolony z pracy w Międzychód Nowicka spółka jawna. Czy rozmawiałeś z pracodawcą o możliwości szkoleń? Czy nie ma szans na jakąś podwyżkę? Czy długo tutaj pracujesz? @slot jak poszła rozmowa? Na jakie pytania można liczyć? Ile jest etapów rekrutacji?
Zostaw swoją opinię o Międzychód Nowicka spółka jawna - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Międzychód Nowicka spółka jawna